Klauzula informacyjna dotycząca ochrony danych osobowych

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KS AZS AWF Katowice z siedzibą przy ul. Mikołowskiej 72A, 40-065 Katowice, (dalej: Administrator).
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji udziału w Panewnickim Biegu Dzika organizowanym w roku 2018r.
 3. Podstawą do przetwarzania danych osobowych jest Pani/Pana zgoda, tj. przepis art. 6 ust. 1 pkt ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (RODO).
 4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do uwzględnienia Pani/Pana w procesie rejestracji udziału w Panewnickim Biegu Dzika.
 5. Podane dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa;
 6. Dane przechowywane będą przez okres niezbędny do zakończenia procesu rejestracji udziału w Panewnickim Biegu Dzika nie dłużej niż do dnia 1 stycznia 2019r.
 7. Może Pani/Pan w dowolnym momencie cofnąć zgodę bez podania przyczyny. W takim przypadku Pani/Pana zgłoszenie nie będzie dalej rozpatrywane przez KS AZS AWF Katowice. W celu złożenia oświadczenia o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych wystarczy, że Pani/Pan wyśle na adres e-mail: awfkatowice@awf.katowice.pl informację o cofnięciu zgody, podając jednocześnie Pani/Pana imię i nazwisko
 8. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do sprostowania nieaktualnych lub nieprawdziwych danych osobowych, prawo do ich usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Prawa te może Pani/Pan realizować elektronicznie poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: awfkatowice@awf.katowice.pl
 9. W przypadku uznania, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy prawa, w szczególności przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (RODO), przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych/Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie.
 10. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.

 

*** Organizatorzy ***

- KS AZS AWF Katowice

- Akademia Wychowania Fizycznego  im. Jerzego Kukuczki w Katowicach

- Nadleśnictwo Katowice

- Państwowa Straż Pożarna Katowice      


*** Termin i miejsce *** 

Zawody odbędą się 27.05.2018r. w Katowicach na terenie lasów panewnickich. Impreza ma charakter rekreacyjny i będzie połączona z edukacją na temat prawidłowych zachowań na terenach leśnych. 

*** Trasa biegu, marszu i dystans *** 


- Zawody zostaną rozegrane w konkurencji biegowej i Nordic Walking

- zawody odbędą się na  pętli o długości 4882 m , którą można pokonać cztery razy

- limit czasu w zawodach biegowych jak i w Nordic Walking to 3 godziny 

*** Warunki uczestnictwa *** 
- Impreza ma charakter otwarty tzn. uczestniczyć w nich mogą amatorzy i osoby zrzeszone w klubach sportowych.

- zgłoszenia elektroniczne poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie https://elektronicznezapisy.pl oraz w biurze zawodów w dniu ich rozgrywania w godzinach 9:30 – 10:45 – po tej godzinie zgłoszenia nie będą przyjmowane

- wpisowe:

 • dzieci i młodzież do lat 18 - w wysokości 10 zł przelewem na konto, w dniu biegu 15zł
 • pozostałe osoby - w wysokości 20 zł przelewem na konto, w dniu biegu 25 zł
 • małżeństwa – w wysokości 30zł przelewem na konto, w dniu biegu 40 zł
 • przed pierwszym startem będzie można kupić pakiet na wszystkie biegi przelewem bankowym: dzieci i młodzież do lat 18 - 100zł, pozostałe osoby - 200 zł, małżeństwa – 300zł)
 • osoby płacące z góry za cały rok otrzymają koszulkę z logo imprezy (rozmiary koszulek w aktualnościach)


*** Numer konta ***
PKO: 40 1020 2313 0000 3102 0019 7293

Wyświetleń: 2092

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ