SILGAN Ćwierćmaraton
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Wysocki Dariusz Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni WOJSKO POLSKIE XL opłacono dotpay
2 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono dotpay
3 Maciejewski Łukasz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono dotpay
4 Jarosińska Katarzyna Prabuty BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN XS
5 Izydorczak Michał Wejherowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono dotpay
6 Delewski Piotr Rożental BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL opłacono dotpay
7 Szabłowska Iwona Juszkowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Pruszcz Biega S opłacono dotpay
8 Sosnowski Wiesław Gniszewo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Active Malbork M opłacono dotpay
9 Góraczyński Wojciech Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew XL opłacono dotpay
10 Redlin Mateusz Malbork BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M
11 Pustkowski Rafał Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew L opłacono dotpay
12 Celiński Drozd Mariusz Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni AgDer L opłacono dotpay
13 Janczynski Karol Dąbrówka BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono dotpay
14 Smoczyńska Barbara Gniew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni S opłacono dotpay
15 Kryger Karol Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni SILGAN M opłacono
16 Jagodziński Marcin Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni SILGAN L opłacono
17 Makowski Waldemar Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni SILGAN L opłacono
18 Tucholski Piotr Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni SILGAN XL opłacono
19 Nowakowski Marcin Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono dotpay
20 Janas Anna Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew S opłacono dotpay
21 Szcześniak Adam Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Eaton TR/Biegajacy Tczew L opłacono dotpay
22 Małkowski Mateusz Kwidzyn BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni For Fun L opłacono dotpay
23 Barcikowski Krzysztof Malbork BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni GRUPA MALBORK L
24 Rulińska Julia Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Aktywni Kociewiacy S opłacono dotpay
25 Chojnacka Jolanta Pelplin BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Klub Aktywnego Pelpliniaka XL opłacono dotpay
26 Klin Anna Skórcz BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono dotpay
27 Hinz Wojciech Gniew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Drużyna Biegowa DCT L opłacono dotpay
28 Tuwalska Elżbieta Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni LKS Zantyr Sztum M
29 Grucza Grzegorz Nowy Staw BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegam dla Zdrowia M opłacono dotpay
30 Bartusz Łukasz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono dotpay
31 lunk krzysztof puck BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni LIVESTRONG L opłacono dotpay
32 Czapiewski Michał Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL opłacono dotpay
33 Tuwalski Sławomir Grabowiec BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono dotpay
34 Zdanowicz Wioleta Starogard Gdanski BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono dotpay
35 Przybyś Agnieszka Łęgowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Eaton Running Team/Pruszcz Biega S opłacono dotpay
36 Białkowski Krzysztof Rozajny BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Gmina Gardeja Biega L opłacono dotpay
37 Kresin Marcel Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni MKS Sambor Tczew XL opłacono dotpay
38 Czachorowski Adrian Radostowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono dotpay
39 Nowacki Mirosław Starogard Gd. BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono dotpay
40 Górski Kamil Gniew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni domRustykalny.pl L opłacono dotpay
41 Zawłocki Daniel Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Jasio Team L opłacono dotpay
42 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni CrossElite L opłacono dotpay
43 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono dotpay
44 Zabrocki Łukasz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Press Glass Biegamy i Wspieramy XL opłacono dotpay
45 Szurnicki Dariusz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono dotpay
46 Stachowiak Łukasz Straszyn BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono dotpay
47 Siwczak Mariusz Sobowidz BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono dotpay
48 Piotrowski Mateusz Pruszcz Gdański BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono dotpay
49 Chylińska Dagmara Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew M opłacono dotpay
50 Nowak Katarzyna Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono dotpay
51 Nowak Grzegorz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XXL opłacono dotpay
52 Sowiński Patryk Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/ REEBOK RUN CREW M opłacono dotpay
53 Moszyński Marek Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew M opłacono dotpay
54 Kowalski Maciej Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono dotpay
55 Michalak Marek Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono dotpay
56 Ruchlewicz Natalia Sztum BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono dotpay
57 Kurzawski Andrzej Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL opłacono dotpay
58 Kwiatkowska Anna Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew XS opłacono dotpay
59 Abryszyńska Karolina Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni CrossElite XS opłacono dotpay
60 Olszewski Karol Olszewski Kębłowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Wikęd Luzino S opłacono dotpay
61 Zieliński Maciej Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni SkutecznaNatura.pl L opłacono dotpay
62 Trzciński Krzysztof Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew L opłacono dotpay
63 Murawski Mariusz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Metrix Running Team M opłacono dotpay
64 Szarmach Grzegorz Ocypel BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono dotpay
65 Szarmach Sylwia ocypel BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono dotpay
66 Cebula Bogdan Sztum BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni LKS Zantyr Sztum M opłacono dotpay
67 Pałasz Edmund Rumia BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono dotpay
68 Perlejewska Agnieszka Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono dotpay
69 Perlejewski Robert Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew L opłacono dotpay
70 Czirson Łukasz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni ZKiW Kulice M opłacono dotpay
71 Ciecierski Maciej Ciecierski Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Akademia Marynarki Wojennej S opłacono dotpay
72 Pachota Paweł Gniew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono dotpay
73 Urbanowski Dariusz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew/Metrix Running Team L opłacono dotpay
74 Rozmus Katarzyna Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XS opłacono dotpay
75 Czechanowska Lucyna Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew M opłacono dotpay
76 Czechanowski Piotr Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew L opłacono dotpay
77 Tomczyk Piotr Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL opłacono dotpay
78 Rychłowski Andrzej Pelplin BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Klub Aktywnego Pelpliniaka XL opłacono dotpay
79 Karczewski Maciej Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL opłacono dotpay
80 Szczyglak Mariusz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni CrossElite EbroGym L opłacono dotpay
81 Serafin Dariusz Rokitki BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Rolls-Royce Running Team L opłacono dotpay
82 Holz Oskar Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono dotpay
83 Pieńkowski Tomasz Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni RINGRAIDERS SAKO GDYNIA L opłacono dotpay
84 Stańczyk Wojciech Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Dovista Active Team XL opłacono dotpay
85 Lewandowski Dariusz Pelplin BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA / DOVISTA Active Team XL opłacono dotpay
86 Hartuna zenon Piece BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Florian Chojnice - pkp cargo gdynia S opłacono dotpay
87 Maciejewski Martin Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew L opłacono dotpay
88 Rezmer Ryszard Gniew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Rolls-Royce Running Team L opłacono dotpay
89 Zienkiewicz Rafal Zienkiewicz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni biegajacy Tczew L opłacono dotpay
90 Wicher Łucja Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Flexrunners S opłacono dotpay
91 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni ATLAS RUNNING TEAM L opłacono dotpay
92 Tuwalska Małgorzata Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni LKS Zantyr Sztum M opłacono dotpay
93 Krusiński Mirosław Sztum BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni GEMALTO M opłacono dotpay
94 Puczyński Karol Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono dotpay
95 Wolski Jarosław Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Dovista Active Team L opłacono dotpay
96 Ogonowski Rafał Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni VARD L opłacono dotpay
97 Balicki Andrzej Gdynia BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono dotpay
98 Zawistowski Mariusz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono dotpay
99 Sosnowski Witold Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono dotpay
100 Tomczak Dorota Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni S opłacono dotpay


Wyświetleń: 7085

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ