Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | BIEG | NW | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trzop Nikodem | Sosnowiec | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | S | TAK | TAK | opłacono | |
2 | Bauc Bartłomiej Bauc | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | L | TAK | NIE | opłacono | |
3 | Pasak Agnieszka | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | M | TAK | NIE | opłacono | |
4 | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | XL | TAK | NIE | |||
5 | Krzesiak Michał | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | L | TAK | NIE | opłacono | |
6 | Kuziów Adam | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | L | TAK | NIE | opłacono | |
7 | Kopczyk Iwona | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | XL | NIE | TAK | opłacono | |
8 | Kozubski Maciej | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | XL | TAK | NIE | opłacono | |
9 | Urlik Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | M | TAK | NIE | opłacono | |
10 | Trzop Tomasz i Agnieszka | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | L | TAK | TAK | opłacono | |
11 | Czajka Dagmara | Mikołów | Polska | Małżeństwa | S | TAK | NIE | opłacono | |
12 | Tatuś Renata | Chorzów | Polska | Małżeństwa | M | NIE | TAK | opłacono | |
13 | Balon Wojciech | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | L | NIE | TAK | opłacono | |
14 | Balon Maria | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | M | NIE | TAK | opłacono | |
15 | WACHOWIAK Szymon | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | L | TAK | NIE | opłacono | |
16 | Postolski Paweł | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | M | TAK | NIE | opłacono | |
17 | nadrowski tadeusz nadrowski | zory | Polska | Pozostali uczestnicy | L | TAK | TAK | opłacono | |
18 | Lysko Marek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | XL | TAK | NIE | opłacono | |
19 | Polska | Pozostali uczestnicy | M | NIE | TAK | ||||
20 | Polska | Pozostali uczestnicy | M | NIE | TAK | ||||
21 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | S | NIE | TAK | opłacono | |
22 | Švach Krzysztof | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | XS | TAK | NIE | opłacono | |
23 | Pankowski Dariusz | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Pozostali uczestnicy | L | TAK | NIE | opłacono | |
24 | Mordarski Piotr | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | L | TAK | NIE | opłacono | |
25 | Makowski Marek | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | XL | NIE | TAK | opłacono | |
26 | KYCIA BOGUMIŁA | CHORZÓW | Polska | Pozostali uczestnicy | M | TAK | NIE | opłacono | |
27 | Švach Anna | Katowice | Polska | Małżeństwa | S | NIE | TAK | opłacono | |
28 | Tatuś Sebastian | Chorzów | Polska | Małżeństwa | XXL | TAK | TAK | opłacono | |
29 | Pucher Jadwiga | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | L | NIE | TAK | opłacono | |
30 | Švach Magdalena | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | XS | NIE | TAK | opłacono | |
31 | Mazur Marek | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | M | TAK | NIE | opłacono | |
32 | Kubacka Monika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | S | NIE | TAK | opłacono | |
33 | Ruszczak Michal | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | L | TAK | TAK | opłacono | |
34 | Kopińska-Trzop Agnieszka | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | M | NIE | TAK | opłacono | |
35 | Sendobry Henryk | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | ADOPCJANAODLEGLOSC.PL | M | TAK | NIE | opłacono |
36 | Suchoń Krzysztof | Pyskowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ADOPCJANAODLEGLOSC.PL | XL | TAK | NIE | opłacono |
37 | Kulpa Marek | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | AKMB Pędziwiatr Gliwice | L | TAK | NIE | opłacono |
38 | Borycka-Swierzy Bogusława | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | AKTYWNI 15 CHORZÓW | L | TAK | NIE | opłacono |
39 | Świerzy Antek | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | AKTYWNI 15 CHORZÓW | S | TAK | NIE | opłacono |
40 | Życinski Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Biegam bo lubię | XL | TAK | NIE | opłacono |
41 | Lysko Milena | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Biegam bo tata mi każe. | M | TAK | NIE | opłacono |
42 | Švach Janusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Browar domowy Garaż | L | TAK | NIE | opłacono |
43 | Postulka Adam | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Chorzowskie Centrum Sztuk i Sportów Walki | M | TAK | NIE | opłacono |
44 | Przechrzta Sylwia | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | Cuda na kijach | XL | NIE | TAK | opłacono |
45 | Matuszczyk Maciej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | CZP Tychy | M | NIE | TAK | opłacono |
46 | ĆWIEK JANUSZ | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Pozostali uczestnicy | EKIPA NA KIJACH | L | NIE | TAK | opłacono |
47 | MICHALSKA-ĆWIEK JOANNA | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Pozostali uczestnicy | EKIPA NA KIJACH | S | TAK | NIE | opłacono |
48 | Urlik Rafal | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | FC Szyszolandia Katowice | M | TAK | NIE | opłacono |
49 | KOLONKO JUSTYNA | CHORZÓW | Polska | Małżeństwa | Goggle PAE Team | S | TAK | NIE | opłacono |
50 | KOLONKO MIROSŁAW | CHORZÓW | Polska | Małżeństwa | Goggle PAE Team | M | TAK | NIE | opłacono |
51 | Polska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | L | NIE | TAK | |||
52 | Basa Przemysław | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | KRS TKKF JATRZĄB RUDA ŚLĄSKA | XS | TAK | NIE | opłacono |
53 | Kopeć Mirosław | Kraków | Polska | Pozostali uczestnicy | Mirmark | M | TAK | NIE | opłacono |
54 | Dyrda Justyna | Kraków | Polska | Pozostali uczestnicy | Mirmark | XXL | TAK | NIE | opłacono |
55 | Czajka Aleksander | MIkołów | Polska | Małżeństwa | Mokre Dziki | XL | TAK | NIE | opłacono |
56 | Adamus Katarzyna | Cieszyn | Polska | Pozostali uczestnicy | Olza Cieszyn | L | TAK | NIE | opłacono |
57 | Zobek Edward | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | osoba niepełnosprawna | XXL | NIE | TAK | opłacono |
58 | Nowak Szymon | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Overwatch | L | TAK | NIE | opłacono |
59 | Nagórski Marcin | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Prestor Team | XL | TAK | NIE | opłacono |
60 | Nagórska Karolina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Prestor Team | XS | TAK | NIE | opłacono |
61 | Nagórski Maciej | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Prestor Team | XS | TAK | NIE | opłacono |
62 | Polczyk Adam | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | L | TAK | NIE | opłacono |
63 | Kozera Barbara | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Szkoła OMEGA Katowice | S | TAK | NIE | opłacono |
64 | Klapetek Jacek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚKK Goliat | L | TAK | NIE | opłacono |
65 | POTOCZNY MIROSŁAW | JAWORZNO | Polska | Pozostali uczestnicy | trailrunnersjaworzno/#nightrunnersjaworzno | M | TAK | NIE | opłacono |
66 | Kurpet Bogusława | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Małżeństwa | wolny strzelec | XXL | NIE | TAK | opłacono |
67 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Małżeństwa | wolny strzelec | XXL | NIE | TAK | opłacono |
Wyświetleń: 5785