SILGAN Ćwierćmaraton
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Wysocki Dariusz Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni WOJSKO POLSKIE XL opłacono on-line
2 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
3 Maciejewski Łukasz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
4 Jarosińska Katarzyna Prabuty BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN XS
5 Kunowski Łukasz Dabrówka BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Dovista Active Team L opłacono on-line
6 Izydorczak Michał Wejherowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
7 Delewski Piotr Rożental BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL opłacono on-line
8 Bogusz Waldemar Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
9 Szabłowska Iwona Juszkowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Pruszcz Biega S opłacono on-line
10 Sosnowski Wiesław Gniszewo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Active Malbork M opłacono on-line
11 Góraczyński Wojciech Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew XL opłacono on-line
12 Sudzińska Mariola Olsztyn BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni AKM Olsztyn/sklepbiegacza XS opłacono on-line
13 ziemann tomasz tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni CrossElite L opłacono on-line
14 Redlin Mateusz Malbork BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M
15 Pustkowski Rafał Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew L opłacono on-line
16 Celiński Drozd Mariusz Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni AgDer L opłacono on-line
17 Korth Tomasz Odargowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Wikęd Luzino M opłacono on-line
18 Niemczyk Krystian Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni GEMALTO XL opłacono on-line
19 Janczynski Karol Dąbrówka BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
20 Smoczyńska Barbara Gniew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni S opłacono on-line
21 Kryger Karol Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni SILGAN M opłacono
22 Jagodziński Marcin Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni SILGAN L opłacono
23 Makowski Waldemar Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni SILGAN L opłacono
24 Tucholski Piotr Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni SILGAN XL opłacono
25 Nowakowski Marcin Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
26 Janas Anna Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew S opłacono on-line
27 Bielicki Wojciech Kwidzyn BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Lacroix Team M opłacono on-line
28 Szcześniak Adam Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Eaton TR/Biegajacy Tczew L opłacono on-line
29 Małkowski Mateusz Kwidzyn BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni For Fun L opłacono on-line
30 Krzysztofiak Marek Steblewo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Grupa Trójmiasto XL opłacono on-line
31 Barcikowski Krzysztof Malbork BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni GRUPA MALBORK L
32 Szoska Sławomir Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni CrossElite L opłacono on-line
33 Rulińska Julia Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Aktywni Kociewiacy S opłacono on-line
34 Chojnacka Jolanta Pelplin BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Klub Aktywnego Pelpliniaka XL opłacono on-line
35 Klin Anna Skórcz BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
36 Hinz Wojciech Gniew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Drużyna Biegowa DCT L opłacono on-line
37 Tuwalska Elżbieta Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni LKS Zantyr Sztum M
38 Grucza Grzegorz Nowy Staw BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegam dla Zdrowia M opłacono on-line
39 Bartusz Łukasz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
40 lunk krzysztof puck BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni LIVESTRONG L opłacono on-line
41 Czapiewski Michał Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL opłacono on-line
42 Tuwalski Sławomir Grabowiec BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
43 Zdanowicz Wioleta Starogard Gdanski BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
44 Przybyś Agnieszka Łęgowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Eaton Running Team/Pruszcz Biega S opłacono on-line
45 Białkowski Krzysztof Rozajny BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Gmina Gardeja Biega L opłacono on-line
46 Kresin Marcel Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni MKS Sambor Tczew XL opłacono on-line
47 Czachorowski Adrian Radostowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
48 Nowacki Mirosław Starogard Gd. BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
49 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
50 Górski Kamil Gniew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni domRustykalny.pl L opłacono on-line
51 Zawłocki Daniel Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Jasio Team L opłacono on-line
52 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni CrossElite L opłacono on-line
53 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
54 Zabrocki Łukasz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Press Glass Biegamy i Wspieramy XL opłacono on-line
55 Maciejewski Rafał Strzepcz BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Wikęd Luzino L opłacono on-line
56 Jankowski Sebastian Luzino BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Wikęd Luzino M opłacono on-line
57 Szurnicki Dariusz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
58 Stachowiak Łukasz Straszyn BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
59 Koszyk Krzysztof Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew L opłacono on-line
60 Koszyk Katarzyna Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew S opłacono on-line
61 Prochna Krzysztof Frombork BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Active Malbork M opłacono on-line
62 Siwczak Mariusz Sobowidz BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
63 Piotrowski Mateusz Pruszcz Gdański BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
64 Chylińska Dagmara Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew M opłacono on-line
65 Nowak Katarzyna Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
66 Nowak Grzegorz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XXL opłacono on-line
67 Sowiński Patryk Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/ REEBOK RUN CREW M opłacono on-line
68 Sikorska Aleksandra Lubiszewo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL opłacono on-line
69 Moszyński Marek Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew M opłacono on-line
70 Kowalski Maciej Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
71 Michalak Marek Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
72 Ruchlewicz Natalia Sztum BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
73 Kurzawski Andrzej Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL opłacono on-line
74 Kwiatkowska Anna Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew XS opłacono on-line
75 Abryszyńska Karolina Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni CrossElite XS opłacono on-line
76 Rozmus Wiktor Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
77 Olszewski Karol Olszewski Kębłowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Wikęd Luzino S opłacono on-line
78 Zieliński Maciej Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni SkutecznaNatura.pl L opłacono on-line
79 Trzciński Krzysztof Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew L opłacono on-line
80 Murawski Mariusz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Metrix Running Team M opłacono on-line
81 Szarmach Grzegorz Ocypel BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
82 Szarmach Sylwia ocypel BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
83 Cebula Bogdan Sztum BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni LKS Zantyr Sztum M opłacono on-line
84 Pałasz Edmund Rumia BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
85 Perlejewska Agnieszka Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
86 Perlejewski Robert Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew L opłacono on-line
87 Czirson Łukasz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni ZKiW Kulice M opłacono on-line
88 Ciecierski Maciej Ciecierski Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Akademia Marynarki Wojennej S opłacono on-line
89 Walkowiak Miłosz Subkowy BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
90 Walkowiak Marcin Subkowy BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
91 Pachota Paweł Gniew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
92 Urbanowski Dariusz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew/Metrix Running Team L opłacono on-line
93 Rozmus Katarzyna Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XS opłacono on-line
94 Komorowska Karolina Lubiszewo Tczewskiie BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni CrossElite M opłacono on-line
95 Czechanowska Lucyna Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew M opłacono on-line
96 Czechanowski Piotr Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew L opłacono on-line
97 Tomczyk Piotr Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL opłacono on-line
98 Rychłowski Andrzej Pelplin BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Klub Aktywnego Pelpliniaka XL opłacono on-line
99 Karczewski Maciej Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL opłacono on-line
100 Laskowski Janusz Rajkowy BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Rajkowy Team XL opłacono on-line


Wyświetleń: 7617

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ