Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kwiatek Szymon | Elganowo | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | ||
2 | Plata Michał | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | ||
3 | Gleinert Jakub | Żukowo | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | ||
4 | Socha Rafał | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | ||
5 | Wasilewski Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | ||
6 | Kuncewicz Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | ||
7 | nietupski jakub | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | ||
8 | SOBIERAJ JAN | GDAŃSK | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | ||
9 | SOBIERAJ JAKUB | GDAŃSK | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | ||
10 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | ||
11 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | ||
12 | Załupka Patryk | Słupsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | AML Słupsk | |
13 | Tobjasz Tymon | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | Gimnazjum nr 20 Gdynia | |
14 | nietupski jakub | sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | james | |
15 | Gołąbowicz Oliwia | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | LKB im.Braci Petk Lębork | |
16 | Pieniążek Jakub | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | LKB im.Braci Petk Lębork | |
17 | Pieniążek Michał | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | LKB im.Braci Petk Lębork | |
18 | Droszkowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | LKS Zorza Gdynia | |
19 | Borkowska Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | LKS Zorza Gdynia / Gim. nr. 8 Gdynia | |
20 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | LKS Zorza Gdynia / SP 26 Gdynia | |
21 | Rokita Maja | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | RockyRUN | |
22 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | Skl Filippides Starogard Gdański | |
23 | Lewandowski Filip | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | SKLA Sopot | |
24 | Rogocka Nicole | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | SP 39 Gdynia | |
25 | Dzioba Mateusz | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | SP 77 Gdańsk | |
26 | Ellwardt Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | SP 79 Gdańsk | |
27 | Gronowska Julia | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | SP nr 11 Gdynia | |
28 | Gronowska Julia | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | SP nr 11 Gdynia | |
29 | Wilińska ALEKSANDRA | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | SP nr 29 w Gdyni | |
30 | Białas Oliver | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2005-2003 | Sp47 Gdynia |
Wyświetleń: 11016