VII Bieg „Tropem Wilczym”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rogacki Mateusz Sulechow Dystans 3000m opłacono
2 Rogacki Mirosław Sulechow Dystans 3000m opłacono
3 Rogacka Agnieszka Sulechow Dystans 3000m opłacono
4 Łukomska Natalia Sulechow Dystans 3000m 15.00 PLN
5 Łukomski Dariusz Sulechow Dystans 3000m 15.00 PLN
6 Walczak Tomasz Sulechów Dystans 1963m SP nr 1 w Sulechowie 15.00 PLN
7 Walczak Paweł Sulechów Dystans 3000m SP nr 1 w Sulechowie 15.00 PLN
8 Wiśniewski Mariusz ZIELONA GÓRA Dystans 3000m opłacono
9 Madoń Waldemar ZIELONA GÓRA Dystans 1963m opłacono
10 Madoń MAGDALENA ZIELONA GÓRA Dystans 3000m opłacono
11 Madoń Dorota ZIELONA GÓRA Dystans 1963m opłacono
12 Milczarek Eliza Milczarek Sulechów Dystans 1963m NIE BÓJ SIĘ SPOCIĆ ! 15.00 PLN
13 Niewrzoł Anna Niewrzoł Adamowice Dystans 1963m NIE BÓJ SIĘ SPOCIĆ ! opłacono
14 Milczarek Eliza Sulechów Dystans 1963m NIE BÓJ SIĘ SPOCIĆ ! opłacono
15 Milczarek Daria Sulechów Dystans 1963m NIE BÓJ SIĘ SPOCIĆ ! opłacono
16 Włodek Waldemar Nowy Świat Dystans 3000m opłacono
17 Jamioł Tomasz Sulechów Dystans 1963m opłacono
18 Maligłówka Malwina Sulechów Dystans 1963m MTB Sulechów 15.00 PLN
19 Maligłówka Krzysztof Sulechów Dystans 3000m MTB Sulechów 15.00 PLN
20 Waśniowska Lena Sulechów Dystans 1963m Biegam z Mamą opłacono
21 Wałecka Agnieszka Sulechów Dystans 1963m Biegam z Córką opłacono
22 Bajor Jan Sulechów Dystans 1963m opłacono
23 Bajor Katarzyna Sulechów Dystans 1963m opłacono
24 Bajor Roman sulechów Dystans 1963m opłacono
25 Andrzejewska Wioleta Sulechow Dystans 3000m 15.00 PLN
26 Koenig Jolanta SULECHÓW Dystans 3000m opłacono
27 Sobkowiak Sylwia Zielona Gora Dystans 3000m Oki Team Sulechow opłacono
28 Mendera Grażyna SULECHÓW Dystans 3000m opłacono
29 Sosnowski Robert Sulechow Dystans 3000m opłacono
30 Horwat Agnieszka Sulechow Dystans 3000m opłacono
31 Durda Michał SULECHÓW Dystans 1963m opłacono
32 Majewska Durda Barbara SULECHÓW Dystans 1963m opłacono
33 Klecha-Morawińska Renata Brzezie k.Sulechowa Dystans 3000m 15.00 PLN
34 Chwiałkowska Urszula Radowice Dystans 3000m #aktywneradowice opłacono
35 Szulc Sylwia Radowice Dystans 3000m #aktywneradowice opłacono
36 Wiktorowicz Joanna Radowice Dystans 3000m #aktywneradowice opłacono
37 Wiktorowicz Daniel Radowice Dystans 3000m #Rozbieganeradowice opłacono
38 Kaczmarek Krzysztof Babimost Dystans 3000m BKB BAKCYL 15.00 PLN
39 Rychła Barbara Sulechów Dystans 3000m 15.00 PLN
40 Małowska Agnieszka Brody Dystans 3000m opłacono
41 Petrus Krystyna Kępsko Dystans 1963m opłacono
42 Kocurek Wiktor Sulechów Dystans 1963m opłacono
43 Kocurek Milena Sulechów Dystans 1963m opłacono
44 Kieryło Adam Kieryło Sulechów Dystans 3000m opłacono
45 Tasiemski Sergiusz Sulechów Dystans 1963m Tasiemski TEAM opłacono
46 Tasiemska Marta Sulechów Dystans 1963m Tasiemski TEAM opłacono
47 Brzóska Rafał sulechów Dystans 1963m Grupa MTB Sulechów opłacono
48 Pelaczyk Karol sulechów Dystans 1963m Grupa MTB Sulechów opłacono
49 Pelaczyk Paweł Sulechów Dystans 1963m Grupa MTB Sulechów opłacono
50 Szczeciński Tadeusz Sulechów Dystans 3000m Grupa MTB SULECHÓW 15.00 PLN
51 Piotrowska Agnieszka Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski 15.00 PLN
52 Nycz Eryk Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski 15.00 PLN
53 Maraszek Jakub Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski 15.00 PLN
54 Biegańska Zuzanna Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski 15.00 PLN
55 Siwek Kamila Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski 15.00 PLN
56 Walczak Maja Sulechów Dystans 3000m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski 15.00 PLN
57 Walczak Nikodem Sulechów Dystans 3000m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski 15.00 PLN
58 Walczak Maciej Sulechów Dystans 3000m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski 15.00 PLN
59 Walczak Anna Sulechów Dystans 3000m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski 15.00 PLN
60 Sobota Monika Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski 15.00 PLN
61 Sobota Hanna Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski 15.00 PLN
62 Janiak Wiktor Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski 15.00 PLN
63 Janiak Marcel Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski 15.00 PLN
64 Janiak Paulina Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski 15.00 PLN
65 Bryjak Jakub Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski 15.00 PLN
66 Pełka Julia Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski 15.00 PLN
67 Wiśniewski Kamil Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski 15.00 PLN
68 Wykręt Aleksandra Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski 15.00 PLN
69 Rutkowski Jakub Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski 15.00 PLN
70 Rutkowski Mateusz Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski 15.00 PLN
71 Kostańczak Jan Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski 15.00 PLN
72 Bandosz Oskar Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski 15.00 PLN
73 Michalak Maksymilian Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski 15.00 PLN
74 Michalak Adam Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski 15.00 PLN
75 Michalak Monika Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski 15.00 PLN
76 Zapała Bogdan Sulechów Dystans 3000m Oki Team Sulechow opłacono
77 Stępień Sławomir Zielona Góra Dystans 1963m opłacono
78 Mazur Magdalena Zielona Góra Dystans 1963m opłacono
79 Gawanowska Patrycja Sulechów Dystans 1963m opłacono
80 Gawanowska Klara Sulechów Dystans 1963m opłacono
81 Gawanowski Aleksander Sulechów Dystans 1963m opłacono
82 Gawanowska Joanna Sulechów Dystans 1963m opłacono
83 WRZOSEK EMILIA Sulechów Dystans 1963m opłacono
84 WRZOSEK EWA Sulechów Dystans 1963m opłacono
85 WRZOSEK NINA Sulechów Dystans 1963m opłacono
86 WRZOSEK ARTUR Sulechów Dystans 1963m opłacono
87 Bohdanowicz Leon Sulechów Dystans 3000m 15.00 PLN
88 Bohdanowicz Hania Sulechów Dystans 1963m 15.00 PLN
89 Bohdanowicz Sylwia Sulechów Dystans 3000m 15.00 PLN
90 Żok Mateusz Sulechów Dystans 3000m OKI Team Cześć i Chwała Bohaterom opłacono
91 Żok Radosław Sulechów Dystans 3000m OKI Team Cześć i Chwała Bohaterom opłacono
92 Fedorski Cyprian Sulechów Dystans 1963m opłacono
93 Fedorska Anna Sulechów Dystans 1963m opłacono
94 Fedorski Paweł Sulechów Dystans 1963m opłacono
95 Kaźmierczak Kamil Sulechow Dystans 1963m opłacono
96 Kaźmierczak Sebastian Sulechów Dystans 1963m opłacono
97 Rerus Dagmara Sulechów Dystans 3000m Zabiegany Sulechów opłacono
98 Kaźmierczak Anna Sulechow Dystans 1963m opłacono
99 TOMCZAK KATARZYNA TOMCZAK Sulechów Dystans 1963m Zabiegany Sulechów opłacono
100 Nelkowski Janusz Sulechów Dystans 3000m Zabiegany Sulechów opłacono


Wyświetleń: 5023

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ