Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Angielczyk Adam | Gdańsk | Polska | START | reaktywuj sie w maratonie | opłacono on-line |
2 | Bączek-Motała Barbara | Radomek | Polska | START | Amex Bączek Iława | opłacono on-line |
3 | Balicka Blanka | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
4 | Bandurski Jacek | SOPOT | Polska | START 65 lat i więcej | ||
5 | BARYŁA Tomasz | GDYNIA | Polska | START | opłacono on-line | |
6 | Bednarek Natalia | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
7 | Belchnerowski Marcin | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
8 | Biała Beata | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
9 | Białas Konrad | GDYNIA | Polska | START | Zorza Gdynia | opłacono on-line |
10 | Bogucki Marcin | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
11 | Borowiak Monika | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
12 | Brzezińska ewa | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
13 | Błaszczak Agnieszka | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
14 | Błaszczak Radosław | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
15 | Błaszczak Waldemar | Gdańsk | Polska | START 65 lat i więcej | ||
16 | Chalecka JOLANTA | Braniewo | Polska | START | opłacono on-line | |
17 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | START | RBM Team | |
18 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | START | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
19 | Chrobak Jacek | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Leasingpolski | opłacono on-line |
20 | Cichończuk Antoni | Gdynia | Polska | START 65 lat i więcej | Akademia Marynarki Wojennej | |
21 | Cyman Marta | Gdańsk | Polska | START | Gdański Uniwersytet Medyczny | opłacono on-line |
22 | Czarnecki Paweł | Sopot | Polska | START | opłacono on-line | |
23 | Czerwińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | START | Ekipa zryw | opłacono on-line |
24 | Dąbkowska Anna | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
25 | Deptuła Mirosława | Elbląg | Polska | START 65 lat i więcej | morsy Elbląg | |
26 | Dobrowolska Hanna | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
27 | Dokrzewska Katarzyna | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
28 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
29 | Dranka Ewelina Dranka | Gdańsk | Polska | START | The One | opłacono on-line |
30 | Dziemian Jakub | gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
31 | Etmańska Magda | Chwaszczyno | Polska | START | opłacono on-line | |
32 | Gach Maciej | Gdańsk | Polska | START | Pomorze Biega i Pomaga | opłacono on-line |
33 | García Castro Iván Manuel | Gdynia | Hiszpania | START | opłacono on-line | |
34 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
35 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | START | opłacono on-line | |
36 | Gergovskyi Viktor | Gdańsk | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
37 | Gitner Marcin | Gdynia | Polska | START | Piękni i Bestie | opłacono on-line |
38 | Gojlik Kazimierz | gdansk | Polska | START | amator | opłacono on-line |
39 | Golasz Halina | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
40 | Golec-Okuniewska Agnieszka | Gdynia | Polska | START | ||
41 | Grabowska Mariola | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | KS Pidrina Gdynia | opłacono on-line |
42 | Grabowski Dariusz | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | KS Pidrina Gdynia | opłacono on-line |
43 | Grążawski Piotr | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
44 | Grochowski Marek | Gdańsk | Polska | START | T.G. Sokół Zakopane | opłacono on-line |
45 | Groenwald Dariusz | Połczyno | Polska | START | ISKRA Połczyno | opłacono on-line |
46 | Gronowska Sylwia | Gdynia | Polska | START | Saltus Sport Team | opłacono on-line |
47 | Gruchała Katarzyna | Gdynia | Polska | START | Gdański Uniwersytet Medyczny | opłacono on-line |
48 | Gruszeczka Mateusz | Grudziądz | Polska | START | opłacono on-line | |
49 | Grzelak Maciej | Sopot | Polska | START 65 lat i więcej | Dom Starców Sopot | |
50 | Grzelak Michał | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
51 | Hajduk Dariusz | Gdańsk | Polska | START | Gdańsk | opłacono on-line |
52 | Hartuna zenon | Piece | Polska | START | Florian Chojnice pkp cargo gdynia | opłacono on-line |
53 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Ukraina | START z kartą sopocką | Slad Jeza | opłacono on-line |
54 | Jarocki Tomasz | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
55 | Jastrzębski Dariusz | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
56 | Jażdżewska Beata | Rumia | Polska | START | Biegaj z Bzysiem | opłacono on-line |
57 | Kamińska Grażyna | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
58 | Kamrowska Katarzyna | Pruszcz Gdański | Polska | START | opłacono on-line | |
59 | Kapczyński Damian | MASZEWO LĘBORSKIE | Polska | START | opłacono on-line | |
60 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | START | Active Malbork | |
61 | Keslinke Łukasz | Gdynia | Polska | START | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
62 | Kiedacz Agnieszka | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
63 | Kliś Klaudia | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
64 | Klonowski Marcin | Sztum | Polska | START | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
65 | Konkiel Joanna Konkiel | Gdynia | Polska | START | ||
66 | KONOPKA PAWEŁ | GDYNIA | Polska | START | Daleko jeszcze | opłacono on-line |
67 | Kopicka Eliza | Gdańsk | Polska | START | Kopiki | opłacono on-line |
68 | Kośka Tomasz | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Kolonia Prabuty | opłacono on-line |
69 | Kostrzewa-Cembor Urszula | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
70 | Kostuch Adam | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
71 | KOWALSKI ANDRZEJ | SOPOT | Polska | START 65 lat i więcej | ||
72 | Kozaczuk Krzysztof | Gdynia | Polska | START | MJR | opłacono on-line |
73 | Kozak Michalina | Gdańsk | Polska | START | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
74 | Koziarska Ania | Elbląg | Polska | START | opłacono on-line | |
75 | Kozioł Krzysztof | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
76 | Krasowski Andrzej | Dębogórze | Polska | START | Aplitt | opłacono on-line |
77 | KRÓL BŁAŻEJ | KĘBŁOWO | Polska | START | GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA | opłacono on-line |
78 | Kruszyńska Agnieszka | Miłobądz | Polska | START | opłacono on-line | |
79 | Krzyszkowski Andrzej | Gdynia | Polska | START 65 lat i więcej | niestowarzyszony | |
80 | Kukulski Karol | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
81 | Kulpaczyński Patryk | Gdańsk | Polska | START | Goggle PAE Team | opłacono on-line |
82 | Kurajk Marian | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
83 | Kurajk Paweł | Michalin Koronki | Polska | START | opłacono on-line | |
84 | Kurnatowska Beata | Chwaszczyno | Polska | START | opłacono on-line | |
85 | Kurszewska Magdalena | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
86 | Lamparski Sławek | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
87 | LANGNER-KAPCZYŃSKA EDYTA | MASZEWO LĘBORSKIE | Polska | START | opłacono on-line | |
88 | Lassmann Julia | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
89 | Leliwa Sylwia | Gdańsk | Polska | START | RBM Team | opłacono on-line |
90 | Lewicki Łukasz | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
91 | liban zygfryd | tczew | Polska | START 65 lat i więcej | Biegający Tczew | |
92 | Lipka Paweł | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | SOPOT | opłacono on-line |
93 | Lipska Maria | Stężyca | Polska | START | opłacono on-line | |
94 | Lipski Grzegorz | Stężyca | Polska | START | opłacono on-line | |
95 | Lipski Isabelle | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
96 | Lisiecka Dorota Lisiecka | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
97 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Polska | START | opłacono on-line | |
98 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | START 65 lat i więcej | Parkrun Gdynia | |
99 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | START 65 lat i więcej | Pozytywna Endorfina | |
100 | Michalak Marlena | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line |
Wyświetleń: 10585