Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Imię i nazwisko drugiej osoby Do zapłaty
1 Bijok Małgorzata Kobylnica Start biegu VacuActivGYM Piotr Bijok
2 Kucharek Marcin Słupsk Start biegu Beata Lewandowska opłacono
3 czech roman slupsk Start biegu goch bytów brak
4 Gaweł zbigniew Słupsk Start biegu poszukuję-liczę na też szukających opłacono
5 Napiontek Elżbieta Bytów Start biegu Świat Płytek u Kryspina szukam drugiej osoby
6 Masłowski Mateusz Słupsk Start biegu Masło_biega za żoną Monika
7 Wiatrzyk Krzysztof Darłowo Start biegu Joanna Konkel opłacono
8 CYRSON ANNA BYTÓW Start biegu Domaszk zbigniew
9 ZGANIACZ ANDRZEJ KOBYLNICA Start biegu STOPA SŁUPSK ZGANIACZ NATALIA opłacono
10 Karpiński Marcin Bytów Start biegu Justyna Karpińska opłacono
11 Gliszczyński Łukasz Bytów Start biegu Świat Płytek u Kryspina Sylwia Lewandowska
12 Kasprowicz Małgorzata Słupsk Start biegu Stopa Słupsk Aleksander Burzyński
13 Zięba Joanna Zięba Kościerzyna Start biegu A&R Rafał Jurczyszyn
14 STRZELECKI ZBIGNIEW KORZYBIE Start biegu Korzybskie Rekiny GRAŻYNA RATAJCZYK
15 Domaszk Zbigniew Bytów Start biegu Świat płytek u Kryspina Szukam drugiej osoby opłacono
16 Pacan Mira Bytów Start biegu Świat płytek u Kryspina Bartosz Pacan
17 Zieman Michał Bytów Start biegu KB Goch Bytów Anna Zieman opłacono
18 Bijok Piotr KOBYLNICA Start biegu Vacu Activ GYM Małgorzata Bijok opłacono
19 Straszak Kamil Słupsk Start biegu Sylwia Okrój opłacono
20 Broll Wioletta Jezierzyce Start biegu Łosoś T.E.A.M Mariusz Broll opłacono
21 Zega-Bieganska Anna Słupsk Start biegu Paweł Bieganski opłacono
22 Bieganski Pawel Slupsk Start biegu Anna Zega-Biegańska opłacono
23 Majkowski Krzysztof Słupsk Start biegu Magdalena Majkowska opłacono
24 Nachyła Piotr Słupsk Start biegu STOPA Słupsk Karolina Kępka
25 Duda Grzegorz Słupsk Start biegu Angelika Sałaj opłacono
26 Pluta Marcin Słupsk Start biegu Vacu Activ GYM Kinga Ruszczyńska-Pluta
27 Piotrkowski Tomasz Słupsk Start biegu STOPA Słupsk bb
28 Kubiński Rafał SŁUPSK Start biegu NIGHT RUNNERS SŁUPSK Beata KUBIŃSKA opłacono
29 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK Start biegu STOPA Słupsk MARTA WŁODARCZYK
30 Murawska Katarzyna Słupsk Start biegu AŚNAEBAEM Rafał Murawski opłacono
31 Brovchenko Sylwia Bytów Start biegu Świat Płytek u Kryspina Jurii Brovchenko
32 Solak Halina Bytów Start biegu Świat Płytek u Kryspina Jacek Muszynski
33 Matysiak-Rembalska Anna Bytów Start biegu Świat Płytek u Kryspina Piotr Rembalski
34 Jakubek Patryk Bytów Start biegu Świat Płytek u Kryspina Małgosia Wojciechowska
35 Garska Joanna Bytów Start biegu Świat Płytek u Kryspina Kryspin Garski
36 Knitter-Klasa Edyta Mściszewice Start biegu Akademia Biegowa Kiełpino Michał Klasa opłacono
37 Kosicki Tomasz Słupsk Start biegu STOPA Słupsk Zofia Kosicka
38 Kosicka Iwona Słupsk Start biegu Stopa Słupsk Kajetan Kosicki
39 Kwaśniak Zdzisław Słupsk Start biegu Stopa Słupsk Zdzisław Kwaśniak
40 Jaworski Krzysztof Słupsk Start biegu Kinga Jaworska
41 Jankowski Grzegorz BYTÓW Start biegu Agnieszka Kęsik
42 Syldatk Wioleta Mściszewice Start biegu Metrożercy Karol Syldatk opłacono
43 Koza Joanna Ustka Start biegu Ustecka Szkoła Biegania Kamil Koza opłacono
44 Żukowicz Sylwia Dębnica Kaszubska Start biegu Dębnica Kaszubska Grzegorz Jaskólski opłacono
45 Nowodworska Justyna Bytów Start biegu Ścigał Team Marcin Stoltman opłacono
46 LANGNER-KAPCZYŃSKA EDYTA MASZEWO LĘBORSKIE Start biegu Damian Kapczyński opłacono
47 Konkel Agnieszka Koszalin Start biegu Łukasz Konkel
48 KULCZYK Katarzyna Sławsko Start biegu KB Bryza Postomino Sebastian Gorczyński - Ustka
49 WĄSICKI JACEK SŁUPSK Start biegu STOPA Słupsk Wiktoria WĄSICKA
50 Zalewski Grzesiek Ustka Start biegu W.P.K. SŁOŃ TEAM Ustka Monika Zalewska opłacono
51 Cała Bartosz Bytów Start biegu Świat płytek u Kryspina Małgorzata Cała
52 Skorupski Robert Słupsk Start biegu STOPA Słupsk Anna Skorupska opłacono


Wyświetleń: 4565

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ