Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | BIEG | NW | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jędyczek Ewa | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | NIE | opłacono | |
2 | Małkiewicz Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PGB Sportowa Paczka | TAK | NIE | opłacono |
3 | Jędyczek Marcin | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
4 | Wręczycka Katarzyna | Chorzów | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
5 | Wręczycki Ireneusz | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
6 | Ryszka Karol | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | TAK | NIE | opłacono |
7 | Skrodzka Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
8 | Szlędak Izabela | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
9 | Szlędak Sonia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
10 | Wiener Marcin | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Jesus Saves | TAK | NIE | opłacono |
11 | Lara Tomasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
12 | Lara Izabela | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
13 | Klapetek Marta | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | opłacono | |
14 | Klapetek Piotr | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | ŚKK Goliat | TAK | NIE | opłacono |
15 | Kula Magdalena | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
16 | Duda Krzysztof | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | Silesia Nordic Team | NIE | TAK | opłacono |
17 | Apostolski Wojciech | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
18 | Rola Sławomir | Bytom | Polska | Małżeństwa | BTM RUNNERS | TAK | NIE | opłacono |
19 | Dombrowska Renata | Bytom | Polska | Małżeństwa | BTM RUNNERS | TAK | NIE | opłacono |
20 | Martynus Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
21 | Martynus Agnieszka | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
22 | Menżyk Joanna | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | SRTG Katowice | TAK | NIE | opłacono |
23 | Pinkawa Agnieszka | Katowice | Polska | Małżeństwa | Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem | TAK | NIE | opłacono |
24 | Ołdakowska Ewa | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | NIE | opłacono | |
25 | Pinkawa Grzegorz | katowice | Polska | Małżeństwa | Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem | TAK | NIE | opłacono |
26 | Ołdakowski Leszek | Katowice | Polska | Małżeństwa | Panewniki | TAK | NIE | opłacono |
27 | Pinkawa Dorota | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | UKS MIKRUS | TAK | NIE | opłacono |
28 | liszka monika | świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
29 | skowronek sylwia | chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
30 | Krzyżowska Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
31 | Krzyżowska Renata | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
32 | Krzyżowski Paweł | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
33 | Walecki Filip | Czarków | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
34 | Baluch- Walecka Małgorzata | Czarków | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
35 | Walecki Michał Walecki | Czarków | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
36 | Herman Anna | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Runonline Team | TAK | NIE | opłacono |
37 | Maceluch Krystyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
38 | Maceluch Marta | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
39 | Stefański Jarosław | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
40 | Pinkawa Olgierd | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
41 | Urbańczyk Michał | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
42 | Urbańczyk Janusz | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | NIE | TAK | opłacono |
43 | Urbańczyk Ewa | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | NIE | TAK | opłacono |
44 | Szalkowski Mirosław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | OPP Katowice | NIE | TAK | opłacono |
45 | Dąbrowiak Marcin | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | Harpagan Sosnowiec | TAK | NIE | opłacono |
46 | KOWALSKA DOROTA | RYBNIK | Polska | Małżeństwa | SBD Energetyk Rybnik | NIE | TAK | opłacono |
47 | KOWALSKI ROBERT | RYBNIK | Polska | Małżeństwa | SBD Energetyk Rybnik | TAK | NIE | opłacono |
48 | Gałuszka Dawid | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
49 | Goryczka Tomasz | Gródków | Polska | Małżeństwa | TAK | TAK | opłacono | |
50 | Ciepiela Anna | Gródków | Polska | Małżeństwa | TAK | TAK | opłacono | |
51 | Antosiewicz Kamil | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
52 | Bujoczek Milena Bujoczek | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
53 | Bujoczek Piotr Bujoczek | Bytom | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
54 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
55 | Pawlik Bogumiła | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
56 | Marek Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
57 | Madej Marek | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
58 | Rybsztajn Jolanta | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Brak | NIE | TAK | opłacono |
59 | Dąbrowiak Krzysztof | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
60 | Thamm Malwina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | 5M | TAK | NIE | opłacono |
61 | Thamm Michalina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | 5M | TAK | NIE | opłacono |
62 | Thamm Milena | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | 5M | TAK | NIE | opłacono |
63 | Thamm Mariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | 5M | TAK | NIE | opłacono |
64 | Małachowski Rafał | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | too stupid to stop | NIE | TAK | opłacono |
65 | Turek Mateusz | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | owocowa kraina | TAK | NIE | opłacono |
66 | Turek Rafał | Będzin | Polska | Małżeństwa | owocowa kraina | TAK | NIE | opłacono |
67 | Szatniewska Agnieszka | Będzin | Polska | Małżeństwa | owocowa kraina | TAK | NIE | opłacono |
68 | Przystolik Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
69 | Przystolik Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
70 | Rolnik Remigiusz | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
71 | Rolnik Marlena | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
72 | Rolnik Bartosz | MIKOŁÓW | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
73 | Lata Beata | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
74 | Cepuchowicz Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | W POGONI ZA DUCHEM | TAK | NIE | opłacono |
75 | Bartmańska Aleksandra | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
76 | Bartmański Cezary | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
77 | Równicka Marta | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
78 | Bartmański Andrzej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
79 | Barczyk Magda | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | TAK | opłacono | |
80 | Barczyk Aneta | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | TAK | opłacono | |
81 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | TAK | opłacono | |
82 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | ||
83 | Leśnikowska Karina | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
84 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
85 | Rencz Małgorzata | Orzesze | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
86 | Wyród Monika | Tychy | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
87 | Wyród Karol | Tychy | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
88 | GRUSZKA AGNIESZKA | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Małżeństwa | Endurance Team | TAK | NIE | opłacono |
89 | Ptasik Izabela | Koziegłowy | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
90 | Ptasik Mirosław | Koziegłowy | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
91 | Komuda Maksymilian | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
92 | Komuda Tomasz | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
93 | Żak Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
94 | Szpak Dariusz | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
95 | Oberski Sławomir | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
96 | Oberska Sylwia | Katowice | Polska | Małżeństwa | - | NIE | TAK | opłacono |
97 | Sekta Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
98 | Szczepańska Anna | Bytom | Polska | Małżeństwa | Sucha Góra | NIE | TAK | opłacono |
99 | Szczepański Rafał | Bytom | Polska | Małżeństwa | Opel Active Team | TAK | NIE | opłacono |
100 | Gurczyńska Zuzanna | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 11625