Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mielke Dawid | Bażanowice | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | Triathlon YMCA Kraków | opłacono on-line |
2 | Mielke Dawid | Bażanowice | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
3 | Firek Adrian | Bielsko-Biała | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | Fire'k TEAM | opłacono on-line |
4 | Fijałkowski Adam | Brzesko | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
5 | Wis Judyta | Brzesko | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
6 | Świda Adam | Bydlin | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | Perfect e-Line Team | opłacono on-line |
7 | Kowalski Rafał | Chrząstowice | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | PERFECT E-LINE TEAM | opłacono on-line |
8 | Nowak-Bereś Elżbieta | Dębica | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
9 | Kudła Jacek | Dobczyce | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
10 | lichoń tomasz | dobczyce | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
11 | Szadkowski Krzysztof | Gorlice | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | Grupetto Gorlice | opłacono on-line |
12 | Szarek Michał | Gorzków | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
13 | Jach Mateusz | Gorzów Wlkp. | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
14 | Przebieracz Dorota | Kazimierza Wielka | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | WM Triself | opłacono |
15 | Rypel Natalia | Kedzierzyn-Koźle | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | TRIDIVISION TRIATHLON TEAM | opłacono on-line |
16 | Kukla Łukasz | Kielce | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | MIX SPORT TEAM KIELCE | opłacono on-line |
17 | Kluźniak Jacek | Kielce | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | KKL KIELCE | opłacono on-line |
18 | Kluźniak Wojciech | Kielce | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
19 | Grela Marcin | Kielnarowa | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | Krwawe Suty | opłacono on-line |
20 | Szymanowski Przemysław | Końskie | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | KS IDMAR / SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE | opłacono |
21 | Morawski Kajetan | Koscielisko | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
22 | Reno Vittoriano Renò | Krakow | Włochy | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | Club Pesce | opłacono on-line |
23 | Rembisz Sebastian | Krakow | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
24 | Guzik Jagoda | Kraków | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
25 | Sawuła Marcin | Kraków | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
26 | Zarzycki Piotr | Kraków | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
27 | Halagarda Krzysztof | Kraków | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | PDK | opłacono on-line |
28 | Mika-Hoffmann Magdalena | Kraków | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
29 | Mytnik Jakub | Kraków | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
30 | Syska Wojciech | Kraków | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | SeeKrakow | opłacono on-line |
31 | Malita Piotr | Kraków | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | WM Triself | opłacono |
32 | Michałek Jarosław | KRAKÓW | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | One Way Ticket | opłacono on-line |
33 | Wójcik Maria | Kraków | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | WM Triself | opłacono |
34 | Król Łukasz | Kraków | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | RMF FM | opłacono on-line |
35 | Jeżyna Marcin | Kraków | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | WM Triself | opłacono |
36 | Pogodzińska Zuzanna | Kraków | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | WM Triself | opłacono |
37 | Skowron Tomasz | Kraków | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | WM Triself | opłacono |
38 | Jeleń Tomasz | Kraków | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
39 | Stawarz Krzysztof | Kraków | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | Happy TRI friends | opłacono |
40 | Baran Beata | Kraków | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | Iron Dragon Triathlon | opłacono |
41 | Syrowiecka Joanna | Kraków | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono | |
42 | Woźniak Piotr | Kraków | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | Kar Matt | opłacono |
43 | OSAK Maciej | KRAKÓW | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | Triathlon YMCA Kraków | opłacono on-line |
44 | Krzysztoforski Maciej | Kraków | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
45 | Kałamarski Jakub | Kraków | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | DareDevils TriathlonTeam | opłacono on-line |
46 | Ulbrych Artur | Liszki | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
47 | Mazurek Mateusz | Łapczyca | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
48 | Borodziej Dariusz | Niepołomice | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | Niepołomice Biegają | opłacono on-line |
49 | Groń Stanisław | Nowy Sącz | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
50 | Kwinta Mateusz | Nowy Wiśnicz | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | Wi-Stal | opłacono on-line |
51 | Jemioło Hubert | Ocieka | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
52 | Kuroczik Patrick | Pawłów | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | RAFAKO Triteam | opłacono |
53 | Olender Grzegorz | Proszowice | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
54 | Kuliś Jakub | Racibórz | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | RAFAKO Triteam | opłacono |
55 | Konieczny Ryszard | Racibórz | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | AMATOR | opłacono on-line |
56 | Prosowicz Dawid | Radłów | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
57 | Bródka Paweł | Radom | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | Biegiem Radom! | opłacono on-line |
58 | Podkowa Jarosław | RADOM | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
59 | Dziuk Dariusz | Radom | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
60 | Król Maciej | Rdzawa | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
61 | Nowak Wojciech | Ruda Śląska | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | Wataha Team | opłacono on-line |
62 | Dudek Piotr | Ruda Śląska | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
63 | Ptak Michał | Rząska | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
64 | Kieś Damian | RZESZÓW | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
65 | Michno Maciej | Rzeszów | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
66 | Radziwinski Marcin | Rzeszów | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | GB Sport | opłacono on-line |
67 | Czarnota Bartłomiej | Rzeszów | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | GB Sport | opłacono on-line |
68 | Horodecki Krzysztof | Rzeszów | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
69 | Ziental Darek | Sitkòwka-Nowiny | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | Rock & Rower team | opłacono on-line |
70 | Pytel Maria | Starachowice | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE | opłacono |
71 | Klakla Wojciech | Stróża | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
72 | Markucka Joanna | Tarnow | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | Husaria Race Team | opłacono on-line |
73 | Kłosowicz Alina | Tarnow | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
74 | Potoczny Michał | Tarnów | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | Cel To Forma | opłacono on-line |
75 | Krupa Robert | Tarnów | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
76 | Kusiak Piotr | Tarnów | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
77 | Płudowski Wojciech | Tarnów | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
78 | Linard Piotr | Tarnów | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
79 | Drozd Maciej | Tarnów | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
80 | Wojciechowski Mateusz | Tarnów | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | www.tarnowplywa.pl | opłacono on-line |
81 | Gomółka Maciej | Tarnów | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
82 | Siadek Jakub | Tarnów | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | DUONET | opłacono on-line |
83 | Prokop Piotr | Tarnów | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
84 | Tyka Andrzej | Tarnów | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
85 | Michoń Kamil | Tarnów | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | GRUPA AZOTY | opłacono |
86 | Czyżycki Piotrek | Tarnów | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
87 | Węc Michał | Tarnów | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
88 | Nachel Sebastian | Tarnów | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
89 | Szkorupa Magdalena | Tarnów | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | Deloitte Adventure Team | opłacono on-line |
90 | Złonkiewicz Kinga | Tarnów | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | Galeria Rzeczy Ładnych | opłacono on-line |
91 | Rochewicz Andrzej | Tarnów | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | Grupa Azoty KOLTAR | opłacono |
92 | Madej Rafał | Tarnów | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono | |
93 | Kołodziej Łukasz | Trzebownisko | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | Triathlon Sokoła Sokołów Małopolski | opłacono on-line |
94 | Kaszuba Robert | Tumlin-Dąbrówka | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe Pod Bartkiem | opłacono on-line |
95 | Jabłoński Marek | Wadowice | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | Auuuuu | opłacono on-line |
96 | Ziomkowski Jan | Wadowice | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | GVT | opłacono on-line |
97 | Robel Jakub | Warszawa | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | opłacono on-line | |
98 | Osika Katarzyna | Wola Dębowiecka | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | O&K Elektrogroup | opłacono on-line |
99 | Baran Józef | Zabierzów | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | Iron Dragon Triathlon | opłacono |
100 | Smołka Agata | Zabrze | Polska | DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] | Tri Division Triathlon Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 24201