Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Babieczko Andrzej | Gościszewo | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
2 | Burna Marcelina | Kwidzyn | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ | Lacroix Team | opłacono on-line |
3 | Cebula Ewa | Sztum | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
4 | Cebula Oskar | Sztum | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | SP1 Sztum | opłacono on-line |
5 | Cyran Sebastian | sztum | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | Sztum | opłacono on-line |
6 | Czarnecki Piotr | Sztum | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
7 | Darda Sylwia | Kwidzyn | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ | opłacono on-line | |
8 | Data-Złoch Kasia | Gdynia | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ | opłacono on-line | |
9 | Derdowski Michał | Mirotki | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line |
10 | Dziedzic Andrzej | Grabówko | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ | opłacono on-line | |
11 | Długi Beata Długi | Smolno | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) | Team Deaf | opłacono |
12 | Długi Patrycja | Smolno | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) | Team Deaf | opłacono |
13 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
14 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ | opłacono on-line | |
15 | Iljin Mirosław | Kwidzyn | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ | opłacono on-line | |
16 | jagielska agnieszka | Sztum | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | Przedszkole Nr 1 im "Kubusia Puchatka" w Sztumie | opłacono on-line |
17 | Jagucka Małgorzata | Markusy | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ | opłacono on-line | |
18 | Jeromin Agnieszka | Malbork | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ | Grupa Malbork | opłacono on-line |
19 | Kaźmierczak Katarzyna | Sztum | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
20 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ | opłacono on-line | |
21 | Krzemińska Edyta | Sztum | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | opłacono | |
22 | Kubacki Jacek | Starogard Gdański | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ | opłacono on-line | |
23 | Kusztal Dagmara | Sztum | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | opłacono | |
24 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) | opłacono | |
25 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ | opłacono on-line | |
26 | Michalik Artur | Warszawa | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) | Team Deaf | opłacono |
27 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) | Team Deaf | opłacono |
28 | Modrzejewska Anna | Miłoradz | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ | opłacono on-line | |
29 | Mroczkowski Tomasz | Sztum | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
30 | Niemyjska Beata | Nowy Dwor Gdanski | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
31 | Niwiński Stanisław | Gdańsk | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (70 +) | Klub Weteranów LA w Sopocie | opłacono |
32 | Nowosielski Piotr | Sztum | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
33 | Oliński Marcin | Malbork | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ | Active Malbork | opłacono on-line |
34 | pawłoska karolina | Elbląg | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ | opłacono on-line | |
35 | Pawłowski Krzysztof | Tczew | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ | Saint Gobain Squad | opłacono on-line |
36 | PIĄTEK DAREK | GNIEWINO | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) | NORDIC WALKING PASŁĘK | opłacono |
37 | Podolski Mirosław | Sztum | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono |
38 | Psuja Piotr | Sztum | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
39 | Puchowski Krzysztof | Sztum | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
40 | Pydyn Cezary | Mikołajki Pomorskie | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ | opłacono on-line | |
41 | Rozbicki Krzysztof | Gdynia | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) | opłacono | |
42 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | opłacono | |
43 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) | Team Deaf | opłacono |
44 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ | OSP POGRODZIE | opłacono on-line |
45 | Śliwińska Edyta | Kosakowo | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) | Team Deaf | opłacono |
46 | Sosnowski Bolesław | Gdańsk | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (70 +) | TKKF Rozstaje | opłacono |
47 | Spurgiasz Patryk | Mrzezino | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ | opłacono on-line | |
48 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
49 | Stanielewicz Ewelina | Kwidzyn | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ | opłacono on-line | |
50 | Staniszewska Agnieszka | Braniewo | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ | La Braniewianki | opłacono on-line |
51 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) | opłacono | |
52 | Szewczyk Bartłomiej | Milejewo | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ | Gimnazjum Regent Elbląg | opłacono on-line |
53 | Szymański Tomasz | Sztum | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
54 | Toporek Aleksandra | Przodkowo | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) | Team Deaf | opłacono |
55 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) | Team Deaf | opłacono |
56 | Towarnicki Arkadiusz | Gdynia | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) | Team Deaf | opłacono |
57 | Tyburska Aniela | Sztum | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
58 | Wąsicki Sebastian | REDA | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ | Motywatornia Team Reda | |
59 | WOJCIECHOWICZ AGNIESZKA | BRANIEWO | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ | opłacono on-line | |
60 | Wolska Aleksandra | Mosty | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ | opłacono on-line | |
61 | Woroniuk Anna | Sztum | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
62 | Łukomski Andrzej | sztum | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
63 | Abucewicz Marek | Biała Góra | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | minął termin płatności | |
64 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | Sztum Biega | minął termin płatności |
65 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) | minął termin płatności | |
66 | Kownacki Mateusz | Kwidzyn | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ | minął termin płatności | |
67 | Najda Mateusz | Sztum | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | minął termin płatności |
68 | Reksa Sylwia | Sztum | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | minął termin płatności | |
69 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | minął termin płatności |
Wyświetleń: 8584