Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Abryszyńska Karolina | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | CrossElite | XS | opłacono on-line |
2 | Balicki Andrzej | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
3 | Baltrukas Sebastian | Rokitki | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
4 | Barcikowski Krzysztof | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | GRUPA MALBORK | L | |
5 | Bartusz Łukasz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
6 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Gmina Gardeja Biega | L | opłacono on-line |
7 | Bielicki Wojciech | Kwidzyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Lacroix Team | M | opłacono on-line |
8 | BIERNACKI SEBASTIAN | GDAŃSK | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
9 | Bogusz Waldemar | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
10 | BOGUSZEWSKI Bartosz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
11 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | LKS Zantyr Sztum | M | opłacono on-line |
12 | Celiński Drozd Mariusz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | AgDer | L | opłacono on-line |
13 | Choinski Michal | Gdansk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XXL | opłacono on-line | |
14 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Klub Aktywnego Pelpliniaka | XL | opłacono on-line |
15 | Chylińska Dagmara | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | M | opłacono on-line |
16 | Ciapka Janina | Goszyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
17 | Ciecierski Maciej Ciecierski | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Akademia Marynarki Wojennej | S | opłacono on-line |
18 | Clajot Fabian | Olsztyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | FC Grabowa | L | opłacono on-line |
19 | Czachorowski Adrian | Radostowo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
20 | Czapiewski Michał | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | opłacono on-line | |
21 | Czechanowska Lucyna | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | M | opłacono on-line |
22 | Czechanowski Piotr | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | L | opłacono on-line |
23 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | S | opłacono on-line | |
24 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | opłacono on-line | |
25 | Czirson Łukasz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | ZKiW Kulice | M | opłacono on-line |
26 | Dalke Jowita | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Zabiegane Dwie | M | opłacono on-line |
27 | Daszkiewicz Artur | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
28 | Delewski Piotr | Rożental | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | opłacono on-line | |
29 | Depka Adam | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Reebok Run Crew Tczew | XL | opłacono on-line |
30 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | L | opłacono on-line |
31 | Dorsz Beata | Sopot | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Mamy To - Biega i pomaga | M | opłacono on-line |
32 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
33 | DWORSKI Sławomir | TCZEW | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | L | opłacono on-line |
34 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | L | opłacono on-line |
35 | Frankiewicz Andrzej Frankiewicz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
36 | fryszka michał | tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | opłacono on-line | |
37 | Furmanik Mateusz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | LPP Team | M | opłacono on-line |
38 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | zbyszekbiega | S | opłacono on-line |
39 | Gawron Piotr | Bytów | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | KB GOCH Bytów | L | opłacono on-line |
40 | Gawroński Artur | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
41 | Gdaniec Sławomir | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | L | opłacono on-line |
42 | gibas lucyna | tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | S | opłacono on-line | |
43 | Góraczyński Wojciech | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | XL | opłacono on-line |
44 | Górska Anna Górska | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
45 | Górski Dawid | Gniew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
46 | Górski Kamil | Gniew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | domRustykalny.pl | L | opłacono on-line |
47 | Grubich Marcin | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | METRIX Running Team | XXL | opłacono on-line |
48 | Grucza Grzegorz | Nowy Staw | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegam dla Zdrowia | M | opłacono on-line |
49 | Grybos Andrzej | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
50 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Sokół Zblewo | L | opłacono on-line |
51 | Guziński Jacek | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | M | opłacono on-line |
52 | Główczewski Grzegorz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Akademia Biegowa Kiełpino | M | opłacono on-line |
53 | Hartuna zenon | Piece | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Florian Chojnice - pkp cargo gdynia | S | opłacono on-line |
54 | Hinz Wojciech | Gniew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Drużyna Biegowa DCT | L | opłacono on-line |
55 | Holz Oskar | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
56 | Izydorczak Michał | Wejherowo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
57 | Jagodziński Marcin | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | SILGAN | L | opłacono |
58 | Janas Anna | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | S | opłacono on-line |
59 | Janczynski Karol | Dąbrówka | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
60 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | KWIDZYN BIEGA | L | opłacono on-line |
61 | Jankowski Sebastian | Luzino | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Wikęd Luzino | M | opłacono on-line |
62 | Jarosińska Katarzyna | Prabuty | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | XS | |
63 | JEZIERSKI TOMASZ | TCZEW | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
64 | Kaczmarek Dorota | Straszyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | S | opłacono on-line | |
65 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Morsy Zblewo | L | opłacono on-line |
66 | Karczewski Maciej | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | opłacono on-line | |
67 | Kargól Łukasz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | opłacono on-line | |
68 | Kargól Marzena K | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | S | opłacono on-line | |
69 | Klin Anna | Skórcz | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
70 | Komorowska Karolina | Lubiszewo Tczewskiie | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | CrossElite | M | opłacono on-line |
71 | Korda Marcin | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | S | opłacono on-line | |
72 | Korth Tomasz | Odargowo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Wikęd Luzino | M | opłacono on-line |
73 | Koszyk Katarzyna | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | S | opłacono on-line |
74 | Koszyk Krzysztof | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | L | opłacono on-line |
75 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Kwidzyn Biega | M | opłacono on-line |
76 | Kowalski Maciej | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | opłacono on-line | |
77 | Krause Radosław | Dalwin | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
78 | Kreja Łukasz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | S | opłacono on-line |
79 | Kresin Marcel | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | MKS Sambor Tczew | XL | opłacono on-line |
80 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | FLEX - biegniemy z pomocą | M | opłacono on-line |
81 | Krusiński Mirosław | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | GEMALTO | M | opłacono on-line |
82 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | S | opłacono on-line |
83 | Kryger Karol | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | SILGAN | M | opłacono |
84 | Krzysztofiak Marek | Steblewo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Grupa Trójmiasto | XL | opłacono on-line |
85 | Kukula Janusz | Rokitki | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | L | opłacono on-line |
86 | Kunowski Łukasz | Dabrówka | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Dovista Active Team | L | opłacono on-line |
87 | Kurzawski Andrzej | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | opłacono on-line | |
88 | Kwiatkowska Anna | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | XS | opłacono on-line |
89 | Laskowski Janusz | Rajkowy | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Rajkowy Team | XL | opłacono on-line |
90 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
91 | Lewandowski Dariusz | Pelplin | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA / DOVISTA Active Team | XL | opłacono on-line |
92 | liban zygfryd | tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | L | opłacono |
93 | Linda Karol | Pszczółki | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
94 | Lipkowski Paweł | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | 3athlete | L | opłacono on-line |
95 | Litwiński Krzysztof | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | opłacono on-line | |
96 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | ATLAS RUNNING TEAM | L | opłacono on-line |
97 | lunk krzysztof | puck | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | LIVESTRONG | L | opłacono on-line |
98 | Macholl Adam | Rokitki Tczewskie | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | XS | opłacono on-line |
99 | Maciejewski Łukasz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | opłacono on-line | |
100 | Maciejewski Martin | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | L | opłacono on-line |
Wyświetleń: 12444