Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Cimała Rafal Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km ista biegAmy 1976 limit osiągnięty
2 Wróbel Katarzyna Zdzieszowice BIEG GŁÓWNY 10km DYCZUŚ TEAM 1976 limit osiągnięty
3 Kuczyk Szymon SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE BIEG GŁÓWNY 10km Chop Ze Żelaza Tri Team 1977 limit osiągnięty
4 Starczewski Przemysław Bytom BIEG GŁÓWNY 10km 1980 limit osiągnięty
5 Leśniak Paweł Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km 1986 limit osiągnięty
6 Niedurny Marcin Ruda Śląska BIEG GŁÓWNY 10km 1978 limit osiągnięty
7 Zamojska Iwona Bytom BIEG GŁÓWNY 10km 1978 limit osiągnięty
8 Zamojski Bartosz Bytom BIEG GŁÓWNY 10km 1976 limit osiągnięty
9 Walczyński Mariusz Żory BIEG GŁÓWNY 10km Niewybiegani 1981 limit osiągnięty
10 KAMIONKA KAMIL KAMIONKA Kolbark BIEG GŁÓWNY 10km 2002 limit osiągnięty
11 Jaworski Kamil Gliwice BIEG GŁÓWNY 10km FUCHS OIL TEAM 1983 opłacono
12 zielonka wieslaw katowice BIEG GŁÓWNY 10km COVERIS-POLSKA 1960 opłacono
13 Kusidło Mariusz Racibórz BIEG GŁÓWNY 10km 1987 opłacono
14 Ignac Paweł Racibórz BIEG GŁÓWNY 10km 1986 opłacono
15 Musioł Katarzyna Mysłowice BIEG GŁÓWNY 10km 1984 limit osiągnięty
16 Wróbel Mariusz Zdzieszowice BIEG GŁÓWNY 10km DYCZUŚ TEAM 1974 limit osiągnięty
17 Furman Marcin Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km Krytyka Czystego Biegania 1977 opłacono
18 Godlewski Bogdan Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY 10km 1961 limit osiągnięty
19 Nowak Rafał Zdzieszowice BIEG GŁÓWNY 10km DYCZUŚ TEAM 1971 limit osiągnięty
20 Pietrzyk Wojciech Kraków BIEG GŁÓWNY 10km Lacho Team 1977 opłacono
21 Kocielska Anna Gliwice BIEG GŁÓWNY 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice 1987 opłacono
22 Pietras Adam Kędzierzyn BIEG GŁÓWNY 10km kumple Grzmotka 1998 limit osiągnięty
23 Pietras Dariusz Kędzierzyn BIEG GŁÓWNY 10km kumple Grzmotka 1970 limit osiągnięty
24 Grocholewski Wlodzimierz Myslowice BIEG GŁÓWNY 10km 1972 limit osiągnięty
25 KAMIONKA JACEK KAMIONKA Kolbark BIEG GŁÓWNY 10km 1975 limit osiągnięty
26 Cieślar Tomasz Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY 10km 1983 limit osiągnięty
27 Tybon Łukasz Jaworzno BIEG GŁÓWNY 10km Ratownik Górniczy 1985 limit osiągnięty
28 Malinowski Łukasz Będzin BIEG GŁÓWNY 10km 1982 opłacono
29 Czekaj Karolina Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km 1993 limit osiągnięty
30 Lisowski Paweł Kraków BIEG GŁÓWNY 10km Klub Biegacza RTV EURO AGD 1973 limit osiągnięty
31 Mazur Krzysztof Szczawno-Zdrój BIEG GŁÓWNY 10km 1964 limit osiągnięty
32 Jadasz Anna Gogolin BIEG GŁÓWNY 10km Gogolin Biega 1987 opłacono
33 Ściebura Agnieszka Chorzów BIEG GŁÓWNY 10km 1982 limit osiągnięty
34 Lorenowicz Monika sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km 1989 opłacono
35 Cebrat Ewa sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km 1976 opłacono
36 Barczyk Jolanta Częstochowa BIEG GŁÓWNY 10km zabiegani cze-wa/Kalinowski team 1960 limit osiągnięty
37 Barczyk Bogdan Częstochowa BIEG GŁÓWNY 10km zabiegani cze-wa/Kalinowski team 1964 limit osiągnięty
38 Snochowski Rafał Katowice BIEG GŁÓWNY 10km RETRO RUNNERS 1983 limit osiągnięty
39 Piórkowski Przemysław Będzin BIEG GŁÓWNY 10km W Pogoni za Duchem 1996 opłacono
40 Juda Artur Radzionków BIEG GŁÓWNY 10km 1979 limit osiągnięty
41 Marek Franciszek Katowice BIEG GŁÓWNY 10km Energoprojekt-Katowice 1982 limit osiągnięty
42 stanek ula sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km Reebok Run Crew 1984 opłacono
43 Cieślik Łukasz Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km 1982 limit osiągnięty
44 Rotarski Daniel Olkusz BIEG GŁÓWNY 10km 2000 opłacono
45 Elasri Abderrahim Benslimane BIEG GŁÓWNY 10km 1982 opłacono
46 Sulikowski Marcin Katowice BIEG GŁÓWNY 10km 1982 limit osiągnięty
47 Sobolewska Beata Sosnowice BIEG GŁÓWNY 10km 1977 limit osiągnięty
48 Długosz Marek Chorzów BIEG GŁÓWNY 10km 1982 opłacono
49 Przeździak Zygmunt Strzelce Opolskie BIEG GŁÓWNY 10km Kronospan Strzelce Opolskie 1975 limit osiągnięty
50 Kamiński Paweł Czeladź BIEG GŁÓWNY 10km 1990 opłacono
51 Baron Kamil Jasiona BIEG GŁÓWNY 10km ANTONTEAM 1997 opłacono
52 Wiekieta Marek Siemianowice Śląskie BIEG GŁÓWNY 10km 1970 opłacono
53 Milik Marcin Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km Epo 1977 opłacono
54 renkiel tomasz gliwice BIEG GŁÓWNY 10km 1975 limit osiągnięty
55 Płażyński Bartosz Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km W Pogoni za Duchem 1981 opłacono
56 STARODUBTSEV VIKTOR LVIV BIEG GŁÓWNY 10km JM DEMOLEX BARDEJOV 1970 limit osiągnięty
57 Strączek Grzegorz Siemianowice Śl. BIEG GŁÓWNY 10km 1973 opłacono
58 Gluzicki Lech Mysłowice BIEG GŁÓWNY 10km 1989 opłacono
59 Foryś Piotr Katowice BIEG GŁÓWNY 10km 1981 opłacono
60 Seweryn Grzegorz Katowice BIEG GŁÓWNY 10km 1983 opłacono
61 Janicka Dorota Rędziny BIEG GŁÓWNY 10km 1980 opłacono
62 więckowski łukasz strzelce opolskie BIEG GŁÓWNY 10km wistolm 1983 opłacono
63 Wysota Michał Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km 1978 opłacono
64 Owczarski krzysztof Czeladź BIEG GŁÓWNY 10km Czeladź Piaski 1965 opłacono
65 Świeca Marcin Brenna BIEG GŁÓWNY 10km 1973 opłacono
66 Maj Ewa Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km 1989 opłacono
67 Morcinek Robert Imielin BIEG GŁÓWNY 10km 1975 opłacono
68 Gręda Łukasz Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km 1995 opłacono
69 Adamska Weronika Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km 1998 opłacono
70 Lasak Krzysztof Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km 1975 limit osiągnięty
71 Bodora Jacek TARNOWSKIE GÓRY BIEG GŁÓWNY 10km D5-OSTRA GÓRA 351 1984 opłacono
72 Mormul Przemek Wysoka BIEG GŁÓWNY 10km Panalpina 1980 limit osiągnięty
73 Śladowski Daniel Olkusz BIEG GŁÓWNY 10km OLKUSZBIEGA.PL 1983 opłacono
74 Snochowska Gabriela Snochowska Katowice BIEG GŁÓWNY 10km RETRO RUNNERS 1988 limit osiągnięty
75 Latkowski Piotr Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km 1991 opłacono
76 Basta Grzegorz Chełmek BIEG GŁÓWNY 10km Zadyszka Oświęcim 1970 opłacono
77 Szewerda Hanna Bytom BIEG GŁÓWNY 10km BTM Runners 1978 limit osiągnięty
78 Probierz Paweł Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY 10km 1974 limit osiągnięty
79 Gaik Patryk Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km 2001 opłacono
80 Rosłan Klara Warszawa BIEG GŁÓWNY 10km Żórawski Team 1984 opłacono
81 Wesołowski Adam Katowice BIEG GŁÓWNY 10km Night Runners Śląsk 1979 opłacono
82 Kabała Monika Świętochłowice BIEG GŁÓWNY 10km HiMountain Team 1973 opłacono
83 Wojtas Marcin Gliwice BIEG GŁÓWNY 10km D7-ista biegAmy 1980 opłacono
84 Michalik Damian Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km 1985 opłacono
85 Urbanek Martin Sierakowice BIEG GŁÓWNY 10km D7-ista biegAmy 1982 opłacono
86 Wójtowicz Agnieszka Zabrze BIEG GŁÓWNY 10km D7-ista biegAmy 1979 opłacono
87 Tuchowska Anna sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km One Team 1981 limit osiągnięty
88 Kowalczyk Robert Przyszowice BIEG GŁÓWNY 10km D7-ista biegAmy 1969 opłacono
89 Hilaszek Agata Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km Night Runners Gliwice 1993 opłacono
90 Chat Paweł Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km Tonio Team 1983 opłacono
91 Paździorek Mateusz Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY 10km Zagłębiowski Klub Oyama Karate 1999 opłacono
92 Lewoniuk Małgorzata Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km Zagłębiowski Klub Oyama Karate 2001 opłacono
93 Chuderska Izabela Jaworzno BIEG GŁÓWNY 10km Bolero Team 1977 opłacono
94 Dydziak Iwona Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km Bolero Team 1968 opłacono
95 Różanka Weronika Będzin BIEG GŁÓWNY 10km Bolero Team 1996 opłacono
96 Maciejewski Marek Mysłowice BIEG GŁÓWNY 10km D10-TRUCHTACZ MYSŁOWICE 1961 opłacono
97 Jaksik Magdalena Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km 1990 limit osiągnięty
98 Siwy Krzysztof Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY 10km 1987 opłacono
99 Wierzchowski Jędrzej Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km 1989 opłacono
100 Sas Paweł Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km GHOSTBIKERS 1988 limit osiągnięty


Wyświetleń: 39638

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ