Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | BIEG | NW | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Piecyk Dariusz | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
2 | Piecyk Justyna | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
3 | Piecyk Wiktor | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
4 | Piecyk Karol | Katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | ||
5 | KRYSZK MAŁGORZATA KRYSZK | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
6 | Juda Katarzyna | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
7 | Juda Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
8 | Węgrzyn Mirosława | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
9 | Gurczyński Krzysztof | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
10 | gurczyńska monika | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | ||
11 | Gurczyńska Emilia | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | opłacono | |
12 | Gurczyńska Zuzanna | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
13 | Sekta Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
14 | Oberski Sławomir | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
15 | Szpak Dariusz | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
16 | Żak Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
17 | Komuda Tomasz | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
18 | Komuda Maksymilian | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
19 | Ptasik Mirosław | Koziegłowy | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
20 | Ptasik Izabela | Koziegłowy | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
21 | Wyród Karol | Tychy | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
22 | Wyród Monika | Tychy | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
23 | Rencz Małgorzata | Orzesze | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
24 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
25 | Leśnikowska Karina | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
26 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | ||
27 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | TAK | opłacono | |
28 | Barczyk Aneta | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | TAK | opłacono | |
29 | Barczyk Magda | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | TAK | opłacono | |
30 | Bartmański Andrzej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
31 | Równicka Marta | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
32 | Bartmański Cezary | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
33 | Bartmańska Aleksandra | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
34 | Lata Beata | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
35 | Rolnik Bartosz | MIKOŁÓW | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
36 | Rolnik Marlena | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
37 | Rolnik Remigiusz | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
38 | Przystolik Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
39 | Przystolik Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
40 | Dąbrowiak Krzysztof | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
41 | Madej Marek | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
42 | Marek Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
43 | Pawlik Bogumiła | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
44 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
45 | Bujoczek Piotr Bujoczek | Bytom | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
46 | Bujoczek Milena Bujoczek | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
47 | Antosiewicz Kamil | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
48 | Ciepiela Anna | Gródków | Polska | Małżeństwa | TAK | TAK | opłacono | |
49 | Goryczka Tomasz | Gródków | Polska | Małżeństwa | TAK | TAK | opłacono | |
50 | Gałuszka Dawid | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
51 | Urbańczyk Michał | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
52 | Pinkawa Olgierd | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
53 | Stefański Jarosław | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
54 | Maceluch Marta | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
55 | Maceluch Krystyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
56 | Walecki Michał Walecki | Czarków | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
57 | Baluch- Walecka Małgorzata | Czarków | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
58 | Walecki Filip | Czarków | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
59 | Krzyżowski Paweł | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
60 | Krzyżowska Renata | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
61 | Krzyżowska Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
62 | skowronek sylwia | chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
63 | liszka monika | świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
64 | Ołdakowska Ewa | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | NIE | opłacono | |
65 | Martynus Agnieszka | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
66 | Martynus Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
67 | ROGASCH Stanisław | Kraków | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
68 | Apostolski Wojciech | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
69 | Kula Magdalena | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
70 | Klapetek Marta | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | opłacono | |
71 | Lara Izabela | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
72 | Lara Tomasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
73 | ZYDROŃ Wiesław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
74 | Szlędak Sonia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
75 | Szlędak Izabela | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
76 | Skrodzka Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
77 | Wręczycki Ireneusz | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
78 | Wręczycka Katarzyna | Chorzów | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
79 | Jędyczek Marcin | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
80 | Jędyczek Ewa | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | NIE | opłacono | |
81 | Solik Krzysztof | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
82 | Warzocha Mirosław | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
83 | Białecki Aleksander | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | opłacono | |
84 | Janczura Zofia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
85 | Janczura Marcin | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
86 | Płonka Janina | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
87 | Mrożek Zbigniew | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
88 | Hajduk Barbara | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
89 | Hajduk Piotr | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
90 | Kurek Agata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
91 | Kasperczyk Joanna | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
92 | Markiewicz Krzysztof Markiewicz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
93 | Skrzyński Tomasz | katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | ||
94 | Skrzyńska Beata | katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | ||
95 | VENSLAUSKAS DOMINIKA | TYCHY | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
96 | Thiel Karol | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
97 | Grolik Piotr | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
98 | Kiepiela Dawid | Jastrzebi Zdroj | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
99 | ADAMIAK EDYTA ADAMIAK | Skoczów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
100 | Gawlina Anna | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 11624