Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | BIEG | NW | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DETKO GRZEGORZ | ANDRYCHÓW | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
2 | Bernacki Andrzej | Będzin | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
3 | Turek Mateusz | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | owocowa kraina | TAK | NIE | opłacono |
4 | Turek Rafał | Będzin | Polska | Małżeństwa | owocowa kraina | TAK | NIE | opłacono |
5 | Szatniewska Agnieszka | Będzin | Polska | Małżeństwa | owocowa kraina | TAK | NIE | opłacono |
6 | Mynarska Ligia | Bielsko-Biała | Polska | Małżeństwa | Daleko jeszcze? | TAK | NIE | opłacono |
7 | Mynarski Sylwester | Bielsko-Biała | Polska | Małżeństwa | Daleko jeszcze? | TAK | NIE | opłacono |
8 | Mynarska Lena | Bielsko-Biała | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Daleko jeszcze? | TAK | NIE | opłacono |
9 | Jureczko Joanna | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy Durś | TAK | NIE | opłacono |
10 | Snochowska Agata | Bytom | Polska | Małżeństwa | Ranners Szombierki | NIE | TAK | opłacono |
11 | Snochowski Mirek | Bytom | Polska | Małżeństwa | Runners Szombierki | TAK | NIE | opłacono |
12 | Osadnik Adam | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | Ciastekteam | NIE | TAK | opłacono |
13 | walusz jolanta | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | SZOMBIERKI RUNNERS | NIE | TAK | opłacono |
14 | BIAŁUCHA SERGIUSZ | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | Saint-Gobain Squad | NIE | TAK | |
15 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
16 | Bujoczek Piotr | Bytom | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
17 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
18 | Szpak Dariusz | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
19 | Szczepański Rafał | Bytom | Polska | Małżeństwa | Opel Active Team | TAK | NIE | opłacono |
20 | Szczepańska Anna | Bytom | Polska | Małżeństwa | Sucha Góra | NIE | TAK | opłacono |
21 | Inglant Krystyna | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
22 | Inglant Zbigniew | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
23 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | opłacono | |
24 | Wiater Tomasz | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Chachary z Chorzowa | TAK | NIE | opłacono |
25 | Szepelak Krzsztof | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Biegam dla fanu | TAK | NIE | opłacono |
26 | Szydłowska Sabina | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | AugusTeam | TAK | NIE | opłacono |
27 | Langer Katarzyna | Chorzów | Polska | Małżeństwa | AugusTeam | TAK | NIE | opłacono |
28 | Langer Jacek | Chorzów | Polska | Małżeństwa | AugusTeam | TAK | NIE | opłacono |
29 | Jokisz Anna | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Capgemini | TAK | NIE | opłacono |
30 | Madej Marek | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
31 | Dendra Arnold | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
32 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
33 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
34 | Leśnikowska Karina | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
35 | Kopyto Izabela | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
36 | Kopyto Arkadiusz | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
37 | Szentak Adam | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
38 | Szentak Dawid | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
39 | Holik Marek | Chruszczobród | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
40 | Wątroba Tomasz | Chruszczobród | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
41 | Walecki Michał Walecki | Czarków | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
42 | Walecka Małgorzata | Czarków | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
43 | Walecki Filip | Czarków | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
44 | Faron Marcin | Czarków | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
45 | Faron Aleksandra | Czarków | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
46 | Antosiewicz Bogusława | Czeladź | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
47 | Antosiewicz Bogdan | Czeladź | Polska | Małżeństwa | #czeladzbiega | NIE | TAK | opłacono |
48 | Piłat Wiktoria | Dabrowa Górnicza | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | W pogoni za duchem | TAK | NIE | opłacono |
49 | Mrożek Zbigniew | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
50 | Piłat Rafał | Dąbrowa Górnicza | Polska | Małżeństwa | W pogoni za duchem | TAK | NIE | opłacono |
51 | Płonka Janina | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
52 | Szwej Bartłomiej | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
53 | Stanisz Michał | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
54 | Kotowska Karolina | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | Etisoft Running Team | NIE | TAK | opłacono |
55 | Ciepiela Jan | Gródkó | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | opłacono | |
56 | Ciepiela Anna | Gródków | Polska | Małżeństwa | TAK | TAK | opłacono | |
57 | Goryczka Tomasz | Gródków | Polska | Małżeństwa | TAK | TAK | opłacono | |
58 | Wiśniewski Tomasz | Jastrzębie Zdrój | Polska | Pozostali uczestnicy | SBD Energetyk Rybnik | TAK | NIE | opłacono |
59 | Gajda Beata | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
60 | Wcisło Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
61 | Wcisło Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
62 | Arendt Zdzisław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stowarzyszenie Zakątek Dankowo | NIE | TAK | opłacono |
63 | Paszyńska Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
64 | Komorek Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
65 | Lubowiecki Adam | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
66 | Lubowiecka Barbara | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
67 | Famuła Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | TAK | NIE | opłacono |
68 | Syrek Elżbieta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
69 | Musioł-Zelasko Katarzyna | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
70 | Żelasko Mirosław | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
71 | Żelasko Iga | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
72 | Żelasko Zofia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
73 | Prukop Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
74 | Bogusławska Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
75 | Płaszczewska Jolanta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
76 | Lebioda Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
77 | Stypka Artur | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | Ohio Team | TAK | NIE | |
78 | Stypka Anna | Katowice | Polska | Małżeństwa | Ohio Team | NIE | TAK | |
79 | Stypka Marta | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ohio Team | TAK | NIE | |
80 | Stypka Magda | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ohio Team | TAK | NIE | |
81 | Leszczyna Danuta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
82 | Kosiedowska Barbara | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
83 | Lany Grzegorz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
84 | Kluska Kazimierz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
85 | Łuszczek Aneta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
86 | Wójcik Andrzej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | opłacono | |
87 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
88 | Marcak Mateusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
89 | Marcak Barbara | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
90 | Hanusik-Jeruzel Zofia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
91 | Słowik Katarzyna | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
92 | Cieśla Urszula | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | NIE | TAK | opłacono |
93 | Hanusik Mirosława | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
94 | Hanusik Wojciech | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
95 | Mosioł Aleksandra | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
96 | Stanisz Sebastian | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
97 | Goniwiecha Agnieszka | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
98 | Gazda Dorota | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NW Stadion Śląski | NIE | TAK | |
99 | ZYDROŃ Wiesław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
100 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK |
Wyświetleń: 10151