VII Bieg „Tropem Wilczym”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Andrzejewska Wioleta Sulechow Dystans 3000m
2 Bajor Jan Sulechów Dystans 1963m opłacono
3 Bajor Katarzyna Sulechów Dystans 1963m opłacono
4 Bajor Roman sulechów Dystans 1963m opłacono
5 Bandosz Oskar Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
6 Biegańska Zuzanna Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
7 Bohdanowicz Hania Sulechów Dystans 1963m
8 Bohdanowicz Leon Sulechów Dystans 3000m
9 Bohdanowicz Sylwia Sulechów Dystans 3000m opłacono
10 Bryjak Jakub Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
11 Brzóska Rafał sulechów Dystans 1963m Grupa MTB Sulechów opłacono
12 Chwiałkowska Urszula Radowice Dystans 3000m #aktywneradowice opłacono
13 Dajworska Aldona Zielona Góra Dystans 1963m Stowarzyszenie Rota Rzeczypospolitej opłacono
14 Dominiak Ryszard Kruszyna Dystans 3000m Zabiegany Sulechów opłacono
15 Durda Michał SULECHÓW Dystans 1963m opłacono
16 Fedorska Anna Sulechów Dystans 1963m opłacono
17 Fedorski Cyprian Sulechów Dystans 1963m opłacono
18 Fedorski Paweł Sulechów Dystans 1963m opłacono
19 Gawanowska Joanna Sulechów Dystans 1963m opłacono
20 Gawanowska Klara Sulechów Dystans 1963m opłacono
21 Gawanowska Patrycja Sulechów Dystans 1963m opłacono
22 Gawanowski Aleksander Sulechów Dystans 1963m opłacono
23 Horwat Agnieszka Sulechow Dystans 3000m opłacono
24 Jamioł Tomasz Sulechów Dystans 1963m opłacono
25 Janiak Marcel Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
26 Janiak Paulina Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
27 Janiak Wiktor Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
28 Kaczmarek Krzysztof Babimost Dystans 3000m BKB BAKCYL opłacono
29 Kasperczak Joanna Kalsk Dystans 3000m Aktywny Kalsk opłacono
30 Kaźmierczak Anna Sulechow Dystans 1963m opłacono
31 Kaźmierczak Kamil Sulechow Dystans 1963m opłacono
32 Kaźmierczak Sebastian Sulechów Dystans 1963m opłacono
33 Kieryło Adam Kieryło Sulechów Dystans 3000m opłacono
34 Klecha-Morawińska Renata Brzezie k.Sulechowa Dystans 3000m opłacono
35 Kluczyńska Anna Kalsk Dystans 3000m Aktywny Kalsk opłacono
36 Kocurek Milena Sulechów Dystans 1963m opłacono
37 Kocurek Wiktor Sulechów Dystans 1963m opłacono
38 Koenig Jolanta SULECHÓW Dystans 3000m opłacono
39 Kostańczak Jan Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
40 Krasińska Agata Kalsk Dystans 3000m Aktywny Kalsk opłacono
41 Kucharska Bernadetta Zielona Góra Dystans 3000m Stowarzyszenie Rota Rzeczypospolitej opłacono
42 Kucharski Artur Zielona Góra Dystans 1963m Stowarzyszenie Rota Rzeczypospolitej opłacono
43 Kucharski Jan Zielona Góra Dystans 1963m Stowarzyszenie Rota Rzeczypospolitej opłacono
44 Kucharski Mateusz Zielona Góra Dystans 3000m Stowarzyszenie Rota Rzeczypospolitej opłacono
45 Lisiecki Maciej Zielona Góra Dystans 1963m opłacono
46 Lisiecki Mikołaj Zielona Góra Dystans 1963m opłacono
47 Madoń Dorota ZIELONA GÓRA Dystans 1963m opłacono
48 Madoń MAGDALENA ZIELONA GÓRA Dystans 3000m opłacono
49 Madoń Waldemar ZIELONA GÓRA Dystans 1963m opłacono
50 Majewska Durda Barbara SULECHÓW Dystans 1963m opłacono
51 Maligłówka Krzysztof Sulechów Dystans 3000m MTB Sulechów opłacono
52 Maligłówka Malwina Sulechów Dystans 1963m MTB Sulechów opłacono
53 Maraszek Jakub Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
54 Mazur Magdalena Zielona Góra Dystans 1963m opłacono
55 Małowska Agnieszka Brody Dystans 3000m opłacono
56 Mendera Grażyna SULECHÓW Dystans 3000m opłacono
57 Michalak Adam Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
58 Michalak Maksymilian Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
59 Michalak Monika Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
60 Mikołajczyk Jan Sulechów Dystans 1963m Praworządny Sulechów opłacono
61 Mikołajczyk Przemysław Sulechów Dystans 1963m Praworządny Sulechów opłacono
62 Milczarek Daria Sulechów Dystans 1963m NIE BÓJ SIĘ SPOCIĆ ! opłacono
63 Milczarek Eliza Sulechów Dystans 1963m NIE BÓJ SIĘ SPOCIĆ ! opłacono
64 Nelkowski Janusz Sulechów Dystans 3000m Zabiegany Sulechów opłacono
65 Niewęgłowska Bernadetta Skąpe Dystans 3000m Morsy Świebodzin opłacono
66 Niewrzoł Anna Niewrzoł Adamowice Dystans 1963m NIE BÓJ SIĘ SPOCIĆ ! opłacono
67 Nycz Eryk Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
68 Pelaczyk Karol sulechów Dystans 1963m Grupa MTB Sulechów opłacono
69 Pelaczyk Paweł Sulechów Dystans 1963m Grupa MTB Sulechów opłacono
70 Petrus Krystyna Kępsko Dystans 1963m opłacono
71 Pełka Julia Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
72 Rerus Dagmara Sulechów Dystans 3000m Zabiegany Sulechów opłacono
73 Rogacka Agnieszka Sulechow Dystans 3000m opłacono
74 Rogacki Mateusz Sulechow Dystans 3000m opłacono
75 Rogacki Mirosław Sulechow Dystans 3000m opłacono
76 Rutkowski Jakub Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
77 Rutkowski Mateusz Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
78 Rychła Barbara Sulechów Dystans 3000m opłacono
79 Siwek Kamila Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
80 Sobkowiak Sylwia Zielona Gora Dystans 3000m Oki Team Sulechow opłacono
81 Sobota Hanna Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
82 Sobota Monika Sulechów Dystans 1963m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
83 Sosnowski Robert Sulechow Dystans 3000m opłacono
84 Stępień Sławomir Zielona Góra Dystans 1963m opłacono
85 Stolarczyk Katarzyna Zielona Góra Dystans 1963m Stowarzyszenie Rota Rzeczypospolitej opłacono
86 Szczeciński Tadeusz Sulechów Dystans 3000m Grupa MTB SULECHÓW opłacono
87 Szczepuła Stanisława Sulechów Dystans 3000m Zabiegany Sulechów opłacono
88 Szulc Sylwia Radowice Dystans 3000m #aktywneradowice opłacono
89 Szustak Jolanta Kalsk Dystans 1963m Aktywny Kalsk opłacono
90 Tasiemska Marta Sulechów Dystans 1963m Tasiemski TEAM opłacono
91 Tasiemski Sergiusz Sulechów Dystans 1963m Tasiemski TEAM opłacono
92 TOMCZAK KATARZYNA TOMCZAK Sulechów Dystans 1963m Zabiegany Sulechów opłacono
93 Trompa Zbigniew Sulechów Dystans 1963m Stowarzyszenie Górzykowo
94 Walasek Justayna Sulechów Dystans 1963m opłacono
95 Walasek Mateusz Sulechów Dystans 1963m opłacono
96 Walasek Piotr Sulechów Dystans 1963m opłacono
97 Walasek Zofia Sulechów Dystans 1963m opłacono
98 Walczak Anna Sulechów Dystans 3000m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
99 Walczak Maciej Sulechów Dystans 3000m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono
100 Walczak Maja Sulechów Dystans 3000m Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski opłacono


Wyświetleń: 7134

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ