Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamiński Marcin | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
2 | nietupski marcin | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | James | opłacono on-line |
3 | Demski Krzysztof | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Biegowy Świat | opłacono on-line |
4 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | START z kartą sopocką | Face Nordic Walking Team | |
5 | sankowska sandra | sopot | Polska | START z kartą sopocką | AIC TEAM | opłacono on-line |
6 | Ruciński Jakub | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Bike U Up- Europell | opłacono on-line |
7 | Konecko Izabela | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | SGS Poland Team | opłacono on-line |
8 | WASILEWSKI ARKADIUSZ | SOPOT | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
9 | Gergovskyi Viktor | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
10 | Weiland Karina | Gdańsk | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
11 | Adamowicz Agnieszka | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
12 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono on-line |
13 | Bogucki Marcin | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
14 | Bogucka Magdalena | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
15 | Lamparski Sławek | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
16 | Własów Olga | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
17 | Tutkowski Daniel | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Fitness Fitback | opłacono on-line |
18 | Tutkowska Justyna | Sopot | START z kartą sopocką | Fitness Fitback | opłacono on-line | |
19 | Radwańska Emilia | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
20 | Bukowski Dariusz | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | AZS UG | opłacono on-line |
21 | Pobłocki Henryk | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
22 | Regliński Wojciech | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
23 | Chrobak Jacek | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Leasing Polski Team | opłacono on-line |
24 | Piechowiak Joanna | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
25 | Salewska Katarzyna | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | X-team Special Forces | opłacono on-line |
26 | Łakomski Mateusz | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
27 | Mattik Damian | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | damstonesopot | opłacono on-line |
28 | Szarejko Maciej | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | O co biega? | opłacono on-line |
29 | Wendykowski Tomasz | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Z drogi śledzie, bo Julek jedzie! | opłacono on-line |
30 | Tołoczko Magdalena | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
31 | Smal Karolina | Gdynia | Polska | START z kartą sopocką | ||
32 | Smal Bożena | Gdynia | Polska | START z kartą sopocką | ||
33 | Smal Jarosław | Gdynia | Polska | START z kartą sopocką | ||
34 | Kamińska Karina | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
35 | Buko Paweł | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
36 | wasilewski grzegorz | sopot | Polska | START z kartą sopocką | Dudycz Run | opłacono on-line |
37 | Błaszczyk Czarek | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
38 | Kośka Tomasz | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Kolonia Prabuty | opłacono on-line |
39 | Dzioba Michał | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Dzioba Team | opłacono on-line |
40 | Połeć Arkadiusz | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
41 | Robakowska Ewa | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
42 | Grabowska Mariola | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | KS Pidrina Gdynia | opłacono on-line |
43 | Grabowski Dariusz | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | KS Pidrina Gdynia | opłacono on-line |
44 | Witkowska Agnieszka | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
45 | Dąbkowska Anna | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
46 | Kojro Aleksandra | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Biegam bo mnie Ania zmusiła | opłacono on-line |
47 | BĄKOWSKI Zbigniew | GDAŃSK | Polska | START 65 lat i więcej | Akademia Biegania | |
48 | Włoch-Wiszniowska Barbara | Gdynia | Polska | START 65 lat i więcej | ||
49 | Ziemann Ryszard | Gdynia | Polska | START 65 lat i więcej | ||
50 | Cichończuk Antoni | Gdynia | Polska | START 65 lat i więcej | Akademia Marynarki Wojennej | |
51 | Lipski Jan Dominik | Lębork | Polska | START 65 lat i więcej | LKB im BRACI PETK/ Nowa Rurzanka | |
52 | Frydrychowicz Rita | Gdansk | Polska | START 65 lat i więcej | ||
53 | Tomys Ryszard | Szemud | Polska | START 65 lat i więcej | ||
54 | Deptuła Mirosława | Elbląg | Polska | START 65 lat i więcej | morsy Elbląg | |
55 | Błaszczak Waldemar | Gdańsk | Polska | START 65 lat i więcej | ||
56 | Kozłowski Roman | Gdańsk | Polska | START 65 lat i więcej | ||
57 | Solak Halina | Bytow | Polska | START 65 lat i więcej | Świat Płytek u Kryspina | |
58 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | START 65 lat i więcej | Parkrun Gdynia | |
59 | Bandurski Jacek | SOPOT | Polska | START 65 lat i więcej | ||
60 | liban zygfryd | tczew | Polska | START 65 lat i więcej | Biegający Tczew | |
61 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | START 65 lat i więcej | Pozytywna Endorfina | |
62 | Szpyra Edward | Gdynia | Polska | START 65 lat i więcej | ||
63 | KOWALSKI ANDRZEJ | SOPOT | Polska | START 65 lat i więcej | ||
64 | Plieth Jerzy | Gdańsk | Polska | START 65 lat i więcej | ||
65 | Niwiński Stanisław | Gdańsk | Polska | START 65 lat i więcej | klub Weteranów LA w Sopocie | |
66 | Sosonowski Bolesław | Gdańsk | Polska | START 65 lat i więcej | TKKF Rozstaje | |
67 | Grzelak Maciej | Sopot | Polska | START 65 lat i więcej | Mężczyzna | |
68 | Paluszak Tadeusz | Elbląg | Polska | START 65 lat i więcej | ||
69 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | START 65 lat i więcej | ||
70 | Witt Henryk | Sopot | Polska | START 65 lat i więcej | Norbsoft.pl | |
71 | Filipów Tadeusz | Lębork | Polska | START 65 lat i więcej | niezrzeszony | |
72 | Kątnik Leszek | Gdańsk | Polska | START 65 lat i więcej | Dziadkowy Klub Sportowy | |
73 | Polinceusz Adam | Gdańsk | Polska | START 65 lat i więcej | ||
74 | Krzyszkowski Andrzej | Gdynia | Polska | START 65 lat i więcej | niestowarzyszony | |
75 | Zakrzewski Paweł | Gdańsk | Polska | START | Family board | opłacono on-line |
76 | Koprowska Witosława | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
77 | Dąbrowska Aleksandra | Tczew | Polska | START | ||
78 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | Polska | START | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
79 | Żuchowski Jan | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
80 | Bernatowicz Klaudia | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
81 | Leśniewski Tomasz | Poznań | Polska | START | opłacono on-line | |
82 | Białas Konrad | Gdynia | Polska | START | ZORZA GDYNIA | opłacono on-line |
83 | Nabakowska Barbara | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
84 | Tatrocki Daniel | Gdynia Orłowo | Polska | START | RuNforFuN | opłacono on-line |
85 | Wegner Kamila | Reda | Polska | START | RUNEDA | |
86 | GUZOWSKI DARIUSZ | Trzebielino | Polska | START | Carry Petfood Trzebielino / Talex Borzytuchom | opłacono on-line |
87 | Mikołajczuk Paweł | Gdańsk | Polska | START | Fitback | opłacono on-line |
88 | Błaszczak Radosław | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
89 | Błaszczak Agnieszka | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
90 | Izydorczyk Edyta | Gdynia | Polska | START | ||
91 | Zaremba Adrian | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
92 | Leginowska-Koitalla Iwona | Otomin | Polska | START | opłacono on-line | |
93 | Pawłowska Maria | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
94 | Trzebiatowski Adam | Swarzewo | Polska | START | opłacono on-line | |
95 | Tkaczyk Marta | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
96 | Kwiatkowska Natalia | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
97 | Buśko Paweł | Charbrowo | Polska | START | 3Team Charbrowo | opłacono on-line |
98 | Kostrzewa-cembor Urszula | Gdansk | Polska | START | opłacono on-line | |
99 | Zmarzły Dawid | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
100 | Szłapka Monika | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15156