TROPEM WILCZYM Zawiercie
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Brzdęk Anita Brzdęk Zawiercie Bieg 10km Zawiercie Biega, Leśni Olimpijczycy, Jura PL
2 Ciechanowska Kinga Bytom Bieg 1963m Z opłacono
3 Czaja Andrzej Niegowonice Bieg 1963m opłacono on-line
4 Kot Magdalena Kraków Bieg 1963m Z opłacono
5 Całka Natalia Bochnia Bieg 1963m Z opłacono
6 Daniluk Roksana Wałbrzych Bieg 1963m Z opłacono
7 Piec Justyna Zawiercie Bieg 1963m Z opłacono
8 Mazur Michał Poręba Bieg 1963m Z opłacono
9 Haładus Dominik Częstochowa Bieg 10km Życie Czętochowy Team
10 Tomczak Jacek Katowice Bieg 1963m
11 Myga Maciej Zawiercie Bieg 1963m opłacono on-line
12 Myga Mikołaj Zawiercie Bieg 1963m KS.Victoria Zawiercie opłacono on-line
13 Myga Sylwester Zawiercie Bieg 1963m opłacono on-line
14 Płoska Monika Łazy Bieg 10km galen team opłacono on-line
15 Maciejczyk Monika Tarnowskie Góry Bieg 1963m 5 Pułk Chemiczny opłacono
16 Bień Mateusz Tarnowskie Góry Bieg 1963m 5 Pułk Chemiczny opłacono
17 Makowski Maciej Tarnowskie Góry Bieg 1963m 5 Pułk Chemiczny opłacono
18 Kłosok Daniel Tarnowskie Góry Bieg 1963m 5 Pułk Chemiczny opłacono
19 Małota Paweł Tarnowskie Góry Bieg 1963m 5 Pułk Chemiczny opłacono
20 Knapik Maciej Tarnowskie Góry Bieg 1963m 5 Pułk Chemiczny opłacono
21 Suchmiel Daniel Tarnowskie Góry Bieg 1963m 5 Pułk Chemiczny opłacono
22 Maliszewski Ireneusz Tarnowskie Góry Bieg 1963m 5 Pułk Chemiczny opłacono
23 Kowalski Zbigniew Tarnowskie Góry Bieg 1963m 5 Pułk Chemiczny opłacono
24 Zych Michał Tarnowskie Góry Bieg 10km 5 Pułk Chemiczny opłacono
25 Myszczuk Anna Tarnowskie Góry Bieg 10km 5 Pułk Chemiczny opłacono
26 Mika Sylwia Tarnowskie Góry Bieg 10km 5 Pułk Chemiczny opłacono
27 Cieselski Marcin Tarnowskie Góry Bieg 10km 5 Pułk Chemiczny opłacono
28 Gruszczyński Kamil Tarnowskie Góry Bieg 10km 5 Pułk Chemiczny opłacono
29 Kurzac Mateusz Tarnowskie Góry Bieg 10km 5 Pułk Chemiczny opłacono
30 Maj Paweł Tarnowskie Góry Bieg 10km 5 Pułk Chemiczny opłacono
31 Bubel Sebastian Tarnowskie Góry Bieg 10km 5 Pułk Chemiczny opłacono
32 Domański Piotr Tarnowskie Góry Bieg 10km 5 Pułk Chemiczny opłacono
33 Piela Daniel Tarnowskie Góry Bieg 10km 5 Pułk Chemiczny opłacono
34 Bek Tomasz Tarnowskie Góry Bieg 10km 5 Pułk Chemiczny opłacono
35 Zaściński Andrzej Zawiercie Bieg 1963m opłacono
36 Barczyk Artur Chorzów Bieg 1963m opłacono
37 Barczyk Magda Chorzów Bieg 1963m opłacono
38 Barczyk Piotr Chorzów Bieg 1963m opłacono
39 Kowalik Andrzej Kroczyce Bieg 10km gUpota na świecie opłacono on-line
40 Demarczyk Agnieszka Kroczyce Bieg 10km gUpota na świecie opłacono on-line
41 Sokołowski Paweł Poręba Bieg 10km opłacono on-line
42 Baca Andrzej Zawiercie Bieg 10km gUpota na świecie opłacono
43 Struzik Adam Zawiercie Bieg 1963m opłacono
44 Struzik Paweł Zawiercie Bieg 1963m opłacono
45 Mętlak Michał Zawiercie Bieg 1963m opłacono
46 Kimak Paweł Zawiercie Bieg 10km opłacono
47 Przybylik ewa zawiercie Bieg 1963m opłacono
48 Wyrzgoł Rafał Dąbrowa Górnicza Bieg 1963m opłacono on-line
49 Sawicki Michał Łazy Bieg 1963m opłacono on-line
50 Gołkowski Radosław Zawiercie Bieg 1963m opłacono
51 Mętlak Małgorzata Zawiercie Bieg 1963m KS.Victoria Zawiercie opłacono
52 Latacz Kamila Kroczyce Bieg 10km opłacono on-line
53 Nowak Adam Sosnowiec Bieg 10km TKKF opłacono
54 Serwicka Emilia Zawiercie Bieg 1963m opłacono
55 Działowski Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 1963m opłacono on-line
56 Oruba Przemysław Zawiercie Bieg 1963m opłacono
57 Gola Sebastian Zawiercie Bieg 1963m opłacono
58 Darska Katarzyna Zawiercie Bieg 10km Leśni Olimpijczycy opłacono
59 karpiński kazimierz zawiercie Bieg 10km opłacono
60 Rusek Bartłomiej Zawiercie Bieg 10km opłacono on-line
61 Styczyński Paweł Zawiercie Bieg 10km CENTRUM FIZJOTERAPII MEDIUS ZAWIERCIE opłacono on-line
62 kufel sandra Słowik,Poczesna Bieg 1963m Sportczesna opłacono
63 Rożdżyńska Maja Niegowoniczki Bieg 1963m opłacono on-line
64 Kowalski Rafal Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
65 Jarosz Michał Sosnowiec Bieg 10km opłacono on-line
66 Golonka Igor Sosnowiec Bieg 10km opłacono on-line
67 Hyla Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Cafemobil Team opłacono on-line
68 Wilk Agnieszka Łazy Bieg 10km opłacono on-line
69 Rudy Malwina Łazy Bieg 10km opłacono on-line
70 Kufel Kamil WŁODOWICE Bieg 10km KABEX Podkowa Janòw opłacono on-line
71 Brzeziński Damian Wysoka Bieg 10km LKS WYSOKA opłacono on-line
72 Otto Marcin Siemianowice Bieg 10km opłacono on-line
73 Struzik Przemysław Zawiercie Bieg 10km opłacono on-line
74 Rapcia Rafał Zawiercie Bieg 1963m Biegam Wspieram Motywuje opłacono on-line
75 Lotko Bartłomiej Zawiercie Bieg 10km opłacono
76 Głód Anna Częstochowa Bieg 1963m opłacono
77 Gołek Tomasz Sosnowiec Bieg 1963m minął termin płatności
78 Nawrocki Adam Siemianowice Slaskie Bieg 10km minął termin płatności
79 Ociepa Dominik Myszków Bieg 1963m SOKÓŁ minął termin płatności
80 Poloczek Zbigniew Myszków Bieg 1963m SOKÓŁ minął termin płatności
81 Fresel Sławomir Myszków Bieg 1963m SOKÓŁ minął termin płatności
82 Jagusiak Sebastian Myszków Bieg 1963m SOKÓŁ minął termin płatności
83 PIETRUSZKA DOMONIK OGRODZIENIEC Bieg 1963m GIM.OGRODZIENIEC minął termin płatności
84 PIETRUSZKA Ewa Ogrodzieniec Bieg 1963m OGRODZIENIEC minął termin płatności
85 Robakowski Robert Myszków Bieg 10km minął termin płatności
86 Mogielnicki Maciej Mogielnicki M. Zabrze Bieg 10km minął termin płatności
87 Timing4u Spółka Dąbrowa Górnicza Bieg 10km minął termin płatności


Wyświetleń: 3583

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ