Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Furman Sylwia | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D3-WIRUSY | opłacono |
2 | Fronczak Marcin | Dmenin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono |
3 | Wylężek Paweł | Piekary Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Sportowe Piekary , OPP kce | opłacono |
4 | Piłka Andrzej | Olkusz | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
5 | Mogielnicki Maciej Mogielnicki | M. Zabrze | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
6 | Mika Dawid | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
7 | Judasz Marcin | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
8 | nowak anna | Kato/Sosno | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
9 | Frankiewicz Łukasz | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
10 | Dymek Orestes | Jaworzno | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
11 | Maciążek Grzegorz | Sławków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | opłacono |
12 | Szreter Marta | Bukowno | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | opłacono |
13 | Katanowska ELWIRA | Sławków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | opłacono |
14 | Mazur Ida | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
15 | Koniec Mariusz Koniec | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | HUSARIA RACE TEAM | opłacono |
16 | JANUS JOANNA | ZIELONA GÓRA | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA | opłacono |
17 | Zietek Andrzej | Slawków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | opłacono |
18 | Kaszuba Michał | Piekary Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Grupa Nomax | limit osiągnięty |
19 | Warchoł Paweł | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
20 | Panek Paweł | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
21 | Cis Adam | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | AŚ Sosnowiec | opłacono |
22 | Kowalski Janusz | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Saint-Gobain-SQUAD | opłacono |
23 | Hołda mirosław | sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Bbl Polonez Warszawa | limit osiągnięty |
24 | Król Przemysław | Zawiercie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
25 | Kawczyński Krzysztof | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
26 | Kwieciak Jarosław | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Pogoria Biega | opłacono |
27 | Kępińska Anna | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
28 | Gajewski Jacek | Gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
29 | Wikierski Michał | Gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
30 | Kawulak Kazimierz | Jaworzno | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D1-KB MCKiS Jaworzno | opłacono |
31 | Lampa Alicja | Gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
32 | Burakowska Małgorzata | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
33 | Morchat Paweł | Będzin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D9-#czeladzbiega | opłacono |
34 | Ceremuga Mateusz | Orzesze | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | KIA ETRANS STS BIEGATON MIKOŁÓW | opłacono |
35 | BUCHOWICZ AGNIESZKA | JAWORZNO | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D1- KB MCKiS Jaworzno | opłacono |
36 | Żydek Piotr | Chorzów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
37 | Wacławik Bartosz | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
38 | Malina Jakub | Jaworzno | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
39 | Romańska Klaudia | Dabrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
40 | Kubaczka- Ligenza Sylwia | Czeladź | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | #czeladzbiega | opłacono |
41 | Bielecki Mariusz | Czeladź | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D9-#czeladzbiega | opłacono |
42 | GRABOWSKA MONIKA | SOSNOWIEC | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
43 | Kowalski Rafał | Chrząstowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | PERFECT E-LINE TEAM | opłacono |
44 | Kowalska Mariola | Chrząstowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | PERFECT E-LINE TEAM | opłacono |
45 | SZCZĘŚNIAK MAŁGORZATA | CZELADŹ | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | #czeladzbiega | limit osiągnięty |
46 | Sas Paweł | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | GHOSTBIKERS | limit osiągnięty |
47 | Wierzchowski Jędrzej | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
48 | Siwy Krzysztof | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
49 | Jaksik Magdalena | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
50 | Maciejewski Marek | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D10-TRUCHTACZ MYSŁOWICE | opłacono |
51 | Różanka Weronika | Będzin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Bolero Team | opłacono |
52 | Dydziak Iwona | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Bolero Team | opłacono |
53 | Chuderska Izabela | Jaworzno | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Bolero Team | opłacono |
54 | Lewoniuk Małgorzata | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Zagłębiowski Klub Oyama Karate | opłacono |
55 | Paździorek Mateusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Zagłębiowski Klub Oyama Karate | opłacono |
56 | Hilaszek Agata | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Night Runners Gliwice | opłacono |
57 | Kowalczyk Robert | Przyszowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D7-ista biegAmy | opłacono |
58 | Urbanek Martin | Sierakowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D7-ista biegAmy | opłacono |
59 | Michalik Damian | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
60 | Wojtas Marcin | Gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D7-ista biegAmy | opłacono |
61 | Wesołowski Adam | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Night Runners Śląsk | opłacono |
62 | Gaik Patryk | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
63 | Probierz Paweł | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
64 | Szewerda Hanna | Bytom | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | BTM Runners | limit osiągnięty |
65 | Latkowski Piotr | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
66 | Śladowski Daniel | Olkusz | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | OLKUSZBIEGA.PL | opłacono |
67 | Mormul Przemek | Wysoka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Panalpina | limit osiągnięty |
68 | Bodora Jacek | TARNOWSKIE GÓRY | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D5-OSTRA GÓRA 351 | opłacono |
69 | Adamska Weronika | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
70 | Gręda Łukasz | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
71 | Morcinek Robert | Imielin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
72 | Maj Ewa | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
73 | Świeca Marcin | Brenna | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
74 | Wysota Michał | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
75 | Seweryn Grzegorz | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
76 | Foryś Piotr | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
77 | Gluzicki Lech | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
78 | Strączek Grzegorz | Siemianowice Śl. | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
79 | Płażyński Bartosz | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | W Pogoni za Duchem | opłacono |
80 | renkiel tomasz | gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
81 | Milik Marcin | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Epo | opłacono |
82 | Wiekieta Marek | Siemianowice Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
83 | Kamiński Paweł | Czeladź | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
84 | Sobolewska Beata | Sosnowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
85 | Elasri Abderrahim | Benslimane | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
86 | Cieślik Łukasz | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
87 | Marek Franciszek | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Energoprojekt-Katowice | limit osiągnięty |
88 | Juda Artur | Radzionków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
89 | Piórkowski Przemysław | Będzin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | W Pogoni za Duchem | opłacono |
90 | Barczyk Bogdan | Częstochowa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | zabiegani cze-wa/Kalinowski team | limit osiągnięty |
91 | Barczyk Jolanta | Częstochowa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | zabiegani cze-wa/Kalinowski team | limit osiągnięty |
92 | Ściebura Agnieszka | Chorzów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
93 | Jadasz Anna | Gogolin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Gogolin Biega | opłacono |
94 | Lisowski Paweł | Kraków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Klub Biegacza RTV EURO AGD | limit osiągnięty |
95 | Cieślar Tomasz | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
96 | KAMIONKA JACEK KAMIONKA | Kolbark | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
97 | Kocielska Anna | Gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | AKMB Pędziwiatr Gliwice | opłacono |
98 | Pietrzyk Wojciech | Kraków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Lacho Team | opłacono |
99 | Godlewski Bogdan | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
100 | Furman Marcin | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Krytyka Czystego Biegania | opłacono |
Wyświetleń: 98929