Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kluczyńska Anna | Kalsk | Polska | Dystans 3000m | Aktywny Kalsk | opłacono |
2 | Szczepuła Stanisława | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Zabiegany Sulechów | opłacono |
3 | Kucharska Bernadetta | Zielona Góra | Polska | Dystans 3000m | Stowarzyszenie Rota Rzeczypospolitej | opłacono |
4 | Kucharski Mateusz | Zielona Góra | Polska | Dystans 3000m | Stowarzyszenie Rota Rzeczypospolitej | opłacono |
5 | Kasperczak Joanna | Kalsk | Polska | Dystans 3000m | Aktywny Kalsk | opłacono |
6 | Krasińska Agata | Kalsk | Polska | Dystans 3000m | Aktywny Kalsk | opłacono |
7 | Dominiak Ryszard | Kruszyna | Polska | Dystans 3000m | Zabiegany Sulechów | opłacono |
8 | Nelkowski Janusz | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Zabiegany Sulechów | opłacono |
9 | Rerus Dagmara | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Zabiegany Sulechów | opłacono |
10 | Żok Radosław | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | OKI Team Cześć i Chwała Bohaterom | opłacono |
11 | Żok Mateusz | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | OKI Team Cześć i Chwała Bohaterom | opłacono |
12 | Bohdanowicz Sylwia | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
13 | Zapała Bogdan | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Oki Team Sulechow | opłacono |
14 | Walczak Anna | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
15 | Walczak Maciej | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
16 | Walczak Nikodem | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
17 | Walczak Maja | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
18 | Szczeciński Tadeusz | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Grupa MTB SULECHÓW | opłacono |
19 | Kieryło Adam Kieryło | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
20 | Małowska Agnieszka | Brody | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
21 | Rychła Barbara | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
22 | Kaczmarek Krzysztof | Babimost | Polska | Dystans 3000m | BKB BAKCYL | opłacono |
23 | Wiktorowicz Daniel | Radowice | Polska | Dystans 3000m | #Rozbieganeradowice | opłacono |
24 | Wiktorowicz Joanna | Radowice | Polska | Dystans 3000m | #aktywneradowice | opłacono |
25 | Szulc Sylwia | Radowice | Polska | Dystans 3000m | #aktywneradowice | opłacono |
26 | Chwiałkowska Urszula | Radowice | Polska | Dystans 3000m | #aktywneradowice | opłacono |
27 | Klecha-Morawińska Renata | Brzezie k.Sulechowa | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
28 | Horwat Agnieszka | Sulechow | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
29 | Sosnowski Robert | Sulechow | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
30 | Mendera Grażyna | SULECHÓW | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
31 | Sobkowiak Sylwia | Zielona Gora | Polska | Dystans 3000m | Oki Team Sulechow | opłacono |
32 | Koenig Jolanta | SULECHÓW | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
33 | Maligłówka Krzysztof | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | MTB Sulechów | opłacono |
34 | Włodek Waldemar | Nowy Świat | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
35 | Niewęgłowska Bernadetta | Skąpe | Polska | Dystans 3000m | Morsy Świebodzin | opłacono |
36 | Madoń MAGDALENA | ZIELONA GÓRA | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
37 | Wiśniewski Mariusz | ZIELONA GÓRA | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
38 | Walczak Paweł | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | SP nr 1 w Sulechowie | opłacono |
39 | Łukomski Dariusz | Sulechow | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
40 | Łukomska Natalia | Sulechow | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
41 | Rogacka Agnieszka | Sulechow | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
42 | Rogacki Mirosław | Sulechow | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
43 | Rogacki Mateusz | Sulechow | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
44 | Kucharski Artur | Zielona Góra | Polska | Dystans 1963m | Stowarzyszenie Rota Rzeczypospolitej | opłacono |
45 | Lisiecki Maciej | Zielona Góra | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
46 | Lisiecki Mikołaj | Zielona Góra | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
47 | Szustak Jolanta | Kalsk | Polska | Dystans 1963m | Aktywny Kalsk | opłacono |
48 | Kucharski Jan | Zielona Góra | Polska | Dystans 1963m | Stowarzyszenie Rota Rzeczypospolitej | opłacono |
49 | Dajworska Aldona | Zielona Góra | Polska | Dystans 1963m | Stowarzyszenie Rota Rzeczypospolitej | opłacono |
50 | Stolarczyk Katarzyna | Zielona Góra | Polska | Dystans 1963m | Stowarzyszenie Rota Rzeczypospolitej | opłacono |
51 | Walasek Justayna | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
52 | Walasek Piotr | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
53 | Walasek Mateusz | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
54 | Walasek Zofia | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
55 | Mikołajczyk Przemysław | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Praworządny Sulechów | opłacono |
56 | Mikołajczyk Jan | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Praworządny Sulechów | opłacono |
57 | TOMCZAK KATARZYNA TOMCZAK | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Zabiegany Sulechów | opłacono |
58 | Kaźmierczak Anna | Sulechow | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
59 | Kaźmierczak Sebastian | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
60 | Kaźmierczak Kamil | Sulechow | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
61 | Fedorski Paweł | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
62 | Fedorska Anna | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
63 | Fedorski Cyprian | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
64 | WRZOSEK ARTUR | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
65 | WRZOSEK NINA | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
66 | WRZOSEK EWA | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
67 | WRZOSEK EMILIA | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
68 | Gawanowska Joanna | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
69 | Gawanowski Aleksander | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
70 | Gawanowska Klara | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
71 | Gawanowska Patrycja | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
72 | Mazur Magdalena | Zielona Góra | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
73 | Stępień Sławomir | Zielona Góra | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
74 | Michalak Monika | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
75 | Michalak Adam | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
76 | Michalak Maksymilian | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
77 | Bandosz Oskar | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
78 | Kostańczak Jan | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
79 | Rutkowski Mateusz | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
80 | Rutkowski Jakub | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
81 | Wykręt Aleksandra | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
82 | Wiśniewski Kamil | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
83 | Pełka Julia | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
84 | Bryjak Jakub | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
85 | Janiak Paulina | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
86 | Janiak Marcel | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
87 | Janiak Wiktor | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
88 | Sobota Hanna | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
89 | Sobota Monika | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
90 | Siwek Kamila | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
91 | Biegańska Zuzanna | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
92 | Maraszek Jakub | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
93 | Nycz Eryk | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
94 | Pelaczyk Paweł | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Grupa MTB Sulechów | opłacono |
95 | Pelaczyk Karol | sulechów | Polska | Dystans 1963m | Grupa MTB Sulechów | opłacono |
96 | Brzóska Rafał | sulechów | Polska | Dystans 1963m | Grupa MTB Sulechów | opłacono |
97 | Tasiemska Marta | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Tasiemski TEAM | opłacono |
98 | Tasiemski Sergiusz | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Tasiemski TEAM | opłacono |
99 | Kocurek Milena | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
100 | Kocurek Wiktor | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono |
Wyświetleń: 11366