Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Heynar Jan Sopot Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013
2 Heynar Martyna Sopot Bieg Malucha – rocznik 2012-2010
3 Olszewska Zuzanna Gdynia Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 Active Family Pasłęk
4 Olszewski Jakub Gdynia Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 Active Family Pasłęk
5 Balcer Szymon Gdynia Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 SP 13 Gdynia
6 Balcer Alicja Gdynia Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 Przedszkole nr 14 w Gdynia
7 Barczak Michał Gdańsk Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 Przedszkole nr 39 w Gdańsku
8 Wilczkowski Marek Sopot Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013
9 Wilczkowski Konrad Sopot Bieg Malucha – rocznik 2012-2010
10 Pieniążek Michał Lębork Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 LKB im.Braci Petk Lębork
11 Pieniążek Jakub Lębork Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 LKB im.Braci Petk Lębork
12 Labuda Mateusz Jabłowo Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013
13 Gołąbowicz Oliwia Lębork Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 LKB im.Braci Petk Lębork
14 Lokś Piotr Janowo Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 Skl Filippides Starogard Gdański
15 Lokś Paulina Janowo Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 Skl Filippides Starogard Gdański
16 Żak Franciszek Warszawa Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013
17 Boberski Jakub Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 SP 47 Gdańsk
18 Boberski Bartłomiej Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 SP 47 Gdańsk
19 SOBIERAJ JAKUB GDAŃSK Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003
20 Boberski Tomasz Gdańsk Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 Przedszkole nr 16 w Gdańsku
21 SOBIERAJ JAN GDAŃSK Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003
22 Wasilewski Szymon Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003
23 Łochiński Antoni Gdynia Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 Active Family Pasłęk
24 Łochińska Joanna Gdynia Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 Active Family Pasłęk
25 FRYDRYCHOWSKI FILIP Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006
26 Godziński Jacek Gdańsk Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013
27 Godzińska ola Gdańsk Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013
28 Stolc Bruno Bolszewo Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013
29 Stolc Leon Bolszewo Bieg Malucha – rocznik 2012-2010
30 Banaś Klementyna Gdańsk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010
31 Banaś Józef Gdańsk Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013
32 Borowicz Kacper Rumia Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 Janowiaczek
33 Borowicz Julia Rumia Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 Kreatywni Rumia
34 Socha Rafał Sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003
35 Kowalska Wanda Gdynia Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013
36 Kowalska Julia Gdynia Bieg Malucha – rocznik 2012-2010
37 Oleszkiewicz Hubert Rumia Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 Kreatywni Rumia
38 Patała Ludwik Gdynia Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013
39 Salwin Piotr Gdynia Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 Sp 48 Gdynia
40 Salwin Paweł Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 Sp 48 Gdynia
41 Kożyczkowski Aleksander Mosty Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013
42 Kożyczkowski Maksymilian Mosty Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013
43 iefymenko olga Sopot Bieg Malucha – rocznik 2012-2010
44 iefymenko anna Sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006
45 Kulesza Tymon Radunica Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013
46 Kulesza Szymon Radunica Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013
47 Rozmus Hanna Sopot Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 SP 9 SOPOT
48 Wojciszke Artur Gdańsk Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013
49 Wojciszke Kaja Gdańsk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010
50 Łukaszewski Adam Gdańsk Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013
51 Przybyszewski Paweł Gdańsk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 Szkoła podstawowa nr 8 Gdańsk
52 Bebkiewicz Laura Gdynia Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 OKAS Gdynia
53 Bebkiewicz Sara Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 OKAS Gdynia
54 nietupski adam sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 james
55 nietupski jakub sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 james
56 Michalik Tola Gdańsk Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 4plusMOPS
57 Michalik Lila Gdańsk Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 4plusMOPS
58 Michalik Tytus Gdańsk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 4plusMOPS
59 Shawki Alex Tokary Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013
60 Ellwardt Kamil Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 SP 79 Gdańsk
61 Jędruszczak Aleksandra Wójtowo Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 SP 3 Barczewo
62 Jędruszczak Łukasz Wójtowo Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 SP 3 Barczewo
63 Wera Dominik PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 As Piłeczka Pruszcz Gdański
64 Zbrzeźniak Ewa Straszyn Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 przedszkole Horyzoncik
65 Zbrzeźniak Piotr Straszyn Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 Szkoła Podstawowa w Straszynie
66 Kończak Joanna Gdańsk Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013
67 Kończak Aleksandra Gdańsk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 SP 38 Gdańsk
68 Rapcewicz Marcin Braniewo Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006
69 Hawryszko Dominik Dębogórze Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 Niepubliczne Przedszkole Tenisowe Jaworek
70 Rutkiewicz MAja Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 SP 80 Gdańsk
71 Rutkiewicz Maciej Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 SP 80 Gdańsk
72 Gleinert Jakub Żukowo Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003
73 Kowalczyk Tymon Gdańsk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 7 PBOT
74 Kordek Paweł Gdańsk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 Przedszkole nr 7
75 Kordek Robert Gdańsk Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 Przedszkole nr 7
76 Krzyżak Szymon Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 SP 12 Gdańsk
77 WIŚNIEWSKI Igor Rumia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006
78 Błaszczuk Julian Gdynia Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 TriMama / Przedszkole nr 7 Gdynia
79 Muller Bartosz Gdańsk Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 Przedszkole Kolorowe Kredki nr 83
80 Zakrzewska Maja Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 Sz.P. nr 75
81 Zakrzewski Jakub Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 Sz.P. nr 75
82 Diaz Borkowski Agustin sopot Bieg Malucha – rocznik 2012-2010
83 Diaz Borkowska Layla sopot Bieg Malucha – rocznik 2012-2010
84 Panek Bianka Gdańsk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 ZSSiO 75 Gdańsk
85 Panek Dawid Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 ZSSiO 75 Gdańsk
86 Zajączkowski Krzyś Gdańsk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 SP 79
87 Zajaczkowska Zosia Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 SP 79
88 Słomczewska Natalia Gdynia Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 Szkoła podstawowa nr 8
89 Leik Wiktor Straszyn Bieg Malucha – rocznik 2012-2010
90 Szymański Stanisław Gdynia Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 Przedszkole nr 6
91 Figel Krzyś Gdańsk Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013
92 Mazurowski Szymon Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 szkoła podstawowa nr 11 Gdynia
93 Falk Maciej Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk
94 Wiliński Wiktoria Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 SP nr 29 w Gdyni
95 Wilińska ALEKSANDRA Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 SP nr 29 w Gdyni
96 Grzeszczak Bartosz Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 SP 23 Gdynia
97 Gorzelak Maja Sopot Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 Morsy Sopot
98 Gorszka Ignacy Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2009-2006 SP48 Gdańsk
99 Rębowska Martyna Pasłęk Bieg Mini-Malucha – rocznik 2015-2013 Active Family Pasłęk
100 Rębowski Mateusz Pasłęk Bieg Malucha – rocznik 2012-2010 Active Family Pasłęk


Wyświetleń: 3690

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ