Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cimała Rafal | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | ista biegAmy | limit osiągnięty |
2 | Kuczyk Szymon | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Chop Ze Żelaza Tri Team | limit osiągnięty |
3 | Leśniak Paweł | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
4 | Niedurny Marcin | Ruda Śląska | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
5 | Walczyński Mariusz | Żory | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Niewybiegani | limit osiągnięty |
6 | KAMIONKA KAMIL KAMIONKA | Kolbark | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
7 | Jaworski Kamil | Gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | FUCHS OIL TEAM | opłacono |
8 | zielonka wieslaw | katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | COVERIS-POLSKA | opłacono |
9 | Musioł Katarzyna | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
10 | Wróbel Mariusz | Zdzieszowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | DYCZUŚ TEAM | limit osiągnięty |
11 | Furman Marcin | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Krytyka Czystego Biegania | opłacono |
12 | Godlewski Bogdan | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
13 | Pietrzyk Wojciech | Kraków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Lacho Team | opłacono |
14 | Kocielska Anna | Gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | AKMB Pędziwiatr Gliwice | opłacono |
15 | KAMIONKA JACEK KAMIONKA | Kolbark | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
16 | Cieślar Tomasz | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
17 | Lisowski Paweł | Kraków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Klub Biegacza RTV EURO AGD | limit osiągnięty |
18 | Jadasz Anna | Gogolin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Gogolin Biega | opłacono |
19 | Ściebura Agnieszka | Chorzów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
20 | Barczyk Jolanta | Częstochowa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | zabiegani cze-wa/Kalinowski team | limit osiągnięty |
21 | Barczyk Bogdan | Częstochowa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | zabiegani cze-wa/Kalinowski team | limit osiągnięty |
22 | Piórkowski Przemysław | Będzin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | W Pogoni za Duchem | opłacono |
23 | Juda Artur | Radzionków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
24 | Marek Franciszek | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Energoprojekt-Katowice | limit osiągnięty |
25 | Cieślik Łukasz | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
26 | Elasri Abderrahim | Benslimane | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
27 | Sobolewska Beata | Sosnowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
28 | Kamiński Paweł | Czeladź | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
29 | Wiekieta Marek | Siemianowice Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
30 | Milik Marcin | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Epo | opłacono |
31 | renkiel tomasz | gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
32 | Płażyński Bartosz | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | W Pogoni za Duchem | opłacono |
33 | Strączek Grzegorz | Siemianowice Śl. | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
34 | Gluzicki Lech | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
35 | Foryś Piotr | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
36 | Seweryn Grzegorz | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
37 | Wysota Michał | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
38 | Świeca Marcin | Brenna | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
39 | Maj Ewa | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
40 | Morcinek Robert | Imielin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
41 | Gręda Łukasz | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
42 | Adamska Weronika | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
43 | Bodora Jacek | TARNOWSKIE GÓRY | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D5-OSTRA GÓRA 351 | opłacono |
44 | Mormul Przemek | Wysoka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Panalpina | limit osiągnięty |
45 | Śladowski Daniel | Olkusz | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | OLKUSZBIEGA.PL | opłacono |
46 | Latkowski Piotr | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
47 | Szewerda Hanna | Bytom | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | BTM Runners | limit osiągnięty |
48 | Probierz Paweł | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
49 | Gaik Patryk | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
50 | Wesołowski Adam | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Night Runners Śląsk | opłacono |
51 | Wojtas Marcin | Gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D7-ista biegAmy | opłacono |
52 | Michalik Damian | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
53 | Urbanek Martin | Sierakowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D7-ista biegAmy | opłacono |
54 | Kowalczyk Robert | Przyszowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D7-ista biegAmy | opłacono |
55 | Hilaszek Agata | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Night Runners Gliwice | opłacono |
56 | Paździorek Mateusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Zagłębiowski Klub Oyama Karate | opłacono |
57 | Lewoniuk Małgorzata | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Zagłębiowski Klub Oyama Karate | opłacono |
58 | Chuderska Izabela | Jaworzno | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Bolero Team | opłacono |
59 | Dydziak Iwona | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Bolero Team | opłacono |
60 | Różanka Weronika | Będzin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Bolero Team | opłacono |
61 | Maciejewski Marek | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D10-TRUCHTACZ MYSŁOWICE | opłacono |
62 | Jaksik Magdalena | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
63 | Siwy Krzysztof | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
64 | Wierzchowski Jędrzej | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
65 | Sas Paweł | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | GHOSTBIKERS | limit osiągnięty |
66 | SZCZĘŚNIAK MAŁGORZATA | CZELADŹ | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | #czeladzbiega | limit osiągnięty |
67 | Kowalska Mariola | Chrząstowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | PERFECT E-LINE TEAM | opłacono |
68 | Kowalski Rafał | Chrząstowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | PERFECT E-LINE TEAM | opłacono |
69 | GRABOWSKA MONIKA | SOSNOWIEC | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
70 | Bielecki Mariusz | Czeladź | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D9-#czeladzbiega | opłacono |
71 | Kubaczka- Ligenza Sylwia | Czeladź | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | #czeladzbiega | opłacono |
72 | Romańska Klaudia | Dabrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
73 | Malina Jakub | Jaworzno | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
74 | Wacławik Bartosz | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
75 | Żydek Piotr | Chorzów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
76 | BUCHOWICZ AGNIESZKA | JAWORZNO | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D1- KB MCKiS Jaworzno | opłacono |
77 | Ceremuga Mateusz | Orzesze | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | KIA ETRANS STS BIEGATON MIKOŁÓW | opłacono |
78 | Morchat Paweł | Będzin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D9-#czeladzbiega | opłacono |
79 | Burakowska Małgorzata | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
80 | Lampa Alicja | Gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
81 | Kawulak Kazimierz | Jaworzno | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D1-KB MCKiS Jaworzno | opłacono |
82 | Wikierski Michał | Gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
83 | Gajewski Jacek | Gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
84 | Kępińska Anna | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
85 | Kwieciak Jarosław | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Pogoria Biega | opłacono |
86 | Kawczyński Krzysztof | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
87 | Król Przemysław | Zawiercie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
88 | Hołda mirosław | sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Bbl Polonez Warszawa | limit osiągnięty |
89 | Kowalski Janusz | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Saint-Gobain-SQUAD | opłacono |
90 | Cis Adam | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | AŚ Sosnowiec | opłacono |
91 | Panek Paweł | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
92 | Warchoł Paweł | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
93 | Kaszuba Michał | Piekary Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Grupa Nomax | limit osiągnięty |
94 | Zietek Andrzej | Slawków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | opłacono |
95 | JANUS JOANNA | ZIELONA GÓRA | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA | opłacono |
96 | Koniec Mariusz Koniec | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | HUSARIA RACE TEAM | opłacono |
97 | Mazur Ida | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
98 | Katanowska ELWIRA | Sławków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | opłacono |
99 | Szreter Marta | Bukowno | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | opłacono |
100 | Maciążek Grzegorz | Sławków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | opłacono |
Wyświetleń: 99428