3 Siedlecki Maraton Pływacki
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Bielak Waldemar Siedlce Maraton Pływacki Indywidulany 1956 opłacono
2 Sołowianow Wiaczesław Siedlce Maraton Pływacki Indywidulany 1988 opłacono
3 Glapiński Maks Warszawa Maraton Pływacki Indywidulany 2000 opłacono
4 Niedziółka Jakub Grabianów Maraton Pływacki Indywidulany 1998 opłacono
5 Bar Wieslaw Warszawa Maraton Pływacki Indywidulany 1970 opłacono
6 Kowalski Dominik Siedlce Maraton Pływacki Indywidulany 1993 opłacono
7 Piotrowski Marcin Węgrów Maraton Pływacki Indywidulany Węgrowski Klub Motorowy 1991 opłacono
8 Świtalska Anna Siedlce Maraton Pływacki Indywidulany Triathlon Siedlce Club 1981 opłacono
9 Florian Natalia Siedlce Sztafeta 1-godzinna 2007 opłacono
10 Kożuchowska Zosia Siedlce Sztafeta 1-godzinna UKS Ósemka Siedlce 2009 opłacono
11 Kadej Nikola Siedlce Sztafeta 1-godzinna UKS Ósemka Siedlce 2008 opłacono
12 Roman Blanka Siedlce Sztafeta 1-godzinna UKS Ósemka Siedlce 2007 opłacono
13 Bielecki Michał Siedlce Sztafeta 1-godzinna UKS Ósemka Siedlce 2008 opłacono
14 Zdanowski Hubert Siedlce Sztafeta 1-godzinna UKS Ósemka Siedlce 2008 opłacono
15 Kobak Filip Siedlce Sztafeta 1-godzinna UKS Ósemka Siedlce 2009 opłacono
16 Domagała Dawid Siedlce Sztafeta 1-godzinna UKS Ósemka Siedlce 2007 opłacono
17 Krzysztof Wentykier siedlce Sztafeta 1-godzinna UKS Ósemka Siedlce 2007 opłacono
18 Wentykier Bartosz Siedlce Sztafeta 1-godzinna UKS Ósemka Siedlce 2007 opłacono
19 Karwowska Wiktoria Siedlce Sztafeta 1-godzinna UKS Ósemka Siedlce 2007 opłacono
20 Sudoł Maja Suchożebry Sztafeta 1-godzinna UKS Ósemka Siedlce 2006 opłacono
21 Rudziński Kacper Siedlce Sztafeta 1-godzinna UKS Ósemka Siedlce 2008 opłacono
22 Reda Maksymilian Siedlce Sztafeta 1-godzinna UKS Ósemka Siedlce 2008 opłacono
23 Ostrowski Ignacy Siedlce Sztafeta 1-godzinna UKS Ósemka Siedlce 2010 opłacono
24 Ostrowski Aleksander Siedlce Sztafeta 1-godzinna UKS Ósemka Siedlce 2008 opłacono
25 Nogal Emil Siedlce Maraton Pływacki Indywidulany Triathlon Siedlce Club 1990 opłacono
26 Chyży Jakub Siedlce Maraton Pływacki Indywidulany 1995 opłacono
27 Zima Tomasz Siedlce Maraton Pływacki Indywidulany 1978 opłacono
28 Kowalewski Mariusz Siedlce Maraton Pływacki Indywidulany 1978 opłacono
29 radzikowska joanna siedlce Maraton Pływacki Indywidulany 1975 opłacono
30 Karasiński Krystian Siedlce Maraton Pływacki Indywidulany 1994 opłacono
31 Niewiatowska Zuzanna Siedlce Sztafeta 1-godzinna UKS Ósemka Siedlce 2006 opłacono
32 Jóźwiak Wojciech Siedlce Sztafeta 1-godzinna UKS Ósemka Siedlce 2007 opłacono
33 Sejbuk Filip Siedlce Sztafeta 1-godzinna UKS Ósemka Siedlce 2006 opłacono
34 Perciński Łukasz Siedlce Maraton Pływacki Indywidulany 1996 opłacono
35 Bujko Katarzyna Mińsk Mazowiecki Maraton Pływacki Indywidulany 1987 opłacono
36 Kopańska Kasia Pruszyn Maraton Pływacki Indywidulany triathlon siedlce club 1968 opłacono
37 Borkowski Szymon Łuków Sztafeta 1-godzinna MKS DELFINEK 2005 opłacono
38 Kruczek Jakub Łuków Sztafeta 1-godzinna MKS DELFINEK 2005 opłacono
39 Lipińska Ania Łuków Sztafeta 1-godzinna MKS DELFINEK 2006 opłacono
40 Nowacka Julia Łuków Sztafeta 1-godzinna MKS DELFINEK 2007 opłacono
41 Jakubiec Szymon Łuków Sztafeta 1-godzinna MKS DELFINEK 2005 opłacono
42 Zalewska Małgorzata Łuków Sztafeta 1-godzinna MKS DELFINEK 2006 opłacono
43 Prokop Mateusz Łuków Sztafeta 1-godzinna MKS DELFINEK 2007 opłacono
44 Prokop Jakub Łuków Sztafeta 1-godzinna MKS DELFINEK 2005 opłacono
45 Suchodolski Szymon Łuków Sztafeta 1-godzinna MKS DELFINEK 2003 opłacono
46 Zdunek Filip Lukow Sztafeta 1-godzinna MKS DELFINEK 2003 opłacono
47 Niemiałtowski Krzysztof Łuków Sztafeta 1-godzinna MKS DELFINEK 2002 opłacono
48 Pogorzelski Krzysztof Sokołów Podlaski Maraton Pływacki Indywidulany Kanciapa On Tour 1982 opłacono
49 Nieczyporuk Maciej Siedlce Sztafeta 1-godzinna UKS Ósemka Siedlce 2006 opłacono
50 Walczak Patryk Łuków Sztafeta 1-godzinna MKS DELFINEK 2003 opłacono
51 Kielak Jakub Siedlce Maraton Pływacki Indywidulany Diabły Siedlce 2000 opłacono
52 Orzyłowski Rajmund Siedlce Maraton Pływacki Indywidulany 1980 opłacono
53 Chaciński Michał Siedlce Maraton Pływacki Indywidulany 1983 opłacono
54 Ryś Andrzej SIEDLCE Maraton Pływacki Indywidulany Judo Masters Siedlce 1981 opłacono
55 Banaś Agnieszka Siedlce Maraton Pływacki Indywidulany Triathlon Siedlce Club 1972 opłacono
56 Rękawek Bartosz Siedlce Sztafeta 1-godzinna Triathlon Siedlce Club 2002 opłacono
57 KIEŁCZYKOWSKA ŻANETA ŻELKÓW-KOLONIA Maraton Pływacki Indywidulany 1983 opłacono
58 Szulim Maciej Sulejówek Maraton Pływacki Indywidulany 1984 opłacono
59 Radomiński Tomasz Mińsk Mazowiecki Maraton Pływacki Indywidulany KS Barakuda Mińsk Mazowiecki 1974 opłacono
60 Marciszewska Aneta Siedlce Maraton Pływacki Indywidulany TRIATHLON SIEDLCE CLUB 1976 opłacono
61 Karasiński Maciej SIEDLCE Maraton Pływacki Indywidulany 1969 opłacono
62 Skolimowska Jagoda Siedlce Maraton Pływacki Indywidulany Triathlon Siedlce Club 1999 opłacono
63 Merz Justyna Siedlce Maraton Pływacki Indywidulany ARMS Siedlce/Szkoła Pływania Idolek 1984


Wyświetleń: 2464

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ