Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kusztal Dagmara Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono
2 Krzemińska Edyta Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono
3 Pydyn Cezary Mikołajki Pomorskie START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ opłacono dotpay
4 Szewczyk Bartłomiej Milejewo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ Gimnazjum Regent Elbląg opłacono dotpay
5 Wąsicki Sebastian REDA START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ Motywatornia Team Reda
6 Ruchlewicz Natalia Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono
7 Podolski Mirosław Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS ,,Zantyr'' Sztum opłacono
8 Cyran Sebastian sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) Sztum opłacono dotpay
9 Wolska Aleksandra Mosty START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ opłacono dotpay
10 Maliszewska Marianna Elbląg START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) opłacono
11 Giembicki Jan Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum opłacono dotpay
12 Data-Złoch Kasia Gdynia START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ opłacono dotpay
13 Spurgiasz Patryk Mrzezino START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ opłacono dotpay
14 Hoffmann Daniel Zblewo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ opłacono dotpay
15 Szymański Tomasz Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono dotpay
16 Iljin Mirosław Kwidzyn START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ opłacono dotpay
17 Babieczko Andrzej Gościszewo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum opłacono dotpay
18 pawłoska karolina Elbląg START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ opłacono dotpay
19 Derdowski Michał Mirotki START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono dotpay
20 Oliński Marcin Malbork START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ Active Malbork opłacono dotpay
21 Pawłowski Krzysztof Tczew START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ Saint Gobain Squad opłacono dotpay
22 PIĄTEK DAREK GNIEWINO START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) NORDIC WALKING PASŁĘK opłacono
23 Niemyjska Beata Nowy Dwor Gdanski START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum opłacono dotpay
24 Łukomski Andrzej sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum opłacono dotpay
25 Nowosielski Piotr Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum opłacono dotpay
26 Tyburska Aniela Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono dotpay
27 Woroniuk Anna Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono dotpay
28 Kaźmierczak Katarzyna Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono dotpay
29 Czarnecki Piotr Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono dotpay
30 Mroczkowski Tomasz Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono dotpay
31 Śrutkowski Sylwester Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono dotpay
32 Jagucka Małgorzata Markusy START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ opłacono dotpay
33 Staniszewska Agnieszka Braniewo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ La Braniewianki opłacono dotpay
34 Darda Sylwia Kwidzyn START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ opłacono dotpay
35 Kubacki Jacek Starogard Gdański START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ opłacono dotpay
36 Dziedzic Andrzej Grabówko START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ opłacono dotpay
37 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ OSP POGRODZIE opłacono dotpay
38 Sosnowski Bolesław Gdańsk START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (70 +) TKKF Rozstaje opłacono
39 Niwiński Stanisław Gdańsk START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (70 +) Klub Weteranów LA w Sopocie opłacono
40 Śliwińska Edyta Kosakowo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) Team Deaf opłacono
41 Towarnicki Arkadiusz Gdynia START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) Team Deaf opłacono
42 Psuja Piotr Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono dotpay
43 Miłkowska Jolanta Gdynia START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) Team Deaf opłacono
44 Szarko Maciej Elbląg START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) opłacono
45 Markiewicz Paweł Elbląg START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ opłacono dotpay
46 Toporek Rafał Przodkowo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) Team Deaf opłacono
47 Toporek Aleksandra Przodkowo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) Team Deaf opłacono
48 Rudek Małgorzata Rumia START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) Team Deaf opłacono
49 Burna Marcelina Kwidzyn START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ Lacroix Team opłacono dotpay
50 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ opłacono dotpay
51 Puchowski Krzysztof Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono dotpay
52 Modrzejewska Anna Miłoradz START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ opłacono dotpay
53 Reksa Sylwia Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) minął termin płatności
54 Dydymska Monika Rumia START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) minął termin płatności
55 Chabowski Tomasz sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) Sztum Biega minął termin płatności
56 Abucewicz Marek Biała Góra START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) minął termin płatności
57 Ruchlewicz Natalia Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) minął termin płatności


Wyświetleń: 3821

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ