Tczew na "5" z atestem

Tczew na 5 - 5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 315 OKSENIUK SERGII M 1 M 30-39 LUCK MK LUCHESK-LKB RUDNIK 5km 0:14:46 20.32 [km/h] 07:57 [min/km]
2 299 DIDOVODIUK DMYTRO M 2 M 30-39 IWANO-FRANKIWSK MK LUCHESK-LKB RUDNIK 5km 0:14:50 20.22 [km/h] 07:58 [min/km]
3 279 KUJAWSKI ŁUKASZ M 3 M 30-39 ŻUKOWO RUNNERSI S7 BANINO 5km 0:14:57 20.07 [km/h] 07:59 [min/km]
4 51 GŁOGOWSKI ADAM M 4 M 0-29 1 GDYNIA ATC-CARGO TEAM/TRI WARRIOR 5km 0:15:06 19.87 [km/h] 07:01 [min/km]
5 313 OCHAL PAWEL M 5 M 30-39 1 BYDGOSZCZ TEAMOCHAL 5km 0:15:15 19.67 [km/h] 07:03 [min/km]
6 338 KRAWIECKI MATEUSZ M 6 M 0-29 2 LUBAWA HUSARIA RACE TEAM 5km 0:16:12 18.52 [km/h] 07:14 [min/km]
7 31 DERDOWSKI MICHAŁ M 7 M 0-29 3 MIROTKI LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 5km 0:16:17 18.42 [km/h] 07:15 [min/km]
8 246 SZYMAŃSKI SEBASTIAN M 8 M 0-29 4 SZPRUDOWO BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:16:43 17.95 [km/h] 07:21 [min/km]
9 224 SOSNOWSKI WIESŁAW M 9 M 40-49 1 GNISZEWO ACTIVE MALBORK 5km 0:16:47 17.87 [km/h] 07:21 [min/km]
10 147 MIKUŚ MARCIN M 10 M 30-39 2 PELPLIN EATON RUNNING TEAM 5km 0:16:48 17.86 [km/h] 07:22 [min/km]
11 59 GÓRSKI KAMIL M 11 M 30-39 3 GNIEW DOMRUSTYKALNY.PL 5km 0:16:59 17.66 [km/h] 07:24 [min/km]
12 187 PIJANOWSKI WOJCIECH M 12 M 0-29 5 TCZEW 5km 0:17:25 17.22 [km/h] 07:29 [min/km]
13 324 VILISOWA TETIANA K 1 K 30-39 DNIPRO MK LUCHESK-LKB RUDNIK 5km 0:17:41 16.97 [km/h] 07:32 [min/km]
14 314 OKSENIUK OKSANA K 2 K 30-39 LUCK MK LUCHESK-LKB RUDNIK 5km 0:17:43 16.93 [km/h] 07:33 [min/km]
15 234 SYWANYCZ IRENEUSZ M 13 M 40-49 2 GDAŃSK 5km 0:17:44 16.92 [km/h] 07:33 [min/km]
16 53 GŁÓWCZEWSKI GRZEGORZ M 14 M 40-49 3 TCZEW AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 5km 0:17:47 16.87 [km/h] 07:33 [min/km]
17 69 HARTUNA ZENON M 15 M 50-59 1 PIECE FLORIAN CHOJNICE PKP CARGO GDYNIA 5km 0:18:08 16.54 [km/h] 07:38 [min/km]
18 13 CZAJA LESZEK M 16 M 40-49 4 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GD 5km 0:18:13 16.47 [km/h] 07:39 [min/km]
19 195 POCHRANOWICZ ALEKSANDRA K 3 K 0-29 BIAŁY BÓR MKL SZCZECINEK 5km 0:18:15 16.44 [km/h] 07:39 [min/km]
20 316 POBŁOCKA KATARZYNA K 4 K 0-29 1 LĘBORK UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK 5km 0:18:19 16.38 [km/h] 07:40 [min/km]
21 30 DEPKA ADAM M 17 M 30-39 4 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 5km 0:18:20 16.36 [km/h] 07:40 [min/km]
22 197 POTOCZEK ANDRZEJ M 18 M 30-39 5 LICHNOWY PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 5km 0:18:26 16.27 [km/h] 07:41 [min/km]
23 137 MAJKOWSKI TOMASZ M 19 M 0-29 6 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 5km 0:18:28 16.25 [km/h] 07:42 [min/km]
24 260 TRZCINSKI KRZYSZTOF M 20 M 30-39 6 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:18:44 16.01 [km/h] 07:45 [min/km]
25 186 PIJANOWSKI WITOLD M 21 M 0-29 7 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:18:49 15.94 [km/h] 07:46 [min/km]
26 124 KUROWSKI MICHAŁ M 22 M 30-39 7 ELBLĄG GODLDEN TEAM 5km 0:18:55 15.86 [km/h] 07:47 [min/km]
27 104 KONIECZKI DARIUSZ M 23 M 40-49 5 WEJHEROWO POMORSKI TEAM BIEGOWY 5km 0:18:57 15.83 [km/h] 07:47 [min/km]
28 276 WNUK BŁAŻEJ M 24 M 0-29 8 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 5km 0:18:59 15.80 [km/h] 07:48 [min/km]
29 150 MINKIEWICZ WOJCIECH M 25 M 40-49 6 ELBLĄG MJAZZGA 5km 0:19:00 15.79 [km/h] 07:48 [min/km]
30 294 ŻARDECKI DAWID M 26 M 0-29 9 STAROGARD GDAŃSKI KLUB KOCIEWIAK TCZEW 5km 0:19:00 15.79 [km/h] 07:48 [min/km]
31 263 TUWALSKA MAŁGORZATA K 5 K 30-39 1 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:19:06 15.71 [km/h] 07:49 [min/km]
32 332 KURKOWSKI ŁUKASZ M 27 M 30-39 8 TCZEW JATRENUJE 5km 0:19:07 15.69 [km/h] 07:49 [min/km]
33 183 PIEKARSKI PRZEMYSŁAW M 28 M 30-39 9 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:19:07 15.69 [km/h] 07:49 [min/km]
34 309 KŁODA DOMINIKA K 6 K 0-29 2 POZNAŃ ASICS FRONTRUNNER 5km 0:19:11 15.64 [km/h] 07:50 [min/km]
35 233 STRZESZYŃSKI WOJTEK M 29 M 30-39 10 TCZEW PAMIR TEAM 5km 0:19:11 15.64 [km/h] 07:50 [min/km]
36 176 PARDO SEBASTIAN M 30 M 30-39 11 TCZEW 5km 0:19:12 15.63 [km/h] 07:50 [min/km]
37 8 BZOWSKI PRZEMYSŁAW M 31 M 30-39 12 TCZEW 5km 0:19:14 15.60 [km/h] 07:51 [min/km]
38 335 HOLZ OSKAR M 32 M 0-29 10 TCZEW ST RUNNERS 5km 0:19:25 15.45 [km/h] 07:53 [min/km]
39 127 LENKIEWICZ TOMASZ M 33 M 30-39 13 MĄTOWY WIELKIE 5km 0:19:27 15.42 [km/h] 07:53 [min/km]
40 178 PASZKOWSKI PAWEŁ M 34 M 30-39 14 GDAŃSK 5km 0:19:28 15.41 [km/h] 07:54 [min/km]
41 113 KRAJNIK OSKAR M 35 M 0-29 11 PELPLIN PELPLIŃSKIE CENTRUM SPORTU 5km 0:19:33 15.35 [km/h] 07:55 [min/km]
42 334 KASZUBOWSKI ZENON M 36 M 50-59 2 MALBORK ACTIVE MALBORK 5km 0:19:34 15.33 [km/h] 07:55 [min/km]
43 65 GRZONKA KAMILA K 7 K 30-39 2 BYTONIA SOKÓŁ ZBLEWO 5km 0:19:37 15.29 [km/h] 07:55 [min/km]
44 280 WÓDKOWSKI KRZYSZTOF M 37 M 30-39 15 SZPĘGAWSK GOIA 5km 0:19:38 15.28 [km/h] 07:56 [min/km]
45 139 MAMCARZ JAROSŁAW M 38 M 50-59 3 TCZEW TCSIR / WOPR 5km 0:19:48 15.15 [km/h] 07:58 [min/km]
46 47 GAWRON PIOTR M 39 M 40-49 7 BYTÓW KB GOCH BYTÓW 5km 0:19:52 15.10 [km/h] 07:58 [min/km]
47 323 TUWALSKI SŁAWOMIR M 40 M 30-39 16 GRABOWIEC 5km 0:20:00 15.00 [km/h] 07:00 [min/km]
48 68 HAJDUK DARIUSZ M 41 M 40-49 8 GDAŃSK GDAŃSK 5km 0:20:08 14.90 [km/h] 07:02 [min/km]
49 287 ZAWŁOCKI DANIEL M 42 M 30-39 17 TCZEW JASIO TEAM 5km 0:20:09 14.89 [km/h] 07:02 [min/km]
50 205 REZMER RYSZARD M 43 M 40-49 9 GNIEW ROLLS-ROYCE RUNNING TEAM 5km 0:20:10 14.88 [km/h] 07:02 [min/km]
51 14 CZAJA PAULINA K 8 K 0-29 3 TORUŃ AZS UAM POZNAŃ 5km 0:20:12 14.85 [km/h] 07:02 [min/km]
52 209 RUCHLEWICZ NATALIA K 9 K 0-29 4 SZTUM 5km 0:20:12 14.85 [km/h] 07:02 [min/km]
53 116 KREJA ŁUKASZ M 44 M 30-39 18 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:20:14 14.83 [km/h] 07:03 [min/km]
54 302 GIBAS JACEK M 45 M 0-29 12 CZARLIN BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:20:16 14.80 [km/h] 07:03 [min/km]
55 235 SZARKO MACIEJ M 46 M 40-49 10 ELBLĄG 5km 0:20:24 14.71 [km/h] 07:05 [min/km]
56 295 CIECIERSKI MACIEJ M 47 M 0-29 13 TCZEW AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 5km 0:20:25 14.69 [km/h] 07:05 [min/km]
57 326 ZDANOWICZ PAWEŁ M 48 M 0-29 14 ELBLĄG 5km 0:20:27 14.67 [km/h] 07:05 [min/km]
58 277 WNUK STANISŁAW M 49 M 50-59 4 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 5km 0:20:29 14.65 [km/h] 07:06 [min/km]
59 101 KLINKOSZ JAROSŁAW M 50 M 50-59 5 TCZEW 5km 0:20:30 14.63 [km/h] 07:06 [min/km]
60 49 GDANIEC SŁAWOMIR M 51 M 50-59 6 TCZEW 5km 0:20:30 14.63 [km/h] 07:06 [min/km]
61 62 GRUCZA GRZEGORZ M 52 M 40-49 11 NOWY STAW BIEGAM DLA ZDROWIA 5km 0:20:30 14.63 [km/h] 07:06 [min/km]
62 262 TUWALSKA ELŻBIETA K 10 K 30-39 3 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:20:31 14.62 [km/h] 07:06 [min/km]
63 181 PETKA LUCYNA K 11 K 40-49 1 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES 5km 0:20:34 14.59 [km/h] 07:07 [min/km]
64 297 DACKIEWICZ MAREK M 53 M 30-39 19 MALBORK GRUPA MALBORK 5km 0:20:41 14.50 [km/h] 07:08 [min/km]
65 296 ĆWIKLIŃSKI STANISŁAW M 54 M 50-59 7 ROKITKI 5km 0:20:41 14.50 [km/h] 07:08 [min/km]
66 331 PAWEŁCZAK KAROLINA K 12 K 0-29 5 GDYNIA JATRENUJE 5km 0:20:42 14.49 [km/h] 07:08 [min/km]
67 153 MOSZYŃSKI MAREK M 55 M 50-59 8 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:20:43 14.48 [km/h] 07:09 [min/km]
68 83 JERZYK PAWEŁ M 56 M 30-39 20 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:20:45 14.46 [km/h] 07:09 [min/km]
69 298 DERING FILIP M 57 M 0-29 15 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW 5km 0:20:45 14.46 [km/h] 07:09 [min/km]
70 32 DERLAGA KAMIL M 58 M 0-29 16 SZYMANKOWO PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 5km 0:20:46 14.45 [km/h] 07:09 [min/km]
71 269 WALENDZIAK ALICJA K 13 K 40-49 2 GOŚCISZEWO RUNNERSI S7 BANINO 5km 0:20:48 14.42 [km/h] 07:10 [min/km]
72 293 ZIMNY SEBASTIAN M 59 M 30-39 21 TCZEWSKIE ŁĄKI PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 5km 0:20:49 14.41 [km/h] 07:10 [min/km]
73 20 CZECHANOWSKI PIOTR M 60 M 30-39 22 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:20:52 14.38 [km/h] 07:10 [min/km]
74 228 SPADIK MATEUSZ M 61 M 0-29 17 RADOSTOWO KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5km 0:20:52 14.38 [km/h] 07:10 [min/km]
75 24 CZECHOWSKI DAWID M 62 M 40-49 12 SUBKOWY 5km 0:20:55 14.34 [km/h] 07:11 [min/km]
76 140 MARKOWSKI WIESŁAW M 63 M 40-49 13 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:20:57 14.32 [km/h] 07:11 [min/km]
77 256 TOŁKACZ WOJCIECH M 64 M 50-59 9 MALBORK MALBORK BIEGA 5km 0:20:57 14.32 [km/h] 07:11 [min/km]
78 219 SKWERES ADRIANA K 14 K 30-39 4 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5km 0:21:02 14.26 [km/h] 07:12 [min/km]
79 282 ZACHAREK PIOTR M 65 M 0-29 18 TCZEW ZESPÓŁ SZYBKIEJ KOLKI 5km 0:21:02 14.26 [km/h] 07:12 [min/km]
80 270 WAŚNIEWSKI EDWARD M 66 M 60-69 1 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5km 0:21:11 14.16 [km/h] 07:14 [min/km]
81 129 LEWANDOWSKI DARIUSZ M 67 M 30-39 23 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA / DOVISTA ACTIVE TEAM 5km 0:21:13 14.14 [km/h] 07:15 [min/km]
82 92 KARCZEWSKI MACIEJ M 68 M 30-39 24 TCZEW 5km 0:21:20 14.06 [km/h] 07:16 [min/km]
83 36 DUBIELA HALINA K 15 K 50+ 1 TCZEW TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 5km 0:21:24 14.02 [km/h] 07:17 [min/km]
84 55 GOLLNIK ADAM M 69 M 30-39 25 NOWY DWÓR MAZOWIECKI ROZBIEGAMY NOWY DWÓR 5km 0:21:27 13.99 [km/h] 07:17 [min/km]
85 286 ZAWADZKI KAZIMIERZ M 70 M 50-59 10 MIERZESZYN STRASZYN BIEGA PRUSZCZ BIEGA 5km 0:21:29 13.96 [km/h] 07:18 [min/km]
86 166 OGONOWSKI RAFAŁ M 71 M 40-49 14 TCZEW 5km 0:21:30 13.95 [km/h] 07:18 [min/km]
87 100 KLIN ANNA K 16 K 0-29 6 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 5km 0:21:30 13.95 [km/h] 07:18 [min/km]
88 26 CZERWIŃSKI RAFAŁ M 72 M 30-39 26 MALBORK 5km 0:21:30 13.95 [km/h] 07:18 [min/km]
89 148 MILEWSKI ŁUKASZ M 73 M 30-39 27 TCZEW 5km 0:21:32 13.93 [km/h] 07:18 [min/km]
90 196 POŁOMSKI JAROSŁAW M 74 M 50-59 11 GNIEW ROLLS-ROYCE RUNNING TEAM 5km 0:21:34 13.91 [km/h] 07:19 [min/km]
91 146 MICHALAK MAREK M 75 M 40-49 15 TCZEW 5km 0:21:40 13.85 [km/h] 07:20 [min/km]
92 134 LIS LUKASZ M 76 M 30-39 28 SWAROZYN BBL STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:21:42 13.82 [km/h] 07:20 [min/km]
93 89 KACZYŃSKI DANIEL M 77 M 30-39 29 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO 5km 0:21:43 13.81 [km/h] 07:21 [min/km]
94 90 KAŁAS MAGDALENA K 17 K 0-29 7 GDAŃSK TRIPAK - KOBIECY TRIATHLON 5km 0:21:45 13.79 [km/h] 07:21 [min/km]
95 77 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW M 78 M 50-59 12 MALBORK LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:21:48 13.76 [km/h] 07:22 [min/km]
96 210 RULIŃSKA JULIA K 18 K 30-39 5 TCZEW AKTYWNI KOCIEWIACY 5km 0:21:50 13.74 [km/h] 07:22 [min/km]
97 305 JARANTOWICZ ADAM M 79 M 30-39 30 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 5km 0:21:53 13.71 [km/h] 07:23 [min/km]
98 155 MROCZKOWSKI TOMASZ M 80 M 30-39 31 SZTUM 5km 0:22:02 13.62 [km/h] 07:24 [min/km]
99 171 PAŁKOWSKA AGNIESZKA K 19 K 30-39 6 SWAROŻYN 5km 0:22:04 13.60 [km/h] 07:25 [min/km]
100 95 KASCHEL PATRYK M 81 M 0-29 19 TCZEW 5km 0:22:09 13.54 [km/h] 07:26 [min/km]
101 15 CZAPIEWSKI ŁUKASZ M 82 M 30-39 32 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5km 0:22:09 13.54 [km/h] 07:26 [min/km]
102 84 JERZYK ROBERT M 83 M 40-49 16 KANICZKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:22:09 13.54 [km/h] 07:26 [min/km]
103 67 GUZ ROBERT M 84 M 40-49 17 TCZEW 5km 0:22:10 13.53 [km/h] 07:26 [min/km]
104 198 PRABUCKI PIOTR M 85 M 40-49 18 STAROGARD GDAŃSKI BBL STAROGARD, SKL FILIPPIDES, MORSY SKARSZEWY 5km 0:22:10 13.53 [km/h] 07:26 [min/km]
105 60 GREFKA STEFAN M 86 M 50-59 13 ŁĄG 5km 0:22:13 13.50 [km/h] 07:27 [min/km]
106 278 WOLSKI JAROSŁAW M 87 M 30-39 33 TCZEW DOVISTA ACTIVE TEAM/BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:22:14 13.49 [km/h] 07:27 [min/km]
107 114 KRAWIEC ANDRZEJ M 88 M 50-59 14 SZTUM ZANTYR SZTUM 5km 0:22:16 13.47 [km/h] 07:27 [min/km]
108 151 MISZKE KAZIMIERZ M 89 M 60-69 2 CZERSK FLORIAN CHOJNICE PKP CARGO GDYNIA 5km 0:22:18 13.45 [km/h] 07:28 [min/km]
109 258 TOMCZYK PIOTR M 90 M 40-49 19 TCZEW 5km 0:22:20 13.43 [km/h] 07:28 [min/km]
110 272 WEWIÓRSKI PAWEŁ M 91 M 40-49 20 ELBLĄG 5km 0:22:21 13.42 [km/h] 07:28 [min/km]
111 74 JANAS ANNA K 20 K 30-39 7 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:22:21 13.42 [km/h] 07:28 [min/km]
112 268 ULANOWSKI PIOTR M 92 M 0-29 20 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:22:22 13.41 [km/h] 07:28 [min/km]
113 193 PIÓRO MARIA K 21 K 40-49 3 GORZĘDZIEJ BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:22:23 13.40 [km/h] 07:29 [min/km]
114 336 LIBAN ZYGFRYD M 93 M 70+ 1 TCZEW 5km 0:22:28 13.35 [km/h] 07:30 [min/km]
115 57 GÓRACZYŃSKI WOJCIECH M 94 M 40-49 21 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:22:30 13.33 [km/h] 07:30 [min/km]
116 7 BRZÓSKA DANIEL M 95 M 0-29 21 SKÓRCZ 5km 0:22:31 13.32 [km/h] 07:30 [min/km]
117 141 MATEJA JÓZEF M 96 M 50-59 15 JANOWO SKL FILIPPIDES 5km 0:22:36 13.27 [km/h] 07:31 [min/km]
118 200 PUSTKOWSKI RAFAŁ M 97 M 30-39 34 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:22:39 13.25 [km/h] 07:32 [min/km]
119 156 MROZEK MARCIN M 98 M 40-49 22 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:22:42 13.22 [km/h] 07:32 [min/km]
120 142 MATYSZEWSKI MARCIN M 99 M 40-49 23 TCZEW 5km 0:22:42 13.22 [km/h] 07:32 [min/km]
121 320 SPRINGER PIOTR M 100 M 30-39 35 ELBLĄG 5km 0:22:43 13.21 [km/h] 07:33 [min/km]
122 303 GÓRKA WOJCIECH M 101 M 0-29 22 ELBLĄG GUJAN 5km 0:22:44 13.20 [km/h] 07:33 [min/km]
123 107 KOSIŃSKI SEBASTIAN M 102 M 0-29 23 GNIEW 5km 0:22:44 13.20 [km/h] 07:33 [min/km]
124 182 PIEKARSKA ANNA K 22 K 40-49 4 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:22:46 13.18 [km/h] 07:33 [min/km]
125 300 DRZYMALSKI DAMIAN M 103 M 0-29 24 RULEWO AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 5km 0:22:46 13.18 [km/h] 07:33 [min/km]
126 165 ODZIEMCZYK TOMASZ M 104 M 30-39 36 ELBLĄG EVOUBEZPIECZENIA.PL 5km 0:22:48 13.16 [km/h] 07:34 [min/km]
127 264 TYFERT KRZYSZTOF M 105 M 40-49 24 ELBLĄG BWM 5km 0:22:49 13.15 [km/h] 07:34 [min/km]
128 238 SZCZEŚNIAK ADAM M 106 M 60-69 3 TCZEW EATON RT/BIEGAJACY TCZEW 5km 0:22:49 13.15 [km/h] 07:34 [min/km]
129 191 PIOTROWSKI MATEUSZ M 107 M 0-29 25 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:22:51 13.13 [km/h] 07:34 [min/km]
130 289 ZIENKIEWICZ RAFAL M 108 M 30-39 37 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:22:53 13.11 [km/h] 07:35 [min/km]
131 41 DZIEWIĄTKOWSKI IRENEUSZ M 109 M 40-49 25 TCZEW 5km 0:23:02 13.02 [km/h] 07:36 [min/km]
132 217 SIWCZAK MARIUSZ M 110 M 30-39 38 SOBOWIDZ 5km 0:23:04 13.01 [km/h] 07:37 [min/km]
133 247 ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ M 111 M 60-69 4 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:23:04 13.01 [km/h] 07:37 [min/km]
134 37 DUCHAŁA PIOTR M 112 M 40-49 26 KWIDZYN 5km 0:23:06 12.99 [km/h] 07:37 [min/km]
135 164 NOWAKOWSKI MARCIN M 113 M 40-49 27 TCZEW 5km 0:23:07 12.98 [km/h] 07:37 [min/km]
136 35 DUBIEL PIOTR M 114 M 30-39 39 GNISZEWO 5km 0:23:07 12.98 [km/h] 07:37 [min/km]
137 216 SIKORA BEATA K 23 K 50+ 2 CZERSK 5km 0:23:09 12.96 [km/h] 07:38 [min/km]
138 169 OSTROWSKI PIOTR M 115 M 40-49 28 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:23:09 12.96 [km/h] 07:38 [min/km]
139 244 SZUTTA RAFAŁ M 116 M 30-39 40 TCZEW EATON RUNNING TEAM 5km 0:23:11 12.94 [km/h] 07:38 [min/km]
140 179 PASZKOWSKI STANISŁAW M 117 M 40-49 29 MALBORK MUZEUM ZAMKOWE MALBORK 5km 0:23:11 12.94 [km/h] 07:38 [min/km]
141 98 KLEJNA DAWID M 118 M 0-29 26 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5km 0:23:13 12.92 [km/h] 07:39 [min/km]
142 172 PANIECZKO KRZYSZTOF M 119 M 0-29 27 KWIDZYN 5km 0:23:17 12.88 [km/h] 07:39 [min/km]
143 44 FIEREK BOŻENA K 24 K 50+ 3 CZERSK BBL CZERSK 5km 0:23:18 12.88 [km/h] 07:40 [min/km]
144 19 CZECHANOWSKA LUCYNA K 25 K 30-39 8 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:23:25 12.81 [km/h] 07:41 [min/km]
145 34 DORSZEWSKI RAFAŁ M 120 M 40-49 30 MALBORK RUN FOR FUN 5km 0:23:26 12.80 [km/h] 07:41 [min/km]
146 61 GROBELNY TOMASZ M 121 M 30-39 41 STAROGARD GD. 5km 0:23:27 12.79 [km/h] 07:41 [min/km]
147 239 SZCZUKOWSKA CELESTYNA K 26 K 40-49 5 ŁĄG BBL CZERSK 5km 0:23:28 12.78 [km/h] 07:42 [min/km]
148 251 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 122 M 0-29 28 SZTUM 5km 0:23:35 12.72 [km/h] 07:43 [min/km]
149 120 KUKULA JANUSZ M 123 M 50-59 16 ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:23:35 12.72 [km/h] 07:43 [min/km]
150 22 CZECHOWSKA DOROTA K 27 K 40-49 6 SUBKOWY 5km 0:23:35 12.72 [km/h] 07:43 [min/km]
151 312 MURAWSKI MARIUSZ M 124 M 30-39 42 TCZEW METRIX RUNNING TEAM 5km 0:23:46 12.62 [km/h] 07:45 [min/km]
152 202 RADOMIŃSKI KAMIL M 125 M 0-29 29 KWIDZYN 5km 0:23:47 12.61 [km/h] 07:45 [min/km]
153 215 SIEKIERZYŃSKI RAFAŁ M 126 M 40-49 31 SKARSZEWY BBL STAROGARD GD/MORSY SKARSZEWY 5km 0:23:54 12.55 [km/h] 07:47 [min/km]
154 252 TAMOWICZ ADRIAN M 127 M 0-29 30 GNIEW 5km 0:23:55 12.54 [km/h] 07:47 [min/km]
155 21 CZECHANOWSKI SZYMON M 128 M 0-29 31 TCZEW SP 11 TCZEW 5km 0:23:56 12.53 [km/h] 07:47 [min/km]
156 4 BERNACKI MICHAŁ M 129 M 0-29 32 TCZEW 5km 0:23:56 12.53 [km/h] 07:47 [min/km]
157 180 PAWŁOWSKI DAWID M 130 M 0-29 33 TCZEW 5km 0:23:57 12.53 [km/h] 07:47 [min/km]
158 6 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 131 M 40-49 32 TCZEW 5km 0:23:59 12.51 [km/h] 07:48 [min/km]
159 317 PUZIO TOMASZ M 132 M 30-39 43 ŚWIECIE 5km 0:24:02 12.48 [km/h] 07:48 [min/km]
160 291 ZIMNA AGNIESZKA K 28 K 30-39 9 TCZEW 5km 0:24:03 12.47 [km/h] 07:49 [min/km]
161 18 CZAPLA NATALIA K 29 K 0-29 8 MALBORK 5km 0:24:09 12.42 [km/h] 07:50 [min/km]
162 117 KRUSZYŃSKA AGNIESZKA K 30 K 30-39 10 MIŁOBĄDZ 5km 0:24:10 12.41 [km/h] 07:50 [min/km]
163 110 KOWALSKI MACIEJ M 133 M 40-49 33 TCZEW 5km 0:24:10 12.41 [km/h] 07:50 [min/km]
164 1 ABRYSZYŃSKA KAROLINA K 31 K 0-29 9 TCZEW CROSSELITE 5km 0:24:10 12.41 [km/h] 07:50 [min/km]
165 281 WSZELAK IWONA K 32 K 30-39 11 KULICE 5km 0:24:11 12.41 [km/h] 07:50 [min/km]
166 208 ROZINSKA IWONA K 33 K 30-39 12 TCZEW CROSSELITE 5km 0:24:15 12.37 [km/h] 07:51 [min/km]
167 249 ŚLIWIŃSKA EWELINA K 34 K 0-29 10 TCZEW 5km 0:24:18 12.35 [km/h] 07:52 [min/km]
168 325 ZABROCKI ŁUKASZ M 134 M 30-39 44 TCZEW PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 5km 0:24:18 12.35 [km/h] 07:52 [min/km]
169 222 SOBOLEWSKI ANTONI M 135 M 60-69 5 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:24:18 12.35 [km/h] 07:52 [min/km]
170 301 GACEK KATARZYNA K 35 K 40-49 7 SKARSZEWY SKL FILIPPIDES/MORSY SKARSZEWY 5km 0:24:19 12.34 [km/h] 07:52 [min/km]
171 80 JEGIERSKI DARIUSZ M 136 M 40-49 34 GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ BIEGA 5km 0:24:19 12.34 [km/h] 07:52 [min/km]
172 105 KOSACZ KONRAD M 137 M 30-39 45 ELBLĄG MJAZZGA 5km 0:24:23 12.30 [km/h] 07:53 [min/km]
173 339 GRYCNER PAWEŁ M 138 M 30-39 46 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:24:26 12.28 [km/h] 07:53 [min/km]
174 121 KULAS JAN M 139 M 60-69 6 TCZEW 5km 0:24:28 12.26 [km/h] 07:54 [min/km]
175 66 GUTKOWSKI ANDRZEJ M 140 M 40-49 35 STAROGARD GDANSKI 5km 0:24:30 12.24 [km/h] 07:54 [min/km]
176 223 SOSIŃSKI DARIUSZ M 141 M 40-49 36 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:24:33 12.22 [km/h] 07:55 [min/km]
177 5 BLIŹNIUK PAWEŁ M 142 M 0-29 34 SUBKOWY 5km 0:24:34 12.21 [km/h] 07:55 [min/km]
178 307 KALISZUK BARTOSZ M 143 M 0-29 35 SWARZĘDZ 5km 0:24:37 12.19 [km/h] 07:55 [min/km]
179 9 CELIŃSKI DROZD MARIUSZ M 144 M 40-49 37 GDAŃSK AGDER 5km 0:24:38 12.18 [km/h] 07:56 [min/km]
180 290 ZIMNA ANNA K 36 K 30-39 13 TCZEWSKIE ŁĄKI 5km 0:24:40 12.16 [km/h] 07:56 [min/km]
181 70 HOFFMANN DANIEL M 145 M 30-39 47 ZBLEWO 5km 0:24:40 12.16 [km/h] 07:56 [min/km]
182 145 MĄKOSA MARTYNA K 37 K 0-29 11 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW / PAMIR TEAM 5km 0:24:42 12.15 [km/h] 07:56 [min/km]
183 111 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 146 M 40-49 38 LASOWICE WIELKIE 5km 0:24:43 12.14 [km/h] 07:57 [min/km]
184 103 KONCEWICZ ANETA K 38 K 0-29 12 GDYNIA 5km 0:24:45 12.12 [km/h] 07:57 [min/km]
185 266 ULANOWSKI KAROL M 147 M 0-29 36 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:24:46 12.11 [km/h] 07:57 [min/km]
186 337 GRZESIUK MACIEJ M 148 M 0-29 37 SUCHY DĄB 5km 0:24:51 12.07 [km/h] 07:58 [min/km]
187 118 KRUSZYŃSKA BARBARA K 39 K 50+ 4 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:24:52 12.06 [km/h] 07:58 [min/km]
188 45 FRANKIEWICZ ANDRZEJ M 149 M 40-49 39 TCZEW 5km 0:24:53 12.06 [km/h] 07:59 [min/km]
189 248 ŚLĘZAK ADAM M 150 M 0-29 38 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 5km 0:24:55 12.04 [km/h] 07:59 [min/km]
190 250 ŚMISTEK PAWEŁ M 151 M 0-29 39 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:24:55 12.04 [km/h] 07:59 [min/km]
191 152 MOSIEJCZYK JAKUB M 152 M 30-39 48 PRABUTY WUOZ GDAŃSK 5km 0:24:56 12.03 [km/h] 07:59 [min/km]
192 170 OTLEWSKI MARCIN M 153 M 40-49 40 KWIDZYN 5km 0:24:59 12.01 [km/h] 07:00 [min/km]
193 168 OSTROWSKI JÓZEF M 154 M 30-39 49 TCZEW PAZURTUPAKA / GEMALTO 5km 0:25:01 11.99 [km/h] 07:00 [min/km]
194 267 ULANOWSKI MAREK M 155 M 40-49 41 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:25:01 11.99 [km/h] 07:00 [min/km]
195 167 OSSOWSKA MAŁGORZATA K 40 K 30-39 14 GDAŃSK 5km 0:25:04 11.97 [km/h] 07:01 [min/km]
196 28 DASZKIEWICZ ARTUR M 156 M 40-49 42 TCZEW 5km 0:25:05 11.96 [km/h] 07:01 [min/km]
197 203 REJMANOWSKI RYSZARD M 157 M 60-69 7 GNIEW SG SQUAD 5km 0:25:05 11.96 [km/h] 07:01 [min/km]
198 241 SZKLARSKI ANDRZEJ M 158 M 40-49 43 ELBLĄG 5km 0:25:10 11.92 [km/h] 07:02 [min/km]
199 73 JABŁOŃSKI RYSZARD M 159 M 50-59 17 GDYNIA EKSTRAFAN 3 5km 0:25:11 11.91 [km/h] 07:02 [min/km]
200 184 PIEŃKOWSKI RADOSŁAW M 160 M 0-29 40 ELBLĄG 5km 0:25:13 11.90 [km/h] 07:03 [min/km]
201 125 KWIATKOWSKA ANNA K 41 K 30-39 15 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:25:16 11.87 [km/h] 07:03 [min/km]
202 283 ZADURSKA PAULINA K 42 K 0-29 13 TCZEW 5km 0:25:17 11.87 [km/h] 07:03 [min/km]
203 225 SOSNOWSKI WITOLD M 161 M 50-59 18 TCZEW 5km 0:25:18 11.86 [km/h] 07:04 [min/km]
204 64 GRYGOROWICZ MONIKA K 43 K 30-39 16 RUMIA AMBITIOUS RUNNERS TEAM 5km 0:25:20 11.84 [km/h] 07:04 [min/km]
205 39 DYWEL BOGDAN M 162 M 50-59 19 ŁĄG 5km 0:25:22 11.83 [km/h] 07:04 [min/km]
206 161 NOWAK GRZEGORZ M 163 M 30-39 50 TCZEW 5km 0:25:23 11.82 [km/h] 07:05 [min/km]
207 311 MACIEJEWSKI PAWEŁ M 164 M 0-29 41 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:25:27 11.79 [km/h] 07:05 [min/km]
208 327 ZDANOWICZ WIOLETA K 44 K 30-39 17 STAROGARD GDANSKI 5km 0:25:27 11.79 [km/h] 07:05 [min/km]
209 243 SZOSTAK JERZY M 165 M 40-49 44 SUCHY DAB 5km 0:25:29 11.77 [km/h] 07:06 [min/km]
210 190 PIOTROWSKA LUCYNA K 45 K 30-39 18 WIELGŁOWY 5km 0:25:34 11.73 [km/h] 07:07 [min/km]
211 119 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 166 M 0-29 42 ELBLĄG EL AKTYWNI 5km 0:25:34 11.73 [km/h] 07:07 [min/km]
212 242 SZMYTKA CELINA K 46 K 0-29 14 JUSZKOWO 5km 0:25:34 11.73 [km/h] 07:07 [min/km]
213 207 ROSENGART RAFAŁ M 167 M 40-49 45 SWAROŻYN 5km 0:25:35 11.73 [km/h] 07:07 [min/km]
214 149 MINKIEWICZ ELŻBIETA K 47 K 40-49 8 ELBLĄG MJAZZGA 5km 0:25:37 11.71 [km/h] 07:07 [min/km]
215 72 HULEWICZ PRZEMYSŁAW M 168 M 30-39 51 TCZEW 5km 0:25:38 11.70 [km/h] 07:08 [min/km]
216 71 HULEWICZ GRAŻYNA K 48 K 30-39 19 TCZEW 5km 0:25:38 11.70 [km/h] 07:08 [min/km]
217 108 KOTRYCH JAROSŁAW M 169 M 0-29 43 CIECHOCINEK 5km 0:25:38 11.70 [km/h] 07:08 [min/km]
218 227 SOWA SYLWEK M 170 M 40-49 46 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5km 0:25:41 11.68 [km/h] 07:08 [min/km]
219 213 SERAFIN DARIUSZ M 171 M 40-49 47 ROKITKI ROLLS-ROYCE RUNNING TEAM 5km 0:25:43 11.67 [km/h] 07:09 [min/km]
220 194 PISZCZATOWSKA JOANNA K 49 K 30-39 20 ŁĘGOWO 5km 0:25:43 11.67 [km/h] 07:09 [min/km]
221 54 GNYP DANIEL M 172 M 40-49 48 RÓŻYNY RÓNŻYNY 5km 0:25:45 11.65 [km/h] 07:09 [min/km]
222 143 MAZUR MAGDALENA K 50 K 30-39 21 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:25:47 11.64 [km/h] 07:09 [min/km]
223 319 SMOCZYŃSKA BARBARA K 51 K 30-39 22 SZPRUDOWO SZPRUDOWO 5km 0:25:47 11.64 [km/h] 07:09 [min/km]
224 159 NIEWIADOMSKI PATRYK M 173 M 0-29 44 CZARLIN BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:26:00 11.54 [km/h] 07:12 [min/km]
225 275 WITTKAMP KAROLINA K 52 K 0-29 15 TCZEW 5km 0:26:01 11.53 [km/h] 07:12 [min/km]
226 115 KRAWIEC ŁUKASZ M 174 M 0-29 45 SZTUM 5km 0:26:05 11.50 [km/h] 07:13 [min/km]
227 318 SIADAK DARIA K 53 K 0-29 16 TCZEW 5km 0:26:09 11.47 [km/h] 07:14 [min/km]
228 232 STECKI JAKUB M 175 M 0-29 46 MALBORK 5km 0:26:14 11.44 [km/h] 07:15 [min/km]
229 206 ROJEWSKA ANGELIKA K 54 K 0-29 17 MALBORK 5km 0:26:16 11.42 [km/h] 07:15 [min/km]
230 199 PUCZYŃSKA ANNA K 55 K 0-29 18 RAJKOWY 5km 0:26:16 11.42 [km/h] 07:15 [min/km]
231 3 BARTUSZ ŁUKASZ M 176 M 30-39 52 TCZEW 5km 0:26:16 11.42 [km/h] 07:15 [min/km]
232 144 MAZUR MICHAŁ M 177 M 40-49 49 DEMLIN SKL FILIPPIDES/BBL STAROGARD GD/MORSY SKARSZEWY 5km 0:26:19 11.40 [km/h] 07:16 [min/km]
233 237 SZARMACH SYLWIA K 56 K 30-39 23 OCYPEL SZARMACH TEAM 5km 0:26:20 11.39 [km/h] 07:16 [min/km]
234 236 SZARMACH GRZEGORZ M 178 M 30-39 53 OCYPEL SZARMACH TEAM 5km 0:26:21 11.39 [km/h] 07:16 [min/km]
235 48 GDANIEC ANNA K 57 K 40-49 9 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:26:22 11.38 [km/h] 07:16 [min/km]
236 135 MACIEJEWSKI ŁUKASZ M 179 M 30-39 54 TCZEW 5km 0:26:23 11.37 [km/h] 07:17 [min/km]
237 132 LIEDTKE DARIUSZ M 180 M 40-49 50 TCZEW 5km 0:26:26 11.35 [km/h] 07:17 [min/km]
238 93 KARGÓL ŁUKASZ M 181 M 30-39 55 TCZEW 5km 0:26:28 11.34 [km/h] 07:18 [min/km]
239 2 BAŁDOWSKI KRZYSZTOF M 182 M 30-39 56 GNIEW FAMA SPORT TEAM 5km 0:26:30 11.32 [km/h] 07:18 [min/km]
240 43 FIBICH DOROTA K 58 K 30-39 24 KOŚCIERZYNA EKIPA ZRYW 5km 0:26:37 11.27 [km/h] 07:19 [min/km]
241 63 GRYCNER PIOTR M 183 M 60-69 8 STAROGARD GDAŃSKI ROCOCO 5km 0:26:39 11.26 [km/h] 07:20 [min/km]
242 75 JANCZYNSKI KAROL M 184 M 30-39 57 DĄBRÓWKA 5km 0:26:46 11.21 [km/h] 07:21 [min/km]
243 97 KLAS WERONIKA K 59 K 0-29 19 GDYNIA 5km 0:26:52 11.17 [km/h] 07:22 [min/km]
244 218 SKALSKA ANNA K 60 K 30-39 25 BYTONIA 5km 0:26:54 11.15 [km/h] 07:23 [min/km]
245 204 REKOWSKI KAZIMIERZ M 185 M 60-69 9 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW 5km 0:26:59 11.12 [km/h] 07:24 [min/km]
246 82 JERZYK PAULINA K 61 K 30-39 26 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:26:59 11.12 [km/h] 07:24 [min/km]
247 261 TUCHOLSKI PIOTR M 186 M 30-39 58 TCZEW 5km 0:27:00 11.11 [km/h] 07:24 [min/km]
248 254 TOBIAŃSKA HANNA K 62 K 40-49 10 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:27:01 11.10 [km/h] 07:24 [min/km]
249 285 ZAŁĘSKA AGATA K 63 K 0-29 20 TCZEW 5km 0:27:01 11.10 [km/h] 07:24 [min/km]
250 214 SERAFIN DOROTA K 64 K 40-49 11 ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:27:02 11.10 [km/h] 07:24 [min/km]
251 342 KOSZYK KATARZYNA K 65 K 40-49 12 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:27:03 11.09 [km/h] 07:25 [min/km]
252 56 GOLLNIK DARIA K 66 K 30-39 27 NOWY DWÓR MAZOWIECKI ROZBIEGAMY NOWY DWÓR 5km 0:27:03 11.09 [km/h] 07:25 [min/km]
253 212 SARACH KAROLINA K 67 K 30-39 28 TCZEW 5km 0:27:04 11.08 [km/h] 07:25 [min/km]
254 17 CZAPIEWSKI STEFAN M 187 M 60-69 10 PELPLIN 5km 0:27:04 11.08 [km/h] 07:25 [min/km]
255 16 CZAPIEWSKI MAREK M 188 M 50-59 20 CZARLIN 5km 0:27:05 11.08 [km/h] 07:25 [min/km]
256 99 KLEJNA WIESŁAWA K 68 K 50+ 5 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5km 0:27:13 11.02 [km/h] 07:27 [min/km]
257 160 NIEŻURAWSKA EWA K 69 K 40-49 13 CZERSK 5km 0:27:14 11.02 [km/h] 07:27 [min/km]
258 76 JAŻDŻEWSKA IWONA K 70 K 40-49 14 MALBORK 5km 0:27:16 11.00 [km/h] 07:27 [min/km]
259 201 PYŻEWSKA BEATA K 71 K 40-49 15 CZERSK 5km 0:27:21 10.97 [km/h] 07:28 [min/km]
260 163 NOWAK MONIKA ANNA K 72 K 30-39 29 GDAŃSK 5km 0:27:22 10.96 [km/h] 07:28 [min/km]
261 112 KOZŁOWSKA ALICJA K 73 K 30-39 30 GDAŃSK 5km 0:27:22 10.96 [km/h] 07:28 [min/km]
262 94 KARLAK HANNA K 74 K 0-29 21 STARE POLE 5km 0:27:38 10.86 [km/h] 07:32 [min/km]
263 42 DZIWEŃKA BEATA K 75 K 30-39 31 MALBORK 5km 0:27:44 10.82 [km/h] 07:33 [min/km]
264 87 JUREK MAGDALENA K 76 K 30-39 32 TCZEW 5km 0:27:46 10.80 [km/h] 07:33 [min/km]
265 162 NOWAK KATARZYNA K 77 K 30-39 33 TCZEW 5km 0:27:49 10.78 [km/h] 07:34 [min/km]
266 173 PARADOWSKA IZA K 78 K 30-39 34 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5km 0:27:51 10.77 [km/h] 07:34 [min/km]
267 126 LASKOWSKA PAULINA K 79 K 30-39 35 TCZEW 5km 0:27:54 10.75 [km/h] 07:35 [min/km]
268 50 GIBAS LUCYNA K 80 K 30-39 36 TCZEW 5km 0:27:57 10.73 [km/h] 07:35 [min/km]
269 259 TRYGALSKA PAULINA K 81 K 0-29 22 PINCZYN MORSY ZBLEWO 5km 0:27:58 10.73 [km/h] 07:36 [min/km]
270 157 NIECHOĆKO AGATA K 82 K 30-39 37 GDAŃSK RBM TEAM 5km 0:28:11 10.64 [km/h] 07:38 [min/km]
271 81 JERZYK ANETA K 83 K 40-49 16 SADLINKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:28:19 10.59 [km/h] 07:40 [min/km]
272 52 GŁOWACKA ANNA K 84 K 40-49 17 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5km 0:28:29 10.53 [km/h] 07:42 [min/km]
273 322 STRZESZYŃSKA ALICJA K 85 K 30-39 38 TCZEW PAMIR TEAM 5km 0:28:30 10.53 [km/h] 07:42 [min/km]
274 189 PIOTROWSKA AGATA K 86 K 0-29 23 WIELGŁOWY 5km 0:29:01 10.34 [km/h] 07:48 [min/km]
275 11 CHARKIEWICZ MONIKA K 87 K 30-39 39 STRASZYN RBM TEAM 5km 0:29:10 10.29 [km/h] 07:50 [min/km]
276 40 DYWELSKI MIROSŁAW M 189 M 60-69 11 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:29:17 10.24 [km/h] 07:51 [min/km]
277 306 JARANTOWICZ MAŁGORZATA K 88 K 30-39 40 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 5km 0:29:36 10.14 [km/h] 07:55 [min/km]
278 106 KOSIANOWSKA MONIKA K 89 K 40-49 18 MALBORK GRUPA MALBORK / MALBORSKIE MORSY 5km 0:29:50 10.06 [km/h] 07:58 [min/km]
279 29 DĄBROWSKA ALEKSANDRA K 90 K 0-29 24 TCZEW 5km 0:29:51 10.05 [km/h] 07:58 [min/km]
280 25 CZERWIŃSKA AGNIESZKA K 91 K 40-49 19 GDAŃSK EKIPA ZRYW 5km 0:30:08 9.96 [km/h] 07:02 [min/km]
281 10 CHALECKA JOLANTA K 92 K 40-49 20 BRANIEWO 5km 0:30:08 9.96 [km/h] 07:02 [min/km]
282 188 PIOTROWICZ-GNYP SYLWIA K 93 K 40-49 21 RÓŻYNY RÓNŻYNY 5km 0:30:09 9.95 [km/h] 07:02 [min/km]
283 58 GÓRSKA WERONIKA K 94 K 0-29 25 MALBORK 5km 0:30:10 9.94 [km/h] 07:02 [min/km]
284 177 PASZKOWSKA IZABELA K 95 K 40-49 22 MALBORK MUZEUM ZAMKOWE MALBORK 5km 0:30:16 9.91 [km/h] 07:03 [min/km]
285 38 DUSZYŃSKA NATALIA K 96 K 0-29 26 TCZEW 5km 0:30:19 9.90 [km/h] 07:04 [min/km]
286 23 CZECHOWSKA KLAUDIA K 97 K 0-29 27 SUBKOWY 5km 0:30:22 9.88 [km/h] 07:04 [min/km]
287 96 KLAS KATARZYNA K 98 K 40-49 23 GDYNIA 5km 0:30:32 9.83 [km/h] 07:06 [min/km]
288 133 LIS EWELINA K 99 K 30-39 41 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5km 0:30:33 9.82 [km/h] 07:07 [min/km]
289 284 ZAKRZEWSKA ANNA K 100 K 50+ 6 TCZEW 5km 0:30:42 9.77 [km/h] 07:08 [min/km]
290 245 SZWEDOWSKI ŁUKASZ M 190 M 30-39 59 KULICE 5km 0:30:56 9.70 [km/h] 07:11 [min/km]
291 340 PATRA KATARZYNA K 101 K 30-39 42 ELBLĄG 5km 0:31:00 9.68 [km/h] 07:12 [min/km]
292 192 PIÓRKOWSKA WIOLETTA K 102 K 40-49 24 OKRĄGŁA ŁĄKA AMATORKA 5km 0:32:13 9.31 [km/h] 07:27 [min/km]
293 78 JEDRZEJKIEWICZ PIOTR M 191 M 30-39 60 KATOWICE 5km 0:32:47 9.15 [km/h] 07:33 [min/km]
294 292 ZIMNY AGNIESZKA K 103 K 30-39 43 KATOWICE 5km 0:32:48 9.15 [km/h] 07:34 [min/km]
295 333 PAŁASZ EDMUND M 192 M 70+ 2 RUMIA 5km 0:32:57 9.10 [km/h] 07:35 [min/km]
296 231 STARGECKI MICHAŁ M 193 M 0-29 47 WROCŁAW 5km 0:33:03 9.08 [km/h] 07:37 [min/km]
297 304 GRZĄDZIELA KATARZYNA K 104 K 30-39 44 GDAŃSK 5km 0:33:07 9.06 [km/h] 07:37 [min/km]
298 257 TOŁOCZKO PAULINA K 105 K 0-29 28 ELBLĄG 5km 0:33:09 9.05 [km/h] 07:38 [min/km]
299 240 SZKLARSKA ALICJA K 106 K 40-49 25 ELBLĄG 5km 0:33:22 8.99 [km/h] 07:40 [min/km]
300 12 CHOJNACKA JOLANTA K 107 K 40-49 26 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5km 0:33:26 8.97 [km/h] 07:41 [min/km]
301 79 JEGIERSKA ANNA K 108 K 30-39 45 GRUDZIĄDZ 5km 0:33:27 8.97 [km/h] 07:41 [min/km]
302 220 SOBIERAJ MAGDALENA K 109 K 30-39 46 GRUDZIĄDZ 5km 0:33:28 8.96 [km/h] 07:42 [min/km]
303 174 PARADOWSKI KRYSTIAN M 194 M 40-49 51 PELPLIN 5km 0:33:38 8.92 [km/h] 07:44 [min/km]
304 154 MROCZKOWSKA JOANNA K 110 K 50+ 7 KWIDZYN 5km 0:34:04 8.81 [km/h] 07:49 [min/km]
305 131 LIBERACKA AGNIESZKA K 111 K 40-49 27 OKRAGŁA ŁĄKA AMATORKA 5km 0:34:06 8.80 [km/h] 07:49 [min/km]
306 109 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K 112 K 50+ 8 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU 5km 0:34:06 8.80 [km/h] 07:49 [min/km]
307 226 SOWA RENATA K 113 K 40-49 28 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5km 0:34:12 8.77 [km/h] 07:50 [min/km]
308 274 WINIARSKA-GRABOWSKA AGNIESZKA K 114 K 30-39 47 MALBORK 5km 0:34:55 8.59 [km/h] 07:59 [min/km]
309 91 KANCELARCZYK JOANNA K 115 K 0-29 29 ELBLĄG 5km 0:35:18 8.50 [km/h] 07:04 [min/km]
310 310 KŁODOWSKA EDYTA K 116 K 30-39 48 GDAŃSK 5km 0:35:24 8.47 [km/h] 07:05 [min/km]
311 230 STARGECKA LUDMIŁA K 117 K 50+ 9 WROCŁAW 5km 0:36:30 8.22 [km/h] 07:18 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ