Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nowakowski Marcin | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
2 | Izydorczak Michał | Wejherowo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
3 | Delewski Piotr | Rożental | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | opłacono on-line | |
4 | Bogusz Waldemar | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
5 | Redlin Mateusz | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | ||
6 | Janczynski Karol | Dąbrówka | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
7 | Smoczyńska Barbara | Gniew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | S | opłacono on-line | |
8 | JEZIERSKI TOMASZ | TCZEW | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
9 | Maciejewski Łukasz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
10 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
11 | Klin Anna | Skórcz | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
12 | Czapiewski Michał | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | opłacono on-line | |
13 | Bartusz Łukasz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
14 | Tuwalski Sławomir | Grabowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
15 | Zdanowicz Wioleta | Starogard Gdanski | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
16 | BOGUSZEWSKI Bartosz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
17 | Krause Radosław | Dalwin | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
18 | Kargól Łukasz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | opłacono on-line | |
19 | Kargól Marzena K | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | S | opłacono on-line | |
20 | Daszkiewicz Artur | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
21 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
22 | Zduńczyk Jakub | Dąbrówka Tczewska | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
23 | Śliwińska Ewelina | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
24 | Linda Karol | Pszczółki | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
25 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
26 | Górska Anna Górska | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
27 | Kaczmarek Dorota | Straszyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | S | opłacono on-line | |
28 | Pawłowski Dawid | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | opłacono on-line | |
29 | Stopa Maciej | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
30 | Puczyńska Anna | Rajkowy | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XS | opłacono on-line | |
31 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | S | opłacono on-line | |
32 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | opłacono on-line | |
33 | Litwiński Krzysztof | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | opłacono on-line | |
34 | Grybos Andrzej | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
35 | Górski Dawid | Gniew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
36 | Choinski Michal | Gdansk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XXL | opłacono on-line | |
37 | Frankiewicz Andrzej Frankiewicz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
38 | Ciapka Janina | Goszyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
39 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
40 | Milewski Łukasz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
41 | Korda Marcin | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | S | opłacono on-line | |
42 | Markowski Szymon | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
43 | Baltrukas Sebastian | Rokitki | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
44 | gibas lucyna | tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | S | opłacono on-line | |
45 | Śmistek Paweł | Starogard Gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
46 | fryszka michał | tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | opłacono on-line | |
47 | Wojciechowski Adam | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | opłacono on-line | |
48 | wielgórski piotr | gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | opłacono on-line | |
49 | Tomczak Dorota | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | S | opłacono on-line | |
50 | Sosnowski Witold | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
51 | Tarczyński Wojciech | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
52 | Zawistowski Mariusz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
53 | Balicki Andrzej | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
54 | Peplinski Tomasz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
55 | Puczyński Karol | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
56 | Żeżnik Czesław | Przywidz | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
57 | Holz Oskar | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
58 | Karczewski Maciej | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | opłacono on-line | |
59 | Trepkowski Mateusz | Toruń | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
60 | Tomczyk Piotr | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | opłacono on-line | |
61 | Rozmus Katarzyna | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XS | opłacono on-line | |
62 | Pachota Paweł | Gniew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
63 | Walkowiak Marcin | Subkowy | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
64 | Walkowiak Miłosz | Subkowy | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
65 | Perlejewska Agnieszka | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
66 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
67 | Szarmach Sylwia | ocypel | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
68 | Szarmach Grzegorz | Ocypel | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
69 | Rozmus Wiktor | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
70 | Kurzawski Andrzej | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | opłacono on-line | |
71 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
72 | Michalak Marek | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
73 | Kowalski Maciej | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
74 | Gawroński Artur | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
75 | Sikorska Aleksandra | Lubiszewo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | opłacono on-line | |
76 | Nowak Grzegorz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XXL | opłacono on-line | |
77 | Nowak Katarzyna | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
78 | Piotrowski Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
79 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
80 | Zybura Andrzej | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
81 | Stachowiak Łukasz | Straszyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
82 | Szurnicki Dariusz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
83 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
84 | BIERNACKI SEBASTIAN | GDAŃSK | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
85 | Nowacki Mirosław | Starogard Gd. | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
86 | Czachorowski Adrian | Radostowo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
87 | Lipkowski Paweł | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | 3athlete | L | opłacono on-line |
88 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Active Malbork | M | opłacono on-line |
89 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Active Malbork | M | opłacono on-line |
90 | Celiński Drozd Mariusz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | AgDer | L | opłacono on-line |
91 | Główczewski Grzegorz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Akademia Biegowa Kiełpino | M | opłacono on-line |
92 | Ciecierski Maciej Ciecierski | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Akademia Marynarki Wojennej | S | opłacono on-line |
93 | Sudzińska Mariola | Olsztyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | AKM Olsztyn/sklepbiegacza | XS | opłacono on-line |
94 | Rulińska Julia | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Aktywni Kociewiacy | S | opłacono on-line |
95 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Aktywni Kociewiacy | L | opłacono on-line |
96 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | ATLAS RUNNING TEAM | L | opłacono on-line |
97 | Zienkiewicz Rafal Zienkiewicz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | biegajacy Tczew | L | opłacono on-line |
98 | Tobiański Tomasz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | M | opłacono |
99 | Tobiańska Hanna | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | S | opłacono |
100 | Wawrzyniak Michał | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | L | opłacono on-line |
Wyświetleń: 12454