Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Sokół Zblewo | L | opłacono on-line |
2 | Gawron Piotr | Bytów | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | KB GOCH Bytów | L | opłacono on-line |
3 | Niewiadomski Patryk | Czarlin | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | M | opłacono on-line |
4 | Kunowski Łukasz | Dabrówka | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Dovista Active Team | L | opłacono on-line |
5 | Krause Radosław | Dalwin | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
6 | Janczynski Karol | Dąbrówka | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
7 | Zduńczyk Jakub | Dąbrówka Tczewska | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
8 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Active Malbork | M | opłacono on-line |
9 | Choinski Michal | Gdansk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XXL | opłacono on-line | |
10 | Urtnowski Henryk | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | EURO STYL | M | opłacono on-line |
11 | Stopa Maciej | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
12 | Wiśniewska Kornelia | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | ZABIEGANE DWIE | M | opłacono on-line |
13 | Dalke Jowita | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Zabiegane Dwie | M | opłacono on-line |
14 | Grybos Andrzej | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
15 | Mrówka Michał | GDAŃSK | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Maja TEAM | L | opłacono on-line |
16 | wielgórski piotr | gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | opłacono on-line | |
17 | Tomczak Dorota | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | S | opłacono on-line | |
18 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | LKS Zantyr Sztum | M | opłacono on-line |
19 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | ATLAS RUNNING TEAM | L | opłacono on-line |
20 | Pieńkowski Tomasz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | RINGRAIDERS SAKO GDYNIA | L | opłacono on-line |
21 | Rozmus Katarzyna | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XS | opłacono on-line | |
22 | Rozmus Wiktor | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
23 | Kurzawski Andrzej | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | opłacono on-line | |
24 | BIERNACKI SEBASTIAN | GDAŃSK | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
25 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | LKS Zantyr Sztum | M | |
26 | Wysocki Dariusz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | WOJSKO POLSKIE | XL | opłacono on-line |
27 | Czapiewski Michał | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | opłacono on-line | |
28 | Celiński Drozd Mariusz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | AgDer | L | opłacono on-line |
29 | Schütz Tomasz | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | BROWAR GDYNIA | L | opłacono on-line |
30 | Balicki Andrzej | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
31 | Górski Dawid | Gniew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
32 | Rezmer Ryszard | Gniew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Rolls-Royce Running Team | L | opłacono on-line |
33 | Pachota Paweł | Gniew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
34 | Górski Kamil | Gniew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | domRustykalny.pl | L | opłacono on-line |
35 | Smoczyńska Barbara | Gniew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | S | opłacono on-line | |
36 | Hinz Wojciech | Gniew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Drużyna Biegowa DCT | L | opłacono on-line |
37 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Active Malbork | M | opłacono on-line |
38 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
39 | Pióro Maria | Gorzędziej | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | S | opłacono on-line |
40 | Ciapka Janina | Goszyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
41 | Tuwalski Sławomir | Grabowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
42 | Szabłowska Iwona | Juszkowo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Pruszcz Biega | S | opłacono on-line |
43 | Olszewski Karol Olszewski | Kębłowo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Wikęd Luzino | S | opłacono on-line |
44 | PIETKUN Sławomir | Koleczkowo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Filemon & Dobby Team | L | opłacono on-line |
45 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Kwidzyn Biega | M | opłacono on-line |
46 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | KWIDZYN BIEGA | L | opłacono on-line |
47 | Bielicki Wojciech | Kwidzyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Lacroix Team | M | opłacono on-line |
48 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | For Fun | L | opłacono on-line |
49 | Potoczek Andrzej | Lichnowy | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | M | opłacono on-line |
50 | Sikorska Aleksandra | Lubiszewo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | opłacono on-line | |
51 | Komorowska Karolina | Lubiszewo Tczewskiie | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | CrossElite | M | opłacono on-line |
52 | Jankowski Sebastian | Luzino | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Wikęd Luzino | M | opłacono on-line |
53 | Przybyś Agnieszka | Łęgowo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Eaton Running Team/Pruszcz Biega | S | opłacono on-line |
54 | Redlin Mateusz | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | ||
55 | Barcikowski Krzysztof | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | GRUPA MALBORK | L | |
56 | Tołkacz Wojciech | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Malbork Biega | S | opłacono on-line |
57 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
58 | Grucza Grzegorz | Nowy Staw | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegam dla Zdrowia | M | opłacono on-line |
59 | Szarmach Sylwia | ocypel | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
60 | Szarmach Grzegorz | Ocypel | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
61 | Korth Tomasz | Odargowo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Wikęd Luzino | M | opłacono on-line |
62 | Sudzińska Mariola | Olsztyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | AKM Olsztyn/sklepbiegacza | XS | opłacono on-line |
63 | Clajot Fabian | Olsztyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | FC Grabowa | L | opłacono on-line |
64 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
65 | Sikorski Wojciech | Pelplin | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Klub Aktywnego Pelpliniaka | L | opłacono on-line |
66 | Mokwiński Czesław | Pelplin | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Klub Aktywnego Pelpliniaka | XL | opłacono on-line |
67 | SKWERES ADRIANA | PELPLIN | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Klub Aktywnego Pelpliniaka | S | opłacono on-line |
68 | Lewandowski Dariusz | Pelplin | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA / DOVISTA Active Team | XL | opłacono on-line |
69 | Rychłowski Andrzej | Pelplin | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Klub Aktywnego Pelpliniaka | XL | opłacono on-line |
70 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Klub Aktywnego Pelpliniaka | XL | opłacono on-line |
71 | Hartuna zenon | Piece | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Florian Chojnice - pkp cargo gdynia | S | opłacono on-line |
72 | Jarosińska Katarzyna | Prabuty | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | XS | |
73 | TARKOWSKI DAWID | PRUSZCZ GDANSKI | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | CrossElite | L | opłacono on-line |
74 | Piotrowski Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
75 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
76 | Żeżnik Czesław | Przywidz | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
77 | Linda Karol | Pszczółki | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
78 | lunk krzysztof | puck | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | LIVESTRONG | L | opłacono on-line |
79 | Spadik Mateusz | Radostowo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Klub Aktywnego Pelpliniaka | XL | opłacono on-line |
80 | Czachorowski Adrian | Radostowo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
81 | Puczyńska Anna | Rajkowy | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XS | opłacono on-line | |
82 | Laskowski Janusz | Rajkowy | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Rajkowy Team | XL | opłacono on-line |
83 | Kukula Janusz | Rokitki | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | L | opłacono on-line |
84 | Serafin Dorota | Rokitki | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | S | opłacono on-line |
85 | Baltrukas Sebastian | Rokitki | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
86 | Serafin Dariusz | Rokitki | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Rolls-Royce Running Team | L | opłacono on-line |
87 | Macholl Adam | Rokitki Tczewskie | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | XS | opłacono on-line |
88 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Gmina Gardeja Biega | L | opłacono on-line |
89 | Delewski Piotr | Rożental | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | opłacono on-line | |
90 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
91 | Stachowicz Karolina | Skórcz | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | M | opłacono on-line |
92 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Aktywni Kociewiacy | L | opłacono on-line |
93 | Klin Anna | Skórcz | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
94 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
95 | Dorsz Beata | Sopot | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Mamy To - Biega i pomaga | M | opłacono on-line |
96 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | zbyszekbiega | S | opłacono on-line |
97 | Nowacki Mirosław | Starogard Gd. | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
98 | Zdanowicz Wioleta | Starogard Gdanski | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
99 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Morsy Zblewo | L | opłacono on-line |
100 | Śmistek Paweł | Starogard Gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line |
Wyświetleń: 12439