Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bujny Aleksandra | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | ||
2 | Bujny Natalia | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | ||
3 | Podbielska Tosia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | SP 61 Gdańsk | |
4 | Daniluk Maja | Gdynia | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 | ||
5 | Popek Artur | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | SP 43 Gdynia | |
6 | Popek Natalia | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | SP 43 Gdynia | |
7 | Daniluk Filip | Gdynia | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | ||
8 | Czecholińska Emilia | Gdynia | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | ||
9 | Wójcicki Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | SP 8 Sopot | |
10 | Boberski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 | Przedszkole nr 16 w Gdańsku | |
11 | Boberski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | SP 47 Gdańsk | |
12 | Boberski Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | SP 47 Gdańsk | |
13 | Nowicki Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 | Przedszkole nr 20 w Gdańsku | |
14 | Nowicka Maria | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | Szkoła Podstawowa nr 61 w Gdańsku | |
15 | Nowicka Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | Szkoła Podstawowa nr 61 w Gdańsku | |
16 | Własów Łucja | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | Szkoła Podstawowa nr 9 w Sopocie | |
17 | TOKARCZYK PIOTR | GDYNIA | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | LKS Zorza Gdynia/SP 44 Gdynia | |
18 | Prusak Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | KS Portowiec Gdańsk | |
19 | Stradomska Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | ||
20 | Krawczyk Jakub | Korsze | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 | Wybiegamy To! | |
21 | nietupski adam | sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | James | |
22 | nietupski jakub | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | James | |
23 | Pępek Maksymilian | Gdańsk | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 | ||
24 | GarskI Kryspin | Bytów | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | Świat Płytek u Kryspina | |
25 | Hubert Leon | Pogórze | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 | ||
26 | Dokrzewski Michał | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | ||
27 | Dokrzewski Adam | Gdynia | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | ||
28 | Dokrzewska Marta | Gdynia | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 | ||
29 | Dokrzewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 | ||
30 | Kłosowska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | ||
31 | Radwański Paweł | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | ||
32 | Grabowski Oskar | Gdańsk | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 | www.familyweekend.pl | |
33 | KLOSKOWSKI DOMINIK | BOJANO | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | ||
34 | KLOSKOWSKI DAWID | BOJANO | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | ||
35 | Frydrychowicz Rita | Gdansk | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 | ||
36 | Januszkiewicz Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | Gdańsk | |
37 | Januszkiewicz Kinga | SP 27 Gdańsk | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | SP 27 Gdańsk | |
38 | Strusiński Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | SP 75 Gdańsk | |
39 | Gumowska Lena | Banino | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | Gumisie | |
40 | Artiomow Piotr | Sopot | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | Przedszkole nr 4 w Sopocie | |
41 | Wróblewska Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | przedszkole nr 28 Gdańsk | |
42 | Wróblewski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | Sopocki Klub Lekkoatletyczny | |
43 | Motała Piotr | Rumia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | Siódemka Rumia | |
44 | Gruźlewski Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 | Przedszkola nr 82 w Gdańsku | |
45 | Jaśkowiak Alex | Kowale | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | ||
46 | Duda Bartosz | swibno | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | sp nr 88 | |
47 | Duda Borys | swibno | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | sp nr 88 | |
48 | Miliszkiewicz Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | SP NR 44 GDYNIA | |
49 | Błaszczuk Julian | Gdynia | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 | TriMama / Przedszkole nr 7 Gdynia | |
50 | Januszewicz Jaś | Sopot | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 | Przedszkole 10 Sopot | |
51 | Januszewicz Michał | Sopot | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | SP 8 Sopot | |
52 | Buko Wiktor | Sopot | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 | Sopocka Akademia Piłkarska | |
53 | Koprowska Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | GAT Gdańsk | |
54 | Frydrychowicz Franek | Gdańsk | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 | ||
55 | Rębowski Grzegorz | PASŁĘK | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 | Active Family Pasłęk | |
56 | Rębowski Mateusz | PASŁĘK | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | Active Family Pasłęk | |
57 | Rębowska Martyna | Pasłęk | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 | Active Family Pasłęk | |
58 | Bąbel Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | SP 81 Gdańsk | |
59 | Wiśniewski Igor | Rumia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | Arka Gdynia | |
60 | Kluczewski Filip | Bytów | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | Runtastyczni team Bytów | |
61 | Lisiecki Piotr | Gdynia | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | ||
62 | Lisiecka Eliza | Gdynia | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | ||
63 | Szymerowska Amelia | Rekowo Górne | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | Drużyna Słonecznego Poranka | |
64 | Motyka Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | Przedszkole nr 34 | |
65 | Motyka Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | SP nr 76 | |
66 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | Sp.24 Gdańsk | |
67 | Śpiewak Hanna | Rumia | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | Pani | |
68 | Śpiewak Emilia | Rumia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | ||
69 | Dzioba Łukasz | Sopot | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | Dzioba Team Przedszkole nr 8 Sopot | |
70 | Dzioba Joanna | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | Dzioba Team SP8 Sopot | |
71 | Dzioba Mateusz | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | Dzioba Team SP77 Gdańsk | |
72 | Kwiatkowska Helena | Rumia | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 | WieWiór Team | |
73 | Kwiatkowska Lidia | Rumia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | SP 9 Rumia | |
74 | Głombiowski Jaś | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | SASP | |
75 | Robaszkiewicz Olga | Rumia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | ||
76 | Białowąs Maciek | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | Lechia Gdańsk | |
77 | Perka Bartosz | Sopot | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | Sp 9 sopot | |
78 | Płotka Filip | Wejherowo | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 | Maja Team | |
79 | Witkowska Karolina | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | ||
80 | Radwański Piotr | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | ||
81 | Królik Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 | ||
82 | Królik Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | ||
83 | Witoszyński Michał | Gdynia | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 | ||
84 | Dańczyszyn Nikodem | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | ||
85 | Ickowski Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | LKS Zorza Gdynia | |
86 | Joniec Dominika | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | LKB im BRACI PETK | |
87 | Joniec Angelika | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | LKB im BRACI PETK | |
88 | Pieniążek Jakub | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | LKB im BRACI PETK | |
89 | Pieniążek Michał | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | LKB im BRACI PETK | |
90 | Kwiatkowska Maja | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | ||
91 | LORENC JOANNA | GDAŃSK | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | SP NR70 | |
92 | LORENC KAROL | GDAŃSK | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | SP NR70 | |
93 | Grabowski Andrzej | Sopot | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 | Przedszkole nr 5 w Sopocie | |
94 | Polak Julian | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 | SP 80 | |
95 | Polak Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | SP 80 | |
96 | Alvarado Tomasz | Sopot | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 | Przedszkole nr 1 w Sopocie | |
97 | Alvarado Mateusz | Sopot | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | Przedszkole nr 1 w Sopocie | |
98 | Dalidowicz Maja | Elbląg | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | ||
99 | ENGLERT SZYMON | GDYNIA | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 | Przedszkole nr 29 w Gdyni | |
100 | Kamińska Natalia | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 |
Wyświetleń: 9184