Ultra Cross Maraton 12H
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gałek Grzegorz Szczecin 12h opłacono
2 Świątek Michał Trzemeszno 12h Maniak Team opłacono
3 Bulikowski Paweł Szczecin 12h
4 MORGIEWICZ Piotr GRYFICE 12h RunGryf Gryfice opłacono
5 Czylkowski Patryk Banie 12h 100%EG opłacono
6 Grabsztunowicz Robert Szczecin 12h TT Szczecin opłacono
7 Mataj Maciej Gryfino 12h 100%EG
8 Panek Alicja Gryfino 12h 100%EG opłacono
9 SADEK JAROSŁAW Piła 12h KB Maniac Poznań
10 Raciborski Marek Gryfino 12h TRUCHTowo 42.195 / Drużyna Szpiku
11 Szymańska Katarzyna Szczecin 12h Biegam bo mnie SMury gonią.
12 Andrysiak Krzysztof Szczecin 12h
13 Kuchta Piotr Szczecin 12h KB Pionier Szczecin
14 Majewski Mariusz Świnoujście 12h opłacono
15 Hatłas Adam Gdynia 12h
16 Kordaczuk Emil Szczecin 12h opłacono
17 Stefanicki Marek Świnoujście 12h WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE opłacono
18 Wójcik Damian Darłowo 12h Runnerswalde Darłowo
19 Strzelec Tomasz Gryfino 12h Dirty Deeds / WBwG opłacono
20 Świst Joanna Gryfino 12h Running Queen/KB Hermes Gryfino opłacono
21 ineksiak janusz kliniska WIELKIE 12h ultraMARINA opłacono
22 Bałamącek Tomek Rurzyca 12h Progdar marathon team opłacono
23 Burzyński Przemysław Szczecin 12h ORANGE POLSKA opłacono
24 TOMCZYK FERDYNAND GRYFINO 12h Modlitwa Biegania Gryfino opłacono
25 Chomont Robert Krępsko 12h Biuro24h.pl opłacono
26 Rolla Dorian Warzymice 12h opłacono
27 Bęben Artur Kliniska Wielkie 12h ProGDar Marathon Team opłacono
28 Puławski Kazimierz Łyse 12h PETARDA
29 Kiewra Robert Ośno Lubuskie 12h Morsy OŚNO LUBUSKIE opłacono
30 Prokopowicz Grzegorz Gryfino 12h Modlitwa Biegania Gryfino
31 Winkel Arek Gryfino 12h 100%EG opłacono
32 marcinkowski marek SZCZECIN 12h HQ MNC NE opłacono
33 Michalska Agnieszka Świnoujście 12h opłacono
34 Michalski Janusz Świnoujście 12h opłacono
35 MALEC MARIUSZ STARGARD 12h Stargardzki Klub Morsów Miedwianie opłacono
36 stronikowski kamil szczecin 12h team no name
37 Piechowicz Marta Gryfino 12h 100%EG opłacono
38 Górska Anna ŚWINOUJŚCIE 12h MKL-Maraton Świnoujście opłacono
39 Duchowski Robert GRYFINO 12h 100%EG opłacono
40 Ruta Przemysław Szczecin 12h MTR Szczecin Team
41 Bzdawka Rafał Świnoujscie 12h KPW ŚWINOUJŚCIE opłacono
42 Gapińska Aneta Kliniska Wielkie 12h ProGDar Marathon Team opłacono
43 Zienkiewicz Jan Świnoujście 12h Biegacze Świnoujście opłacono
44 Wsuł Monia Zalasewo 12h Choszczenska10 opłacono
45 Chwiej Marcin Świnoujście 12h Misiek Biega opłacono
46 Romańska Karolina Świnoujście 12h Biegacze Świnoujście opłacono
47 GAPIŃSKI DARIUSZ Kliniska Wielkie 12h ProGDar Marathon Team opłacono


Wyświetleń: 2802

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ