Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Syldatk Majka Mściszewice Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 Metrożercy darmowy udział
2 Syldatk Weronika Mściszewice Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 Metrożercy darmowy udział
3 Skrzoska Błażej Gdynia Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 Szkoła podstawowa 45 Gdynia darmowy udział
4 Jabłońska Nina Wąbrzeźno Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 darmowy udział
5 Florek Natalia Gdynia Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 darmowy udział
6 Zdanko Miłosz Gdańsk Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 darmowy udział
7 Motyka Weronika Gdańsk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 darmowy udział
8 Motyka Martyna Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 darmowy udział
9 Plavinska Aliya Gdynia Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 darmowy udział
10 Plavinska Leya Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 darmowy udział
11 nietupski jakub Sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 darmowy udział
12 nietupski adam Sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 darmowy udział
13 podbielska tosia gdańsk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 SP 61 Gdańsk darmowy udział
14 Milewska Julia Mosty Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 darmowy udział
15 Kurnatowska Marysia Chwaszczyno Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 IV C SP nr 9 Sopot - Jazz Club darmowy udział
16 Jakubowska Izabela Gdynia Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 Przedszkole nr 14 w Gdynia darmowy udział
17 Paczkowski Wojciech Wejherowo Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 darmowy udział
18 Paczkowski Tomasz wejherowo Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 darmowy udział
19 Komasara Natan Malbork Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 darmowy udział
20 Komasara Igor Malbork Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 darmowy udział
21 Pytel Julia Pruszcz Gdański Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański darmowy udział
22 ENGLERT SZYMON GDYNIA Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 Przedszkole nr 29 w Gdyni darmowy udział
23 Kierszka Ignacy Gdynia Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 PSSP Gdynia darmowy udział
24 Elmanowska Natalia Reda Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 darmowy udział
25 Elmanowska Joanna Reda Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 darmowy udział
26 Bójczuk Piotr Gdańsk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 darmowy udział
27 Ladziński Tomasz Gdańsk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 L-Run Łostowice darmowy udział
28 Ladziński Adam Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 L-Run Łostowice darmowy udział
29 Rogocka Nicole Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 Gdyńska Akademia Siatkówki/SP 39 Gdynia darmowy udział
30 Dańczyszyn Nikodem Gdańsk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 darmowy udział
31 Walas Daniel Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 darmowy udział
32 Rapa Zuzanna Kowale Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 darmowy udział
33 Rapa Jakub Kowale Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 darmowy udział
34 Rokita Maja Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 RockyRUN darmowy udział
35 Dzik Ksawery Elblag Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 SP 6 Elbląg darmowy udział
36 Nierzwicki Mikołaj Starogard Gdański Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 darmowy udział
37 Nierzwicki Kacper Starogard Gdański Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 darmowy udział
38 TWAROWSKA MILENA SUCHY DWÓR Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 SKOCZEK POGÓRZE darmowy udział
39 Zieliński Krzysztof Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 LKS Zorza Gdynia / SP 26 Gdynia darmowy udział
40 Łukaszewski Filip Gdynia Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 Bursztynowa Siódemka darmowy udział
41 Markowski Tomek Gdynia Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 Szkola Podstawowa nr53 darmowy udział
42 OLEKSAK MATEUSZ GDYNIA Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR.53 darmowy udział
43 Żochowska Liliana Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 LKS Zorza Gdynia, UKS 7 Gdynia darmowy udział
44 Szymichowski Łukasz Gdańsk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 Przedszkole nr 19 w Gdyni darmowy udział
45 Pouch Martyna Reda Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 UKS Ciechocino darmowy udział
46 Kowalczyk Julia Lębork Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 Sp nr 8 Lębork darmowy udział
47 Dragan Blanka Gdynia Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 darmowy udział
48 Ścibiorska Maja Borkowo Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 GTS Borkowo darmowy udział
49 Teska Patrycja Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 SGA Gdynia darmowy udział
50 Teska Martyna Gdynia Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 SGA Gdynia darmowy udział
51 Tuchanowski Aleksander Pruszcz Gdański Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 darmowy udział
52 Kozioł Olivier Gdańsk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 CrossFit Stocznia darmowy udział
53 Miszewski Antoni Gdańsk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 Grupa Biegowa 65 darmowy udział
54 Popowicz Antoni Rumia Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 Prency na Trasie darmowy udział
55 WLAZŁOWSKA NADIA GDYNIA Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 SP 17 GDYNIA darmowy udział
56 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 darmowy udział
57 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 darmowy udział
58 Piotrowski Tomek Gdańsk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 darmowy udział


Wyświetleń: 1656

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ