Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Bieg -1963m
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stefaniuk Roman Siedlce Bieg -1963m opłacono
2 Ziółkowski Maciek Siedlce Bieg -1963m Yulo Run Team Siedlce opłacono
3 Czyżewski Szymon siedlce Bieg -1963m Szk. Podst nr 7 opłacono
4 Ziółkowski Juliusz Siedlce Bieg -1963m Yulo Run Team Siedlce opłacono
5 Kordecka Dorota Golice Bieg -1963m opłacono
6 Ryzkowski Mariusz Siedlce Bieg -1963m Yulo Run Team Siedlce opłacono
7 Kosieradzki Łukasz Siedlce Bieg -1963m MKS Pogoń Siedlce
8 Solnica Jan Cisie-Zagrudzie Bieg -1963m Szkoła podstawowa w Skórcu opłacono
9 Mrozek Agata Siedlce Bieg -1963m SP nr 4 Siedlce opłacono
10 Mątewka Przemek Siedlce Bieg -1963m opłacono
11 Michalak Michał Mińsk Mazowiecki Bieg -1963m MKB Dreptak
12 Dmowska Renata Siedlce Bieg -1963m opłacono
13 Mitrofaniuk Agata Siedlce Bieg -1963m Yulo Run Team Siedlce opłacono
14 Mitrofaniuk Marek Siedlce Bieg -1963m Yulo Run Team Siedlce opłacono
15 Hołubiec Agnieszka Siedlce Bieg -1963m Yulo Run Team Siedlce
16 BEDNARZAK TADEUSZ SIEDLCE Bieg -1963m Yulo Run Team Siedlce opłacono
17 Kulik Monika Siedlce Bieg -1963m opłacono
18 Kulik Oliwier Siedlce Bieg -1963m WLKS Siedlce opłacono
19 Kulik Nina Siedlce Bieg -1963m Miejskie Przedszkole nr 9 opłacono
20 Kulik Karol Siedlce Bieg -1963m opłacono
21 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie Bieg -1963m opłacono
22 Nowosielska Wioleta Nowosielska Siedlce Bieg -1963m YULO RUN TEAM SIEDLCE
23 Kusak Sylwia Skórzec Bieg -1963m opłacono
24 Kusak Adam Skórzec Bieg -1963m opłacono
25 Krasuska-Błachnio Ewa Nowe Iganie Bieg -1963m
26 Zańko Tomasz Skórzec Bieg -1963m opłacono
27 Zańko Krzysztof Skórzec Bieg -1963m Szkoła podstawowa w Skórcu opłacono
28 Zańko Jakub Skórzec Bieg -1963m Szkoła podstawowa w Skórcu opłacono
29 Zańko Ewa Skórzec Bieg -1963m opłacono
30 pytel waldek siedlce Bieg -1963m Yulo Run Team Siedlce
31 Marciniak Cezary Siedlce Bieg -1963m STO SIedlce opłacono
32 Marciniak Teresa Siedlce Bieg -1963m opłacono
33 Radzikowska Martyna Siedlce Bieg -1963m opłacono
34 MARCINIUK Aleksandra SIEDLCE Bieg -1963m SP nr 4 Siedlce opłacono
35 MARCINIUK AGATA SIEDLCE Bieg -1963m opłacono
36 Bonat Mirek Siedlce Bieg -1963m 53. batalion lekkiej piechoty opłacono
37 Sulej Aleksandra Teodorów Bieg -1963m opłacono
38 Jóźwiak Marta Siedlce Bieg -1963m Publiczne Przedszkole nr 9 Siedlce opłacono
39 Jóźwiak Hanna Siedlce Bieg -1963m SP nr 5 opłacono
40 Jóźwiak Małgorzata Siedlce Bieg -1963m Triathlon Siedlce Club opłacono
41 Jóźwiak Alicja Siedlce Bieg -1963m PG 6 Siedlce opłacono
42 Jóźwiak Krzysztof Siedlce Bieg -1963m Yulo Run Team Siedlce opłacono
43 Jóźwiak Barbara Siedlce Bieg -1963m 53. batalion lekkiej piechoty / Yulo Run Team Siedlce opłacono
44 Skorupka Krzysztof Siedlce Bieg -1963m opłacono
45 Skorupka Sebastian Siedlce Bieg -1963m opłacono
46 Skorupka Leszek Siedlce Bieg -1963m M3 Siedlce opłacono
47 Skorupka Anna Siedlce Bieg -1963m M3 Siedlce opłacono
48 Piwowarski Kamil Siedlce Bieg -1963m opłacono
49 Zając Paweł Siedlce Bieg -1963m opłacono
50 Kukla Natalia siedlce Bieg -1963m opłacono
51 Kukla Monika Siedlce Bieg -1963m opłacono
52 Kukla Dariusz SIEDLCE Bieg -1963m opłacono
53 Marciniuk Leszek Siedlce Bieg -1963m Yulo Run Team Siedlce opłacono
54 Dabrowska Beata Siedlce Bieg -1963m Yulo Run Team Siedlce opłacono
55 Korzeniowski Tomasz Siedlce Bieg -1963m opłacono
56 Kuzyński Marcin Lipno Bieg -1963m opłacono
57 Kamut Beata Siedlce Bieg -1963m opłacono
58 Kamut Hubert Siedlce Bieg -1963m Yulo Run Team Siedlce opłacono
59 Niedziałek Justyna Skórzec Bieg -1963m opłacono
60 Prachnio Patryk Siedlce Bieg -1963m MKS Pogoń Siedlce opłacono
61 Przekaza Łukasz Siedlce Bieg -1963m opłacono
62 Soćko Konrad Grabianów Bieg -1963m SP nr 7 opłacono
63 Soćko Jacek Grabianów Bieg -1963m opłacono
64 Chajewski Krzysztof Siedlce Bieg -1963m opłacono
65 Koryciński Adam Siedlce Bieg -1963m CrossFit Siedlce opłacono
66 Zapałowska Jolanta Siedlce Bieg -1963m CrossFit G4
67 Tomas Ela siedlce Bieg -1963m opłacono
68 Szachnowska Paulina Siedlce Bieg -1963m opłacono
69 Girczuk Marcin Siedlce Bieg -1963m 3Etap opłacono
70 Muszyński Rafał Siedlce Bieg -1963m opłacono
71 GRUDZIŃSKA AGNIESZKA SIEDLCE Bieg -1963m opłacono
72 Zacharczuk Zofia Siedlce Bieg -1963m NoWi Siedlce opłacono
73 Szymczyk Magdalena Siedlce Bieg -1963m NoWi Siedlce opłacono
74 SŁOWIŃSKA ALICJA SIEDLCE Bieg -1963m NoWi Siedlce opłacono
75 PUZIA MARLENA SIEDLCE Bieg -1963m NoWi Siedlce opłacono
76 FRĄCKOWIAK KRZYSZTOF SIEDLCE Bieg -1963m NoWi Siedlce opłacono
77 Chojecki Paweł Zbuczyn Bieg -1963m opłacono
78 Redes Sebastian Niemojki Bieg -1963m opłacono
79 Lewczuk Norbert Łosice Bieg -1963m biegacze pomagacze opłacono
80 Chybowski Grzegorz Siedlce Bieg -1963m opłacono
81 Lewczuk Kamil Stary Bartków Bieg -1963m opłacono
82 Borkowski Leszek Grabianów Bieg -1963m NoWi Siedlce opłacono
83 KUBAŚ Marta Skórzec Bieg -1963m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
84 Kubaś Arkadiusz Skorzec Bieg -1963m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
85 Piekart Dorota Skórzec Bieg -1963m Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
86 Naumiuk Mariusz Siedlce Bieg -1963m opłacono
87 Misiak Mariusz Siedlce Bieg -1963m opłacono


Wyświetleń: 6134

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ