Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kucharski Artur | Zielona Góra | Polska | Dystans 1963m | Stowarzyszenie Rota Rzeczypospolitej | opłacono |
2 | Lisiecki Maciej | Zielona Góra | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
3 | Lisiecki Mikołaj | Zielona Góra | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
4 | Szustak Jolanta | Kalsk | Polska | Dystans 1963m | Aktywny Kalsk | opłacono |
5 | Kucharski Jan | Zielona Góra | Polska | Dystans 1963m | Stowarzyszenie Rota Rzeczypospolitej | opłacono |
6 | Dajworska Aldona | Zielona Góra | Polska | Dystans 1963m | Stowarzyszenie Rota Rzeczypospolitej | opłacono |
7 | Stolarczyk Katarzyna | Zielona Góra | Polska | Dystans 1963m | Stowarzyszenie Rota Rzeczypospolitej | opłacono |
8 | Walasek Justayna | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
9 | Walasek Piotr | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
10 | Walasek Mateusz | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
11 | Walasek Zofia | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
12 | Mikołajczyk Przemysław | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Praworządny Sulechów | opłacono |
13 | Mikołajczyk Jan | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Praworządny Sulechów | opłacono |
14 | TOMCZAK KATARZYNA TOMCZAK | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Zabiegany Sulechów | opłacono |
15 | Kaźmierczak Anna | Sulechow | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
16 | Kaźmierczak Sebastian | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
17 | Kaźmierczak Kamil | Sulechow | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
18 | Fedorski Paweł | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
19 | Fedorska Anna | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
20 | Fedorski Cyprian | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
21 | Bohdanowicz Hania | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | ||
22 | WRZOSEK ARTUR | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
23 | WRZOSEK NINA | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
24 | WRZOSEK EWA | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
25 | WRZOSEK EMILIA | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
26 | Gawanowska Joanna | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
27 | Gawanowski Aleksander | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
28 | Gawanowska Klara | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
29 | Gawanowska Patrycja | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
30 | Mazur Magdalena | Zielona Góra | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
31 | Stępień Sławomir | Zielona Góra | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
32 | Michalak Monika | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
33 | Michalak Adam | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
34 | Michalak Maksymilian | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
35 | Bandosz Oskar | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
36 | Kostańczak Jan | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
37 | Rutkowski Mateusz | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
38 | Rutkowski Jakub | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
39 | Wykręt Aleksandra | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
40 | Wiśniewski Kamil | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
41 | Pełka Julia | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
42 | Bryjak Jakub | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
43 | Janiak Paulina | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
44 | Janiak Marcel | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
45 | Janiak Wiktor | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
46 | Sobota Hanna | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
47 | Sobota Monika | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
48 | Siwek Kamila | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
49 | Biegańska Zuzanna | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
50 | Maraszek Jakub | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
51 | Nycz Eryk | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
52 | Trompa Zbigniew | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Stowarzyszenie Górzykowo | |
53 | Pelaczyk Paweł | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Grupa MTB Sulechów | opłacono |
54 | Pelaczyk Karol | sulechów | Polska | Dystans 1963m | Grupa MTB Sulechów | opłacono |
55 | Brzóska Rafał | sulechów | Polska | Dystans 1963m | Grupa MTB Sulechów | opłacono |
56 | Tasiemska Marta | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Tasiemski TEAM | opłacono |
57 | Tasiemski Sergiusz | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Tasiemski TEAM | opłacono |
58 | Kocurek Milena | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
59 | Kocurek Wiktor | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
60 | Petrus Krystyna | Kępsko | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
61 | Majewska Durda Barbara | SULECHÓW | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
62 | Durda Michał | SULECHÓW | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
63 | Bajor Roman | sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
64 | Bajor Katarzyna | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
65 | Bajor Jan | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
66 | Wałecka Agnieszka | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Biegam z Córką | opłacono |
67 | Waśniowska Lena | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Biegam z Mamą | opłacono |
68 | Maligłówka Malwina | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | MTB Sulechów | opłacono |
69 | Jamioł Tomasz | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
70 | Milczarek Daria | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | NIE BÓJ SIĘ SPOCIĆ ! | opłacono |
71 | Milczarek Eliza | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | NIE BÓJ SIĘ SPOCIĆ ! | opłacono |
72 | Niewrzoł Anna Niewrzoł | Adamowice | Polska | Dystans 1963m | NIE BÓJ SIĘ SPOCIĆ ! | opłacono |
73 | Madoń Dorota | ZIELONA GÓRA | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
74 | Madoń Waldemar | ZIELONA GÓRA | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
75 | Walczak Tomasz | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | SP nr 1 w Sulechowie | opłacono |
76 | Kluczyńska Anna | Kalsk | Polska | Dystans 3000m | Aktywny Kalsk | opłacono |
77 | Szczepuła Stanisława | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Zabiegany Sulechów | opłacono |
78 | Kucharska Bernadetta | Zielona Góra | Polska | Dystans 3000m | Stowarzyszenie Rota Rzeczypospolitej | opłacono |
79 | Kucharski Mateusz | Zielona Góra | Polska | Dystans 3000m | Stowarzyszenie Rota Rzeczypospolitej | opłacono |
80 | Kasperczak Joanna | Kalsk | Polska | Dystans 3000m | Aktywny Kalsk | opłacono |
81 | Krasińska Agata | Kalsk | Polska | Dystans 3000m | Aktywny Kalsk | opłacono |
82 | Dominiak Ryszard | Kruszyna | Polska | Dystans 3000m | Zabiegany Sulechów | opłacono |
83 | Nelkowski Janusz | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Zabiegany Sulechów | opłacono |
84 | Rerus Dagmara | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Zabiegany Sulechów | opłacono |
85 | Żok Radosław | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | OKI Team Cześć i Chwała Bohaterom | opłacono |
86 | Żok Mateusz | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | OKI Team Cześć i Chwała Bohaterom | opłacono |
87 | Bohdanowicz Sylwia | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
88 | Bohdanowicz Leon | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | ||
89 | Zapała Bogdan | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Oki Team Sulechow | opłacono |
90 | Walczak Anna | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
91 | Walczak Maciej | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
92 | Walczak Nikodem | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
93 | Walczak Maja | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
94 | Szczeciński Tadeusz | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Grupa MTB SULECHÓW | opłacono |
95 | Kieryło Adam Kieryło | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
96 | Małowska Agnieszka | Brody | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
97 | Rychła Barbara | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
98 | Kaczmarek Krzysztof | Babimost | Polska | Dystans 3000m | BKB BAKCYL | opłacono |
99 | Wiktorowicz Daniel | Radowice | Polska | Dystans 3000m | #Rozbieganeradowice | opłacono |
100 | Wiktorowicz Joanna | Radowice | Polska | Dystans 3000m | #aktywneradowice | opłacono |
Wyświetleń: 11380