CYKLO Pelplin - wyścig szosowy w ramach ENERGA Cyklo Cup
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zapolski Piotr Gdynia Mała Pętla LKS Flota ZapleX opłacono on-line
2 Marzec Grzegorz PRUSZCZ GDAŃSKI Mała Pętla Rant Bartoszyce opłacono on-line
3 Maślak Radosław Gdynia Duża Pętla Biegamyrazem.pl opłacono on-line
4 Chabowski Marcin Skarszewy Mała Pętla SKARSZEWY CYCLE TEAM opłacono on-line
5 Lisiak Paweł Gdańsk Duża Pętla FALA opłacono on-line
6 Wika Piotr Rewa Mała Pętla opłacono on-line
7 Piepiórka Paweł Skarszewy Mała Pętla SKARSZEWY CYCLE TEAM opłacono on-line
8 Kostra Magdalena Gdynia Mała Pętla Polska Północna 10.00 PLN
9 Deus Grzegorz Szczecinek Duża Pętla Stowarzyszenie Rowerowe Szczecinek opłacono on-line
10 Żułma Daniel Kwidzyn Duża Pętla Orbit One Cycling opłacono on-line
11 Kosiński Marek Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
12 Jagmin Radosław Pruszcz Gdański Duża Pętla 4 mmol clinic opłacono on-line
13 Żmudzki Bartosz Lębork Mała Pętla LZKA Wataha Lębork opłacono on-line
14 BIELOWICZ MAREK Gdynia Duża Pętla BST-Banach Spot Team
15 Herold-Bury Iwona Kosakowo Mała Pętla opłacono on-line
16 Bury Marcin Kosakowo Mała Pętla opłacono on-line
17 Łaździn Arek Ożarów Mazowiecki Duża Pętla
18 Tomasińska Agnieszka Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
19 Jańczewski Grzegorz Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
20 Pajer Tomasz Gdynia Mała Pętla LTM Masters Team
21 Górny Bartłomiej Malbork Mała Pętla Saint-Gobain SQUAD opłacono on-line
22 Przybylski Bartłomiej Piła Mała Pętla BOSKO TEAM PIŁA opłacono on-line
23 Rolbiecka Alicja Reda Mała Pętla Luk Connect Racing Team opłacono on-line
24 Brzeski Mirosław Słupsk Mała Pętla MARKOS SPORT TEAM opłacono on-line
25 Brzeski Łukasz słupsk Mała Pętla MARKOS SPORT TEAM opłacono on-line
26 mowinski filip Gdansk Duża Pętla opłacono on-line
27 Kita Mateusz Gdansk Duża Pętla FALA opłacono on-line
28 Ciskowski Michał Gdynia Duża Pętla ACEL opłacono on-line
29 Daszczyński Bartosz Gdańsk Duża Pętla opłacono on-line
30 Majkowski Karol Kębłowo Duża Pętla Luk Connect Racing Team / Biobbud opłacono on-line
31 Kaczmarek Sławomir Gdańsk Mała Pętla JIT Solutions opłacono on-line
32 Bladowska Magdalena Kartuzy Duża Pętla JIT Solutions opłacono on-line
33 Fizhuk Rostyslav Gdansk Mała Pętla opłacono on-line
34 Mikułko Marcin Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
35 Bruss Hanna Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
36 Moskalewicz Mikołaj Rumia Mała Pętla opłacono on-line
37 Kopeć Konrad Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
38 Drabik Marcin Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
39 Nowacki Piotr Piła Duża Pętla KOLARZ.PL opłacono on-line
40 Ruciński Jakub Sopot Duża Pętla Bike U Up Europell opłacono
41 SĘK SYLWESTER STARGARD Mała Pętla STC STARGARD opłacono
42 Lasota Monika Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
43 Borowski Mateusz Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
44 Pikuła-Konieczka Dorota Jeżewo Mała Pętla LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie opłacono on-line
45 Kazimierski Piotr Kołobrzeg Mała Pętla opłacono on-line
46 Zieliński Artur Starogard Gdański Duża Pętla GK STG opłacono on-line
47 Kołodziejczyk-Kotasińska Milena Gdynia Mała Pętla plywanietrojmiasto.pl opłacono on-line
48 Kotasiński Filip Gdynia Mała Pętla plywanietrojmiasto.pl opłacono on-line
49 Kołtonowski Krzysztof Gdynia Mała Pętla Kolti Team opłacono on-line
50 Grygorczyk Krystian Gdańsk Mała Pętla Bike U Up opłacono on-line
51 Potocki Karol Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
52 Kropidłowski Krzysztof Główczyce Mała Pętla Olite zerorh+ Racing Team opłacono on-line
53 Ługiewicz Jan Rumia Mała Pętla opłacono on-line
54 Zamoński Ryszard Borzechowo Mała Pętla opłacono on-line
55 Boćkowski Jakub Gdynia Mała Pętla Klif-Med opłacono on-line
56 Gawłas Tomasz Gdańsk Duża Pętla
57 Tomaszewska Kinga Gowino Mała Pętla FTI RACING TEAM opłacono on-line
58 Tomaszewski Dariusz Gowino Mała Pętla FTI Racing Team opłacono on-line
59 Sykuła Marcin Gdynia Duża Pętla BST opłacono
60 Dembek Krzysztof sopot Mała Pętla opłacono on-line
61 Jankowski Andrzej Gdańsk Mała Pętla opłacono
62 Zaycev Vasiliy Kaliningrad Duża Pętla 10.00 PLN
63 Kamiński Maciej Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
64 Singer Wojciech Skórcz Duża Pętla MX SKÓRCZ opłacono on-line
65 Celińska Anna Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
66 Tymiński Tomasz Kowale Mała Pętla opłacono on-line
67 Roppel Rafał Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
68 KOŁODZIEJ GRZEGORZ NOWE Mała Pętla opłacono on-line
69 Grądziel Marcin Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
70 Długozima Marcin Gdańsk Duża Pętla Bike U Up opłacono on-line
71 Broniszewski Maciej Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
72 Biniek Marcin Kraków Duża Pętla 72D OSHEE WINDSPORT TEAM opłacono on-line
73 Lemmle Krzysztof Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
74 Ośka Przemysław Gdańsk Duża Pętla SportZone opłacono on-line
75 Frymark Marcin Reda Duża Pętla Norda Active Team opłacono on-line
76 Łyś Daniel Reda Duża Pętla NYPEL Reda opłacono on-line
77 Zakrzewski Dawid Starogard Gdański Mała Pętla CUKSY.COM TEAM opłacono on-line
78 Budzanowski Paweł Starogard Gdański Mała Pętla CUKSY.COM TEAM opłacono on-line
79 STANISZEWSKI JACEK GDYNIA Mała Pętla opłacono on-line
80 Soborski Witold Gdynia Mała Pętla Porta Active Team opłacono on-line
81 Stenka Marcin LĘBORK Mała Pętla Klub 42,2 opłacono on-line
82 Kraśnicki Adam Gdynia Mała Pętla Cycling Planet opłacono
83 GIRAU GABRIEL CIECHANOW Duża Pętla Ciechanowski Klub Sportowe JURAND opłacono on-line
84 Nowak Krystian Rumia Mała Pętla opłacono on-line
85 Karwasz Bartosz Grudziądz Mała Pętla Coffee Riders opłacono on-line
86 Urbański Robert Gdańsk Mała Pętla opłacono
87 PELLOWSKI GRZEGORZ GDAŃSK Duża Pętla 10.00 PLN
88 Stańczyk Wojciech Tczew Mała Pętla Dovista Active Team opłacono on-line
89 Kłos Maciej Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
90 Andrzejewski Piotr Gdańsk Duża Pętla opłacono on-line
91 Petka Arek Lębork Duża Pętla KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
92 Kamionka Klaudia Lębork Mała Pętla KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
93 Kaiser Andrzej Bytów Duża Pętla Eurobike Kaczmarek Electric Team opłacono
94 nowaczyński kacper Pelplin Mała Pętla opłacono on-line
95 Wierzbowski Sylwester Morąg Mała Pętla opłacono
96 ANKUDOWICZ Czesław Dołuje Mała Pętla STC Stargard opłacono
97 Dobke Jan Gdynia Mała Pętla Bike U Up opłacono on-line
98 Pająk Adam Prusewo Mała Pętla opłacono on-line
99 Zembroń Robert Gdańsk Duża Pętla Old School Gdańsk opłacono on-line
100 Janas Ilona Gdańsk Mała Pętla Lotos Running Team opłacono


Wyświetleń: 9106

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ