Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żok Radosław | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | OKI Team Cześć i Chwała Bohaterom | opłacono |
2 | Żok Mateusz | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | OKI Team Cześć i Chwała Bohaterom | opłacono |
3 | Zapała Bogdan | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Oki Team Sulechow | opłacono |
4 | Wykręt Aleksandra | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
5 | WRZOSEK NINA | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
6 | WRZOSEK EWA | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
7 | WRZOSEK EMILIA | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
8 | WRZOSEK ARTUR | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
9 | Włodek Waldemar | Nowy Świat | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
10 | Wiśniewski Mariusz | ZIELONA GÓRA | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
11 | Wiśniewski Kamil | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
12 | Wiktorowicz Joanna | Radowice | Polska | Dystans 3000m | #aktywneradowice | opłacono |
13 | Wiktorowicz Daniel | Radowice | Polska | Dystans 3000m | #Rozbieganeradowice | opłacono |
14 | Waśniowska Lena | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Biegam z Mamą | opłacono |
15 | Wałecka Agnieszka | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Biegam z Córką | opłacono |
16 | Walczak Tomasz | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | SP nr 1 w Sulechowie | opłacono |
17 | Walczak Paweł | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | SP nr 1 w Sulechowie | opłacono |
18 | Walczak Nikodem | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
19 | Walczak Maja | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
20 | Walczak Maciej | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
21 | Walczak Anna | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
22 | Walasek Zofia | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
23 | Walasek Piotr | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
24 | Walasek Mateusz | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
25 | Walasek Justayna | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
26 | Trompa Zbigniew | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Stowarzyszenie Górzykowo | |
27 | TOMCZAK KATARZYNA TOMCZAK | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Zabiegany Sulechów | opłacono |
28 | Tasiemski Sergiusz | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Tasiemski TEAM | opłacono |
29 | Tasiemska Marta | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Tasiemski TEAM | opłacono |
30 | Szustak Jolanta | Kalsk | Polska | Dystans 1963m | Aktywny Kalsk | opłacono |
31 | Szulc Sylwia | Radowice | Polska | Dystans 3000m | #aktywneradowice | opłacono |
32 | Szczepuła Stanisława | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Zabiegany Sulechów | opłacono |
33 | Szczeciński Tadeusz | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Grupa MTB SULECHÓW | opłacono |
34 | Stolarczyk Katarzyna | Zielona Góra | Polska | Dystans 1963m | Stowarzyszenie Rota Rzeczypospolitej | opłacono |
35 | Stępień Sławomir | Zielona Góra | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
36 | Sosnowski Robert | Sulechow | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
37 | Sobota Monika | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
38 | Sobota Hanna | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
39 | Sobkowiak Sylwia | Zielona Gora | Polska | Dystans 3000m | Oki Team Sulechow | opłacono |
40 | Siwek Kamila | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
41 | Rychła Barbara | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
42 | Rutkowski Mateusz | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
43 | Rutkowski Jakub | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
44 | Rogacki Mirosław | Sulechow | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
45 | Rogacki Mateusz | Sulechow | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
46 | Rogacka Agnieszka | Sulechow | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
47 | Rerus Dagmara | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Zabiegany Sulechów | opłacono |
48 | Petrus Krystyna | Kępsko | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
49 | Pełka Julia | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
50 | Pelaczyk Paweł | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Grupa MTB Sulechów | opłacono |
51 | Pelaczyk Karol | sulechów | Polska | Dystans 1963m | Grupa MTB Sulechów | opłacono |
52 | Nycz Eryk | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
53 | Niewrzoł Anna Niewrzoł | Adamowice | Polska | Dystans 1963m | NIE BÓJ SIĘ SPOCIĆ ! | opłacono |
54 | Niewęgłowska Bernadetta | Skąpe | Polska | Dystans 3000m | Morsy Świebodzin | opłacono |
55 | Nelkowski Janusz | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | Zabiegany Sulechów | opłacono |
56 | Milczarek Eliza | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | NIE BÓJ SIĘ SPOCIĆ ! | opłacono |
57 | Milczarek Daria | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | NIE BÓJ SIĘ SPOCIĆ ! | opłacono |
58 | Mikołajczyk Przemysław | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Praworządny Sulechów | opłacono |
59 | Mikołajczyk Jan | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Praworządny Sulechów | opłacono |
60 | Michalak Monika | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
61 | Michalak Maksymilian | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
62 | Michalak Adam | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
63 | Mendera Grażyna | SULECHÓW | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
64 | Mazur Magdalena | Zielona Góra | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
65 | Maraszek Jakub | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
66 | Małowska Agnieszka | Brody | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
67 | Maligłówka Malwina | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | MTB Sulechów | opłacono |
68 | Maligłówka Krzysztof | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | MTB Sulechów | opłacono |
69 | Majewska Durda Barbara | SULECHÓW | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
70 | Madoń Waldemar | ZIELONA GÓRA | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
71 | Madoń MAGDALENA | ZIELONA GÓRA | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
72 | Madoń Dorota | ZIELONA GÓRA | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
73 | Łukomski Dariusz | Sulechow | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
74 | Łukomska Natalia | Sulechow | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
75 | Lisiecki Mikołaj | Zielona Góra | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
76 | Lisiecki Maciej | Zielona Góra | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
77 | Kucharski Mateusz | Zielona Góra | Polska | Dystans 3000m | Stowarzyszenie Rota Rzeczypospolitej | opłacono |
78 | Kucharski Jan | Zielona Góra | Polska | Dystans 1963m | Stowarzyszenie Rota Rzeczypospolitej | opłacono |
79 | Kucharski Artur | Zielona Góra | Polska | Dystans 1963m | Stowarzyszenie Rota Rzeczypospolitej | opłacono |
80 | Kucharska Bernadetta | Zielona Góra | Polska | Dystans 3000m | Stowarzyszenie Rota Rzeczypospolitej | opłacono |
81 | Krasińska Agata | Kalsk | Polska | Dystans 3000m | Aktywny Kalsk | opłacono |
82 | Kostańczak Jan | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
83 | Koenig Jolanta | SULECHÓW | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
84 | Kocurek Wiktor | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
85 | Kocurek Milena | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
86 | Kluczyńska Anna | Kalsk | Polska | Dystans 3000m | Aktywny Kalsk | opłacono |
87 | Klecha-Morawińska Renata | Brzezie k.Sulechowa | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
88 | Kieryło Adam Kieryło | Sulechów | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
89 | Kaźmierczak Sebastian | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
90 | Kaźmierczak Kamil | Sulechow | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
91 | Kaźmierczak Anna | Sulechow | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
92 | Kasperczak Joanna | Kalsk | Polska | Dystans 3000m | Aktywny Kalsk | opłacono |
93 | Kaczmarek Krzysztof | Babimost | Polska | Dystans 3000m | BKB BAKCYL | opłacono |
94 | Janiak Wiktor | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
95 | Janiak Paulina | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
96 | Janiak Marcel | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | Hufiec ZHP Babimojsko-Sulechowski | opłacono |
97 | Jamioł Tomasz | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
98 | Horwat Agnieszka | Sulechow | Polska | Dystans 3000m | opłacono | |
99 | Gawanowski Aleksander | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono | |
100 | Gawanowska Patrycja | Sulechów | Polska | Dystans 1963m | opłacono |
Wyświetleń: 11426