Wyniki Dzieci

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 470 TESKA MARTYNA K 1 K 0-5 GDYNIA SGA GDYNIA
2 409 CZERNIAK JULIA K 2 K 0-5 ELBLĄG PRZEDSZKOLE NR 26 W ELBLĄGU
3 438 LEIK MAŁGORZATA K 3 K 0-5 GDAŃSK
4 477 ZBRZEŹNIAK EWA K 4 K 0-5 STRASZYN PRZEDSZKOLE HORYZONCIK
5 568 WOJCISZKE KAJA K 5 K 0-5 GDAŃSK
6 457 RAPA ZUZANNA K 6 K 0-5 KOWALE
7 463 SOCHA JAGODA K 7 K 0-5 SOPOT PRZEDSZKOLE NR 10 W SOPOCIE
8 698 PŁOCHOCKA ANIA K 8 K 0-5 GDAŃSK PRZEDSZKOLE POD WESOŁĄ CHMURKĄ
9 430 KOWALSKA WANDA K 9 K 0-5 GDYNIA
10 694 PŁOCHOCKA ZUZANNA K 10 K 0-5 GDAŃSK
11 401 BALCER ALICJA K 11 K 0-5 GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 14 W GDYNIA
12 421 JABŁOŃSKA NINA K 12 K 0-5 WĄBRZEŹNO
13 460 SHARMA ANISA K 13 K 0-5 SOPOT
14 709 ZDUŃCZYK OLIWIA K 14 K 0-5 PRZEDBÓRZ
15 750 WERA PAULINA K 15 K 0-5 PRUSZCZ GDAŃSKI
16 475 ZAWADZIŃSKA MAJA K 16 K 0-5 RADUNICA
17 427 KOŃCZAK JOANNA K 17 K 0-5 GDAŃSK
18 435 KWIATKOWSKA HELENA K 18 K 0-5 RUMIA WIEWIÓR TEAM
19 411 ELMANOWSKA JOANNA K 19 K 0-5 REDA
20 684 ŚWIĘTONIOWSKA JULIA K 20 K 0-5 SOPOT
21 458 RĘBOWSKA MARTYNA K 21 K 0-5 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK
22 418 GORZELAK MAJA K 22 K 0-5 SOPOT MORSY SOPOT
23 464 SOCHA MALINA K 23 K 0-5 SOPOT PRZEDSZKOLE NR 10 W SOPOCIE
24 410 ELMANOWSKA NATALIA K 24 K 0-5 REDA
M 0-5
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 448 ORYŃCZAK ALEKSANDER M 1 M 0-5 GDAŃSK
2 423 JURCZAK FRANCISZEK M 2 M 0-5 GDAŃSK
3 403 BARCZAK MICHAŁ M 3 M 0-5 GDAŃSK PRZEDSZKOLE NR 39 W GDAŃSKU
4 453 PIS TYMOTEUSZ M 5 M 0-5 GDAŃSK PRZEDSZKOLE NR 86 GDAŃSK
5 449 PASZKA BARTOSZ M 6 M 0-5 GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 8 GDYNIA
6 419 GRABOWSKI ANDRZEJ M 7 M 0-5 SOPOT PRZEDSZKOLE NR 5 W SOPOCIE
7 452 PĘPEK MAKSYMILIAN M 8 M 0-5 GDAŃSK
8 555 SIERACKI REMIŚ M 9 M 0-5 GDAŃSK GOYELLO POWER CLUB
9 746 BOŁOL ALEX M 10 M 0-5 KLAUDYN
10 480 ŻAK FRANCISZEK M 11 M 0-5 WARSZAWA
11 437 LABUDA MATEUSZ M 12 M 0-5 JABŁOWO
12 405 BŁASZCZUK JULIAN M 13 M 0-5 GDYNIA TRIMAMA / PRZEDSZKOLE NR 7 GDYNIA
13 456 RADZIMOWSKI WOJTEK M 14 M 0-5 GDYNIA PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 1 W GDYNI
14 447 OLSZEWSKI JAKUB M 15 M 0-5 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK
15 414 GLOZA OLIVIER M 16 M 0-5 SOPOT
16 440 ŁUKASZEWSKI ADAM M 17 M 0-5 GDAŃSK
17 424 KACIK OLAF M 18 M 0-5 BANINO
18 466 STOLC BRUNO M 19 M 0-5 BOLSZEWO
19 461 SHAWKI ALEX M 20 M 0-5 TOKARY
20 404 BEMOWSKI BARTOSZ M 21 M 0-5 GDYNIA PRZEDSZKOLE 28 W GDYNI
21 479 ZESZUTEK ZIEMOWIT M 22 M 0-5 GDYNIA
22 420 HEYNAR JAN M 23 M 0-5 SOPOT
23 471 WILCZKOWSKI MAREK M 24 M 0-5 SOPOT
24 469 SZYMAŃSKI STANISŁAW M 25 M 0-5 GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 6
25 473 WOJCISZKE ARTUR M 26 M 0-5 GDAŃSK
26 406 BOBERSKI TOMASZ M 27 M 0-5 GDAŃSK PRZEDSZKOLE NR 16 W GDAŃSKU
27 407 BOROWICZ KACPER M 28 M 0-5 RUMIA JANOWIACZEK
28 450 PATAŁA LUDWIK M 29 M 0-5 GDYNIA
29 428 KORDEK ROBERT M 30 M 0-5 GDAŃSK PRZEDSZKOLE NR 7
30 474 WOJTCZUK MILAN M 31 M 0-5 GDYNIA
PK 439 ŁOCHIŃSKA JOANNA K PK K 0-5 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK
31 446 MULLER BARTOSZ M 32 M 0-5 GDAŃSK PRZEDSZKOLE KOLOROWE KREDKI NR 83
32 402 BANAŚ JÓZEF M 33 M 0-5 GDAŃSK
DSF 459 RĘBOWSKI GRZEGORZ M PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK
K 6-8
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 573 ZAŁUPKA JAGODA K 1 K 6-8 SŁUPSK AML SŁUPSK
2 526 LEIK MARTA K 2 K 6-8 GDAŃSK
3 708 JANUSZKIEWICZ KINGA K 3 K 6-8 GDAŃSK SP27
4 546 PLAVINSKA ALIYA K 4 K 6-8 GDYNIA
5 693 CEJBA PAULA K 5 K 6-8 DOBROJEWO PODSTAWOWA W OSTRORGU
6 558 SŁOMCZEWSKA NATALIA K 6 K 6-8 GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8
7 699 PŁOCHOCKA ZOSIA K 7 K 6-8 GDAŃSK SP67 W GDAŃSKU
8 544 PANEK BIANKA K 8 K 6-8 GDAŃSK ZSSIO 75 GDAŃSK
9 686 JAGMIN AMELIA K 9 K 6-8 MOSTY 0
10 566 ŚCIBIORSKA MAJA K 10 K 6-8 BORKOWO GTS BORKOWO
11 575 ZIELONKA-WYCZLIŃSKA ALICJA K 11 K 6-8 GDAŃSK PRZEDSZKOLE 51 FANTAZJA GDAŃSK
12 495 DIAZ BORKOWSKA LAYLA K 12 K 6-8 SOPOT
PK 565 SZYMICHOWSKI MARCIN M PK M 6-8 GDAŃSK PRZEDSZKOLE NR 19 W GDYNI
13 537 MOTYKA WERONIKA K 13 K 6-8 GDAŃSK
14 485 BOROWICZ JULIA K 14 K 0-5 RUMIA KREATYWNI RUMIA
15 497 DRAGAN BLANKA K 15 K 6-8 GDYNIA
16 483 BEBKIEWICZ LAURA K 16 K 6-8 GDYNIA OKAS GDYNIA
17 700 GÓRZNY KORNELIA K 17 K 6-8 SOPOT SOPOCKA AUTONOMICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
18 484 BICZKOWSKA INKA K 18 K 6-8 SOPOT SOPOCKA AUTONOMICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
19 551 ROZMUS HANNA K 19 K 6-8 BRANIEWO MOS ZATOKA BRANIEWO
20 506 HEYNAR MARTYNA K 20 K 6-8 SOPOT
21 488 CAR ALICJA K 21 K 6-8 GDYNIA SP 28 GDYNIA
22 487 BRYŁKA ADRIANNA K 22 K 6-8 GDAŃSK SP 23 GDAŃSK
23 521 KOWALSKA JULIA K 23 K 6-8 GDYNIA
24 507 IEFYMENKO OLGA K 24 K 6-8 SOPOT
25 542 OLSZEWSKA ZUZANNA K 25 K 6-8 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK
26 517 KOŃCZAK ALEKSANDRA K 26 K 6-8 GDAŃSK SP 38 GDAŃSK
27 559 SOCHA KALINA K 27 K 6-8 SOPOT SOPOCKA AUTONOMICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
PK 417 GODZIŃSKI JACEK M PK M 0-5 GDAŃSK
28 482 BANAŚ KLEMENTYNA K 28 K 6-8 GDAŃSK
M 6-8
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 500 DZIK KSAWERY M 1 M 6-8 ELBLAG SP 6 ELBLĄG
2 511 KAROLEWSKA ERYK M 2 M 6-8 WEJHEROWO
3 553 SALWIN PIOTR M 3 M 6-8 GDYNIA SP 48 GDYNIA
4 550 RĘBOWSKI MATEUSZ M 4 M 6-8 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK
5 691 DRZYCIMSKI FILIP M 5 M 6-8 GDAŃSK SP76
PK 577 BEBKIEWICZ SARA K PK K 9-12 GDYNIA OKAS GDYNIA
6 549 RAPA JAKUB M 6 M 6-8 KOWALE
7 515 KNIAŻEWSKI ANTONI M 7 M 6-8 ZĄBKI SZKOŁA PDSTAWOWA NR 2 W ZĄBKACH
8 481 BALCER SZYMON M 8 M 6-8 GDYNIA SP 13 GDYNIA
9 496 DIAZ BORKOWSKI AGUSTIN M 9 M 6-8 SOPOT
10 549 RAPA JAKUB M 10 M 6-8 KOWALE
11 515 KNIAŻEWSKI ANTONI M 11 M 6-8 ZĄBKI SZKOŁA PDSTAWOWA NR 2 W ZĄBKACH
12 481 BALCER SZYMON M 12 M 6-8 GDYNIA SP 13 GDYNIA
13 496 DIAZ BORKOWSKI AGUSTIN M 13 M 6-8 SOPOT
14 562 SZMAGLINSKI MAKSYMILIAN M 14 M 6-8 KWIDZYN
15 572 ZAJĄCZKOWSKI KRZYŚ M 15 M 6-8 GDAŃSK SP 79
16 560 STOLC LEON M 16 M 6-8 BOLSZEWO
17 574 ZBRZEŹNIAK PIOTR M 17 M 6-8 STRASZYN SZKOŁA PODSTAWOWA W STRASZYNIE
18 576 ZIMNY FILIP M 18 M 6-8 TCZEWSKIE ŁĄKI REEBOK RUN CREW TCZEW
19 701 GÓRZNY RAFAŁ M 19 M 6-8 SOPOT SOPOCKA AUTONOMICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
20 747 BOŁOZ KEVIN M 20 M 6-8 KLAUDYN 0
21 522 KOZIOŁ OLIVIER M 21 M 6-8 GDAŃSK CROSSFIT STOCZNIA
22 570 ZAGÓRSKI ADAM M 22 M 6-8 GDAŃSK
23 567 WILCZKOWSKI KONRAD M 23 M 6-8 SOPOT
24 531 ŁUKASZEWSKI FILIP M 24 M 6-8 GDYNIA BURSZTYNOWA SIÓDEMKA
25 501 DZIOBA ŁUKASZ M 25 M 6-8 SOPOT SP 77 GDAŃSK
26 518 KORDEK PAWEŁ M 26 M 6-8 GDAŃSK PRZEDSZKOLE NR 7
27 548 PRZYBYSZEWSKI PAWEŁ M 27 M 6-8 GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 GDAŃSK
28 535 MISZEWSKI ANTONI M 28 M 6-8 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65
29 503 GAWEŁ FRANCISZEK M 29 M 6-8 GDAŃSK
30 541 OLESZKIEWICZ HUBERT M 30 M 6-8 RUMIA KREATYWNI RUMIA
31 563 SZOSTAK MIKOŁAJ M 31 M 6-8 GDAŃSK
32 742 PŁOSKONKA ADAŚ M 32 M 6-8 GÓRKI WIELKIE 0
33 538 MUCIŁOWICZ ANTONI M 33 M 6-8 GDAŃSK
34 486 BÓJCZUK PIOTR M 34 M 6-8 GDAŃSK
35 505 HAWRYSZKO DOMINIK M 35 M 6-8 DĘBOGÓRZE NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE TENISOWE JAWOREK
PK 537 MOTYKA WERONIKA K PK K 6-8 GDAŃSK
36 530 ŁOCHIŃSKI ANTONI M 36 M 6-8 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK
K 9-12
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 650 ŻOCHOWSKA LILIANA K 1 K 9-12 GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA, UKS 7 GDYNIA
2 637 TWAROWSKA MILENA K 2 K 9-12 SUCHY DWÓR SKOCZEK POGÓRZE
3 616 PASZKA NATALIA K 3 K 9-12 GDYNIA IV A SP 17 GDYNIA
4 645 ZAKRZEWSKA MAJA K 4 K 9-12 GDAŃSK SZ.P. NR 75
5 640 WILIŃSKI WIKTORIA K 5 K 9-12 GDYNIA SP NR 29 W GDYNI
6 585 DZIOBA JOANNA K 6 K 9-12 SOPOT SP 77 GDAŃSK
7 594 IEFYMENKO ANNA K 7 K 9-12 SOPOT
8 624 RINGWELSKA AMELIA K 8 K 9-12 GDAŃSK
9 702 FRYDRYCHOWSKA ZUZANNA K 9 K 9-12 GDAŃSK PODSTAWOWA NR1
10 618 PLATA OLA K 10 K 9-12 GDYNIA
11 603 KWIATKOWSKA LIDIA K 11 K 9-12 RUMIA SP 9 RUMIA
12 644 ZAJACZKOWSKA ZOSIA K 12 K 9-12 GDAŃSK SP 79
13 635 TESKA PATRYCJA K 13 K 9-12 GDYNIA SGA GDYNIA
14 577 BEBKIEWICZ SARA K 14 K 9-12 GDYNIA OKAS GDYNIA
15 642 WLAZŁOWSKA NADIA K 15 K 9-12 GDYNIA SP 17 GDYNIA
16 695 TATROCKA BLANKA K 16 K 9-12 GDYNIA RUN FOR FUN GDYNIA
17 622 PSZCZOŁOWSKA PATRYCJA K 17 K 9-12 BRANIEWO KROPELKA
18 620 POKOJSKA TERESA K 18 K 9-12 BRANIEWO KROPELKA
19 685 JAGMIN MARTYNA K 19 K 9-12 MOSTY 0
20 633 SZMAGLINSKA LENA K 20 K 9-12 KWIDZYN
21 643 ZAGÓRSKA ANIELA K 21 K 9-12 GDAŃSK
22 619 PLAVINSKA LEYA K 22 K 9-12 GDYNIA
23 589 GAWEŁ ZOFIA K 23 K 9-12 GDAŃSK
M 9-12
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 606 LOKŚ PIOTR M 1 M 9-12 JANOWO SKL FILIPPIDES STAROGARD GDAŃSKI
2 649 ŻAKOWIECKI OSKAR M 2 M 9-12 PRUSZCZ GDAŃSKI AS PRIŁECZKA PRUSZCZ GDAŃSKI
3 639 WERA DOMINIK M 3 M 9-12 PRUSZCZ GDAŃSKI AS PIŁECZKA PRUSZCZ GDAŃSKI
4 582 CAR PAWEŁ M 4 M 9-12 GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA/ SZKOŁA NR 28 GDYNIA
5 697 HELAND GRZEGORZ M 5 M 9-12 GDAŃSK SP48 GDAŃSK
6 638 WALAS DANIEL M 6 M 9-12 GDAŃSK
7 584 DUDANIEC IGOR M 7 M 9-12 GDAŃSK
8 600 KUCHTA ANTONI M 8 M 9-12 SOPOT SP 8 SOPOT
9 683 ŚWIĘTONIOWSKI ANTONI M 9 M 9-12 SOPOT SP9 SOPOT
10 580 BOBERSKI JAKUB M 10 M 9-12 GDAŃSK SP 47 GDAŃSK
11 632 SZARKOWSKI ALEKSANDER M 11 M 9-12 GDAŃSK
12 641 WIŚNIEWSKI IGOR M 12 M 9-12 RUMIA
13 611 NIETUPSKI ADAM M 13 M 9-12 SOPOT
14 628 SALWIN PAWEŁ M 14 M 9-12 GDYNIA SP 48 GDYNIA
15 741 FREJBERG KUBA M 15 M 9-12 CHWASZCZYNO 0
16 696 TATROCKI CEZARY M 16 M 9-12 GDYNIA RUN FOR FUN GDYNIA
17 648 ZIMNY IGOR M 17 M 9-12 TCZEWSKIE ŁĄKI REEBOK RUN CREW TCZEW
18 703 FRYDRYCHOWSKI FILIP M 18 M 9-12 GDAŃSK PODSTAWOWA NR1
19 579 BOBERSKI BARTŁOMIEJ M 19 M 9-12 GDAŃSK SP 47 GDAŃSK
20 740 FREJBERG DAWID M 20 M 9-12 CHWASZCZYNO 0
21 580 BOBERSKI JAKUB M 21 M 9-12 GDAŃSK SP 47 GDAŃSK
22 607 MAZUROWSKI SZYMON M 22 M 9-12 GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 GDYNIA
23 646 ZAKRZEWSKI JAKUB M 23 M 9-12 GDAŃSK SZ.P. NR 75
24 581 BRYŁKA JAN M 24 M 9-12 GDAŃSK SP 23 GDAŃSK
25 591 GORSZKA IGNACY M 25 M 9-12 GDAŃSK SP48 GDAŃSK
26 743 JAFFKE GRZEGORZ M 26 M 9-12 ŁEBCZ 0
27 599 KRZYŻAK SZYMON M 27 M 9-12 GDAŃSK SP 12 GDAŃSK
28 749 ROZMUS FILIP M 28 M 9-12 SOPOT SP9
29 632 SZARKOWSKI ALEKSANDER M 29 M 9-12 GDAŃSK
30 647 ZDROJEWSKI MAKSYMILIAN M 30 M 9-12 GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 GDYNIA
K 13-15
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 653 DROSZKOWSKA ZUZANNA K 1 K 13-15 GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA
2 652 BORKOWSKA AGNIESZKA K 2 K 13-15 GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA / GIM. NR. 8 GDYNIA
3 12 KUBIN LIWIA K 3 K 13-15 ZAKOPANE
4 657 GOŁĄBOWICZ OLIWIA K 4 K 13-15 LĘBORK LKB IM.BRACI PETK LĘBORK
5 680 WILIŃSKA ALEKSANDRA K 5 K 13-15 GDYNIA SP NR 29 W GDYNI
6 6 GĄSIENICA-RÓJ MARCELINA K 6 K 13-15 ZAKOPANE
7 664 LOKŚ PAULINA K 7 K 13-15 JANOWO SKL FILIPPIDES STAROGARD GDAŃSKI
8 661 KUNCEWICZ NATALIA K 8 K 13-15 GDAŃSK
9 744 SZYMAŃSKA MICHALINA K 9 K 13-15 PODSTAWOWA 0
10 676 TOKARSKA LAURA K 10 K 13-15 GDYNIA
11 745 JAFFKE PATRYCJA K 11 K 13-15 ŁEBCZ 0
12 670 ROGOCKA NICOLE K 12 K 13-15 GDYNIA SP 39 GDYNIA
13 677 TOKARSKA WIKTORIA K 13 K 13-15 GDYNIA
M 13-15
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 667 PIENIĄŻEK JAKUB M 1 M 13-15 LĘBORK LKB IM.BRACI PETK LĘBORK
2 651 BIAŁAS OLIVER M 2 M 13-15 GDYNIA SP47 GDYNIA
3 19 WINIARSKI MIESZKO M 3 M 13-15 ZAKOPANE
4 656 GLEINERT JAKUB M 4 M 13-15 ŻUKOWO
5 654 DZIOBA MATEUSZ M 5 M 13-15 SOPOT SP 77 GDAŃSK
6 679 WASILEWSKI SZYMON M 6 M 13-15 GDAŃSK
7 668 PIENIĄŻEK MICHAŁ M 7 M 13-15 LĘBORK LKB IM.BRACI PETK LĘBORK
8 681 ZAŁUPKA PATRYK M 8 M 13-15 SŁUPSK AML SŁUPSK
9 669 PLATA MICHAŁ M 9 M 13-15 GDYNIA

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ