VI Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Powiat olecki Do zapłaty
1 Budrewicz Katarzyna Suwałki 12.8 km Nie
2 Budrewicz Dominik Suwałki 12.8 km Nie
3 Jeleniewicz Małgorzata Warszawa 12.8 km Nie
4 Jegliński Kamil Olecko 12.8 km Tak
5 Nowakowski Czeslaw Warszawa 12.8 km osoby 70+ lat Klub Biegacza GOCH Nie
6 Jackowski Krzysztof Wasilków 12.8 km Nie
7 Kołosza Agnieszka Suwałki 12.8 km Nie
8 Charubin Anna Łupki 12.8 km ZŻNSZ Nie
9 Karczewska Joanna Suwałki 12.8 km Nie
10 Reut Jakub Olecko 12.8 km uczeń Tak
11 Zaniewski Karol Olecko 12.8 km Tak
12 Marczuk Norbert Kowale Oleckie 12.8 km 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy Tak
13 Olszewski Tomasz Olecko 12.8 km Stone Hunters Olecko Tak
14 Makałus Tomasz Białystok 12.8 km Korona Nieruchomości Nie opłacono
15 Masalska Anna Suwałki 12.8 km Nie
16 Mucha Jaroslaw Otwock 12.8 km Nie opłacono
17 Obuchowska Emilia Gołdap 12.8 km Nie
18 Żak Mariusz Radom 12.8 km Warmińsko-mazurskie dziki Nie
19 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km Nie opłacono
20 Świerzbin Agnieszka Olecko 12.8 km uczeń SP 2 Olecko Tak
21 Ejsmont Wiktoria Suwałki 12.8 km uczeń Nie
22 Rant Monika Filipów 12.8 km JW 4808 Nie opłacono
23 Moroz Elżbieta Kętrzyn 12.8 km Nie
24 Moroz Andrzej Kętrzyn 12.8 km osoby orzeczeniem niepełnosprawności Nie
25 Dykiert Ryszard Szafranki 12.8 km osoby orzeczeniem niepełnosprawności Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy Nie
26 Chalecki Grzegorz Suwałki 12.8 km Nie opłacono
27 Dawidowski Roman Straduny 12.8 km Serduszko Team Ełk Nie opłacono
28 Kowalow Magdalena Cimochy 12.8 km uczeń Tak
29 Jagłowski Patryk Suwałki 12.8 km uczeń Biegaj z RESO Nie
30 Moroz Adrian Kowale Oleckie 12.8 km Tak
31 Skorupska Anna Kowale Oleckie 12.8 km uczeń Tak
32 Kwiatkowski Karol Suwałki 12.8 km Nie
33 Rożek Gerard Olecko 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
34 Pieszko Magda Gdynia 12.8 km Nie opłacono
35 Sienkiewicz Robert Goldap 12.8 km Łowcy Przygód Gołdap Nie opłacono
36 Konopczyński Marcin Lenarty 12.8 km Tak opłacono
37 Milewski Rafał Orzysz 12.8 km 15 Mazurski Batalion Saperów/15GBZ Nie opłacono
38 Famulski Mariusz Grabowo 12.8 km 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy Nie
39 Plaga Mariusz Ełk 12.8 km Nie
40 Hołownia Aneta Ełk 12.8 km Nie opłacono
41 Wieremiejuk Dariusz Białystok 12.8 km Nie opłacono
42 Borucki Dariusz Gołdap 12.8 km Łowcy Przygód Gołdap Nie
43 Prądzyński Jarosław Ełk 12.8 km Nie opłacono
44 Miłowicki Krzysztof Ełk 12.8 km Miraz Race Team Nie
45 Jadeszko Michał Szczytno 12.8 km Warmińsko-Mazurskie Dziki Nie
46 Pietruczuk Alicja Olecko 12.8 km uczeń Olecko Biega Tak
47 Zapolski Emil Suwałki 12.8 km Nie opłacono
48 Lupa Beata Wilkowo Stare 12.8 km Karkonosz Running Team Nie opłacono
49 Kunda Artur Ełk 12.8 km Nie opłacono
50 Karaś Sylwia Suwałki 12.8 km Nie
51 Truchan Marek Olecko 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
52 Kownacki Tomasz Olecko 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
53 Paszkowski Hubert Gołdap 12.8 km Nie opłacono
54 Łapiński Bogusław Olecko 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
55 Łapińska Katarzyna Olecko 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
56 Wszeborowski Dariusz Ełk 12.8 km Nie opłacono
57 Tomczyk Przemysław Sedranki 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
58 Jegliński Wojciech Olecko 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
59 Jurewicz Dariusz Gołdap 12.8 km Nie
60 Truszczyński Grzegorz olecko 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
61 Gulbierz Marek Kowale Oleckie 12.8 km Tak
62 Dudziec Marcin Szczytno 12.8 km Klub Biegacza Jurund Szczytno Nie opłacono
63 Szwejkowska-Dudziec Marta Szczytno 12.8 km Klub Biegacza Jurund Szczytno Nie opłacono
64 Getek Marcin Ełk 12.8 km Serduszko Team Ełk Nie opłacono
65 Szachowicz Paweł Białystok 12.8 km Nie opłacono
66 Groński Roman Giżycko 12.8 km Master Nie opłacono
67 Mikulski Mariusz Suwałki 12.8 km Rodzina Mikulskich Nie opłacono
68 Mironova Irina Rossija 12.8 km Nie opłacono
69 Sakowski Miłosz Ełk 12.8 km uczeń Nie
70 Deptuła Piotr Ełk 12.8 km Nie opłacono
71 Połubok Renata Ełk 12.8 km Nie
72 Stefanowicz Zdzisław Białystok 12.8 km Nie opłacono
73 Drężek Krzysztof Grajewo 12.8 km Maratonka Grajewo Nie opłacono
74 Obrycki Paweł Grajewo 12.8 km Maratonka Grajewo Nie opłacono
75 Krzyżanowski Karol Rajgród 12.8 km Maratonka Grajewo Nie opłacono
76 Wojtulewicz Anna Białystok 12.8 km Nie
77 Przemielewska Ewa Stożne 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
78 Przemielewski Kamil Stożne 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
79 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km Nie opłacono
80 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km Maratonka Grajewo--ELK Nie opłacono
81 Żynda Jasiek Suwałki 12.8 km fundacja kierunek ultra Nie
82 Sienkiewicz Karol Olecko 12.8 km JW 2098 Tak opłacono
83 Leończuk Andrzej Zaścianki 12.8 km KS Podlasie Białystok Nie opłacono
84 Klaus Wiesław Olecko 12.8 km Tak opłacono
85 Żabicka Marta Gołdap 12.8 km Łowcy Przygód Gołdap Nie opłacono
86 Szewczak Andrzej Białystok 12.8 km Masters Białystok Nie opłacono
87 Różański Krystian Ełk 12.8 km Team Kopeć Nie opłacono
88 Wielgus Krystian Gołdap 12.8 km Łowcy Przygód Gołdap Nie opłacono
89 Obuchowski Krzysztof Gołdap 12.8 km Łowcy Przygód Gołdap Nie opłacono
90 Wielgus Agnieszka Gołdap 12.8 km Łowcy Przygód Gołdap Nie opłacono
91 Interewicz Dorota Gdynia 12.8 km Lalunie Nie opłacono
92 Samborski Waldemar Wydminy 12.8 km BBL Wydminy Nie opłacono
93 Dyniszuk Tomasz Węgorzewo 12.8 km Nie opłacono
94 Sambulski Radosław Giżycko 12.8 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Nie opłacono
95 Kondraciuk Piotr Białystok 12.8 km Białystok Biega Team Nie
96 Sławecki Jerzy Kętrzyn 12.8 km Runners Team Kętrzyn Nie opłacono
97 Chodara Roman Kętrzyn 12.8 km Runners Team Kętrzyn Nie opłacono
98 Wronowski Albert Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap Nie
99 Niedźwiecki Zbigniew Węgorzewo 12.8 km Świat Dziecka Węgorzewo Nie opłacono
100 Chilmon Łukasz Suwałki 12.8 km Nie opłacono


Wyświetleń: 9874

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ