Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Imię i nazwisko drugiej osoby Do zapłaty
1 Kucharek Marcin Słupsk Start biegu Beata Lewandowska opłacono
2 czech roman slupsk Start biegu goch bytów brak
3 Gaweł zbigniew Słupsk Start biegu poszukuję-liczę na też szukających opłacono
4 Napiontek Elżbieta Bytów Start biegu Świat Płytek u Kryspina szukam drugiej osoby
5 Masłowski Mateusz Słupsk Start biegu Masło_biega za żoną Monika
6 Wiatrzyk Krzysztof Darłowo Start biegu Joanna Konkel opłacono
7 CYRSON ANNA BYTÓW Start biegu Domaszk zbigniew
8 ZGANIACZ ANDRZEJ KOBYLNICA Start biegu STOPA SŁUPSK ZGANIACZ NATALIA opłacono
9 Karpiński Marcin Bytów Start biegu Justyna Karpińska opłacono
10 Gliszczyński Łukasz Bytów Start biegu Świat Płytek u Kryspina Sylwia Lewandowska
11 Kasprowicz Małgorzata Słupsk Start biegu Stopa Słupsk Aleksander Burzyński
12 Zięba Joanna Zięba Kościerzyna Start biegu A&R Rafał Jurczyszyn
13 STRZELECKI ZBIGNIEW KORZYBIE Start biegu Korzybskie Rekiny GRAŻYNA RATAJCZYK
14 Domaszk Zbigniew Bytów Start biegu Świat płytek u Kryspina Szukam drugiej osoby opłacono
15 Pacan Mira Bytów Start biegu Świat płytek u Kryspina Bartosz Pacan
16 Zieman Michał Bytów Start biegu KB Goch Bytów Anna Zieman opłacono
17 Straszak Kamil Słupsk Start biegu Sylwia Okrój opłacono
18 Broll Wioletta Jezierzyce Start biegu Łosoś T.E.A.M Mariusz Broll opłacono
19 Zega-Bieganska Anna Słupsk Start biegu Paweł Bieganski opłacono
20 Bieganski Pawel Slupsk Start biegu Anna Zega-Biegańska opłacono
21 Majkowski Krzysztof Słupsk Start biegu Magdalena Majkowska opłacono
22 Nachyła Piotr Słupsk Start biegu STOPA Słupsk Karolina Kępka
23 Duda Grzegorz Słupsk Start biegu Angelika Sałaj opłacono
24 Piotrkowski Tomasz Słupsk Start biegu STOPA Słupsk bb
25 Kubiński Rafał SŁUPSK Start biegu NIGHT RUNNERS SŁUPSK Beata KUBIŃSKA opłacono
26 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK Start biegu STOPA Słupsk MARTA WŁODARCZYK
27 Brovchenko Sylwia Bytów Start biegu Świat Płytek u Kryspina Jurii Brovchenko
28 Solak Halina Bytów Start biegu Świat Płytek u Kryspina Jacek Muszynski
29 Matysiak-Rembalska Anna Bytów Start biegu Świat Płytek u Kryspina Piotr Rembalski
30 Jakubek Patryk Bytów Start biegu Świat Płytek u Kryspina Małgosia Wojciechowska
31 Garska Joanna Bytów Start biegu Świat Płytek u Kryspina Kryspin Garski
32 Knitter-Klasa Edyta Mściszewice Start biegu Akademia Biegowa Kiełpino Michał Klasa opłacono
33 Kosicki Tomasz Słupsk Start biegu STOPA Słupsk Zofia Kosicka
34 Kosicka Iwona Słupsk Start biegu Stopa Słupsk Kajetan Kosicki
35 Kwaśniak Zdzisław Słupsk Start biegu Stopa Słupsk Zdzisław Kwaśniak
36 Jaworski Krzysztof Słupsk Start biegu Kinga Jaworska
37 Jankowski Grzegorz BYTÓW Start biegu Agnieszka Kęsik
38 Syldatk Wioleta Mściszewice Start biegu Metrożercy Karol Syldatk opłacono
39 Koza Joanna Ustka Start biegu Ustecka Szkoła Biegania Kamil Koza opłacono
40 Żukowicz Sylwia Dębnica Kaszubska Start biegu Dębnica Kaszubska Grzegorz Jaskólski opłacono
41 Nowodworska Justyna Bytów Start biegu Ścigał Team Marcin Stoltman opłacono
42 LANGNER-KAPCZYŃSKA EDYTA MASZEWO LĘBORSKIE Start biegu Damian Kapczyński opłacono
43 KULCZYK Katarzyna Sławsko Start biegu KB Bryza Postomino Sebastian Gorczyński - Ustka
44 WĄSICKI JACEK SŁUPSK Start biegu STOPA Słupsk Wiktoria WĄSICKA
45 Cała Bartosz Bytów Start biegu Świat płytek u Kryspina Małgorzata Cała
46 Skorupski Robert Słupsk Start biegu STOPA Słupsk Anna Skorupska opłacono


Wyświetleń: 4393

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ