Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub BIEG NW Do zapłaty
1 Furich Dariusz Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy TAK NIE
2 Żurawska Ewa Sosnowiec Małżeństwa NIE TAK opłacono
3 Żurawski Zbigniew Sosnowiec, śląskie Małżeństwa TAK NIE opłacono
4 Apostolski Wojciech Sosnowiec Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
5 Przystolik Julia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
6 Przystolik Ewa Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
7 Kula Magdalena Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
8 ZYDROŃ Wiesław Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
9 Bartmański Andrzej Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
10 Małkiewicz Dariusz Katowice Pozostali uczestnicy PGB Sportowa Paczka TAK NIE opłacono
11 Baran Rafał Dąbrowa Górnicza Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
12 Baran Joanna Dąbrowa Górnicza Małżeństwa TAK NIE opłacono
13 Baran Roman Dąbrowa Górnicza Małżeństwa TAK NIE opłacono
14 Wręczycka Katarzyna Chorzów Małżeństwa NIE TAK opłacono
15 Wręczycki Ireneusz Chorzów Małżeństwa TAK NIE opłacono
16 Macharzyński Piotr Jastrzębie-Zdrój Pozostali uczestnicy Szare Morsy TAK NIE opłacono
17 Ryszka Karol Katowice Pozostali uczestnicy CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM TAK NIE
18 Żukow Radosław Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
19 Żukow Emilia Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
20 Żukow Jarosław Bytom Pozostali uczestnicy BTM RUNNERS TAK NIE opłacono
21 Juda Katarzyna Katowice Małżeństwa NIE TAK opłacono
22 Juda Piotr Katowice Małżeństwa NIE TAK opłacono
23 Duda Krzysztof Mikołów Pozostali uczestnicy Silesia Nordic Team NIE TAK
24 Grolik Piotr Ruda Śląska Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
25 KRYSZK MAŁGORZATA KATOWICE Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
26 Madej Przemysław Katowice Małżeństwa TAK NIE opłacono
27 MADEJ ANNA KATOWICE Małżeństwa TAK NIE opłacono
28 Gogolin Jerzy Zabrze Pozostali uczestnicy Parkrun Katowice TAK NIE opłacono
29 Gogolin Anna Zabrze Pozostali uczestnicy Parkrun Katowice TAK NIE opłacono
30 Chrapek Urszula Rudzica Pozostali uczestnicy KS Rudzica NIE TAK opłacono
31 Ciepiela Jan Gródków Dzieci i młodzież do 18 lat TAK TAK opłacono
32 HEFEMAN EWA HEFEMAN KATOWICE Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
33 Maruszczyk Marian Mikołów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
34 Rygulski Andrzej Łaziska Górne Pozostali uczestnicy ŁAZISKIE KARLUSY NIE TAK opłacono
35 Kajca Mirosław Łaziska Górne Pozostali uczestnicy ŁAZISKIE KARLUSY NIE TAK opłacono
36 Hałas Marcin Czechowice-Dziedzice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
37 Szwarczyński Michał Gliwice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
38 Cała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
39 Wójcik Jerzy Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
40 Płaczek Paweł Mikołów Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
41 Martynus Piotr Katowice Małżeństwa TAK NIE opłacono
42 Płaczek Natalia Mikołów Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
43 Martynus Agnieszka Katowice Małżeństwa TAK NIE opłacono
44 Wójcik Agnieszka Mikołów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
45 Hrebenda Antonina Piekary Śląskie Małżeństwa Lecymy Durś TAK NIE opłacono
46 Zyg Jolanta Katowice Pozostali uczestnicy Katowice NIE TAK opłacono
47 Zyg Mateusz Katowice Pozostali uczestnicy Katowice TAK NIE opłacono
48 Marcak Barbara Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
49 Marcak Mateusz Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
50 Wieczorek Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy Truchtacz Mysłowice TAK NIE opłacono
51 Szpak Dariusz Bytom Pozostali uczestnicy Ciastekteam TAK NIE opłacono
52 Osadnik Adam Bytom Pozostali uczestnicy Ciastekteam NIE TAK opłacono
53 Śmietana Krzysztof Ruda Śląska Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
54 Szentak Adam Chorzów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
55 Pańczyk Władysław WYRY Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
56 Walecki Michał Walecki Czarków Małżeństwa TAK NIE
57 Walecki Filip Czarków Pozostali uczestnicy TAK NIE
58 liszka monika świętochłowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
59 Reginato-Kies Ewa Mikołów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
60 Kies Iwona Mikołów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
61 Kalinowska Monika Suwałki Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
62 Spyra Beata Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
63 Piotrowska Anna Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
64 Kluska Piotr Katowice Małżeństwa TAK NIE opłacono
65 Kluska Sylwia Katowice Małżeństwa NIE TAK opłacono
66 walusz jolanta Bytom Pozostali uczestnicy SZOMBIERKI RUNNERS NIE TAK opłacono
67 Rola Sławomir Bytom Małżeństwa BTM Runners TAK NIE opłacono
68 Dombrowska Renata Bytom Małżeństwa BTM Runners TAK NIE opłacono
69 Piecyk Wiktor Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
70 Piecyk Karol Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
71 Piecyk Justyna Katowice Małżeństwa TAK NIE opłacono
72 Piecyk Dariusz Katowice Małżeństwa TAK NIE opłacono
73 Błaszczyk Piotr Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
74 Sekta Sylwia Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
75 Wątroba Jan Libiąż Małżeństwa TAK TAK
76 Wątroba Agnieszka Libiąż Małżeństwa NIE TAK
77 Urbańczyk Michał Katowice Pozostali uczestnicy Grzybowa Biega TAK NIE opłacono
78 Urbańczyk Janusz Ruda śląska Małżeństwa Grzybowa Biega NIE TAK opłacono
79 Urbańczyk Ewa Ruda śląska Małżeństwa Grzybowa Biega NIE TAK opłacono
80 Szałański Łukasz Piekary Śląskie Małżeństwa Lecymy Durś TAK NIE opłacono
81 Szewczyk Urszula Katowice Pozostali uczestnicy Augusteam TAK NIE opłacono
82 BIAŁUCHA SERGIUSZ BYTOM Pozostali uczestnicy Saint-Gobain Squad TAK NIE opłacono
83 Dendra Arnold Chorzów Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
84 Kuczborski Jarosław Sosnowiec Pozostali uczestnicy Harpagan Sosnowiec TAK NIE opłacono
85 Warzocha Mirosław Mikołów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
86 Węgrzyn Mirosława Ruda Śląska Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
87 Dąbrowiak Krzysztof Sosnowiec Pozostali uczestnicy Harpagan Sosnowiec TAK NIE opłacono
88 Wysocki Piotr Katowice Pozostali uczestnicy Bałtycka TAK NIE opłacono
89 Famuła Anna Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
90 Famuła Ewa Katowice Małżeństwa NIE TAK opłacono
91 Famuła Marek Katowice Małżeństwa TAK NIE opłacono
92 Famuła Tomasz Katowice Pozostali uczestnicy Famuła Team / Future Processing Running Team / Tri Division Triathlon Team TAK NIE opłacono
93 Zgoda Bogusław Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
94 Trzop Nikodem Sosnowiec Dzieci i młodzież do 18 lat TAK TAK
95 Kopińska-Trzop Agnieszka Sosnowiec Małżeństwa NIE TAK
96 Trzop Tomasz Sosnowiec Małżeństwa TAK TAK
97 Leśnikowski Dawid Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
98 Leśnikowska Karina Chorzów Małżeństwa TAK NIE opłacono
99 Leśnikowski Krzysztof Chorzów Małżeństwa TAK NIE opłacono
100 Nitecki Marek Sosnowiec Małżeństwa TAK TAK opłacono


Wyświetleń: 4813

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ