Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maruczyński Antoni | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | ||
2 | Joniec Dominika | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | LKB im BRACI PETK | |
3 | Kas Weronika | Reda | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | ||
4 | Laszewski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | UKS HALS | |
5 | Żochowska Liliana | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | LKS Zorza Gdynia, UKS 7 Gdynia | |
6 | Motała Piotr | Rumia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | Siódemka Rumia | |
7 | Ślusałek Weronika | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | LKS Zorza Gdynia | |
8 | Sharma Ishan | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | ||
9 | Kwiatkowska Lidia | Rumia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | SP 9 Rumia | |
10 | Kowalczyk Julia | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | sp nr 8 Lębork | |
11 | Kosznik Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | Portowiec Gdańsk | |
12 | Kosznik Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | Portowiec Gdańsk | |
13 | Lokś Piotr | Janowo | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | ZSP Jabłowo | |
14 | Weiland Cyprian | Słupsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku | |
15 | Sitarczuk Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | SP 1 Gdańsk | |
16 | Łaszkiewicz Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | SP 46 Gdansk | |
17 | Piechowski Jakub | sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | SP 9 SOPOT | |
18 | Zwara Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | sp75 Gdańsk | |
19 | Car Paweł | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | LKS Zorza Gdynia/ Szkoła nr 28 Gdynia | |
20 | Pouch Martyna | Reda | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | UKS Ciechocino Reda | |
21 | Ćwikliński Miłosz | GDYNIA | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | ||
22 | Paszka Natalia | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | IV A SP 17 Gdynia | |
23 | Suryn Hanna | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | ||
24 | Tuchanowski Aleksander | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | ||
25 | Gładkowski Piotrek | Reda | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | BigYellowFoot Adventure team | |
26 | Kamińska Natalia | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | ||
27 | WLAZŁOWSKA NADIA | GDYNIA | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | SP 17 GDYNIA | |
28 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | SGA Gdynia | |
29 | Harmoza Iga | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | sp 26 Gdynia | |
30 | Kolasa Alex | Reda | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | Mieciu Team | |
31 | Rombel Dagmara | Braniewo | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | MOS ZATOKA | |
32 | Gurzęda Kacper | Rumia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | ||
33 | Maras Szymon | Siemirowice | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 |
Wyświetleń: 6169