Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 SKURTYS Dagmara Reda START
2 Skurtys Cezary REDA START
3 Balicka Blanka Gdynia START opłacono on-line
4 Nakielski Rafał Gdynia START opłacono on-line
5 Śliwińska Edyta Kosakowo START Team Deaf opłacono on-line
6 Walkusz-Minko Ewelina Gdańsk START opłacono on-line
7 Nowak Kamil Gdynia START AG opłacono on-line
8 Błaszczak Agnieszka Gdańsk START opłacono on-line
9 WYCZYŃSKA KATARZYNA TCZEW START CrossElite opłacono on-line
10 Kruszyńska Agnieszka Miłobądz START opłacono on-line
11 WYCZYŃSKA PAULA Gdynia START CrossElite opłacono on-line
12 Zawisza Dariusz Gdańsk START BCT TEAM opłacono on-line
13 Brzezińska ewa Gdynia START opłacono on-line
14 Lipka Paweł Sopot START z kartą sopocką SOPOT opłacono on-line
15 Rucińska Agnieszka Gdańsk START Aplitt opłacono on-line
16 Zieliński Łukasz Gdynia START Gdynia Północ / Pan z Aparatem opłacono on-line
17 Iefymenko Oleksandr Sopot START z kartą sopocką Slad Jeza opłacono on-line
18 Okoniewska Joanna Kościerzyna START BigYellowFoot Adventure Team
19 Wolska Sylwia Rumia START MTM TEAM opłacono on-line
20 Szyca Elżbieta Gdańsk START MTM TEAM opłacono on-line
21 Połeć Arkadiusz Sopot START z kartą sopocką opłacono on-line
22 Bednarek Natalia Sopot START z kartą sopocką opłacono on-line
23 Pastwa Monika Gdańsk START opłacono on-line
24 Pastwa Janusz Gdańsk START opłacono on-line
25 Sierocin Jakub Sopot START z kartą sopocką opłacono on-line
26 Grążawski Piotr Gdynia START opłacono on-line
27 CHĘTNIK Rafał SZTUM START LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
28 Orlikowski Eugeniusz Koleczkowo START 65 lat i więcej biegamyrazem.pl
29 Etmańska Magda Chwaszczyno START opłacono on-line
30 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI START CrossElite opłacono on-line
31 Pokorska Agnieszka Sopot START opłacono on-line
32 Tredowski Michal Gdynia START opłacono on-line
33 Czarnecki Paweł Sopot START opłacono on-line
34 Gdaniec Anna Starogard Gdański START opłacono on-line
35 Lamparski Sławek Sopot START z kartą sopocką opłacono on-line
36 Kozak Michalina Gdańsk START BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
37 Simlat Katarzyna Złocieniec START FoxEnergy opłacono on-line
38 Lubowiecka Alicja Wejherowo START opłacono on-line
39 Torbicz Piotr Gdansk START 666 opłacono on-line
40 Tomczyk Marek Gdynia START opłacono on-line
41 Smal Jarosław Gdynia START opłacono on-line
42 Samborski Łukasz Sopot START opłacono on-line
43 Zawada Andrzej Wodnica START Wybrzeże Objazda opłacono on-line
44 Szatkowski Piotr Gdańsk START Urząd Transportu Kolejowego opłacono on-line
45 Mrozowski Dariusz Rumia START ParkRun Rumia opłacono on-line
46 Kiedacz Agnieszka Gdańsk START opłacono on-line
47 Tomys Ryszard Szemud START 65 lat i więcej
48 Jastrzębski Dariusz Sopot START z kartą sopocką opłacono on-line
49 Redzimski Adam Gdynia START Gdynia Północ opłacono on-line
50 Błaszczak Radosław Gdańsk START opłacono on-line
51 Grzelak Michał Gdynia START opłacono on-line
52 Grochowski Marek Gdańsk START T.G. Sokół Zakopane opłacono on-line
53 Grabowski Dariusz Sopot START z kartą sopocką KS Pidrina Gdynia opłacono on-line
54 Grabowska Mariola Sopot START z kartą sopocką KS Pidrina Gdynia opłacono on-line
55 Kośka Tomasz Sopot START z kartą sopocką Kolonia Prabuty opłacono on-line
56 Pestka Anna Gdańsk START opłacono on-line
57 Lipski Grzegorz Stężyca START opłacono on-line
58 Lipska Maria Stężyca START opłacono on-line
59 nietupski marcin Sopot START z kartą sopocką James opłacono on-line
60 schutz tomasz Gdynia START BROWAR GDYNIA opłacono on-line
61 Towarnicka Izabela Gdynia START Team Deaf opłacono on-line
62 Stolarczyk Laura Gdynia START Mieciu Team opłacono on-line
63 Skonka Marcin Gdańsk START TURBODOŁADOWANI
64 Kaszubowski Zenon Malbork START Active Malbork
65 Popiel Marek Gdansk START opłacono on-line
66 Zakrzewski Paweł Gdańsk START opłacono on-line
67 Zakrzewska Ewa Gdańsk START opłacono on-line
68 Tołoczko Magdalena Sopot START z kartą sopocką opłacono on-line
69 Gojlik Kazimierz gdansk START amator opłacono on-line
70 Zmarzly Darek Starogard Gd. START Dla Uśmiechu :) opłacono on-line
71 Kostrzewa-Cembor Urszula Gdańsk START opłacono on-line
72 Koziarska Ania Elbląg START opłacono on-line
73 Wróbel Sebastian Gdynia START Apteka Gemini Team opłacono on-line
74 Gach Maciej Gdańsk START Pomorze Biega i Pomaga opłacono on-line
75 Angielczyk Adam Gdańsk START reaktywuj sie w maratonie opłacono on-line
76 Pepliński Grzegorz Gdańsk START opłacono on-line
77 Kurszewska Magdalena Gdańsk START opłacono on-line
78 Pasierbska Ewa Gdańsk START Gdański Uniwersytet Medyczny opłacono on-line
79 Wiśniewski Krzysztof Rumia START opłacono on-line
80 Cyman Marta Gdańsk START Gdański Uniwersytet Medyczny opłacono on-line
81 Superson Maciej Gdynia START opłacono on-line
82 Borowiak Monika Gdańsk START opłacono on-line
83 Jarocki Tomasz Gdynia START opłacono on-line
84 Radulski Radosław Gdańsk START opłacono on-line
85 WIŚNIEWSKA EWA Rumia START Dwa Szybkie Żubry Team opłacono on-line
86 Belchnerowski Marcin Gdańsk START opłacono on-line
87 Groenwald Dariusz Połczyno START ISKRA Połczyno opłacono on-line
88 Robakowska Ewa Sopot START z kartą sopocką Biegowy Świat opłacono on-line
89 Gitner Marcin Gdynia START Piękni i Bestie opłacono on-line
90 Gałka Grzegorz Gdańsk START opłacono on-line
91 Klonowski Marcin Sztum START LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
92 Dziemian Jakub gdańsk START opłacono on-line
93 Dąbkowska Anna Sopot START z kartą sopocką opłacono on-line
94 Stefański Andrzej ELBLĄG START Maratończyk - Elbląg opłacono on-line
95 Lassmann Julia Gdańsk START opłacono on-line
96 Szemberski Szymon Gdańsk START opłacono on-line
97 Kulpaczyński Patryk Gdańsk START Goggle PAE Team opłacono on-line
98 Nabakowska Barbara Gdańsk START MArtaton opłacono on-line
99 Kostuch Adam Gdańsk START opłacono on-line
100 Kurajk Marian Gdańsk START opłacono on-line


Wyświetleń: 4911

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ