IV Wiosenny Rajd z Epoka Nordica Łódź
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Dziubczyk Paulina Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW PABIANICE 1981
2 Marczyk Wiktor Warszawa 11 km 1900
3 Trzeciecka Magdalena Trzeciecka Łódź 11 km 1967
4 Janczyk Sylwester Łódź 11 km 1954
5 Janczyk Małgorzata Łódź 11 km 1956
6 Fabisiewicz Wojciech Tuszyn 11 km 1955
7 Fabisiewicz Teresa Tuszyn 11 km 1956
8 Wierucka Małgorzata Gruszczyce 11 km 1971
9 Kędzierska Agnieszka Pabianice 11 km Pabianicka Grupa Treningowa Forma na Piątkę 1972
10 Kolasa Elżbieta Łódź 11 km 1961
11 Misiak Agnieszka Łódź 11 km 1976
12 Maciejewska Małgorzata Łódź 11 km 1970
13 Długołęcka Ula Łódź 11 km 1959
14 Krajewska Elżbieta Płock 11 km 1962
15 Skrzydłowska Anna Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW 1977
16 Żaczek Władysław Andrespol 11 km Andrespol Aktywnie 1900
17 Marczak Beata łódź 11 km 1964
18 Marczak Paweł Łódź 11 km 1964
19 Cieślak Marzanna Łódź 11 km 1960
20 Cieślak Roman Łódź 11 km 1960
21 Wolska Joanna Justynow 11 km LZS Justynow 1977
22 Świerczyńska Agnieszka Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW 1967
23 Wągrowska Monika Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW 1997
24 Szanda Bogusława Czyżeminek 11 km O co biega? 1972
25 Gronek Ilona Łódź 11 km Epoka Nordica Łódź 1970
26 Gronek Marek Łódź 11 km Epoka Nordica Łódź 1952
27 Kowalewicz Jadwiga Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW PABIANICE 1000
28 Dzierzgwa Otylia Łódź 11 km 2004
29 Kamieńska Kamila Łódź 11 km 1989
30 Ciesiołkiewicz Konrad Łódź 11 km 1956
31 Błaszczyk Agata Łódź 11 km 1976
32 Wolińska Paulina Łódź 11 km 1980
33 Miller Elzbieta Łódź 11 km 1961
34 Anders Irena Pabianice 11 km 1968
35 Olejniczak Maria Łódź 11 km 1954
36 Makowska Teresa Łódź 11 km 1951
37 Filipiak Danuta Pabianice 11 km Fn5 NW 1965
38 Bauer Jacek Łódź 11 km Slow Jogging Łódź 1959
39 Mazur Małgorzata Zdunska Wola 11 km 1978
40 Błasiak Martyna Sieradz 11 km Rajsport Active 1994
41 stanecka zuzia skierniewice 11 km parkrun skierniewice 2003
42 stanecki maciej skierniewice 11 km parkrun skierniewice 2004
43 stanecki marcin skierniewice 11 km parkrun skierniewice 1976
44 stanecka małgorzata skierniewice 11 km parkrun skierniewice 1976
45 Jarek Sergiusz Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW 1973
46 Jarek Małgorzata Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW 1970
47 Wietrzak tomasz Pabianice 11 km forma na piątke nw 1977
48 Śpionek Emilia Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW PABIANICE 1980
49 Zienkiewicz Ewa Łódź 11 km 1959 1946
50 Chećko Małgorzata Łódź 11 km 1959
51 Frejlich Ewa Frejlich PABIANICE 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW 1971
52 Frejlich Tomasz Frejlich Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW 1971
53 wojciechowska alicja łask 11 km 1957
54 Walczak Monika Pabianice 11 km Fn5 NW 1975
55 Kotela-Apanowicz Ula Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW 1970
56 Kluczak Marzena Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW 1973
57 Ścibut Ania Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW 1977
58 Kluczak Sławomir Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW 1974
59 strzelczyk Marzena Pabianice 11 km FnP NW 1969
60 Świerczyński Jacek Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW 1968
61 Rydyger Joanna Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW PABIANICE 1978
62 Wojciechowska Teresa Lodz 11 km 1955
63 Łondka Marlena Dłutòw 11 km 1970
64 Wągrowska Klaudia Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW 1997
65 Patykowski Krzysztof pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW 1975
66 BŁAŻEJEWSKA Anna PABIANICE 11 km Forma na Piatkę NW 1973
67 Osieja Elżbieta Pabianice 11 km 1967
68 Świerczyńska Małgorzata Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW PABIANICE 1900
69 Paź Kajetan Tłuszcz 11 km Bóbr Tłuszcz 2008
70 Paź Agnieszka Tłuszcz 11 km Bóbr Tłuszcz 1977
71 Kłucjasz Małgorzata Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW PABIANICE 1976
72 Kosecka Katarzyna Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW 1966
73 woch anna PABIANICE 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW 1973
74 Grzelczak Ewa Łask 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW 1972
75 Kacprzak Paweł Justynów 11 km LZS JUSTYNÒW 2001
76 Kacprzak Sławek Justynów 11 km LZS JUSTYNÒW 1975
77 Agnieszka Golus Huta Dłutowska 11 km FN5 1972
78 Olejniczak Paulina Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW 1995
79 Grzegorz Golus Huta Dłutowska 11 km FN5 1966
80 Olejniczak Dominika Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW PABIANICE 1997
81 Borkowski Witold . 11 km 1900
82 Pierzgalska-Kalkowska Agata Łódź 11 km 1981
83 Drążewska Anetta Płock 11 km 1975
84 Ptak Dorota Łódź 11 km 1971
85 Jucha Lidia Łódź 11 km 1972
86 Czubiński Marek Łódź 11 km 1953
87 Jaślan Andżelika Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW 1973
88 Marcioch Adam Łódź 11 km 1900
89 Marcioch Marzena Łódź 11 km 1900
90 Majeran Marcin Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW PABIANICE 1977
91 Majeran Iwona Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW PABIANICE 1982
92 Wągrowska Kamila Pabianice 11 km FORMA NA PIĄTKĘ NW 1974
93 Boguszewska Małgorzata Łódź 11 km 1954
94 Dąbrowska Izabela częstochowa 11 km 1975
95 Paszkiewicz-Kęsiak Anita Łódź 11 km 1953
96 Zdanowska ANNA ŁÓDŹ 11 km RAZEM TRENUJEMY SPORT 1983
97 Rejmentowski Wiktor Warszawa 11 km 2007
98 Rejmentowski Piotr Warszawa 11 km 1978
99 Rejmentowska Sylwia Warszawa 11 km 1975
100 Błaszczyk Monika Blaszczyk Justynów 11 km LZS JUSTYNÒW 1983


Wyświetleń: 2081

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ