III Tarnogórski Półmaraton, Bieg Towarzyszący na 10 km oraz Marsz NW
Bieg 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Knop Andrzej Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
2 Kurzac Wit Tarnowskie Gory Bieg 10 km opłacono
3 okoń monika knurów Bieg 10 km opłacono on-line
4 Plewnia Aleksandra Tarnowskie Góy Bieg 10 km opłacono
5 Bendkowski Józef Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
6 ploch karolina pyskowice Bieg 10 km opłacono on-line
7 Dyczka Magdalena Bytom Bieg 10 km opłacono on-line
8 Michalik Miłosz Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
9 Pietryga Wojciech Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
10 Śleziak Kacper Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono
11 Skrodzki Ireneusz Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
12 Mitrenga Karolina Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
13 Koenigshus Marek Zabrze Bieg 10 km opłacono on-line
14 Zagubień Sabina Zabrze Bieg 10 km opłacono on-line
15 Skrodzka Barbara Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
16 Galwas Michał Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono
17 Czajka Krzysztof Czajka Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
18 Borycka Józef Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
19 Gabryś Olga Gliwice Bieg 10 km opłacono on-line
20 Ziomek Katarzyna Bytom Bieg 10 km opłacono on-line
21 KAPROL-GLINKA ANETA TARNOWSKIE GÓRY Bieg 10 km opłacono on-line
22 Walter Agnieszka Wieszowa Bieg 10 km opłacono on-line
23 Hubisz Bartłomiej Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
24 Pawnuk Jan Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
25 Bronikowski Mariusz Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono
26 Kucharski Karol Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
27 Rosińska Małgorzata Bytom Bieg 10 km opłacono on-line
28 Grzesiek Paweł Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono
29 Hajda Adam Miasteczko Śląskie Bieg 10 km opłacono on-line
30 Gromuł Robert Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
31 Skrodzka Kinga Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
32 Niedziałkowski Irek Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
33 Śleziak Jacek Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono
34 Gromuł Artur Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
35 Braś Rafał Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
36 Niedziałkowski Adam Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
37 Kowalik Wojciech Będzin Bieg 10 km opłacono
38 Kuberek Kacper tarnowskie góry Bieg 10 km opłacono
39 Wesołowski Krzysztof Wesołowski Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono
40 Gacki Sebastian Bytom Bieg 10 km opłacono on-line
41 Mantajewska Ewa Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
42 Ginalski Dariusz Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono
43 Machalica Agnieszka Potępa Bieg 10 km opłacono on-line
44 MASIUK MATEUSZ ZABRZE Bieg 10 km opłacono
45 Niewiadomska Daria Radzionków Bieg 10 km opłacono on-line
46 Jasiok Marek Świerklaniec Bieg 10 km opłacono on-line
47 Filipczyk Anna Katowice Bieg 10 km opłacono on-line
48 Gros Tomasz Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
49 Derenda Kamil Tarnowskie Góry Bieg 10 km
50 Kozłowski Marcin Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
51 Czerny Ewa Bytom Bieg 10 km opłacono on-line
52 Kurczek Ireneusz Świerklaniec Bieg 10 km opłacono
53 Pracka Danuta Miasteczko Śląskie Bieg 10 km opłacono on-line
54 Nogalska Aleksandra Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono
55 Góra Agnieszka Bytom Bieg 10 km
56 Podgórska Joanna Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono
57 Pośpiech Kamil Tarnowskie Góry Bieg 10 km
58 Szczygieł-Sommer Aleksandra Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
59 Góra Marek Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
60 KURZOK MARCIN BYTOM Bieg 10 km opłacono on-line
61 Nogalski Piotr Tarnowskie Gory Bieg 10 km opłacono on-line
62 Rożek Roman Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
63 Michalik Konrad Częstochowa Bieg 10 km
64 Ślązok Grażyna Bytom Bieg 10 km opłacono on-line
65 Ferdyn Sławomir Ferdyn Świerklaniec Bieg 10 km opłacono
66 Dragon Mirosław Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono
67 Niedziałkowski Marek Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono
68 Jeśko Marzena Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
69 Kostrzewa Marta Chorzów Bieg 10 km opłacono on-line
70 Opyd Klaudia Radzionków Bieg 10 km opłacono on-line
71 Trzmielewska-Gibalska Małgorzata TARNOWSKIE GÓRY Bieg 10 km opłacono on-line
72 Krzak Rafał Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
73 Białas Andrzej Bytom Bieg 10 km opłacono
74 klose grzegorz tarnowskie gory Bieg 10 km
75 Fiegler Joanna Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
76 Hajda Justyna Radzionków Bieg 10 km opłacono on-line
77 Swoboda Jacek Bytom Bieg 10 km opłacono on-line
78 Olszok Magdalena Bytom Bieg 10 km opłacono on-line
79 Olszok Roman Bytom Bieg 10 km opłacono on-line
80 Sołtysik Aleksandra Rokitno Bieg 10 km opłacono on-line
81 Sołtysik Rafał Rokitno Bieg 10 km opłacono on-line
82 Sołtysik Kacper Rokitno Bieg 10 km opłacono on-line
83 Stachowiak Janusz Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
84 Szymańczyk Aleksandra Bytom Bieg 10 km opłacono
85 Szmit Stanisław Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono
86 Połańska Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono
87 Maćkowiak Marzena Bytom Bieg 10 km
88 Grabara Miłosz Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
89 Pawnuk Bogna Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
90 Kaczmarska Małgorzata Zabrze Bieg 10 km #elzabactiveteam opłacono
91 Ziołkowska Barbara Świętochłowice Bieg 10 km Amator
92 Błaszczyk Sebastian Zawadzkie Bieg 10 km Antonteam
93 Szczepaniak Kamil Świętochłowice Bieg 10 km AugusTeam
94 Szaleniec Patrycja Będzin Bieg 10 km Będzin Team
95 Szaleniec Sebastian Będzin Bieg 10 km Będzin Team
96 Tyrtania Sylwia Boruszowice Bieg 10 km BOR TEAM BORUSZOWICE
97 Benisz Wojciech Tarnowskie Góry Bieg 10 km BRT/Srebrne Miasto Tarnowskie Góry opłacono
98 Pacana Patryk Tarnowskie Góry Bieg 10 km DRUŻYNA ŚWIĘTEGO MARCINA opłacono on-line
99 Jankowska Anna zabrze Bieg 10 km ELZAB ACTIVE TEAM opłacono
100 Tracz Barbara Gliwice Bieg 10 km ELZAB ACTIVE TEAM


Wyświetleń: 25931

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ