I Grand Prix Kierunek Ultra'18
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Pachutko Karol Sejny Grand Prix bieg 1/5 12 Batalion Lekkiej Piechoty w Suwałkach 1988 opłacono
2 Frybes Agnieszka Białystok Grand Prix bieg 1/5 Białostocka Sekta Biegaczy 1984
3 Galewski Jacek Warszawa Grand Prix bieg 1/5 Wyblinka 1980 opłacono
4 Ejsmont Marcin Suwałki Grand Prix bieg 1/5 Wyblinka 1981 opłacono
5 Kwiatkowski Karol Suwałki Grand Prix bieg 1/5 1977 opłacono
6 ZUBOWICZ JANINA Sejny Grand Prix bieg 1/5 1960 opłacono
7 Kierzkowska Aniela Białystok Cykl Grand Prix, 5 biegów Białostocka Sekta Biegaczy 1974
8 czopek jaroslaw EŁK Grand Prix bieg 1/5 1982
9 Kierklo Weronika Ełk Grand Prix bieg 1/5 1989
10 Ulikowski Grzegorz Suwałki Cykl Grand Prix, 5 biegów 1971 opłacono
11 Pałkiewicz Patryk Suwałki Grand Prix bieg 1/5 LUKS Hańcza Suwałki 1997
12 Ciszewski Kamil Suwałki Grand Prix bieg 1/5 1995 opłacono
13 Zapolski Emil Suwałki Grand Prix bieg 1/5 1984 opłacono
14 Górski Grzegorz Stoki Grand Prix bieg 1/5 1974 opłacono
15 Osyda Sabina Suwałki Cykl Grand Prix, 5 biegów 1992 opłacono
16 Krupiński Robert Rajgród Grand Prix bieg 1/5 1969
17 Drażba Barbara Suwałki Grand Prix bieg 1/5 BabaJaga 1982
18 Kimszal Katarzyna Suwałki Grand Prix bieg 1/5 1992 opłacono
19 domalewski adrian suwałki Grand Prix bieg 1/5 Biegacz 1993 opłacono
20 Popowska Monika Suwałki Grand Prix bieg 1/5 1987 opłacono
21 Szulc Wojciech Suwałki Cykl Grand Prix, 5 biegów PaintRun 1968 opłacono
22 Szulc Jakub Suwałki Cykl Grand Prix, 5 biegów PaintRun 2001 opłacono
23 Stankiewicz Piotr Białystok Cykl Grand Prix, 5 biegów Białostocka Sekta Biegaczy 1979 opłacono
24 Karaś Sylwia Suwałki Grand Prix bieg 1/5 1984
25 Przekop Przemysław Suwałki Grand Prix bieg 1/5 1983 opłacono
26 Karczewski Sławomir Suwałki Cykl Grand Prix, 5 biegów 1974 opłacono
27 Karczewska Joanna Suwałki Cykl Grand Prix, 5 biegów 1976 opłacono
28 Zubowicz Tomasz Suwałki Grand Prix bieg 1/5 Biegówki na Biegunie 1984 opłacono
29 Olfier Elżbieta Sucha Wieś Cykl Grand Prix, 5 biegów 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1987
30 Żynda Jasiek Suwałki Cykl Grand Prix, 5 biegów Fundacja Kierunek Ultra 1973
31 Motulewski Tomasz Suwałki Grand Prix bieg 1/5 PaintRun 1977 opłacono
32 Szermińska Izabela Suwałki Cykl Grand Prix, 5 biegów 1982 opłacono
33 Gaiński Tomasz Białystok Grand Prix bieg 1/5 Białostocka Sekta Biegaczy 1980 opłacono
34 Piotrowski Daniel Ciasne Grand Prix bieg 1/5 zurawbialystok.pl 1978 opłacono
35 Piotrowska Julita Ciasne Cykl Grand Prix, 5 biegów zurawbialystok.pl 1979 opłacono
36 Kopiczko Zbigniew Suwałki Grand Prix bieg 1/5 1972 opłacono
37 Bochenko Daniel Brzozowa Grand Prix bieg 1/5 Pędziwiatr Białystok 1972
38 Kalita Tomek Białystok Grand Prix bieg 1/5 Białostocka Sekta Biegaczy 1968 opłacono
39 Kierzkowski Marcin Białystok Cykl Grand Prix, 5 biegów Białostocka Sekta Biegaczy 1976


Wyświetleń: 1747

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ