Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
501 | Baruch Włodzimierz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Marsz NW 6km | opłacono | |
502 | Baruch Henryka | Dąbrowa Górnicza | Polska | Marsz NW 6km | Dąbrowa Nordic Team | opłacono |
503 | Zielonka Roman | Blachownia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D11-BREMBO | opłacono |
504 | Nowak Agnieszka | Czeladź | Polska | Marsz NW 6km | #czeladzbiega | opłacono |
505 | Błaszczyszyn Łukasz | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
506 | Michalska-Ćwiek Joanna | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW 6km | Ekipa Na Kijach | opłacono |
507 | Kościelniak Artur | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Wataha KPV S-C | limit osiągnięty |
508 | Gembala Eugeniusz | Bełk | Polska | Marsz NW 6km | opłacono | |
509 | GEMBALA VIOLETTA | BEŁK | Polska | Marsz NW 6km | opłacono | |
510 | Struk Agnieszka | Będzin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
511 | Ćwikliński Jakub | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
512 | Knol Agnieszka | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
513 | Morawiecki Kacper | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
514 | Gawrońska Dorota | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
515 | Brzeziński Damian | Wysoka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | LKS WYSOKA | opłacono |
516 | Żurawiecki Michał | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Żryj pełnią życia | opłacono |
517 | Mirowski Tomasz | Częstochowa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | STONEHENGE | opłacono |
518 | Wypysiński Daniel | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D11-BREMBO | opłacono |
519 | Białota Katarzyna | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
520 | Broczkowski Przemysław | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
521 | Pająk Roch | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
522 | Michalak Agnieszka | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Spontan Speed | opłacono |
523 | Wilk Rafał | Piaski | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | SEKCJA PIASKI | opłacono |
524 | Bok Jarosław | Dabrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Niezniszczalni | opłacono |
525 | Jastrzębska Ewa | Mysłowice | Polska | Marsz NW 6km | Truchtacz Mysłowice | opłacono |
526 | Łokieć Katarzyna | Sławków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Magneti Marelli Poland | opłacono |
527 | Kałużna Anna | Sosnowiec | Polska | Marsz NW 6km | opłacono | |
528 | Kosinski Dominik | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Saint-Gobain-SQUAD | limit osiągnięty |
529 | Zając Marcin | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Latacze Ostrowy Górnicze | opłacono |
530 | Adamus Czesław | Chorzów | Polska | Marsz NW 6km | Ekipa Na Kijach | opłacono |
531 | Adamus Aneta | Chorzów | Polska | Marsz NW 6km | Ekipa Na Kijach | opłacono |
532 | OŚCIŁOWICZ Ewa | Sosnowiec | Polska | Marsz NW 6km | MOSiR Sosnowiec | opłacono |
533 | Gołębiowski Lucjan | Będzin | Polska | Marsz NW 6km | Będzin Team | limit osiągnięty |
534 | Dąbrowski Marcin | Gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
535 | Kopeć Mirosław | Kraków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Mirmark | opłacono |
536 | Wojciechowski Tadeusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Marsz NW 6km | DĄBROWA NORDIC TEAM | opłacono |
537 | Kucharewicz Adam | Radzionków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Cidry Lotajom | limit osiągnięty |
538 | Teper Zdzisław | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
539 | Liszka Konrad | Podlipie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | limit osiągnięty | |
540 | NW 5 Harpagan | Sosnowiec | Polska | Marsz NW 6km | limit osiągnięty | |
541 | NW 4 Harpagan | Sosnowiec | Polska | Marsz NW 6km | limit osiągnięty | |
542 | NW 3 Harpagan | Sosnowiec | Polska | Marsz NW 6km | limit osiągnięty | |
543 | NW 2 Harpagan | Sosnowiec | Polska | Marsz NW 6km | limit osiągnięty | |
544 | NW 1 Harpagan | Sosnowiec | Polska | Marsz NW 6km | limit osiągnięty | |
545 | CHACHUŁA RYSZARD | ZDZIESZOWICE | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Dyczuś Team | opłacono |
546 | trefon michalina | Rogoznik | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
547 | Ciesielski Adrian | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | By Cele Zdobywać! | opłacono |
548 | Żurawiecki Marcin | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Żryj pełnią życia | opłacono |
549 | Piotrowski Maciej | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | W Pogoni Za Duchem | limit osiągnięty |
550 | Bujak -Kapa Dorota | Czeladź | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D9-#czeladzbiega | opłacono |
551 | Leśniewski stanisław | SOSNOWIEC | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TKKF SATURN Czeladź | opłacono |
552 | Wolski Dominik | Będzin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D3-WIRUSY | opłacono |
553 | Wolak-Wolska Aneta | Będzin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D3-WIRUSY | opłacono |
554 | Wach Elżbieta | Dąbrowa Górnicza | Polska | Marsz NW 6km | opłacono | |
555 | wach jacek | dąbrowa górnicza | Polska | Marsz NW 6km | limit osiągnięty | |
556 | Hajduk-Dołba Monika | Sławków | Polska | Marsz NW 6km | Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo sie nie przejdzie" | opłacono |
557 | Uchnast Marzena | Sosnowiec | Polska | Marsz NW 6km | opłacono | |
558 | Purc Sylwia | Sławków | Polska | Marsz NW 6km | Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo się nie przejdzie" | opłacono |
559 | Nowak Monika | Sosnowiec | Polska | Marsz NW 6km | opłacono | |
560 | Kapa Tomasz | czeladź | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D9-#czeladzbiega | opłacono |
561 | Kochański Paweł | Trzebinia | Polska | Marsz NW 6km | opłacono | |
562 | Nowak Renata | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
563 | Bącalska Monika | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
564 | Struzik Robert | sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Klub 69 | opłacono |
565 | Wiejak Adam | Końskowola | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Bieg Szlak Trafi | limit osiągnięty |
566 | Janiga Beata | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | W pogoni za duchem | limit osiągnięty |
567 | Duda Karolina Duda | Olkusz | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
568 | ZARYCHTA AGNIESZKA | SOSNOWIEC | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
569 | Goły Monika | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | EKK | opłacono |
570 | KRZYWAŃSKA MONIKA | GOŁACZEWY | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | BARCZYK WOLBROM | opłacono |
571 | Orzechowski Adam | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Mysłowicki Klub Biegacza No.1 | opłacono |
572 | Mikuła Miłosz | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
573 | Plucińska Edyta | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | FUCHS OIL TEAM | opłacono |
574 | Pluciński Paweł | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | FUCHS OIL TEAM | opłacono |
575 | Skrzypczyk Aleksandra | Przeczyce | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D5-OSTRA GÓRA 351 | opłacono |
576 | GAJEWSKI IRENEUSZ | SOSNOWIEC | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
577 | Wojciechowski Marcin | Będzin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Promet Będzin | opłacono |
578 | Gliszczyński Mirosław | Międzybrodzie Bialskie | Polska | Marsz NW 6km | Tarnogórskie Łazęgi | opłacono |
579 | Nawrocka Danuta | Dabrowa Gornicza | Polska | Marsz NW 6km | limit osiągnięty | |
580 | Żuchowicz Elzbieta | Dąbrowa Gornicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
581 | Hoły Leszek | Czeladź | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D9-#czeladzbiega | opłacono |
582 | Boruta Marcin | Czeladź | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D9-#czeladzbiega | opłacono |
583 | Lassota-Bujak Mariola | Czeladź | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D9-#czeladzbiega | opłacono |
584 | Antosiewicz Bogusława | Czeladź | Polska | Marsz NW 6km | #czeladzbiega | opłacono |
585 | Guzik Justyna | Gołaczewy | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D12-Wolbrom Team | opłacono |
586 | Hładki Tadeusz | Czerwionka-Leszczyny | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | FUCHS OIL TEAM | opłacono |
587 | Krukowska - Pietrasiak Klaudia | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D8-proFORMA | opłacono |
588 | PARTYKA TERESA | BRZEG | Polska | Marsz NW 6km | WESOŁY BORSUK TEAM | opłacono |
589 | Kołakowski Andrzej | Czeladź | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | #czeladzbiega | limit osiągnięty |
590 | Pietrasiak Daniel | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D8-proFORMA | opłacono |
591 | Kawelczyk Mikołaj | Częstochowa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Życie Częstochowy Team | opłacono |
592 | Bartosik Monika | Czeladź | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D9-#czeladzbiega | opłacono |
593 | Malczyk Anna | Sosnowiec | Polska | Marsz NW 6km | opłacono | |
594 | Materny Anna | Czeladź | Polska | Marsz NW 6km | #CZELADŹBIEGA | opłacono |
595 | Paszyńska Ewa | Katowice | Polska | Marsz NW 6km | Niezrzeszony | limit osiągnięty |
596 | Ćwiok Marek | Paniówki | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TUV Rheinland Polska | opłacono |
597 | Ćwiok Barbara | Paniówki | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D4 - FIS-SST TEAM | opłacono |
598 | Maniara Paweł | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
599 | Cembrzyński Wojciech | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
600 | Cembrzyńska Izabela | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono |
Wyświetleń: 98942