Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | BIEG | NW | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | L | NIE | TAK | |||
2 | Polska | Pozostali uczestnicy | M | NIE | TAK | ||||
3 | Polska | Pozostali uczestnicy | M | NIE | TAK | ||||
4 | KOLONKO MIROSŁAW | CHORZÓW | Polska | Małżeństwa | Goggle PAE Team | M | TAK | NIE | opłacono |
5 | KOLONKO JUSTYNA | CHORZÓW | Polska | Małżeństwa | Goggle PAE Team | S | TAK | NIE | opłacono |
6 | Nowak Szymon | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Overwatch | L | TAK | NIE | opłacono |
7 | Tatuś Renata | Chorzów | Polska | Małżeństwa | M | NIE | TAK | opłacono | |
8 | KYCIA BOGUMIŁA | CHORZÓW | Polska | Pozostali uczestnicy | M | TAK | NIE | opłacono | |
9 | Tatuś Sebastian | Chorzów | Polska | Małżeństwa | XXL | TAK | TAK | opłacono | |
10 | Kozubski Maciej | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | XL | TAK | NIE | opłacono | |
11 | Adamus Katarzyna | Cieszyn | Polska | Pozostali uczestnicy | Olza Cieszyn | L | TAK | NIE | opłacono |
12 | Kurpet Bogusława | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Małżeństwa | wolny strzelec | XXL | NIE | TAK | opłacono |
13 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Małżeństwa | wolny strzelec | XXL | NIE | TAK | opłacono |
14 | Pankowski Dariusz | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Pozostali uczestnicy | L | TAK | NIE | opłacono | |
15 | POTOCZNY MIROSŁAW | JAWORZNO | Polska | Pozostali uczestnicy | trailrunnersjaworzno/#nightrunnersjaworzno | M | TAK | NIE | opłacono |
16 | Lysko Marek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | XL | TAK | NIE | opłacono | |
17 | Lysko Milena | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Biegam bo tata mi każe. | M | TAK | NIE | opłacono |
18 | Nagórski Marcin | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Prestor Team | XL | TAK | NIE | opłacono |
19 | Kozera Barbara | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Szkoła OMEGA Katowice | S | TAK | NIE | opłacono |
20 | Życinski Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Biegam bo lubię | XL | TAK | NIE | opłacono |
21 | Nagórska Karolina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Prestor Team | XS | TAK | NIE | opłacono |
22 | Borycka-Swierzy Bogusława | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | AKTYWNI 15 CHORZÓW | L | TAK | NIE | opłacono |
23 | Bauc Bartłomiej Bauc | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | L | TAK | NIE | opłacono | |
24 | WACHOWIAK Szymon | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | L | TAK | NIE | opłacono | |
25 | Urlik Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | M | TAK | NIE | opłacono | |
26 | Švach Krzysztof | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | XS | TAK | NIE | opłacono | |
27 | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | XL | TAK | NIE | |||
28 | Urlik Rafal | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | FC Szyszolandia Katowice | M | TAK | NIE | opłacono |
29 | Švach Janusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Browar domowy Garaż | L | TAK | NIE | opłacono |
30 | Pucher Jadwiga | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | L | NIE | TAK | opłacono | |
31 | Matuszczyk Maciej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | CZP Tychy | M | NIE | TAK | opłacono |
32 | Kubacka Monika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | S | NIE | TAK | opłacono | |
33 | Świerzy Antek | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | AKTYWNI 15 CHORZÓW | S | TAK | NIE | opłacono |
34 | Klapetek Jacek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚKK Goliat | L | TAK | NIE | opłacono |
35 | Nagórski Maciej | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Prestor Team | XS | TAK | NIE | opłacono |
36 | Ruszczak Michal | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | L | TAK | TAK | opłacono | |
37 | Mordarski Piotr | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | L | TAK | NIE | opłacono | |
38 | Krzesiak Michał | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | L | TAK | NIE | opłacono | |
39 | Kuziów Adam | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | L | TAK | NIE | opłacono | |
40 | Švach Anna | Katowice | Polska | Małżeństwa | S | NIE | TAK | opłacono | |
41 | Švach Magdalena | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | XS | NIE | TAK | opłacono | |
42 | Kopeć Mirosław | Kraków | Polska | Pozostali uczestnicy | Mirmark | M | TAK | NIE | opłacono |
43 | Dyrda Justyna | Kraków | Polska | Pozostali uczestnicy | Mirmark | XXL | TAK | NIE | opłacono |
44 | Sendobry Henryk | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | ADOPCJANAODLEGLOSC.PL | M | TAK | NIE | opłacono |
45 | Mazur Marek | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | M | TAK | NIE | opłacono | |
46 | Przechrzta Sylwia | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | Cuda na kijach | XL | NIE | TAK | opłacono |
47 | Czajka Dagmara | Mikołów | Polska | Małżeństwa | S | TAK | NIE | opłacono | |
48 | Czajka Aleksander | MIkołów | Polska | Małżeństwa | Mokre Dziki | XL | TAK | NIE | opłacono |
49 | Kulpa Marek | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | AKMB Pędziwiatr Gliwice | L | TAK | NIE | opłacono |
50 | Pasak Agnieszka | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | M | TAK | NIE | opłacono | |
51 | Suchoń Krzysztof | Pyskowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ADOPCJANAODLEGLOSC.PL | XL | TAK | NIE | opłacono |
52 | Postulka Adam | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Chorzowskie Centrum Sztuk i Sportów Walki | M | TAK | NIE | opłacono |
53 | MICHALSKA-ĆWIEK JOANNA | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Pozostali uczestnicy | EKIPA NA KIJACH | S | TAK | NIE | opłacono |
54 | ĆWIEK JANUSZ | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Pozostali uczestnicy | EKIPA NA KIJACH | L | NIE | TAK | opłacono |
55 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | S | NIE | TAK | opłacono | |
56 | Basa Przemysław | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | KRS TKKF JATRZĄB RUDA ŚLĄSKA | XS | TAK | NIE | opłacono |
57 | Kopińska-Trzop Agnieszka | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | M | NIE | TAK | opłacono | |
58 | Balon Maria | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | M | NIE | TAK | opłacono | |
59 | Balon Wojciech | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | L | NIE | TAK | opłacono | |
60 | Trzop Nikodem | Sosnowiec | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | S | TAK | TAK | opłacono | |
61 | Trzop Tomasz i Agnieszka | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | L | TAK | TAK | opłacono | |
62 | Zobek Edward | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | osoba niepełnosprawna | XXL | NIE | TAK | opłacono |
63 | Polczyk Adam | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | L | TAK | NIE | opłacono |
64 | Kopczyk Iwona | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | XL | NIE | TAK | opłacono | |
65 | Makowski Marek | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | XL | NIE | TAK | opłacono | |
66 | Postolski Paweł | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | M | TAK | NIE | opłacono | |
67 | nadrowski tadeusz nadrowski | zory | Polska | Pozostali uczestnicy | L | TAK | TAK | opłacono |
Wyświetleń: 5796