Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | TOMASIK JUSTYNA TOMASIK | TORUŃ | Polska | 10 km | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono |
2 | Maziarz Joanna | Sierzchowo | Polska | 10 km | ||
3 | Bielski Dawid | Bydgoszcz | Polska | 10 km | ||
4 | Góralski Marcin | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono | |
5 | Włodarczyk Wojciech | Bydgoszcz | Polska | 10 km | Czarne Stopy.SM | opłacono |
6 | Szarmach Kacper | Gródek | Polska | 10 km | Pawel Electric | |
7 | Jeziorek Dawid | Toruń | Polska | 10 km | ||
8 | Kozłowski Mateusz | Toruń | Polska | 10 km | opłacono | |
9 | Gola Grzegorz | markowo | Polska | 10 km | opłacono | |
10 | Górecka Katarzyna | Bydgoszcz | Polska | 10 km | Robak Run | opłacono |
11 | Kowalski Krzysztof | Kruszyn Krajeński | Polska | 10 km | OCELOTY Kruszyn Krajeński | opłacono |
12 | Kłopotek Patryk | Bydgoszcz | Polska | 10 km | Robak Run | opłacono |
13 | Żabiński Radosław | Włocławek | Polska | 10 km | Anwil Team/ WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
14 | Dzierliński Paweł | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | opłacono |
15 | Żbikowski Rafał | Aleksandrów Kujawski | Polska | 10 km | Polkrys Team | opłacono |
16 | Józwik Leszek | Marki | Polska | 10 km | ||
17 | Nowakowski Jerzy | Toruń | Polska | 10 km | ANIRO RUN TEAM | opłacono |
18 | Sosnowski Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | 10 km | Szkoła Podstawowa nr 17 w Bydgoszczy | opłacono |
19 | Kozłowska Marta | Kornatowo | Polska | 10 km | Aktywne Lisewo | opłacono |
20 | Ciechowska Alicja | Błachta | Polska | 10 km | Aktywne Lisewo | opłacono |
21 | Pilecka Katarzyna Pilecka | Lisewo | Polska | 10 km | Aktywne Lisewo | opłacono |
22 | Dądelska Beata | Lisewo | Polska | 10 km | Aktywne Lisewo | opłacono |
23 | KRYSKE BARTOSZ | BIAŁE BŁOTA | Polska | 10 km | Spójnia Białe Błota | |
24 | Chmielarz Justyna | Kruszwica | Polska | 10 km | CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA | opłacono |
25 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | Polska | 10 km | Stargard. Ja się nie ścigam | opłacono |
26 | Mazerski Jarosław | Toruń | Polska | 10 km | opłacono | |
27 | Kurek Przemek | Szczepanowo | Polska | 10 km | ||
28 | Szablewska Ola | Gdansk | Polska | 10 km | Kocham babcie Janke | opłacono |
29 | Gadziński Kamil | Chełmno | Polska | 10 km | ||
30 | Lis Janusz | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono | |
31 | Janowski Piotr | Nowawieś Chełmińska | Polska | 10 km | opłacono | |
32 | Błaszkowska Aneta | Obrowo | Polska | 10 km | ||
33 | Taraszka Ireneusz | Gniewkowo | Polska | 10 km | JRG 1 Inowrocław | |
34 | stanecki marcin | skierniewice | Polska | 10 km | parkrun skierniewice | opłacono |
35 | stanecka małgorzata | skierniewice | Polska | 10 km | ||
36 | Taraszka Olga | Gniewkowo | Polska | 10 km | opłacono | |
37 | Zaborowska Beata | Drzycim | Polska | 10 km | biegam bo lubie | |
38 | Chmielarz SEBASTIAN | Kruszwica | Polska | 10 km | CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA | opłacono |
39 | CELEGRAT Andrzej | GRUPA | Polska | 10 km | opłacono | |
40 | SUDOŁ JACEK | BYDGOSZCZ | Polska | 10 km | IPA Bydgoszcz | opłacono |
41 | Dębski Jan | Sucharzewo6 | Polska | 10 km | Sołtys | opłacono |
42 | Dudkowiak Michał | Toruń | Polska | 10 km | Random Drinkers Team | opłacono |
43 | Sudoł Karolina | Bydgoszcz | Polska | 10 km | opłacono | |
44 | OLSZEWSKI RAFAŁ | GNIEWKOWO | Polska | 10 km | T.G."SOKÓŁ"GNIEWKOWO | opłacono |
45 | OLSZEWSKA EWA | GNIEWKOWO | Polska | 10 km | T.G."SOKÓŁ"GNIEWKOWO | opłacono |
46 | Huzarski Kamil | Toruń | Polska | 10 km | opłacono | |
47 | GŁADYSZ KRZYSZTOF | ŚWIECIE | Polska | 10 km | GŁADZIORKI | opłacono |
48 | GŁADYSZ Edyta | ŚWIECIE | Polska | 10 km | GŁADZIORKI | opłacono |
49 | Godziuk Roman | Toruń | Polska | 10 km | opłacono | |
50 | PĘK GRZEGORZ PĘK | GRUPA | Polska | 10 km | ŻOŁNIERZE | opłacono |
51 | Urbanski Piotr Urbanski | Pruszcz | Polska | 10 km | Run Team Pruszcz | opłacono |
52 | Kostecka Justyna | Łubianka | Polska | 10 km | opłacono | |
53 | Lipiński Marek | Toruń | Polska | 10 km | ||
54 | Rozmarynowicz Anna | Dąbrowa Chełmińska | Polska | 10 km | Lovelasy | opłacono |
55 | Kuryło Jędrzej | Toruń | Polska | 10 km | WITC | opłacono |
56 | Baranowicz Arkadiusz | Ruda Śląska | Polska | 10 km | ADS Masna | opłacono |
57 | Skorupka Radek | Bydgoszcz | Polska | 10 km | KS ULUNG | opłacono |
58 | Różyńska Ewa | Nowa Chełmża | Polska | 10 km | opłacono | |
59 | Podsiedlik Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | 10 km | JW1197 Bydgoszcz | opłacono |
60 | Raba Jan | Unisław | Polska | 10 km | ||
61 | Jaworski Marek | Toruń | Polska | 10 km | ||
62 | Wojas Aneta | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono | |
63 | Bartoszyński Marcin | Toruń | Polska | 10 km | RAW-studio reklamy | |
64 | Kędziorski Marek | Wąbrzeźno | Polska | 10 km | opłacono | |
65 | Konarowska Mariola | Bydgoszcz | Polska | 10 km | opłacono | |
66 | Kędziorska Beata | Wąbrzeźno | Polska | 10 km | opłacono | |
67 | Pilecki Marcin | Lisewo | Polska | 10 km | Aktywne Lisewo | opłacono |
68 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | 10 km | Team Deaf | opłacono |
69 | Przybylski Rafał | Kutno | Polska | 10 km | Przybyl-Kutno | opłacono |
70 | Szpeciński Przemek | Rymań | Polska | 10 km | Dąbrowski Team | opłacono |
71 | Wierzbowski Piotr | Brzozówka | Polska | 10 km | Świat Biegacza Fehlau Run Team | |
72 | Sadowska-Chorążak Aneta | Unisław | Polska | 10 km | ||
73 | Falkowski Michał | Wielkie Rychnowo | Polska | 10 km | Kowalewo Biega | opłacono |
74 | Jereczek Michał | Toruń | Polska | 10 km | opłacono | |
75 | NOWAK Wojciech | Gródek | Polska | 10 km | opłacono | |
76 | Owczarczyk Patryk | Mirakowo | Polska | 10 km | opłacono | |
77 | Majcher Jan | Toruń | Polska | 10 km | opłacono | |
78 | Majewski Zdzisław | Toruń | Polska | 10 km | 1959 | opłacono |
79 | stanecka małgorzata | skierniewice | Polska | 10 km | parkrun skierniewice | opłacono |
80 | Lada Przemysław | Zalesie | Polska | 10 km | Stale biegam Nova Trading | opłacono |
81 | Kuczma Mikołaj | Chełmża | Polska | 10 km mieszkańcy Chełmży | ||
82 | Opacińska Małgorzata | Chełmża | Polska | 10 km mieszkańcy Chełmży | ||
83 | Piotrkowski Tomasz | Chełmża | Polska | 10 km mieszkańcy Chełmży | Mrówka BHP | |
84 | Piotrowicz Dawid | Chełmża | Polska | 10 km mieszkańcy Chełmży | ||
85 | Szymeczko Aleksandra | CHEŁMŻA | Polska | 10 km mieszkańcy Chełmży | ||
86 | Preis Mateusz Preis | Chełmża | Polska | 10 km mieszkańcy Chełmży | ||
87 | Ziarnik Anna | Chełmża | Polska | 10 km mieszkańcy Chełmży | ||
88 | Szatkowska Emilia | Chełmża | Polska | 10 km mieszkańcy Chełmży | ||
89 | Kubera Monika | Chełmża | Polska | 10 km mieszkańcy Chełmży | ||
90 | Sawicka Monika | Chełmża | Polska | 10 km mieszkańcy Chełmży | ||
91 | Dąbrowska-Szwaja Aleksandra | Chełmża | Polska | 10 km mieszkańcy Chełmży | ||
92 | Łańska Anna | Chełmża | Polska | 10 km mieszkańcy Chełmży | ||
93 | Deruś Natalia | Chełmża | Polska | 10 km mieszkańcy Chełmży | ||
94 | Leśniak Mateusz | Chełmża | Polska | 10 km mieszkańcy Chełmży | ||
95 | Dłoniak Edmund | Gniewkowo | Polska | 10 km osoby 70+ | TG. SOKÓŁ Gniewkowo | |
96 | Zakrzewicz-Podlecka Agnieszka | Rokietnica | Polska | 21 km | Owoc team / Rokietnica Biega | opłacono |
97 | Ziółkowski Damian | Sulechów | Polska | 21 km | opłacono | |
98 | pierzchała sławomir | GOLUB-DOBRZYŃ | Polska | 21 km | ||
99 | Grapatyn Piotr | Bydgoszcz | Polska | 21 km | opłacono | |
100 | Majcher Paweł | Pędzewo | Polska | 21 km | opłacono |
Wyświetleń: 19453