SILGAN Ćwierćmaraton
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Grzonka Kamila Bytonia BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Sokół Zblewo L opłacono on-line
2 Gawron Piotr Bytów BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni KB GOCH Bytów L opłacono on-line
3 Niewiadomski Patryk Czarlin BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew M opłacono on-line
4 Kunowski Łukasz Dabrówka BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Dovista Active Team L opłacono on-line
5 Krause Radosław Dalwin BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
6 Janczynski Karol Dąbrówka BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
7 Zduńczyk Jakub Dąbrówka Tczewska BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
8 Prochna Krzysztof Frombork BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Active Malbork M opłacono on-line
9 Choinski Michal Gdansk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XXL opłacono on-line
10 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
11 Wiśniewska Kornelia Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni ZABIEGANE DWIE M opłacono on-line
12 Tomczak Dorota Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni S opłacono on-line
13 Dalke Jowita Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Zabiegane Dwie M opłacono on-line
14 Grybos Andrzej Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
15 Rozmus Katarzyna Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XS opłacono on-line
16 Mrówka Michał GDAŃSK BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Maja TEAM L opłacono on-line
17 Rozmus Wiktor Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
18 wielgórski piotr gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL opłacono on-line
19 Celiński Drozd Mariusz Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni AgDer L opłacono on-line
20 Kurzawski Andrzej Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL opłacono on-line
21 Tuwalska Małgorzata Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni LKS Zantyr Sztum M opłacono on-line
22 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni ATLAS RUNNING TEAM L opłacono on-line
23 Czapiewski Michał Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL opłacono on-line
24 Wysocki Dariusz Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni WOJSKO POLSKIE XL opłacono on-line
25 Urtnowski Henryk Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni EURO STYL M opłacono on-line
26 Pieńkowski Tomasz Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni RINGRAIDERS SAKO GDYNIA L opłacono on-line
27 Tuwalska Elżbieta Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni LKS Zantyr Sztum M
28 Schütz Tomasz Gdynia BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni BROWAR GDYNIA L opłacono on-line
29 Balicki Andrzej Gdynia BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
30 Górski Kamil Gniew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni domRustykalny.pl L opłacono on-line
31 Górski Dawid Gniew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
32 Rezmer Ryszard Gniew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Rolls-Royce Running Team L opłacono on-line
33 Smoczyńska Barbara Gniew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni S opłacono on-line
34 Hinz Wojciech Gniew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Drużyna Biegowa DCT L opłacono on-line
35 Pachota Paweł Gniew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
36 Sosnowski Wiesław Gniszewo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Active Malbork M opłacono on-line
37 Dubiel Piotr Gniszewo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
38 Pióro Maria Gorzędziej BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew S opłacono on-line
39 Ciapka Janina Goszyn BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
40 Tuwalski Sławomir Grabowiec BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
41 Szabłowska Iwona Juszkowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Pruszcz Biega S opłacono on-line
42 Olszewski Karol Olszewski Kębłowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Wikęd Luzino S opłacono on-line
43 PIETKUN Sławomir Koleczkowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Filemon & Dobby Team L opłacono on-line
44 Kowalska Anna Kwidzyn BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Kwidzyn Biega M opłacono on-line
45 JANIK Roman KWIDZYN BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni KWIDZYN BIEGA L opłacono on-line
46 Bielicki Wojciech Kwidzyn BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Lacroix Team M opłacono on-line
47 Małkowski Mateusz Kwidzyn BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni For Fun L opłacono on-line
48 Potoczek Andrzej Lichnowy BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY M opłacono on-line
49 Sikorska Aleksandra Lubiszewo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL opłacono on-line
50 Komorowska Karolina Lubiszewo Tczewskiie BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni CrossElite M opłacono on-line
51 Jankowski Sebastian Luzino BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Wikęd Luzino M opłacono on-line
52 Przybyś Agnieszka Łęgowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Eaton Running Team/Pruszcz Biega S opłacono on-line
53 Redlin Mateusz Malbork BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M
54 Barcikowski Krzysztof Malbork BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni GRUPA MALBORK L
55 Tołkacz Wojciech Malbork BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Malbork Biega S opłacono on-line
56 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
57 Grucza Grzegorz Nowy Staw BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegam dla Zdrowia M opłacono on-line
58 Szarmach Sylwia ocypel BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
59 Szarmach Grzegorz Ocypel BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
60 Korth Tomasz Odargowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Wikęd Luzino M opłacono on-line
61 Clajot Fabian Olsztyn BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni FC Grabowa L opłacono on-line
62 Sudzińska Mariola Olsztyn BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni AKM Olsztyn/sklepbiegacza XS opłacono on-line
63 Chojnacka Jolanta Pelplin BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Klub Aktywnego Pelpliniaka XL opłacono on-line
64 Waśniewski Edward Pelplin BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
65 Mokwiński Czesław Pelplin BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Klub Aktywnego Pelpliniaka XL opłacono on-line
66 SKWERES ADRIANA PELPLIN BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Klub Aktywnego Pelpliniaka S opłacono on-line
67 Lewandowski Dariusz Pelplin BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA / DOVISTA Active Team XL opłacono on-line
68 Rychłowski Andrzej Pelplin BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Klub Aktywnego Pelpliniaka XL opłacono on-line
69 Sikorski Wojciech Pelplin BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Klub Aktywnego Pelpliniaka L opłacono on-line
70 Hartuna zenon Piece BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Florian Chojnice - pkp cargo gdynia S opłacono on-line
71 Jarosińska Katarzyna Prabuty BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN XS
72 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni CrossElite L opłacono on-line
73 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
74 Piotrowski Mateusz Pruszcz Gdański BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
75 Żeżnik Czesław Przywidz BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
76 Linda Karol Pszczółki BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
77 lunk krzysztof puck BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni LIVESTRONG L opłacono on-line
78 Czachorowski Adrian Radostowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
79 Spadik Mateusz Radostowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Klub Aktywnego Pelpliniaka XL opłacono on-line
80 Puczyńska Anna Rajkowy BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XS opłacono on-line
81 Laskowski Janusz Rajkowy BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Rajkowy Team XL opłacono on-line
82 Baltrukas Sebastian Rokitki BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
83 Kukula Janusz Rokitki BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew L opłacono on-line
84 Serafin Dorota Rokitki BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew S opłacono on-line
85 Serafin Dariusz Rokitki BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Rolls-Royce Running Team L opłacono on-line
86 Macholl Adam Rokitki Tczewskie BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew XS opłacono on-line
87 Białkowski Krzysztof Rozajny BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Gmina Gardeja Biega L opłacono on-line
88 Delewski Piotr Rożental BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL opłacono on-line
89 Pałasz Edmund Rumia BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
90 Majkowski Tomasz Skórcz BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Aktywni Kociewiacy L opłacono on-line
91 Stachowicz Karolina Skórcz BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni SKL Filippides/BBL Starogard Gd M opłacono on-line
92 Klin Anna Skórcz BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
93 Siwczak Mariusz Sobowidz BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
94 Dorsz Beata Sopot BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Mamy To - Biega i pomaga M opłacono on-line
95 Nowacki Mirosław Starogard Gd. BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
96 Gapski Zbigniew Starogard Gd. BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni zbyszekbiega S opłacono on-line
97 Zdanowicz Wioleta Starogard Gdanski BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
98 Kaczyński Daniel Starogard Gdański BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Morsy Zblewo L opłacono on-line
99 Śmistek Paweł Starogard Gdański BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
100 Krzysztofiak Marek Steblewo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Grupa Trójmiasto XL opłacono on-line


Wyświetleń: 8408

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ