Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Plavinska Aliya Gdynia Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 darmowy udział
2 Plavinska Leya Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 darmowy udział
3 nietupski jakub Sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 darmowy udział
4 nietupski adam Sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 darmowy udział
5 podbielska tosia gdańsk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 SP 61 Gdańsk darmowy udział
6 Milewska Julia Mosty Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 darmowy udział
7 Kurnatowska Marysia Chwaszczyno Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 IV C SP nr 9 Sopot - Jazz Club darmowy udział
8 Jakubowska Izabela Gdynia Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 Przedszkole nr 14 w Gdynia darmowy udział
9 Paczkowski Wojciech Wejherowo Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 darmowy udział
10 Paczkowski Tomasz wejherowo Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 darmowy udział
11 Komasara Natan Malbork Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 darmowy udział
12 Komasara Igor Malbork Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 darmowy udział
13 Pytel Julia Pruszcz Gdański Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański darmowy udział
14 ENGLERT SZYMON GDYNIA Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 Przedszkole nr 29 w Gdyni darmowy udział
15 Kierszka Ignacy Gdynia Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 PSSP Gdynia darmowy udział
16 Elmanowska Natalia Reda Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 darmowy udział
17 Elmanowska Joanna Reda Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 darmowy udział
18 Bójczuk Piotr Gdańsk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 darmowy udział
19 Ladziński Tomasz Gdańsk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 L-Run Łostowice darmowy udział
20 Ladziński Adam Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 L-Run Łostowice darmowy udział
21 Rogocka Nicole Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 Gdyńska Akademia Siatkówki/SP 39 Gdynia darmowy udział
22 Dańczyszyn Nikodem Gdańsk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 darmowy udział
23 Walas Daniel Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 darmowy udział
24 Rokita Maja Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 RockyRUN darmowy udział
25 Dzik Ksawery Elblag Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 SP 6 Elbląg darmowy udział
26 Nierzwicki Mikołaj Starogard Gdański Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 darmowy udział
27 Nierzwicki Kacper Starogard Gdański Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 darmowy udział
28 TWAROWSKA MILENA SUCHY DWÓR Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 SKOCZEK POGÓRZE darmowy udział
29 Zieliński Krzysztof Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 LKS Zorza Gdynia / SP 26 Gdynia darmowy udział
30 Łukaszewski Filip Gdynia Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 Bursztynowa Siódemka darmowy udział
31 Markowski Tomek Gdynia Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 Szkola Podstawowa nr53 darmowy udział
32 OLEKSAK MATEUSZ GDYNIA Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR.53 darmowy udział
33 Żochowska Liliana Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 LKS Zorza Gdynia, UKS 7 Gdynia darmowy udział
34 Szymichowski Łukasz Gdańsk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 Przedszkole nr 19 w Gdyni darmowy udział
35 Pouch Martyna Reda Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 UKS Ciechocino darmowy udział
36 Dragan Blanka Gdynia Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 darmowy udział
37 Ścibiorska Maja Borkowo Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 GTS Borkowo darmowy udział
38 Teska Patrycja Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 SGA Gdynia darmowy udział
39 Teska Martyna Gdynia Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 SGA Gdynia darmowy udział
40 Tuchanowski Aleksander Pruszcz Gdański Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 darmowy udział
41 Kozioł Olivier Gdańsk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 CrossFit Stocznia darmowy udział
42 Miszewski Antoni Gdańsk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 Grupa Biegowa 65 darmowy udział
43 Popowicz Antoni Rumia Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 Prency na Trasie darmowy udział
44 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 darmowy udział
45 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 darmowy udział
46 Piotrowski Tomek Gdańsk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 darmowy udział
47 Maras Szymon Siemirowice Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 darmowy udział
48 Maras Wiktoria Siemirowice Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 darmowy udział


Wyświetleń: 1376

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ