Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Frączek Rafał | Jaworzno | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
202 | Porębski Piotr | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
203 | Jędrzejewski Tadeusz | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
204 | Piotrowicz Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
205 | Koch Artur | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
206 | Korbut Mirosław | Libiąż | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
207 | Jachimczyk Aleksandra | Chrzanów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
208 | Greif Genowefa | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
209 | Wandel Ewa | Gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | EKBW | opłacono |
210 | Derela Monika | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Omega | opłacono |
211 | Gądek Maciej | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Aktywni Sosnowiec | opłacono |
212 | Maczek-Gądek Monika | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Aktywni Sosnowiec | opłacono |
213 | Basiaga Krzysztof | Piekary | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | RunBRun | opłacono |
214 | Basiaga Jolanta Basiaga | Piekary Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | RunBRun | opłacono |
215 | Krawczyk Anna | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
216 | Jędryka Krzysztof | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
217 | Dudziński Krzystzof | Będzin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | SKS ŁAGISZA | opłacono |
218 | Więczkowski Piotr | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | W Pogoni za Duchem | opłacono |
219 | Sowiński Mirek | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
220 | Mazur Krzysztof | Częstochowa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
221 | Szyłejko Jarosław | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | SKS ŁAGISZA | opłacono |
222 | Wiśniewski Jarosław | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
223 | Sobczyński Jacek | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Katowice SO | opłacono |
224 | Kania Dominik | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | R. R. Martin pisz już te książki! | opłacono |
225 | Hasiak Grzegorz | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
226 | Galos Marcin | Czernichów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
227 | Cywińska-Małota Monika | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
228 | Foksa Marek | Ostrzeszów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Borki Morawa | opłacono |
229 | Zachariasz Agata | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Aktywni | opłacono |
230 | Sobczyk Paweł | Sarnów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
231 | Ziuziański Roman | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
232 | Sajda Tosia | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Mnahattan27 | opłacono |
233 | Radomski Jacek | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
234 | Wąsowicz Sławomir | Jaworzno | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
235 | Bednarz Jakub | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TeamOchal | opłacono |
236 | Czajor Kinga | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
237 | WALCZAK MARCIN | Olkusz | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
238 | SCHMIDT MARIUSZ | SOSNOWIEC | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | POWER SILESIA | opłacono |
239 | Szanto Laszlo | Sosnowiec | Węgry | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
240 | Farkas Peter | Sosnowiec | Węgry | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
241 | Gaspar Andras Zoltan | Sosnowiec | Węgry | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
242 | Dombi Tamas | Sosnowiec | Węgry | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
243 | Bottlik Balint | Sosnowiec | Węgry | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
244 | Rzepecki Dariusz | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Triathlon x-team/ fitteam | opłacono |
245 | Szczęsna Rzepecka Klaudia | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
246 | Baran Paulina | Bębło | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
247 | Kania Agnieszka | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
248 | Kania Damian | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Dwa Koła | opłacono |
249 | Żaba Marek | SOSNOWIEC | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Triathlon-X-Team | opłacono |
250 | Mucha Stanisław | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
251 | Pytel Janusz | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | BIEGACZ GÓRSKI SOSNOWIEC | limit osiągnięty |
252 | Biedroń Dariusz | Paniówki | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
253 | Nowak Tomasz | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
254 | Zajkowski Michał | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
255 | Racinowski Piotr | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
256 | ślusarczyk dariusz | sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
257 | Koźmiński Mirosław | Będzin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | W Pogoni za Duchem | opłacono |
258 | Carski Łukasz | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
259 | Kraśniewski Damian | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
260 | Szczygieł Michał | Czeladz | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | #TEAMKLINONE | opłacono |
261 | Soska Michał | Wisła | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
262 | Kijak Artur | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
263 | Tesluk Jakub | Żory | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Decathlon Sosno Team | opłacono |
264 | Kazmierczyk Andrzej | Będzin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Fojador | opłacono |
265 | Jankowska Wioletta | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Poszli w Las | opłacono |
266 | Sawecki Grzegorz | Będzin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
267 | Seweryn Jacek | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
268 | Księżyk Jacek | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D10-TRUCHTACZ MYSŁOWICE | opłacono |
269 | Bień Natalia | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
270 | Bień Mariusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
271 | Podsiadło Michał | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D8-proFORMA | opłacono |
272 | Stasiak Zbigniew | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
273 | Kołodziej Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | W pogoni za duchem | opłacono |
274 | Jarecka Monika | Siemianowice Śl. | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Imperium Sportu Team | opłacono |
275 | Konderla Bożena | Bytom | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
276 | Konderla Krzysztof | Bytom | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
277 | Kubera Andrzej | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Biegamy dalej Katowice | opłacono |
278 | Rychlik Sławomir | Cynków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | A może się uda | limit osiągnięty |
279 | Mackiewicz Martyna | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Fit Story | opłacono |
280 | Motyl Piotr | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
281 | Wójcik Anna | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
282 | Rzeźniczek Krzysztof | Piekary Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | www.hamexpert.pl | opłacono |
283 | Grzyb Michał Grzyb | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Pychotka | limit osiągnięty |
284 | Wieczorek Krzysztof | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D10-TRUCHTACZ MYSŁOWICE | opłacono |
285 | Wróblewska Karolina | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | AZS AWF Katowice | opłacono |
286 | Stolarzewicz Marek | Jaworzno | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
287 | Grochowicz Krystian | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
288 | Kasprzyk Justyna | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
289 | Jamroży Marcin | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Magneti Marelli Poland | opłacono |
290 | Kornes Janusz | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Triathlon Dąbrowa Górnicza | opłacono |
291 | Florkiewicz Jakub | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
292 | Kuszka Anna | Mikołów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Mikołów | opłacono |
293 | Pilecki Piotr | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
294 | ZELIK Bronisław | Siemianowice Śl. | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Tsunami Bytków | opłacono |
295 | Kawczyński Radosław | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | One Team | opłacono |
296 | Litwinczuk Gabriel | Klucze | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | OLKUSZBIEGA.PL | opłacono |
297 | Paul Violetta | Gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Night Runners Gliwice | opłacono |
298 | Pawleta Michał | Gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Night Runners Gliwice | opłacono |
299 | Czajka Emilia | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
300 | Tereszyńska Anna Tereszyńska | Łaziska Górne | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono |
Wyświetleń: 98924