VII Bieg „Tropem Wilczym”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rogacki Mateusz Sulechow Dystans 3000m opłacono
2 Rogacki Mirosław Sulechow Dystans 3000m opłacono
3 Rogacka Agnieszka Sulechow Dystans 3000m opłacono
4 Łukomska Natalia Sulechow Dystans 3000m opłacono
5 Łukomski Dariusz Sulechow Dystans 3000m opłacono
6 Walczak Tomasz Sulechów Dystans 1963m SP nr 1 w Sulechowie opłacono
7 Walczak Paweł Sulechów Dystans 3000m SP nr 1 w Sulechowie opłacono
8 Wiśniewski Mariusz ZIELONA GÓRA Dystans 3000m opłacono
9 Madoń Waldemar ZIELONA GÓRA Dystans 1963m opłacono
10 Madoń MAGDALENA ZIELONA GÓRA Dystans 3000m opłacono
11 Madoń Dorota ZIELONA GÓRA Dystans 1963m opłacono
12 Niewęgłowska Bernadetta Skąpe Dystans 3000m Morsy Świebodzin opłacono
13 Niewrzoł Anna Niewrzoł Adamowice Dystans 1963m NIE BÓJ SIĘ SPOCIĆ ! opłacono
14 Milczarek Eliza Sulechów Dystans 1963m NIE BÓJ SIĘ SPOCIĆ ! opłacono
15 Milczarek Daria Sulechów Dystans 1963m NIE BÓJ SIĘ SPOCIĆ ! opłacono
16 Włodek Waldemar Nowy Świat Dystans 3000m opłacono
17 Jamioł Tomasz Sulechów Dystans 1963m opłacono
18 Maligłówka Malwina Sulechów Dystans 1963m MTB Sulechów opłacono
19 Maligłówka Krzysztof Sulechów Dystans 3000m MTB Sulechów opłacono
20 Waśniowska Lena Sulechów Dystans 1963m Biegam z Mamą opłacono
21 Wałecka Agnieszka Sulechów Dystans 1963m Biegam z Córką opłacono
22 Bajor Jan Sulechów Dystans 1963m opłacono
23 Bajor Katarzyna Sulechów Dystans 1963m opłacono
24 Bajor Roman sulechów Dystans 1963m opłacono
25 Koenig Jolanta SULECHÓW Dystans 3000m opłacono
26 Sobkowiak Sylwia Zielona Gora Dystans 3000m Oki Team Sulechow opłacono
27 Mendera Grażyna SULECHÓW Dystans 3000m opłacono
28 Sosnowski Robert Sulechow Dystans 3000m opłacono
29 Horwat Agnieszka Sulechow Dystans 3000m opłacono
30 Durda Michał SULECHÓW Dystans 1963m opłacono
31 Majewska Durda Barbara SULECHÓW Dystans 1963m opłacono
32 Klecha-Morawińska Renata Brzezie k.Sulechowa Dystans 3000m opłacono
33 Chwiałkowska Urszula Radowice Dystans 3000m #aktywneradowice opłacono
34 Szulc Sylwia Radowice Dystans 3000m #aktywneradowice opłacono
35 Wiktorowicz Joanna Radowice Dystans 3000m #aktywneradowice opłacono
36 Wiktorowicz Daniel Radowice Dystans 3000m #Rozbieganeradowice opłacono
37 Kaczmarek Krzysztof Babimost Dystans 3000m BKB BAKCYL opłacono
38 Rychła Barbara Sulechów Dystans 3000m opłacono
39 Małowska Agnieszka Brody Dystans 3000m opłacono
40 Petrus Krystyna Kępsko Dystans 1963m opłacono
41 Kocurek Wiktor Sulechów Dystans 1963m opłacono
42 Kocurek Milena Sulechów Dystans 1963m opłacono
43 Kieryło Adam Kieryło Sulechów Dystans 3000m opłacono
44 Tasiemski Sergiusz Sulechów Dystans 1963m Tasiemski TEAM opłacono
45 Tasiemska Marta Sulechów Dystans 1963m Tasiemski TEAM opłacono
46 Brzóska Rafał sulechów Dystans 1963m Grupa MTB Sulechów opłacono
47 Pelaczyk Karol sulechów Dystans 1963m Grupa MTB Sulechów opłacono
48 Pelaczyk Paweł Sulechów Dystans 1963m Grupa MTB Sulechów opłacono
49 Szczeciński Tadeusz Sulechów Dystans 3000m Grupa MTB SULECHÓW opłacono
50 Nycz Eryk Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
51 Maraszek Jakub Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
52 Biegańska Zuzanna Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
53 Siwek Kamila Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
54 Walczak Maja Sulechów Dystans 3000m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
55 Walczak Nikodem Sulechów Dystans 3000m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
56 Walczak Maciej Sulechów Dystans 3000m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
57 Walczak Anna Sulechów Dystans 3000m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
58 Sobota Monika Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
59 Sobota Hanna Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
60 Janiak Wiktor Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
61 Janiak Marcel Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
62 Janiak Paulina Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
63 Bryjak Jakub Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
64 Pełka Julia Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
65 Wiśniewski Kamil Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
66 Wykręt Aleksandra Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
67 Rutkowski Jakub Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
68 Rutkowski Mateusz Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
69 Kostańczak Jan Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
70 Bandosz Oskar Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
71 Michalak Maksymilian Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
72 Michalak Adam Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
73 Michalak Monika Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
74 Zapała Bogdan Sulechów Dystans 3000m Oki Team Sulechow opłacono
75 Stępień Sławomir Zielona Góra Dystans 1963m opłacono
76 Mazur Magdalena Zielona Góra Dystans 1963m opłacono
77 Gawanowska Patrycja Sulechów Dystans 1963m opłacono
78 Gawanowska Klara Sulechów Dystans 1963m opłacono
79 Gawanowski Aleksander Sulechów Dystans 1963m opłacono
80 Gawanowska Joanna Sulechów Dystans 1963m opłacono
81 WRZOSEK EMILIA Sulechów Dystans 1963m opłacono
82 WRZOSEK EWA Sulechów Dystans 1963m opłacono
83 WRZOSEK NINA Sulechów Dystans 1963m opłacono
84 WRZOSEK ARTUR Sulechów Dystans 1963m opłacono
85 Bohdanowicz Sylwia Sulechów Dystans 3000m opłacono
86 Żok Mateusz Sulechów Dystans 3000m OKI Team Cześć i Chwała Bohaterom opłacono
87 Żok Radosław Sulechów Dystans 3000m OKI Team Cześć i Chwała Bohaterom opłacono
88 Fedorski Cyprian Sulechów Dystans 1963m opłacono
89 Fedorska Anna Sulechów Dystans 1963m opłacono
90 Fedorski Paweł Sulechów Dystans 1963m opłacono
91 Kaźmierczak Kamil Sulechow Dystans 1963m opłacono
92 Kaźmierczak Sebastian Sulechów Dystans 1963m opłacono
93 Rerus Dagmara Sulechów Dystans 3000m Zabiegany Sulechów opłacono
94 Kaźmierczak Anna Sulechow Dystans 1963m opłacono
95 TOMCZAK KATARZYNA TOMCZAK Sulechów Dystans 1963m Zabiegany Sulechów opłacono
96 Nelkowski Janusz Sulechów Dystans 3000m Zabiegany Sulechów opłacono
97 Dominiak Ryszard Kruszyna Dystans 3000m Zabiegany Sulechów opłacono
98 Krasińska Agata Kalsk Dystans 3000m Aktywny Kalsk opłacono
99 Kasperczak Joanna Kalsk Dystans 3000m Aktywny Kalsk opłacono
100 Mikołajczyk Jan Sulechów Dystans 1963m Praworządny Sulechów opłacono


Wyświetleń: 6208

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ