Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA START Nordic Walking 8,2 km
2 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska START Nordic Walking 8,2 km
3 Pierzchała Marek Luzino START Nordic Walking 8,2 km
4 Bogusz Lucyna Warszawa START Nordic Walking 8,2 km
5 Majchrzak ALEKSANDRA KRĘPA KASZUBSKA START Nordic Walking 8,2 km
6 Mrzyglod Łucja Krepa Kaszubska START Nordic Walking 8,2 km
7 Mielewczyk Barbara Krepa Kaszubska START Nordic Walking 8,2 km
8 Kwidzinska Wioletta Krepa Kaszubska START Nordic Walking 8,2 km
9 Bogusz Paweł Warszawa START Nordic Walking 8,2 km
10 Bujanowicz Stanisława Luzino START Nordic Walking 8,2 km
11 DREWA MARIAN GOŚCICINO START Nordic Walking 8,2 km
12 Kuźmicz Magdalena Maszewko START Nordic Walking 8,2 km
13 Woźniak Anna Brodnica Górna START Nordic Walking 8,2 km
14 Lubańska Zuzanna Lębork START Nordic Walking 8,2 km
15 POBŁOCKA MARIA POBŁOCKA SKORZEWO START Nordic Walking 8,2 km
16 Kloska Kazimierz Rzepnica START Nordic Walking 8,2 km
17 Namsołek Feliks Gdynia START Nordic Walking 8,2 km
18 Harendarczyk Zdzisław Lębork START Nordic Walking 8,2 km
19 Kwidzyńska Anna Lędziechowo START Nordic Walking 8,2 km "Orły Wicko"
20 Sikorra Janina Lędziechowo START Nordic Walking 8,2 km "Orły Wicko"
21 Hawryluk Beata Garczegorze START Nordic Walking 8,2 km "Orły" Wicko
22 Himmel Mirosław Gdynia START Nordic Walking 8,2 km 88°TEAM
23 Himmel Grażyna Gdynia START Nordic Walking 8,2 km 88°TEAM
24 Mania Ireneusz Łeba START Nordic Walking 8,2 km Błękitne Morsy Łebskie
25 Wilkołek-Szudarska Saturnina Słupsk START Nordic Walking 8,2 km Dwa Kije Słupsk
26 Szudarski Edward Słupsk START Nordic Walking 8,2 km Dwa Kije Słupsk
27 Szudarski Marek Słupsk START Nordic Walking 8,2 km Dwa Kije Słupsk
28 Marzec Andrzej Słupsk START Nordic Walking 8,2 km Dwa Kije Słupsk
29 Kaziów Krystyna Słupsk START Nordic Walking 8,2 km Dwa Kije Słupsk
30 Kaziów Ryszard Słupsk START Nordic Walking 8,2 km Dwa Kije Słupsk
31 Czernichowska Teresa Reblino START Nordic Walking 8,2 km Dwa Kije Słupsk
32 Kowalczuk Robert Gdańsk START Nordic Walking 8,2 km elite team
33 Kopczyńska Irena Borkowo START Nordic Walking 8,2 km Elite Team
34 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo START Nordic Walking 8,2 km Face Nordic Walking Team
35 Reseman Sylwia Żukowo START Nordic Walking 8,2 km Face Nordic Walking Team
36 Kutniewska Maria Żukowo START Nordic Walking 8,2 km Face Nordic Walking Team
37 Stefański Andrzej Motarzyno START Nordic Walking 8,2 km Face Nordic Walking Team
38 Górska Iwona Lębork START Nordic Walking 8,2 km Farm Frites Poland SA
39 Rogalski Piotr Gdynia START Nordic Walking 8,2 km GDYNIA MOJE MIASTO
40 appel jurek Bydgoszcz START Nordic Walking 8,2 km GOSIR OSIELSKO
41 Zielińska Jolanta OSIELSKO START Nordic Walking 8,2 km GOSiR Osielsko
42 Filipów Tadeusz Lębork START Nordic Walking 8,2 km niezrzeszony
43 PIĄTEK DAREK GNIEWINO START Nordic Walking 8,2 km NORDIC WALKING PASŁĘK
44 Kuźmicz Adam Maszewko START Nordic Walking 8,2 km Nordic Walking Pasłęk
45 Jankowski Marcin Elbląg START Nordic Walking 8,2 km Nordic Walking Pasłęk
46 Sałabon Grzegorz Lębork START Nordic Walking 8,2 km Run-Nordic Team - Nordicus Lębork
47 Hawryluk Kacper Garczegorze 117 START Nordic Walking 8,2 km SP Garczegorze


Wyświetleń: 2126

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ