VI Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Powiat olecki Do zapłaty
1 Krysiński Jacek Ełk 12.8 km Nie opłacono
2 Spyła Darosław Ełk 12.8 km Nie
3 Kosakowski Jarosław Olecko 12.8 km Tak opłacono
4 Gulbierz Marek Kowale Oleckie 12.8 km Tak
5 Chalecki Grzegorz Suwałki 12.8 km Nie opłacono
6 Maciejewski Krzysztof Ełk 12.8 km Nie opłacono
7 Skorupska Anna Kowale Oleckie 12.8 km uczeń Tak
8 Mucha Jaroslaw Otwock 12.8 km Nie opłacono
9 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km Nie opłacono
10 Prądzyński Jarosław Ełk 12.8 km Nie opłacono
11 Szczecina Kamil Białystok 12.8 km Nie opłacono
12 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km Nie opłacono
13 Hołownia Aneta Ełk 12.8 km Nie opłacono
14 Andryszczyk Rafał Kowale Oleckie 12.8 km Tak opłacono
15 Popowska Monika Suwałki 12.8 km Nie
16 Plaga Mariusz Ełk 12.8 km Nie
17 Kunda Artur Ełk 12.8 km Nie opłacono
18 Morek Katarzyna Gołdap 12.8 km Nie opłacono
19 Masalska Anna Suwałki 12.8 km Nie
20 Stasiński Wojciech Suwałki 12.8 km Nie
21 Konopczyński Marcin Lenarty 12.8 km Tak opłacono
22 Klaus Wiesław Olecko 12.8 km Tak opłacono
23 Lewonik Małgorzata Białystok 12.8 km Nie opłacono
24 Kołosza Agnieszka Suwałki 12.8 km Nie
25 Zapolski Emil Suwałki 12.8 km Nie opłacono
26 Zaniewski Karol Olecko 12.8 km Tak
27 Ejsmont Wiktoria Suwałki 12.8 km uczeń Nie
28 Kukowski Mateusz Prudziszki 12.8 km uczeń Nie
29 Reut Jakub Olecko 12.8 km uczeń Tak
30 Paszkowski Hubert Gołdap 12.8 km Nie opłacono
31 Kowalow Magdalena Cimochy 12.8 km uczeń Tak
32 Moroz Andrzej Kętrzyn 12.8 km osoby orzeczeniem niepełnosprawności Nie
33 Moroz Elżbieta Kętrzyn 12.8 km Nie
34 Pieszko Magda Gdynia 12.8 km Nie opłacono
35 Karczewska Joanna Suwałki 12.8 km Nie
36 Jemielianiuk Michał Białystok 12.8 km Nie opłacono
37 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km Nie opłacono
38 Deptuła Piotr Ełk 12.8 km Nie opłacono
39 Jegliński Kamil Olecko 12.8 km Tak
40 Chilmon Łukasz Suwałki 12.8 km Nie opłacono
41 Sakowski Miłosz Ełk 12.8 km uczeń Nie
42 Jeleniewicz Małgorzata Warszawa 12.8 km Nie
43 Karaś Sylwia Suwałki 12.8 km Nie
44 Kudła Dominika Białystok 12.8 km Nie opłacono
45 Dyniszuk Tomasz Węgorzewo 12.8 km Nie opłacono
46 Wszeborowski Dariusz Ełk 12.8 km Nie opłacono
47 Stefanowicz Zdzisław Białystok 12.8 km Nie opłacono
48 Jackowski Krzysztof Wasilków 12.8 km Nie
49 Wieremiejuk Dariusz Białystok 12.8 km Nie opłacono
50 Remiszewska Aneta Warszawa 12.8 km Nie opłacono
51 Połubok Renata Ełk 12.8 km Nie
52 Ptak Magdalena Białystok 12.8 km Nie opłacono
53 Budrewicz Dominik Suwałki 12.8 km Nie
54 Obuchowska Emilia Gołdap 12.8 km Nie
55 Wojtulewicz Anna Białystok 12.8 km Nie
56 Jarosz Wojciech Kętrzyn 12.8 km osoby orzeczeniem niepełnosprawności Nie
57 Długosz Lucyna Kętrzyn 12.8 km Nie opłacono
58 Budrewicz Katarzyna Suwałki 12.8 km Nie
59 Zabłocki Zbigniew Olecko 12.8 km Tak
60 Zajkowski Paweł Białystok 12.8 km Nie opłacono
61 Basaj Paweł Suwałki 12.8 km Nie
62 Domalewski Dariusz Suwałki 12.8 km Nie opłacono
63 Chamienia Adam Białystok 12.8 km Nie
64 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km Nie opłacono
65 Szachowicz Paweł Białystok 12.8 km Nie opłacono
66 Moroz Adrian Kowale Oleckie 12.8 km Tak
67 Kimszal Katarzyna Suwałki 12.8 km Nie
68 Łoniewski Piotr Ełk 12.8 km Nie opłacono
69 Jurewicz Dariusz Gołdap 12.8 km Nie
70 Pęcak Wojtek Olecko 12.8 km Tak opłacono
71 Ulikowski Grzegorz Suwałki 12.8 km Nie
72 Kuciun Paweł Olecko 12.8 km Tak opłacono
73 Mironova Irina Rossija 12.8 km Nie opłacono
74 Kwiatkowski Karol Suwałki 12.8 km Nie
75 Dzierżyk Martyna Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko Tak
76 Kalicki Jakub Hubert Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko Tak
77 Mikielski Konrad Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko Tak
78 Gościewski Arkadiusz Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko Tak
79 Cieślukowska Marta Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko Tak
80 Andrukajtis Arkadiusz Węgorzewo 12.8 km 11 Mazurski Pułk Artylerii Węgorzewo Nie opłacono
81 Płaczek Artur Giżycko 12.8 km 11 Mazurski Pułk Artylerii Węgorzewo Nie
82 Ruszewski Tomasz Suwałki 12.8 km 14 dappanc Suwałki Nie opłacono
83 Hyjek Karol Giżycko 12.8 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Nie opłacono
84 Sambulski Radosław Giżycko 12.8 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Nie opłacono
85 Banachowska Paulina Biała Piska 12.8 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Nie opłacono
86 Famulski Mariusz Grabowo 12.8 km 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy Nie
87 Lipiński Marcin Gołdap 12.8 km 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy Nie
88 Marczuk Norbert Kowale Oleckie 12.8 km 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy Tak
89 Milewski Rafał Orzysz 12.8 km 15 Mazurski Batalion Saperów/15GBZ Nie opłacono
90 Wołczek Tomasz Giżycko 12.8 km uczeń BBL Giżycko/ II LO Giżycko Nie
91 Wojczys Maciej Giżycko 12.8 km uczeń BBL Giżycko/ II LO Giżycko Nie
92 Samborski Waldemar Wydminy 12.8 km BBL Wydminy Nie opłacono
93 Smolska Justyna Białystok 12.8 km Białostocka Sekta Biegaczy Nie opłacono
94 Kondraciuk Piotr Białystok 12.8 km Białystok Biega Team Nie
95 Jagłowski Patryk Suwałki 12.8 km uczeń Biegaj z RESO Nie
96 Gajdek Przemysław Ełk 12.8 km Biegam bo lubię Nie opłacono
97 Gajdek Sylwia Ślepie 12.8 km uczeń CEM EŁK Tak
98 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km Darek&Hania&Witek&Emilka Nie opłacono
99 Gniedziejko Robert Ełk 12.8 km Ełk Nie opłacono
100 Żynda Jasiek Suwałki 12.8 km fundacja kierunek ultra Nie


Wyświetleń: 9877

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ