Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikołajczuk Wiktoria | BORKI-KOSY | Polska | Bieg -1963m | Szkoła imienia Żołnierzy wyklętych w Borkach Kosach | opłacono |
2 | Stefaniuk Roman | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
3 | Biaduń Wiktoria | BORKI-KOSY | Polska | Bieg -1963m | Szkoła imienia Żołnierzy wyklętych w Borkach Kosach | opłacono |
4 | Goławski Michał | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | Grupa Rekonstrukcji Historcznych NSZ "PODLASIE" | opłacono |
5 | Bednarczyk Hubert | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | Grupa Rekonstrukcji Historcznych NSZ "PODLASIE" | opłacono |
6 | Ziółkowski Maciek | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
7 | Czyżewski Szymon | siedlce | Polska | Bieg -1963m | Szk. Podst nr 7 | opłacono |
8 | Ziółkowski Juliusz | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
9 | Kordecki Waldemar | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
10 | Kordecka Dorota | Golice | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
11 | Ryzkowski Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
12 | Maląg-Pszkit Sebastian | Jasionka | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
13 | Maląg-Pszkit Monika | Jasionka | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
14 | Maląg-Pszkit Filip | Jasionka | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
15 | Szczepański Mateusz | Wołyńce-Kolonia | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
16 | Żelazowska Renata | Borki Kosy | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
17 | Majek Maciej | Nowe Opole | Polska | Bieg -1963m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | opłacono |
18 | Solnica Jan | Cisie-Zagrudzie | Polska | Bieg -1963m | Szkoła podstawowa w Skórcu | opłacono |
19 | Mrozek Agata | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | SP nr 4 Siedlce | opłacono |
20 | Okniński Tomasz | Wisniew | Polska | Bieg -1963m | UKS Wiśniew | opłacono |
21 | Mątewka Przemek | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
22 | RYŚ AGNIESZKA | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
23 | Karwowski Mateusz | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
24 | Rychlik Filip | Nowe Opole | Polska | Bieg -1963m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | opłacono |
25 | Zbieć Bożena | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
26 | Dmowska Renata | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
27 | Żochowski Jacek | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | MKS Pogoń Siedlce | opłacono |
28 | Mitrofaniuk Agata | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
29 | Mitrofaniuk Marek | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
30 | Kurek Arkadiusz | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | PJOTERY | opłacono |
31 | Janowski Marcin | Nowe Opole | Polska | Bieg -1963m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | opłacono |
32 | Borychowski Paweł | Nowe Opole | Polska | Bieg -1963m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | opłacono |
33 | Lis Aleksander | Nowe Opole | Polska | Bieg -1963m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | opłacono |
34 | Kolasa Mateusz | Nowe Opole | Polska | Bieg -1963m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | opłacono |
35 | Wąsowski Jakub | Nowe Opole | Polska | Bieg -1963m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | opłacono |
36 | Andrzejewski Arkadiusz | Nowe Opole | Polska | Bieg -1963m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | opłacono |
37 | Klimek Adam | Nowe Opole | Polska | Bieg -1963m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | opłacono |
38 | Zalewski Marek | Nowe Opole | Polska | Bieg -1963m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | opłacono |
39 | Osak Kacper | Nowe Opole | Polska | Bieg -1963m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | opłacono |
40 | Kociubiński Jan | Nowe Opole | Polska | Bieg -1963m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | opłacono |
41 | Niedziółka Magdalena | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
42 | Niedziółka Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | 53. Batalion lekkiej piechoty | opłacono |
43 | Pogonowski Radosław | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | MKS Pogoń Siedlce | opłacono |
44 | DANILUK ROBERT | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
45 | Jedlińska Emilia | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | OSM Siedlce | opłacono |
46 | Znój Edyta | Borki-Paduchy | Polska | Bieg -1963m | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | opłacono |
47 | Mikołajczuk Julian | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | Smerfy | opłacono |
48 | Mikołajczuk Grzegorz | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | POLSKA | opłacono |
49 | BEDNARZAK TADEUSZ | SIEDLCE | Polska | Bieg -1963m | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
50 | Krawczak Anna | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
51 | Kulik Monika | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
52 | Kulik Oliwier | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | WLKS Siedlce | opłacono |
53 | Kulik Nina | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | Miejskie Przedszkole nr 9 | opłacono |
54 | Kulik Karol | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
55 | Nowicki Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | CrossFit G4 | opłacono |
56 | Solnica Alicja | Cisie-Zagrudzie | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
57 | Kusak Sylwia | Skórzec | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
58 | Kusak Adam | Skórzec | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
59 | Rozbicki Bartosz | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | Janusze transportu | opłacono |
60 | Tchórzewski Adrian | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
61 | Żołędowski Robert | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
62 | Kornacka Renata | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
63 | Kaczor Mateusz | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | OSM Siedlce | opłacono |
64 | Kozioł Adam | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | OSM Siedlce | opłacono |
65 | Sakowski Grzesiek | Teodorow | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
66 | Zańko Tomasz | Skórzec | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
67 | Zańko Krzysztof | Skórzec | Polska | Bieg -1963m | Szkoła podstawowa w Skórcu | opłacono |
68 | Zańko Jakub | Skórzec | Polska | Bieg -1963m | Szkoła podstawowa w Skórcu | opłacono |
69 | Zańko Ewa | Skórzec | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
70 | Remiszewski Stanisław | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
71 | Jóźwik Patryk | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
72 | Jóźwik Robert | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
73 | Jóźwik Damian | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
74 | Kania Krzysztof | Strzała | Polska | Bieg -1963m | S.K.S.S. Dragon | opłacono |
75 | Kania Marcin | Strzała | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
76 | Bazak Tomasz | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
77 | Karwowski Michał | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
78 | Bazak Franciszek | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
79 | Bazak Małgorzata | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
80 | Bazak Bartosz | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
81 | Marciniak Cezary | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | STO SIedlce | opłacono |
82 | Marciniak Teresa | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
83 | Baszkiewicz Paweł | Zbuczyn | Polska | Bieg -1963m | Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach Kosach | opłacono |
84 | Lewczuk Arkadiusz | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
85 | Dziuban Jacek | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
86 | Radzikowska Martyna | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
87 | Wąsowski Andrzej | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | 53 Batalion Lekkiej Piechoty Najlepsza Drużyna !!! | opłacono |
88 | Kołtun Anna | Podnieśno | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
89 | Kołtun Radosław | Podnieśno | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
90 | MARCINIUK Aleksandra | SIEDLCE | Polska | Bieg -1963m | SP nr 4 Siedlce | opłacono |
91 | MARCINIUK AGATA | SIEDLCE | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
92 | Chmielewski Marcin | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | 53 batalion lekkiej piechoty | opłacono |
93 | Bonat Mirek | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | 53. batalion lekkiej piechoty | opłacono |
94 | Sulej Aleksandra | Teodorów | Polska | Bieg -1963m | opłacono | |
95 | Jóźwiak Marta | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | Publiczne Przedszkole nr 9 Siedlce | opłacono |
96 | Jóźwiak Hanna | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | SP nr 5 | opłacono |
97 | Jóźwiak Małgorzata | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | Triathlon Siedlce Club | opłacono |
98 | Jóźwiak Alicja | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | PG 6 Siedlce | opłacono |
99 | Jóźwiak Krzysztof | Siedlce | Bieg -1963m | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | |
100 | Jóźwiak Barbara | Siedlce | Polska | Bieg -1963m | 53. batalion lekkiej piechoty / Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
Wyświetleń: 9528