Triathlon Radłów IV 2018
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chlebda Łukasz Kraków 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
2 Tofilska Monika Kraków 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
3 Kluźniak Wojciech Kielce DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
4 Tokarczyk Rafał Krasne Potockie 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
5 Dudek Piotr Ruda Śląska DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
6 Złotnicki Robert TARNOW 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
7 Chamczyk Hanna Więckowice 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
8 Bogutyn Tomasz Dąbrowa Tarnowska 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
9 Krawczyk Maciej Biłgoraj 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
10 Rembisz Sebastian Krakow DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
11 Bochenek Marcin Gliwice 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
12 Nowak Grzegorz Rybnik 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
13 Ulbrych Artur Liszki DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
14 Czyżycki Piotrek Tarnów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
15 Lech Krystian Rzeszów 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
16 Wałaszek Jan Tarnów 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono
17 Żyra Maciej Jasło 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
18 Genibor Piotr Proszówki 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
19 Kuster Sylwester Dąbrowa Górnicza 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono
20 Gomółka Jacek tarnów 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
21 Szafrański Michał KATOWICE 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
22 Mielke Dawid Bażanowice DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
23 Krzysztoforski Maciej Kraków DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
24 Jeleń Tomasz Kraków DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
25 Morawski Kajetan Koscielisko DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
26 Drozd Maciej Tarnów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
27 Karłowska Katarzyna Gliwice 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
28 Kozioł Łukasz Dębica 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
29 Węc Michał Tarnów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
30 Magierło Bartosz Głogów Małopolski 1/4 IM [950m/45km/10,5km]
31 Kucab Rafał Kraków 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
32 Olender Grzegorz Proszowice DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
33 Jasińska Patrycja Tychy 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
34 Nowak Grzegorz Tarnów 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
35 Guzik Jagoda Kraków DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
36 Chruściel Mariusz Bibice 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
37 Małek Tomasz Tarnów 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
38 Grzegorczyk Paweł Kraków 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
39 Hec Grzegorz Głowienka 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
40 Ogibowski Bartosz Kraków 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
41 Czeczot Krzysztof Kraków 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
42 Dudka Radosław Modlnica 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
43 Kubasik Tomasz Lubliniec 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
44 Wąs Robert Mogilany 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
45 Klakla Wojciech Stróża DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
46 Michno Maciej Rzeszów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
47 Nachel Sebastian Tarnów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
48 Gomółka Maciej Tarnów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
49 Bojdo Marcin Niwka 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono
50 Zarzycki Piotr Kraków DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
51 Wcisło Radosław Szczytniki 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
52 Chojnowski Jakub Nowy Sącz 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
53 Syrowiecka Joanna Kraków DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono
54 Mazurek Mateusz Łapczyca DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
55 Popiela Jacek Koszyce Małe 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono
56 Śmiałek Łukasz Targowisko 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
57 Jach Mateusz Gorzów Wlkp. DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
58 Cholewa Piotr Kraków 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
59 Gryglik Tomasz Rudziczka 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
60 Czajka Krystian Żory 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
61 Tyka Andrzej Tarnów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
62 Nowakowski Wojciech Kraków 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
63 Jemioło Hubert Ocieka DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
64 Pajak Tomasz krakow 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
65 Podkowa Jarosław RADOM DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
66 Fijałkowski Adam Brzesko DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
67 Dziuk Dariusz Radom DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
68 Jurkiewicz Marcin Kraków 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
69 Groń Stanisław Nowy Sącz DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
70 Małyska Maja Kraków 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono
71 Szczepanik Renata Kraków 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
72 Musiał Grzegorz Wolbrom 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
73 Nowak-Bereś Elżbieta Dębica DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
74 Mróz Urszula Tarnów 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono
75 Głuc Gabriel Grzechynia 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
76 Majka Waldemar Sokołów Młp. 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
77 Kukliński Arkadiusz Zbylitowska Góra DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
78 Szarek Michał Gorzków DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
79 Płudowski Wojciech Tarnów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
80 Bronicki Grzegorz Kraków 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
81 Ogibowski Ryszard KRAKOW 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
82 Horodecki Krzysztof Rzeszów 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
83 lichoń tomasz dobczyce DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
84 Kudła Jacek Dobczyce DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
85 Molczyk Paweł Radłów 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
86 Horodecki Krzysztof Rzeszów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
87 Madej Rafał Tarnów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono
88 Prosowicz Dawid Radłów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
89 Trąbiński Krzysztof Zielonki DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
90 Sroka Sylwester Wieliczka 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
91 Robel Jakub Warszawa DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
92 Ostręga Arkadiusz Tarnów 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono
93 Rosiek Grzegorz Bolechowice 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
94 Cebula Piotr Krakow 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
95 Łabno Waldemar Łuczyce 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
96 Ptak Michał Rząska DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
97 Skorek Magda Tarnowskie gory 1/4 IM [950m/45km/10,5km] opłacono on-line
98 Krupa Robert Tarnów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
99 Król Maciej Rdzawa DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line
100 Kłosowicz Alina Tarnow DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] opłacono on-line


Wyświetleń: 16483

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ