Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | BIEG | NW | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szlędak Izabela | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
2 | Szlędak Sonia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
3 | Ogłaza Marek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
4 | Szalkowski Mirosław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | OPP KATOWICE | NIE | TAK | opłacono |
5 | Żukow Radosław | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
6 | Żukow Emilia | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
7 | Kula Magdalena | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
8 | Żukow Jarosław | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | BTM RUNNERS | TAK | NIE | opłacono |
9 | Michalczyk Mikołaj | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | PO ROBOCIE | TAK | NIE | opłacono |
10 | Michalczyk Karolina | Katowice | Polska | Małżeństwa | PO ROBOCIE | TAK | NIE | opłacono |
11 | Michalczyk Konrad | Katowice | Polska | Małżeństwa | PO ROBOCIE | TAK | NIE | opłacono |
12 | JĘDYCZEK EWA | MYSŁOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
13 | Zydroń Wiesław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
14 | Klapetek Piotr | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | ŚKK Goliat | TAK | NIE | opłacono |
15 | Klapetek Marta | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | opłacono | |
16 | POGORZELSKA WIESŁAWA | GORZYCE | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
17 | Kawalec Grzegorz | Orzesze | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
18 | Pawlik Bogumiła | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
19 | Nowacki Piotr | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
20 | Żurawska Ewa | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
21 | Żurawski Zbigniew | Sosnowiec, śląskie | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
22 | Hałas Marcin | Czechowice-Dziedzice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
23 | Martynus Agnieszka | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
24 | Martynus Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
25 | KOZIOŁEK BARTOSZ | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
26 | KOZIOŁEK OLGA | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
27 | KOZIOŁEK TOMASZ | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
28 | Koziołek Krystyna | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
29 | Sikora Arkadiusz | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
30 | Tkocz Adam | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | NIE | TAK | opłacono |
31 | Dalecka Justyna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | TAK | NIE | opłacono |
32 | Kozłowska Justyna | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
33 | Mejer Jarosław | Wyry | Polska | Pozostali uczestnicy | KRS TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska | TAK | NIE | opłacono |
34 | Kiszka-Maziarczuk Berenika | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy Durś / Świętochłowicki Klub Morsów Harciole | NIE | TAK | |
35 | Gogolin Anna | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
36 | Janik Bogusław | Siemianowice Ślaskie | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
37 | Janik Marzenna | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
38 | Nowacka Nicole | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa na Kijach | NIE | TAK | opłacono |
39 | Goryczka Tomasz | Gródków | Polska | Małżeństwa | TAK | TAK | opłacono | |
40 | Ciepiela Anna | Gródków | Polska | Małżeństwa | TAK | TAK | opłacono | |
41 | Ślusarek Marta | Ruda Slaska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa na Kijach | NIE | TAK | opłacono |
42 | Fiet Anna | Ruda Sląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa na kijach | NIE | TAK | opłacono |
43 | Wodyński Wojciech | Katowoce | Polska | Pozostali uczestnicy | Kuźnia triathlonu | TAK | NIE | opłacono |
44 | Gogolin Olimpia | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | Parkrun Katowice | NIE | TAK | opłacono |
45 | Gogolin Jerzy | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | Parkrun Katowice | TAK | NIE | opłacono |
46 | Płaczek Paweł | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
47 | Płaczek Natalia | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
48 | Wójcik Jerzy | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
49 | Wójcik Agnieszka | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
50 | Hynek Zofia | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
51 | Przystolik Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
52 | Przystolik Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
53 | Dąbrowiak Marcin | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
54 | Ptasik Mirosław | Koziegłowy | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
55 | Ptasik Izabela | Koziegłowy | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
56 | Ptasik Dominika | Koziegłowy | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | VII LO w Częstochowie | NIE | TAK | opłacono |
57 | Gurczyńska Zuzanna | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | opłacono | |
58 | Gurczyńska Emilia | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | opłacono | |
59 | Gurczyńska Monika | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
60 | Gurczyński Krzysztof | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
61 | Szentak Adam | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
62 | Kokot Teresa | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
63 | Rydel Sławomir | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
64 | Janeczek Marcin | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
65 | Rydel Radosław | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
66 | Rydel Amelia | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
67 | Pilat Wiktoria | Dąbrowa Górnicza | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | W Pogoni za duchem | TAK | NIE | opłacono |
68 | Dendra Arnold | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
69 | Piłat Rafał | Dąbrowa Górnicza | Polska | Małżeństwa | W Pogoni za duchem | TAK | NIE | opłacono |
70 | Rydel Alicja | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
71 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
72 | Kupibida Bogusława | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Silesia Nordic Team | TAK | NIE | opłacono |
73 | Szczepańska Anna | Bytom | Polska | Małżeństwa | Sucha Góra | NIE | TAK | opłacono |
74 | Szczepański Rafał | Bytom | Polska | Małżeństwa | Opel Active Team | TAK | NIE | opłacono |
75 | Smołka Dominik | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
76 | Smołka Katarzyna | Mikołów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
77 | Smołka Wojciech | Mikołów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
78 | Kotowska Karolina | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | ETISOFT RUNNING TEAM | NIE | TAK | opłacono |
79 | Holik Marek | Chruszczobród | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
80 | Stanke Tomasz | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
81 | Bubel Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
82 | Wysocki Dawid | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | sp.nr 67 katowice | TAK | NIE | opłacono |
83 | Wysocka Kinga | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | sp.nr 67 katowice | TAK | NIE | opłacono |
84 | Wysocki Mariusz | katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
85 | Wysocka Katarzyna | katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
86 | KOCOŃ ANNA | ŻORY | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
87 | Przeniczka Natalia | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | ||
88 | Derba Agnieszka | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | ||
89 | Nitecki Marek | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | TAK | TAK | ||
90 | WALUSZ JOLANTA | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | SZOMBIERKI RUNNERS | TAK | NIE | opłacono |
91 | Oberska Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
92 | KRYSZK MAŁGORZATA KRYSZK | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
93 | Krzyżowska Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
94 | Krzyżowska Renata | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
95 | Krzyżowski Paweł | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
96 | Szefer Seweryn | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
97 | Szefer Tomasz | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
98 | Kacperek Wojciech | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
99 | Famuła Ewa | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
100 | Famuła Marek | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 8402